Triple Eye Shadow (cienie potrójne)

Triple Eye Shadow (cienie potrójne)

Pojemność 6,6 g

Cienie do powiek o niezwykle delikatnej konsystencji. Mogą być używane na sucho lub na mokro. Odpowiednie dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe. Nieperfumowane, testowane klinicznie.

Ciekawe zestawienia kolorów, sposród reszty paletek ID wyróżniają je brokatowe drobinki.

Cena: 45 zł / 6,6 g

Bardzo dobre:)

Szczerze mówiąc nie bardzo rozumiem, dlaczego ten produkt jest w dziale " zapomniane" kosmetyki- skoro nie dalej niż wczoraj widziałam je w sprzedaży w jednym z warszawskich Douglasów, a ekspedientka zapewniła mnie, że ciągle są dostępne:))
Tych cieni używam od lat, pierwszą ich paletkę zakupiłam w 2005r i od tamtej pory jestem wierna kolorkom "06- sandy sky"- kombinacja brązów i bieli.
Cienie maja idealną konsystencję, sa ani za miękkie ani za twarde, bardzo łatwo się nimi umalować. Są świetnie napigmentowane- od razu już przy pomalowaniu widać kolor na powiece:) Trwałe nie osypują się, nie znikają z oka. U mnie ( bez bazy) trzymaja się prawie cały dzień. Łatwo nimi wystopniować makijaż:) W pudełeczku nie kruszą się, nie brudzą:)
Bardzo polecam:)

Używam tego produktu od: od 10 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 8 paletek

nie warto

Czytając zamieszczone tu komentarze jestem szczerze zdziwiona: mnie ten produkt w ogóle się nie podoba! Przede wszystkim cienie się osypują! Dodatkowo mają bardzo słabą przyczepność do powieki: przy próbie roztarcia granicy cieni po prostu się scierają całkowicie tak, że powstają plamy, a po pierwotnym kształcie makijażu nie ma sladu! Kolory są mało oryginalne, większość firm ma w swojej ofercie takie odcienie. Oczywiście trwałość pozostawia wiele do życzenia, krotko się utrzymują na powiece. Uważam, że za taką cenę ZUPEŁNIE NIE WARTO !!!

Dobre cienie!

Oceniam paletę w kolorystyce 02 Golden Cacao -jasny beż, jasny brąz i ciemny czekoladowy brąz. Cienie zawierają widoczne drobinki ale zachowane są całe raczej w matowej konsystencji niż perłowej. Za to mega plus.
W moim odczuciu jest to dobry produkt na wieczór, na imprezę, wesele, sylwestra etc ze względu na sporej wielkości brokat, który jest widoczny. Do pracy za mocne za bardzo wyraziste. Można nimi wyczarować piękne smoky eyes. Trzymają się naprawde przyzwoicie. Są mocno napigmentowane. To mój pierwszy produkt tej marki, jakoś zawsze podchodziłam do niej z dystansem. Niepotrzbnie. Warto spróbować.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

bardzo dobre

Mam zestaw nr 01 sparkling lilac. Skusiłam się na te cienie ze względu na bardzo ładne kolory, trzy odcienie fioletu, dobrze skomponowane, od jasnego z błyszczącymi drobinkami po ciemny fiolet.
Plusy:
- kolory, wyglądają rewelacyjnie na oku
- konsystencja - łatwo się nakładają, nie osypują
- plus za załączony aplikator
- są wydajne, mimo częstego używania starczają na długu
- pozwalają na różne wariacje makijażowe

Jeśli chodzi o ich trwałość, to jest w porządku, choć nie spektakularna, na co dzień ok, ale żeby przetrwały całą noc (imprezę wesele) w nienaruszonym stanie lepiej nałożyć pod nie bazę.
Ogólnie dobre cienie.

Używam tego produktu od: dwa lata
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Trwały i efektowny

Zakupiłam go przypadkowo, ponieważ potrzebowałam oryginalnych beży na ślub siostry. Stosuje go od 4 lat i był ze mną na niejednym weselu! Używam go na co dzień, wieczorne wyjścia oraz imprezy rodzinne czy ze znajomymi.
+ utrzymuje się całą noc bez potrzeby poprawiania,
+ łatwo się rozprowadza,
+ wydajny w użyciu – po nałożeniu niewielkiej ilości jest już doskonale widoczny,
+ 3 odcienie pozwalają na różne improwizacje w ich łączeniu.

Jestem z jego użycia zadowolona na tyle, że wiem, iż kupię jeszcze nie jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: 4 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno (ciągle w użyciu)

Good.

To jest niesamowite,i większość z was może to skrytykować,ale mam tą paletkę od 9lat!I dalej cudownie malują,i są baaardzo wydajne.Oczywiście nie używam ich na co dzień,ale dość często.Fajnie,że mają brokat,bo lubię czasem błysnąć okiem :)Minusem jest to,że się osypują,ale jeżeli się je nałoży na mokro to nie powinno być problemu :)

Naprawdę wielkie WOW!Na wydajność i trwałość :)

Używam tego produktu od: 9lat
Ilość zużytych opakowań: jedno.

godne polecenia

mam 2 zestawy: 01 sparkling lilac i 88 eden green, obydwa mają ciekawą kolorystykę, są trwałe i wydajne, dobrze sie aplikują, nie uczulają mnie, a jestem alergikiem - moge polecić z całym przekonaniem

Ilość zużytych opakowań: 2 szt

świetne !

świetne. mam je od kilku lat, niezwykle wydajne, trwałe, nadają się do makijażu dziennego jak i wieczorowego. nie trzeba być mistrzem makijażu aby wyczarować z nich piękny makijaż.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Świetny

Osobiście po raz drugi mam zestaw 02 Golden Cacao. Jestem fanka tych cieni do powiek z wielu względów. Bardzo podoba mi się kolorystyka tego zestawu, dzięki której mogę osiągnąć bardzo fajne efekty w rożnych wydaniach - makijażu zarówno dziennego jak i wieczorowego. Uwielbiam te delikatne brokatowe drobinki, wyglądają naprawdę zjawiskowo na oku. Oczywiście to nie jedyne zalety tego produktu. Co najważniejsze świetnie aplikuje się je, są naprawdę trwałe i mega wydajne. Pierwsze opakowanie miałam przez 3 lata. Więc pomimo że nie są tanie to jednak warte swojej ceny. Szczerze polecam.

Używam tego produktu od: ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i kolejne w trakcie

Chyba najlepsze cienie, jakie uzywalam

Bardzo ładne cienie, trwale, ok.8 godzin bez poprawek. Używam koloru Sandy Sky, ale dziś chyba pójdę zakupić jeszcze jakiś inny zestaw

+miękkie
+bardzo łatwo sie rozprowadzają na powiece
+bardzo łatwo je rozetrzeć i zrobić "przydymione oczko"
+trwale
+nie osypują sie
+wygodne opakowanie
+wydajne

Jedyny ich minus to nieporęczny aplikator.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale, 1 w polowie zuzyte

extra

Kupiłam tak z "głupa" jak się to zwie :) podobał mi sie kolor taki słodki \'trój\'pack violet\' piękne odcienie, trwałe,w ogóle się nie obsypuje, mega wydajny :O on się chyba nie skończy nigdy ;> fakt że mało teraz używam w ogole kosmetyków kolorowych, ale tego "pożycza" nawet moja mama a on nadal jest i jest SHOCK :D

Używam tego produktu od: ok 5 lat
Ilość zużytych opakowań: 2 palety kolorów

fajne

posiadam nr 88 eden garden

*super komponuje sie z kredka isadora perfect contour 96 frosty bamboo
*idealny do zielonego wydania smokey eyes
*do stosowania zarowno na mokro jak i na sucho
*nie uczula
*wydajny
*ladnie trzyma sie na powiece
*wart swojej ceny

Używam tego produktu od:2 lat