Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Latte, Hair mask with Milk Protein (Maska do włosów z proteinami mlecznymi)

Latte, Hair mask with Milk Protein (Maska do włosów z proteinami mlecznymi)

Cena już od 9,98 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dzięki zawartości mlecznych protein ta maska dostarcza wspaniałego nawilżenia wszystkim rodzajom włosów, pozostawia je miękkie i odżywione. Idealna również do włosów po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

Dla tego nie pijam kawy (latte)

Kupilam ją na wyjazd. Miala male poreczne opakowanie. Nie spelnila jednak moich oczekiwań, jedynie uchroniła mnie przed szopą na głowie i pozwoliła mi jakoś rozczesać te włosy. Nawilzenia nie czułam, włosy nie byly jedrne dociązone i zdrowe. Dosc rzadka konsystencja, szybko uciekała pod prysznicem z wlosow do odplywu. Nie polubilam się z tą maską. Mdły słodki zapach takze nie dziala na jej korzyść.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1500066].usefull || 0 }}% pomocna.

Do mycia włosów i szczotek

Mam wysokoporowate włosy, więc raczej nie jestem skłonna traktować tego kultowego Kallosa jak maskę, chyba, że po wzbogaceniu łyżką oleju.
Działanie: Jest leciutka i niemal neutralna, wątpię, czy włosy da się nią dociążyć albo, mimo obecności protein, przeproteinować. Przynajmniej nie moje. Użyta po myciu nie jest ich w stanie zmusić do współpracy, są niedociążone i takie nie...dopielęgnowane ;) Za to doskonale służy mi do mycia. Dobrze emulguje oleje i łój, więc suche włosy można nią myć kilka razy pod rząd i nie mieć najmniejszego przyklapu (jestem żywym dowodem). W każdym razie, jako, że zmiękcza i pozostawia ładny połysk, jest świetnie dostępna i bardzo tania, a ponadto wydajna, polecam spróbować jej do mycia właśnie (dobrze czyści też szczotki). A później pozostaje już tylko przerzucić się na większe wiadro ;)

Na plus:
-lekkość
-włosy błyszczą, są miększe
-łatwiej się rozczesują
-mniej się elektryzują
-jest doskonałą bazą do wzbogacania
-cena super
-wydajność też super (nie wsiąka we włosy)

Na minus:
-mało odżywcza sama w sobie, solo nie jest w stanie polepszyć stanu włosów wysokoporowatych ani nawet ich wyglądu (nie dociąża)
-okropny, przeokropny mdlący zapach :s

Podsumowując: Kultowa rzecz, chociaż czy aby na pewno maska? ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1328756].usefull || 0 }}% pomocna.

zniewalający zapach

klasyk w mniejszym wydaniu.
osobiście męczą mnie te maski w litrowych opakowaniach , są wielkie, nieporęczne, nie mam gdzie ich trzymać a jak mi się znudzi i chcę zmienić to nie ma jak- trzeba zużyć całą co trwa wieczność. więc pojemność jest PLUSEM;)
klasyczny mleczny, budyniowy zapach
włosy sa gładkie i miękkie
ja używam po szamponie jako odżywkę co 2 dzień
włosy się latwo rozczesują, są gładkie
zapach dosyć dlugo się utrzymuje

nie wiem czy ma jakieś spektakularne działanie dlugofalowe że regeneruje, odbudowuje itp, raczej doraźne- rozczesywanie, układanie, wygładzanie, zapach.
z resztą nie wierzę że produkt ze sklepu typu maska czy odżywka coś odbuduje czy uzupełni czy nie wiadomo co zrobi, od tego są zabiegi u fryzjera a nie szampon czy odżywka.
kosztuje gorsze
dostępna w hebe

kiedyś kupowałam te litrowe maski przez internet, nie było ich w sklepach, teraz w hebe są cały czas więc chetnie wracam do nich co jakiś czas.
zdecydowanie jestem na tak, z małych pojemności miałam jeszcze maskę chocolate i tez była rewelacyjna i pachniała bosko czekoladą.
czekam na mini wersję maski BANAN bo zniewala zapachem;):):)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1323331].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Średniawka

Kupiłam ją w mniejszym opakowaniu czego wcale nie żałuję. Wpadła do mojego koszyka tylko dlatego, że nie było mojego Kallosa Blueberry.
Maskę nakładałam zazwyczaj na min. 15 minut pod czepek. Nie raz siedziałam z nią też po 2 godziny.
Maska powiedzmy, że się sprawdziła. Włosy były delikatnie odżywione, proteiny poprawiały ich wygląd, nie plątały się, łatwo dało się je rozczesać, w dotyku były miękkie i delikatne.
Maska jednak nie przypadła mi do gustu ponieważ ma OKROPNIE mdlący zapach kajmaku, masy krówkowej, mleczno-karmelowy zapach który doprowadza mnie do mdłości.
Zostanę jednak przy wersji Kallos Keratine.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1282111].usefull || 0 }}% pomocna.

nic nadzwyczajnego...

O ile inne maski sprawdzały się u mnie świetnie, na tej niestety się zawiodłam... Może moje włosy przyzwyczaiły się już do składu i akurat na tą przestały reagować; nie zauważyłam dosłownie żadnego efektu. Zapach jak dla mnie też jest drażniący ale to już kwestia gustu :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1280601].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobra maska

Mam rozjaśniane, dość zniszczone włosy i naprawdę pomogła!
Plusy:
-piękny zapach, chociaż intensywny, więc nie każdemu pewnie będzie się podobał
-wygładza włosy, nawt po pierwszym użyciu
- lśniące włosy
-wydajna
-tania

Najlepiej działa pozostawiona na włosach na ok godziny z połączeniem paru kropel oleju

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249086].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo podobna do Kallos Milk

Nie widzę zbytniej różnicy w działaniu tej maski i jej siostry Milk, nawet pachną tak samo.
Maski Kallos są najlepsze w swojej cenie.
-bardzo ładny i trwały zapach
-wygładza włosy
-tania
-wydajna
-ogólnie dostępna
-ułatwia rozczesywanie

Niestety jej znaczącym minusem jest to, że bardzo obciąża włosy, są bardzo oklapnięte.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243181].usefull || 0 }}% pomocna.

Można przeproteinować włosy tą odżywką

Nie mam pewności jak ocenić tą odżywkę - ostatnio nie mam szczęścia do odżywek do włosów. Maska ma konsystencję trochę galaretowatego budyniu, pachnie też mocno mlecznie. Włosów w miarę się trzyma, spłukuje dłużej niż inne odżywki. Zapach niestety jest dość mocny i zostaje na włosach po spłukaniu - niezbyt mi przypadł do gustu i to była dla mnie wada. Mam cienkie włosy, wydaje się że kosmetyk ma tendencje do obciążania włosów, robienia z nich lekko tłustawych strąków na drugi dzień. Także rzadko używałam. Wydajność ok, cena przystępna ale ja się z tym produktem nie polubiłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1224591].usefull || 0 }}% pomocna.

mój proteinowy ideał

Mam wersję KALLOS MILK, w opakowaniu 275ml, jak na zdjęciu, ale ze srebrną etykietą. Ta wersja ma najkrótszy i najlepszy skład, więc na pewno będę jej szukać. Używam jej jako emulgatora dla oleju, mniej więcej raz na 1,5 tygodnia, bo moje włosy jakoś bardzo protein nie potrzebują. Gdyby tak było, to smarowałabym je jajkiem a nie kallosem :) Raz nałożyłam po 5 dniach od poprzedniego użycia i po wyschnięciu moje włosy ostrzegawczo się elektryzowały. Po 30 minutach od nałożenia maski bez problemu zmywam ją razem z olejem, potem szampon, nawilżająca odżywka i włosięta są miękkie i piękne :) Zapach maski to budyn z proszku, ale przyciąga i go kocham :) Uważam, że produkt kosztuje dokładnie tyle ile powinien, czyli około 6zł. Opakowanie z miękkiego plastiku wzbudzało moje obawy, ale jest szczelne i nic się nie wylewa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1181523].usefull || 0 }}% pomocna.

Jakość za niską cenę

Bardzo dobra maska za bardzo niską cenę. Kupiłam małe opakowanie za jakieś 5 zł i używam go od 6 miesięcy. Włosy są po niej gładkie i sypkie. Kosmetyk nie obciąża włosów. Ja lubię jak są cięższe, więc za każdym razem nabieram trochę więcej.
Jestem z bardzo zadowolona z tej maski, efekty jej używania uważam za porównywalne z maskami proteinowymi z serii profesjonalnych serii fryzjerskich (które kosztują 10 razy więcej).
Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1156476].usefull || 0 }}% pomocna.