Latte, Hair mask with Milk Protein (Maska do włosów z proteinami mlecznymi)

Latte, Hair mask with Milk Protein (Maska do włosów z proteinami mlecznymi)

Dzięki zawartości mlecznych protein ta maska dostarcza wspaniałego nawilżenia wszystkim rodzajom włosów, pozostawia je miękkie i odżywione. Idealna również do włosów po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

Lekkie nawilżenie

Szału nie ma, moje włosy są po masce lekko nawilżone. Na pewno dużym plusem jest to, że nigdy nie obciąża moich włosów. Nie widzę jakich spektakularnych efektów. Często do niej wracam, bo cena jest bardzo atrakcyjna oraz jest fajnym zastępcą odżywki. Ma bardzo przyjemny, kremowy zapach.

Super dla puszących się

Mam włosy puszące się z tendencją do krecenia szczególnie jak jest wilgotno. Dodatkowo przeszły sombre. Są grube i mam ich dużo. Po tej masce moje włosy wreszcie siadły, są dociążone, nawilżone, gładkie i chyba nawet trochę się prostują. Wraz z rozpoczęciem przygody maską Latte zaczęłam stosować metodę mycia włosów OMO. Myślę ze to tez pomogło. Jestem zadowolona z moich włosków :-)

Piękny zapach

Maska bardzo pięknie pachnie i ma bardzo dobre działanie. Pomogła odżywić moje zniszczone rozjaśnianiem włosy. Zdecydowanie polecam. Nakładałam ją na włosy na 30/60 minut.

Amika

Ok

Tania dobra odżywka. Jak większość z masek Kallosa ma piękny zapach. Ten mleczny powala :) Jeśli chodzi o działanie to nie ma szału, ale też nie szkodzi. Polecam ze względu na zapach. Szkoda, że nie jest litrowa tylko sprzedawana w opakowaniach ok 275ml.

bardziej odżywka

Pierwsze co uderzyło mnie w masce to jej zapach , mega słodki, moja siostra mówi, że jak lody pachnie a babcia, że jak masło .Mi zapach kojarzy się z czymś bardzo słodkim. Konsystencja lekko lejąca ale nie przecieka nam przez palce, super się ją nakłada i bezproblemowo zmywa, zapach lekko zostaje na włosach. Nie jest to mega nawilżająca maska , bardziej mocniejsza odżywka bym powiedziała ale moje włosy ją bardzo polubiły, ładnie po niej wyglądają.

Obłednie pachnąca odżywka

To jedna z bardzo tanich, dobrych odżywek, którą ciężko zużyć, ponieważ nadaje się do stosowania ok raz na tydzień. Trochę obciąża włosy, ale ładnie je odżywia i nawilża, trzeba tylko pamiętać, by dokładnie spłukać, bo w przeciwnym razie zrobi z włosów strąki.

Ratunek dla przekarmionych włosów

Długo walczyłam z plątaniem, strączkowaniem i obciążeniem włosów. Rozplątywanie i rozczesywanie kołtunów trwało wieki. Po zrobieniu rozeznania okazało się, że było to spowodowane przypadkowym odstawieniem protein.
Odżywkę bezmyślnie kupiłam na dworcu PKP, nie spodziewając się cudów. Po pierwszym użyciu - miłość. Włosy nabrały objętości, dały się rozczesać bez większych problemów. Co jeszcze mogę powiedzieć? Niska cena, piękny zapach, małe, zgrabne opakowanie (nie cierpię tych wielkich słojów typowych dla Kallosów, nie lubię używać jednej odżywki tak długo). Fajny skład - proteiny dość wysoko. Co prawda, udało mi się nią przeproteinować włosy, ale używałam jej przez 2 tygodnie przy każdym myciu. Proteiny mleczne są dość duże, i nie trzeba z nimi tak uważać, jak z keratyną, więc radzę robić przerwę po tygodniu.
Załączam zdjęcia przed i po.

nie dla mnie

Maseczka ma przecudowny zapach. Słowo maska jest za daleko idace bardziej przypomina odżywkę. Moje wrazenie jes takie że zbyt oblepia włosy przez to sa cieżkie i mam wrażenienie nie domyt. Nie jest to kwestia ilosci uzytego kosmetyku bo probowalam w roznych kombinacjach. nie poprawia stanu włosów

Dla tego nie pijam kawy (latte)

Kupilam ją na wyjazd. Miala male poreczne opakowanie. Nie spelnila jednak moich oczekiwań, jedynie uchroniła mnie przed szopą na głowie i pozwoliła mi jakoś rozczesać te włosy. Nawilzenia nie czułam, włosy nie byly jedrne dociązone i zdrowe. Dosc rzadka konsystencja, szybko uciekała pod prysznicem z wlosow do odplywu. Nie polubilam się z tą maską. Mdły słodki zapach takze nie dziala na jej korzyść.

Do mycia włosów i szczotek

Mam wysokoporowate włosy, więc raczej nie jestem skłonna traktować tego kultowego Kallosa jak maskę, chyba, że po wzbogaceniu łyżką oleju.
Działanie: Jest leciutka i niemal neutralna, wątpię, czy włosy da się nią dociążyć albo, mimo obecności protein, przeproteinować. Przynajmniej nie moje. Użyta po myciu nie jest ich w stanie zmusić do współpracy, są niedociążone i takie nie...dopielęgnowane ;) Za to doskonale służy mi do mycia. Dobrze emulguje oleje i łój, więc suche włosy można nią myć kilka razy pod rząd i nie mieć najmniejszego przyklapu (jestem żywym dowodem). W każdym razie, jako, że zmiękcza i pozostawia ładny połysk, jest świetnie dostępna i bardzo tania, a ponadto wydajna, polecam spróbować jej do mycia właśnie (dobrze czyści też szczotki). A później pozostaje już tylko przerzucić się na większe wiadro ;)

Na plus:
-lekkość
-włosy błyszczą, są miększe
-łatwiej się rozczesują
-mniej się elektryzują
-jest doskonałą bazą do wzbogacania
-cena super
-wydajność też super (nie wsiąka we włosy)

Na minus:
-mało odżywcza sama w sobie, solo nie jest w stanie polepszyć stanu włosów wysokoporowatych ani nawet ich wyglądu (nie dociąża)
-okropny, przeokropny mdlący zapach :s

Podsumowując: Kultowa rzecz, chociaż czy aby na pewno maska? ;)

zniewalający zapach

klasyk w mniejszym wydaniu.
osobiście męczą mnie te maski w litrowych opakowaniach , są wielkie, nieporęczne, nie mam gdzie ich trzymać a jak mi się znudzi i chcę zmienić to nie ma jak- trzeba zużyć całą co trwa wieczność. więc pojemność jest PLUSEM;)
klasyczny mleczny, budyniowy zapach
włosy sa gładkie i miękkie
ja używam po szamponie jako odżywkę co 2 dzień
włosy się latwo rozczesują, są gładkie
zapach dosyć dlugo się utrzymuje

nie wiem czy ma jakieś spektakularne działanie dlugofalowe że regeneruje, odbudowuje itp, raczej doraźne- rozczesywanie, układanie, wygładzanie, zapach.
z resztą nie wierzę że produkt ze sklepu typu maska czy odżywka coś odbuduje czy uzupełni czy nie wiadomo co zrobi, od tego są zabiegi u fryzjera a nie szampon czy odżywka.
kosztuje gorsze
dostępna w hebe

kiedyś kupowałam te litrowe maski przez internet, nie było ich w sklepach, teraz w hebe są cały czas więc chetnie wracam do nich co jakiś czas.
zdecydowanie jestem na tak, z małych pojemności miałam jeszcze maskę chocolate i tez była rewelacyjna i pachniała bosko czekoladą.
czekam na mini wersję maski BANAN bo zniewala zapachem;):):)

Średniawka

Kupiłam ją w mniejszym opakowaniu czego wcale nie żałuję. Wpadła do mojego koszyka tylko dlatego, że nie było mojego Kallosa Blueberry.
Maskę nakładałam zazwyczaj na min. 15 minut pod czepek. Nie raz siedziałam z nią też po 2 godziny.
Maska powiedzmy, że się sprawdziła. Włosy były delikatnie odżywione, proteiny poprawiały ich wygląd, nie plątały się, łatwo dało się je rozczesać, w dotyku były miękkie i delikatne.
Maska jednak nie przypadła mi do gustu ponieważ ma OKROPNIE mdlący zapach kajmaku, masy krówkowej, mleczno-karmelowy zapach który doprowadza mnie do mdłości.
Zostanę jednak przy wersji Kallos Keratine.