Foot Works, Cinnamon Orange Smoothing Scrub (Wygładzający peeling do stóp `Cynamon i pomarańcza`)

Orzeźwiająca pomarańcza oraz pobudzający zmysły cynamon doskonale rozgrzeją nawet najbardziej zmarznięte stopy.
Po długim i męczącym dniu pachnący pedikiur ze szczyptą pikanterii pomoże je zrelaksować. Kompleksową pielęgnację zagwarantują stopom kosmetyki z nowej serii do pielęgnacji Foot Works. Istotnym etapem pielęgnacji stóp jest ich wygładzanie.
Złuszczający i wygładzający scrub skutecznie zregeneruje zmęczoną skórę, jednocześnie usuwając zrogowaciały naskórek.
Dzięki niemu stopy będą gładkie i miękkie, a także odpowiednio przygotowane na wchłanianie kremu.

Cena: 8,90zł / 75ml

zapach na plus

Jako miłośniczka wszystkiego co pięknie pachnie, daje za sam zapach dwie gwiazdki.

Jednak jeśli chodzi o główną rolę peelingu, to raczej ciężko powiedzieć, że spełnia swoją rolę.

Ja osobiście robiłam tak, że nakładałam peeling i tarłam pumeksem lub tarką do stóp - wtedy efekt jest super.

Tani, ładnie pachnie. Kosmetyki avonu mają to do siebie, że z jakością różnie bywa :)

Uwielbiam ten zapach na zimę !!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Miły dodatek

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, mianowicie
że produkt ten niestety nie spełnia swojej podstawowej roli - czyli złuszczania suchej i twardej skóry pięt. Za to ładnie pachnie i stanowi u mnie miły dodatek do pielęgnacji stóp podczas kąpieli lub prysznica. Lubię go mieć pod ręką ale nie zatęsknię za nim gdy sie skończy bo równie dobrze można zastąpić go zwykłym peelingiem do ciała, który pewno okazałby się skuteczniejszy ;)
Firma avon posiada w swojej ofercie mnóstwo kosmetyków typu "po prostu zeby były" i to niestety jeden z nich. Plus jedynie za niską cenę w promocji i ładny zapach.

Przeciętny

Kupiłam ten produkt ze względu na zapach.Zawiódł mnie ten peeling,wydawało mi się,że będzie skutecznieszy.

Zalety:
-cena
-zapach
-wydajność

Wady:
-za słabo peelinguje

Używam tego produktu od: dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1szt

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Ładny zaach i tyle

Bardzo lubię kremy do stóp z Avonu. Pewnego razu napadło mnie na peeling do stóp - w prezencie od koleżanki dostałam ten. Zaletami tego peelingu są: zapach, cena w promocji oraz przyjemność z używania. I tyle.

Niestety, efekt jest mizerny - kosmetyk nic nie robi. Po zużyciu połowy tubki, nie było żadnych efektów. Dla niektórych może będzie dobry jako kosmetyk uzupełniający, ja wolę jednak dobrą tarkę. O ironio, tarka z Avonu jest jedną z lepszych, jakie miałam.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy

przyjemny zapach i tyle

Peelingi do stóp z avonu są słabiutkie :/ Ciężko tu mówić o efekcie, zwłaszcza jeśli ktoś chciałby peelingować nim suche, szorstkie pięty...
Zbyt rzadki, mało i zbyt małych drobinek, mała szorstkość i skuteczność. Mała pojemność, przez co i wydajność. Cena nie współmierna do jakości i ilości. Jedyny plus to zapach. Zapachy są przyjemne i co jakiś czas kupuję inny
Kupuję je tylko jak są w ofercie netto, za ok 5-6zł. Lubię mieć taki mały pod prysznicem i używam czasem kilka razy w tygodniu, ale to jako uzupełnienie, bo rzetelny peeling to robię innymi preparatami

Używam tego produktu od: uuu nie wiem, bo ten akurat miałam dawno
Ilość zużytych opakowań: to jedno, ale kupuję różne, więc w sumie ze 4 już zużyłam na pewno

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: ze 4

Nie polecam

Według mnie nie spełnia swojej roli. Drobinki i peelingu są zbyt małe i zbyt delikatne, aby poradzić sobie z piętami.
Po dokładnym zmyciu peelingu, czuję że moja skóra jest wysuszona i lepi się .

W przeciwieństwie do większości użytkowniczek uważam jego zapach za zbyt intensywny. Kojarzy mi się z zapachami samochodowymi.

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

Ja go kocham:)

Niestety rzeczywiście nie spełnia swojego podstawowego zadania ścierającego jaki powinien miec peeling do stóp, jednakże moje stopy sa na ogół miękkie i nie potrzebuje mega tarcia-on moje stopy pozostawia wygładzone, ale bardzo zrogowaciałego, a nawet średnio zrogowaciałego naskórka nie usunie, nie poradzi sobie z nim, trzeba szukać mocniejszych peelingów, bardziej scierających i wiadomo tarka czy pumeks, a ten na wykończenie.

Jednak kolejną obietnicę producenta spełnia-relaksuje! O tak!.
Cudny zapach cynamonu i pomarańczy, taki swiąteczny, taki relaksujący, uspokajający mmm kocham go, poza tym super się rozprowadza a jak wykonujemy nim masaz stopy faktycznie się rozgrzewają (to zapewne tez za sprawą zapachu, cynamon jest pikantny i daje takie wrażenie), prze przyjemny w stosowaniu, moje stopy pozostawia gładkie i przyjemne w dotyku, relaksuje mnie i odpręża, także rozgrzewa (a to tylko peeling), dodatkowo cena w promocji to bajka, niestety jest to produkt limitowany, nie żałuję zakupu i jak będę miec okazję zakupię go jeszcze nie raz zimą, jesieną, bo to typowy produkt na chłodniejsze dni, latem czy wiosną jego magia by zniknęłą.

A to wszystko od firmy Avon, która przez wiele osób uważana jest jako barachło, ale powiem Wam szczerze kochane wizazanki, że ja coraz bardziej się do tej firmy zaczynam przekonywać, bo daje radość za niewielkie pieniądze:)niekoniecznie trzeba kupić coś luksusowego, żeby poczuć się jak w SPA:), ja jak kupię rzecz luksusową i zuzywam ją głupio się czuję zużywając ją i miec swiadomośc tego, że niektórzy nie moga sobie pozowlic nawet na podklad za 50 zł, a takie tansze perełki ciesza mnie ze zdwojoną siłą i oby tego więcej!.

Konkrety:

Na plus:

-konsystencja fajna taka delikatnie żelowa, ale gęsta, wygodnie wyciska się go z tubki
-ma mała pojemność , ale jest wydajny
-cudowny rozgrzewający zapach cynamonu i pomarańczy (typowo na świąteczne dni i wiadomo przedswiąteczne te zimne)
-ładnie wygładza stopy, pozostawia je miękkie w dotyku (niestety stopy gładkie na ogół)
-cena w promocji

Na minus:
-drobinki są zbyt mało ostre, żeby pożądnie zetrzec zrogowaciały naskórek, osoby z tym problemem moga go używac, ale już po konkretnym peelingu

Używam tego produktu od: Kilku tyg
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Tylko zapach

Bardzo przyjemny kosmetyk. Głownie za sprawą nieziemskiego wręcz zapachu i jego delikatności, dzięki której możemy zapewnić sobie super relaksujący masaż.
No, ale właśnie, delikatny. Niestety to kompletnie nie to czego szukam, od peelingu oczekuję, by ścierał mój naskórek, nie przyjemnie go masował.
Ewentualnie jako jeden z kroków pielęgnacji stóp w której znajdzie się tarka lub pumeks dopiero ten kosmetyk, jako wykończenie.
U mnie w ogóle nie działa a więc totalnie się nie sprawdza, jak wspomniałam plus to zapach no i cena.

Zapach urzekający

Kupiłam skuszona zapachem i rzeczywiście jest on bardzo przyjemny. Peeling dość delikatny (jak na stopy jednak chyba troszkę zbyt delikatny), jednak na dobrą sprawę po kąpieli stóp, gdy skóra jest nieco zmiękczona daje radę i efekt jest nawet zadowalający. Jednak jeśli chcemy się pozbyć grubszej skóry to bez tarki się nie obejdzie. Peeling świetnie wygładza, ale niestety sam z siebie nie ściera.

Ilość zużytych opakowań: 1; 75ml

Przyjemny gadżet...

Ten scrub pięknie pachnie, ma mnóstwo malutkich drobinek, które przyjemnie masują stopy - no ale co z tego, skoro wręcz minimalnie je peelinguje. Stopy są minimalnie starte i to zdecydowanie nie na piętach.

Za delikatny, niestety, A drobinki mogłyby być ostrzejsze i od razu byłby świetny.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Nie spełnia swojej roli.

Kiedy w katalogu ujrzałam nowe kosmetyki z serii Foot Works, których jestem fanką, nie zastanawiając się długo, zamówiłam je:)
Muszę przyznać, że trochę się zawiodłam. Owszem, zapach jest powalający, ale na tym zalety tego peelingu się niestety kończą:( Na początku używałam regularnie, bo to złota zasada, gdy chcemy odczuć działanie kosmetyku. Ale po miesiącu już nie mogłam zmęczyć tego scrubu i używałam dość rzadko.
Peeling ma bardzo "drobne drobinki", których jest bardzo dużo. Ale co z tego, skoro mam wrażanie, że moje stopy jakie były przed peelingiem, takie zostały. Nie mam dużych problemów ze skórą stóp, no ale potrzebuję czegoś mocniejszego, aby zetrzeć martwy naskórek:(
Konsystencja jest bardzo leista i przecieka przez palce.
Zapach, choć powalający, nie utrzymuje się na skórze długo.
Za scrub zapłaciłam ok. 8 zł w jakiejś promocji. Ma typowe dla Foot Works opakowanie, z którego pod koniec trudno coś wycisnąć.
Reasumując, szału nie ma, ale czego można było się spodziewać po sezonówkach FT?

Używam tego produktu od: 16 XI 2011r. - 14 III 2012r.
Ilość zużytych opakowań: 1 x 75 ml

Całkiem, całkiem

Kupiłam ten peeling, bo lubię świąteczne edycje kosmetyków, poza tym lubię testować różne rzeczy.

Zapach, cóż tu dużo mówić, jest śliczny :)

Jak informuje opakowanie, jest to peeling typu gommage, więc nie należy się tam spodziewać grubych drobinek - te, które są, mają wspomagać tylko proces złuszczania. Nie wiem tylko dlaczego w takim razie producent każe kosmetyk po prostu wmasować w skórę i zmyć. Ja go wmasowuję w suche stopy do końca, aż prawie cały wchłonie się/zaschnie i zmywam.

Efekt jest całkiem całkiem - otrzymujemy miękką i wygładzoną skórę i muszę przyznać, że nawet nie każdy peeling typowo mechaniczny potrafi u mnie takie coś osiągnąć.

Konsystencja jest w porządku - ani zbyt gęsta, ani zbyt rzadka. Wydajność też mnie zadowala, bo jedno opakowanie wystarczyło mi na około miesiąc przy stosowaniu co 2 dzień.

Szału jednak nie ma, więc będę szukać czegoś, co naprawdę mnie zachwyci :)

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe