Kallos, Latte, Hair mask with Milk Protein (Maska do włosów z proteinami mlecznymi)

Dzięki zawartości mlecznych protein ta maska dostarcza wspaniałego nawilżenia wszystkim rodzajom włosów, pozostawia je miękkie i odżywione. Idealna również do włosów po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

Już nie.

Maska była moim hitem z dobry rok. Otrzymałam ją od znajomej fryzjerki i była m zachwycona. Do czasu..Po jakimś czasie okazało się że w cale taka ekstra to ona nie jest. Włosy były przesuszone. I rzeczywiście poza przyjemnym zapachem nie działo się nic. Jak wiemy wszyscy co jakiś czas należy zmieniać kosmetyki do włosów ale tu pomimo zmian i powrotów było coraz gorzej.

Moze byc

Używałam dlugi czas ponad rok, fajnie nawilza ale efekt jest krotkotrwaly. Konsystencja ulatwia nakladanie na włosy-nie splywa i jest bardzo wydajna. Zapach przyjemny, cena przestepna. Mysle ze na odzywke na codzien jest w porzadku

to był mój błąd

Maska nadaje się jako odżywka przed i po myciu włosów, włosy są po niej gładkie i łatwiej je rozczesać, ale ten zapach to dramat. Słodki i duszący, po 3 użyciach robi się od niego niedobrze. Maski uzywam albo przed myciem, albo jako bazy do domowych maseczek (dobrze się do tego nadaje). Całkiem wydajna.

Maski z Kallosa są dla mnie fenomenem. Okazuje się, że można zrobić porządny produkt i nie krzyczeć za niego zbyt wiele. Jestem fanką masek z Kallosa i ta również nie ustępuje w niczym swoim poprzedniczkom.
Jedyny minus to niezbyt estetyczne opakowanie oraz zapach, który mi osobiście niezbyt przypadł do gustu.
Na plus na pewno konsystencja, dosyć charakterystyczna dla tej marki. Jest ona bardziej rzadka, ale wciąż nie przelewa się między palcami. Działanie jest fajne. Na pewno wspomagała regenerację moich włosów. Obawiałam się używać jej zbyt często, gdyż łatwo moim włosom przedawkować proteinowe kosmetyki. W tym przypadku praktycznie nie musiałam odstawiać maski, aby dobrze działała. Wydajność jest także niezła, służyła mi na pewno parę miesięcy.
Maskę bardzo polecam, tym bardziej że akurat ta ma tak podręczny format, że z pewnością się przyda ;)

są lepsze

Na początku bardzo lubiłam ta maseczkę. Ma bardzo ładny, delikatny i przyjemny, mleczny zapach. Jest tania i wydajna. Po jakimś czasie niestety mi się znudziła, moje włosy przestały ją lubić. Zrezygnowałam z niej wtedy i raczej do niej nie wrócę.

dosc przecietna

Dostalam ja w prezencie od znajomej fryzjerki, wiec troche szkoda, ze fryzjerzy zdzieraja na nas kupe kasy wykorzystajac przy tym cienkiej jakosci kosmetyki.

Niby maska, a dziala jak odzywka. Jedyne co ma fajnie tomopakowanie, bo jest male, latwo je wykonczyc, wydobyc produkt i widzimy ile go mamy w srodku.

Ma ladny zapach, troche bardziej intensywny niz latte, ale to mi nie przeszkadza.
Przeszkadza mi brak dzialania!
Mimo ze ma przyjemna konsystencje, kremowa, ale lekko grudkowata, dobrze naklada sie na wlosy, latwo zmywa.
Nie daje zadnego dzialania, nie nawilza wlosow, nie sprawia, ze sa ladnie odzywione...mimo ze moje wlosy sa w dobrej kondycji.
Nie kupilabym jej nawet za tak niska cene.
Najwieksze dziadostwo tej firmy.

Tragedia

Mam wrazenie, ze wysusza wlosy. Wlosy zamiast wygladac po niej lepiej, wygladaja gorzej. Robilam pare podejsc i nic, za kazdym razem to samo. Nie pomaga nawet podtuningowanie tej maski

Bardzo fajna :)

Markę bardzo lubię, a więc postanowiłam przetestować jej kolejny produkt. Nie zawiodłam się :) Moje włosy są po rozjaśnianiu, farbowaniu i trwałej ondulacji, a dodatkowo są naturalnie baaardzo sztywne (jakbym była mężczyzną, to pewnie miałabym irokeza bez żelu na głowie ;) ). A mimo to maseczka świetnie je nawilżyła, co więcej, zmiękczyła. Po niej idealnie się układały, były gładkie, ale nie bez objętości. No i ta cena... magiczna wręcz. Jedyny, tyci minus: zapach faktycznie jest prawie jak latte, ale jak na mój gust trochę zbyt słodki, intensywny.

Zdecydowanie ta "LATTE" nie postawiła mnie na nogi

Maskę 'latte' zakupiłam w drogerii internetowej przed swoim wyjazdem, była to jedna z pierwszych masek proteinowych, które zdecydowałam się wypróbować. Maska zapakowana w wygodnym, zgrabnym pudełku z ładnym napisem na fioletowym tle. Bardzo łatwa w użytkowaniu oraz w aplikacji na włosy, jednak jej działanie nie spełniło moich oczekiwań. Byłam pewna, że przy dłuższym użytkowaniu jej na końcówki, które były osłabione rozjaśnianiem, staną się one bardziej 'pulchne', odżywione i wygładzone. Miałam jednak wrażenie, że maska działa zbyt słabo, aby uzyskać takie efekty. Nie zaobserwowałam poprawy włosów przy dłuższym stosowaniu.

Fajna

Od pierwszego użycia moje włosy się z nią polubiły. Nałożyłam na zakwaszone wczesniej wlosy kwasem mlekowym, zazwyczaj maski tego typu trzymam 30 min, włosy zawiniete folia i pod czapką. Prosty skład, oczywiscie sylikon w składzie. Ładnie wygładza, ma bardzo słodki zapach pasujący do nazwy.

Może być

Moje włosy są raczej w dobrej kondycji, nie są farbowane, z prostownicą też nigdy się na nie nie porywałam. Pewnie dlatego ta maska nie zrobiła na mnie jakiegoś większego wrażenia. Używam ją bardziej jako odżywkę, niż maskę. Nawilży mi końcówki, są wtedy trochę gładsze i w zasadzie to tyle. Przyznam też, że ma bardzo fajny zapach. Naprawdę mnie zaskoczył, pachnie jakby sernikiem, w każdym razie jakiś słodkim ciastem. :D Jeszcze mam wrażenie, że ta maska jest mało wydajna. Wydaje mi się, że dużo produktu zostaje mi na palcach.

Moe włosy ją lubią

Po tej masce moje włosy są mięciutkie, nawilżone, łatwo się rozczesują. Mam długie włosy a maska jest bardzo wydajna. Jakość produktu do ceny bardzo dobra.