Podstawa Pielęgnacji, Tonik dynamizujący do cery normalnej i mieszanej (stara wersja)

Idealny kosmetyk do codziennej pielęgnacji, który rozjaśnia cerę oraz sprawia, że jest ona świeża i promienieje zdrowiem. Wzbogacony w żywą wodę z owoców, tonik usuwa ostatnie ślady zanieczyszczeń oraz martwe komórki z powierzchni skóry, przez co zapewnia skuteczniejsze działanie kremu nawilżającego. Skóra jest świeża i oczyszczona. Testowany dermatologicznie.

Bardzo dobry

Bardzo sobie cenię ten tonik, świetnie pachnie i dobrze działa, oczyszcza buzię z kurzu i resztek makijażu, dezynfekuje i faktycznie dynamizuje. Moja cera jest po nim promienna, delikatnie reguluje też wydzielanie sebum. Przede wszystkim mocno odświeża i poprawia samopoczucie, bo jego zapach jest naprawdę super! Cena też nie jest wysoka, a kosmetyk sam w sobie jest wydajny. Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

JAK NAJBARDZIEJ NA TAK

Tonik bardzo fajny nadaje miękkość skórze ładnie pachnie nie powoduje podrażnień ani uczuleń skóra jest po nim fajnie odświeżona jak dla mnie same plusy i warto go kupić :)

Używam tego produktu od: od roku

warto, poleciłabym

+ Tonik, który świetnie pachnie i dobrze zmywa makijaż. Nie spowodował u mnie żadnych podrażnień, co pozytywnie mnie zaskoczyło.

+ efekt odświeżenia utrzymuje się przez kilka godzin

+ dobrze nadaje się także jako wstęp/baza pod makijaż

+ jest wydajny, starczy naprawdę na długo

+ ogólnie dostępny

+ dobrze łączy się z innymi kosmetykami garniera np. z kremem

+ nie ściąga i nie wysusza skóry

+ nie klei się

+ usuwa zmęczenie oczu

+ dobrze tonizuje, poprawia koloryt skóry

+ poręczne i wygodne opakowanie

Minusem jest dla mnie cena, bo niestety 17 zł to sporo za 200ml, myślę, że można poszukać tańszych zamienników. Ogólnie dobry, polecam do wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Manicure - geometryczny french

OK

Tonik spełnia swoje zadanie całkiem dobrze.

Nie powoduje podrażnień, oczyszcza i nie zatyka. Skóra pozostaje świeża, ale u mnie czasami mam do czynienia z uczuciem lepkości, za co minus.

Ilość zużytych opakowań: 1, standardowe

Przyzwoity

Duży plus za to, nie nie ma alkoholu - nie wysusza. Usuwa resztki brudu po pierwszej fazie oczyszczania. Z jednej strony nic dużego nie robi, z drugiej - w końcu to tylko tonik. Cera jest oczyszczona, świeża i nie ściągnięta.
Ma ładny zapach i jest szeroko dostępny.
Mógłby być nieco tańszy.

Używam tego produktu od: półtora roku temu

Nie zrobił nic poza podrażnieniem!

To jedyny kosmetyk do twarzy jaki mnie kiedykolwiek uczulił (być może dlatego, że w składzie są parabeny). Poza tym mam wrażenie, że nie robił z moją twarzą dosłownie nic poza tym. Nie nawilżał, nie dawał jakiegoś spektakularnego poczucia czystości czy odświeżenia. Jedyne za co mogę pochwalić to wygodne opakowanie, ładny zapach i dobrą dostępność kosmetyku w sklepach.
Ogólnie nie przepadam za kosmetykami Garniera i z pewnością 2 razy się zastanowię zanim ponownie zakupię coś od tego producenta.

Używam tego produktu od: odstawiłam po ok tygodniu.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Do cery mieszanej świetny.

Moje oczekiwania są jasne - mam cerę zdecydowanie mieszaną ze słynną strefą T (czoło po całym dniu jak patelnia) - tonik ma odświeżać, oczyszczać.

W moim przypadku ten sprawdza się fantastycznie, używam albo jako odświeżenie przed wodą termalną, albo jako ostatni etap wieczorem (po demakijażu, przed samym kremem).

Producent nie poleca do demakijażu, ale jako zbieracz pozostałości make-up\'u i tak jest, żeby zmyć nim makijaż trzeba by się nieźle namachać i zużyć tonę wacików, ale mnie to odpowiada.

Co do łagodzenia podrażnień.. chyba tak, ale nie jestem pewna co do działania poszczególnych kosmetyków, których używam, może placebo, ale mam uczucie takiej gładkiej skóry, nie szczypie, jest faktycznie łagodny.

Używam tego produktu od: kilku dobrych lat, co jakiś czas wracam
Ilość zużytych opakowań: sporo

robi tyle ile ma robić tonik

+ładnie pachnie
+jest duży
+uczucie świeższej twarzy po użyciu
+bardzo wydajny
+opakowanie dzięki któremu nic się nie marnuje

- średni do zmywania resztek makijażu

nie ma się nad czym rozpisywać, tonik jak tonik :)
Cena wydaje mi się duża na pierwszy rzut oka i chyba jeszcze nigdy nie widziałam promocji, ale biorąc pod uwagę, że jedno opakowanie 200 ml mam już ok roku i jest jeszcze 1/4 to warto.

Używam tego produktu od: ok roku

Spełnia swoje zadanie.

Idealny do cery normalnej. Usuwa resztki zanieczyszczeń po zastosowaniu mleczka do demakijażu, pozostawia skórę oczyszczoną i odświeżoną. Ma bardzo ładny zapach. Opakowanie jest wydajne, a cena nie odstrasza.

Minusów nie widzę :)

Świetny:)

Chyba pierwszy tonik po którym moja buzia jest mięciutka i pełna blasku gdy budzę się rano:)
Ślicznie pachnie, idealnie zmywa resztki makijażu a do tego nie ściąga skóry:)
Odkąd go używam moja cera aż promienieje:)
Poprostu nic dodać, nic ująć. Cena tez jest w sam raz:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Świetny

Pięknie oczyszcza twarz, zmywa resztki makijażu, nie ściąga skóry, zauważyłam że po tym toniku zdecydowanie mniej wychodzi mi niespodzianek na twarzy a jeśli już coś wyjdzie to ten tonik bardzo dobrze radzi sobie z łagodzeniem tych zmian.
Buzia wygląda po nim zdrowo i nabiera blasku, nawet mój facet zapytał się wczoraj co ja robie że mam taką promienną cerę :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

polecam

+ dobrze oczyszcza skórę
+ przyjemny zapach
+ odświeża
+ niska cena
+ dostępny praktycznie wszędzie :)

Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. Przestałam używać tylko dlatego, że zwyczajnie mi się znudził i chciałam odmiany ;)

Używam tego produktu od: używałam przez kilka miesięcy