Lip Gloss Waterproof

Lip Gloss Waterproof

Błyszczyk w małym, okrągłym opakowaniu. Nadaje ustom blask i połysk. Ma przyjemny zapach i smak. Wodoodporny. Występuje w kilku pastelowych kolorach, delikatnie rozświetla usta i dodaje im blasku.

Cena: 4 zł

Bez szału.

Miałam chyba 5 odcieni: jasny róż, ciemniejszy róż, perłowy, złoty i brązowy. Wszystkie skompletowane z jakichś gazet typu Twist itp.
Fajny pomysł na skręcane opakowanie, można było mieć wszystkie błyszczyki w jednym miejscu.
Sam kosmetyk szału nie robił.
Nie pachniał ładnie, nie nabłyszczał spektakularnie, nie nawilżał ani nie wysuszał.
Trzymał się raczej krótko.
Nie robił szkód, ale pożytku też nie.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Sama nie wiem

Kupiłam ten błyszczyk wraz z gazetą Dziewczyna, bo tam go dodawali, a że lubię gazety i błyszczyki , kupiłam ten błyszczyk z gazetą.
Błyszczyk miał ładne okrągłe opakowanie, miałam wersję "brudny róż" tak go mogę nazwać, fajnie nawilżał, na ustach był bezbarwny, fajny kolorek.....
Był trochę nietrwały ale to mi nie przeszkadzało, super wydajny, skończył mi się w ciągu paru dni.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań: 1 (brudny róż)

szybko się go zjada, nietrwały

Dostałam kiedys ten błyszczyk, jako dodatek do "DZIEWCZYNY".Słoiczek okrągły, pojemność też super, a ze jestem fanką błyszczykow i wszystkiego co się błyszczy, kupiłam....Ale niespodzianka....
Błyszczyk owszem fajny, miałam kolor jasny róż, ale jego jedyną wadą było to, ze szybko go zjadałam...jak kazdy inny błyszczyk.Zapach nie był mdły, taki cukierkowy, kolor też piękny, na ustach transarentny, niewidoczny, ale że szybko znikał, to wysuszał moje usteczka,a moje usteczka sa wymagajace.Strasznie nietrwały.
Kuszę sie teraz na inne marki, więcej nie kupię.

Używam tego produktu od:kiedys, oj dawno <jupi>
Ilość zużytych opakowań:1 jasnorózowy

depilacja zalety

bubel

Nawet nie pamietam jakim cudem jakim cudem znalazl sie u mnie w kosmetyczce. Mialam ladny rozowy kolr jakby idealnie do mnie dobrany. Nalozylam z 2 razy i poprostu juznie moglam. Śmierdziel starszny, nie dalo go sie wachac a smak idealnie odzwierciedlal zapach. Pozatym malo wydajny, no i to nakladanie tez niedobre. Jedyny plus to dosc duza gama kolorow. Zdecydowanie nie polecam. Moj lezy gdzies nieuzywany od niepamietnych czasow.

Używam tego produktu od:nie pamietam
Ilość zużytych opakowań:uzylam 2 razy.

Bardzo dobry

Ma bardzo przyjemny owocowy smak i zapach, dość długo pozostaje na ustach, ma odpowiednią konstyntencje, nie jest rzadki jak większość błyszczyków i daje się go wygodnie rozprowadzić.

Używam tego produktu od:2 lat

bardzo lubię

To jeden z moich ulubionych błyszczyków.Lubię je za:
+niską cenę-6 złotych za dwa kolorki(błyszczyk składa się z dwóch skręconych ze sobą słoiczków)
+Efekt na ustach-miałam zestaw nr 22 jedna część była biała,perłowa(ale nie w tandetny sposób tylko taki delikatny)ogólnie dawała efekt rozjaśnionychy ust i rozświetlonych drobinkami,druga część to taki lila roż również bardzo delikatny kolorek+drobinki.
Teraz czas na słabsze strony błyszczyka-dziwny zapach nby-owoców(na szczęście nie jest intensywny,ledwo wyczuwalny więc z uwagi na cenę nie odejmę gwiazdki).Opakowanie niezbyt ładne ale z również zważywszy na cenę nie odejmę gwiazdki.Za to jedna gwiazdka w dół za trwałość,którą pewnie też bym przemilczała gdyby producent nie zapewniał na opakowaniu że błyszczyk jest waterproof :) .

Używam tego produktu od:używałam przez rok

W sumie ok

Kupie ponownie jak takie 4 blyszczyki zuzyje,mam je z gazet.W odcieniu bezowym,bialym.czerwonym i wisniowym.Blyszczyk nadaje blask i kolor z drobinkami dlugo sie utrzymuja nawet do 2 godzin ale ma jedna okropna wade:wysusza usta bardzo.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:zapoczete kazde z 4 opakowan

Małe cudeńko

Kupiłam ten błyszczyk razem z Dziewczyną.Na codzień raczej się nie maluję, a jeżeli już to robię to bardzo dyskretnie, uroczo i przede wszystkim dziewczęco;).Nie znoszę tapety i kilogramu błyszczyku na buziuchnie;).
Z całą pewnością mogę stwierdzić, iż jest to jeden z moich ulubionych błyszczyków.
+ładnie wygładza i nawilża usteczka
+rzeczywiście jest wodoodporny
+na ustach wygląda bardzo delikatnie ( i o to chodzi:D, nie znoszę gdy błyszczyk aż się rozlewa)
+ładniutko pachnie i smakuje
+jest w ciekawym opakowaniu
Bardzo, bardzo go lubię:).

Z początku nie wierzyłam w słowa producenta, że niby jest wodoodporny.Przez przypadek odkryłam to parę dni wcześniej.Specjalnie pomaziałam łapkę tym błyszczykiem, tyle,że perłowym i umyłam rączki wodą z mydłem.I faktycznie!Dobrze umyłam, wytarłam i co się okazało?Błyszczyk nie starł się w ogóle:).Od tej pory uwierzyłam:D.
Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jestem w trakcie pierwszego

Super!!!!

Używam tego błyszczyka od kilku lat.... Ma wspaniały delikatny zapach, piekny połysk, jest bardzo wydajny a na ustach prezentuje sie przebojowo, usta wydaja sie pełniejsze, bardziej zmysłowe...Dostępny jest w deliktnej palecie kolorów, do każdego koloru jest gratis perłowy mega mieniacy sie drugi błyszczyk.... Moj chłopak też go uwielbia:D I ma najważniejszą zalete jego cena się nie zmienia, zuzywam około trzech słoiczków rocznie, czasem mniej czasem wiecej i wiem ze kiedy przyjde do skelpu po nastepny zapłace tyle samo co kilka miesięcy wczesniej! Genialny produkt z genialna cene! śmiało można go porównywac z produktami wielkich koncernów kosmetycznych...GORĄCO POLECAM!!!!!!

Wiadomość z ostatniej chwili do Kasiorrka: WYNALEŹLI JUŻ PĘDZELKI DO MALOWANIA UST, WIĘC MOŻE SOBIE JEDEN KUPISZ, ŻEBYŚ SIE NIE MUSIAŁA PALUCHEM SMAROWAĆ!!!!
Poza tym on jest, moje drogie, wodoodporny, bo kapałam sie w jeziorze majac go na ustach, i nic sie z nim nie stało....

Hmm...

Dostałam go dwa razy z gazetą :P Raz taki dziwny kolor,podobny do brązu,i ostatnio różowy z białym :) Schodzi błyskawicznie,wodoodporny na pewno nie jest...nie kupiłabym.

29.07. Dodaję jedną *. Używam tego błyszczyka raczej po domu i stwierdzam z zadowoleniem,że nawilża on usta,nadaje leciutką barwę.Ba,przetrwał nawet obiad,przekąskę i szklankę wody (zmatowiał,ale nadal był na ustach) :) Chyba pomyliłam się w jego ocenie...;) Jednak nie kupię więcej,nie podoba mi się jego opakowanie.

Nie kupię wiecej

Nie lubię go! W ogole mam z nim zle wspomnienia. Zapach mi nie odpowiada, efekt mizerny, nakladac trzeba paluchem, srednio trwaly, czesto sie zdarza, ze nakrecane opakowanie sie zakleszcza i nie sposob go otworzyc. Jedynie kolorki ma fajne. Raszta w moim przypadku nie przejdzie...

Fainy i niedrogi

To jeden z moich ulubionych błyszczyków. Super odcienie, taki połysk ni to kolor ni bezbarwne.Delikatnie nawilża. Fajny, świerzy zapach. Troszkę nieqwygodnie się nakłada. Fajne jest to, że opakowania można skręcać ze sobą aż powstanie piramidka. Jestem bardzo z niego zadowolona. Mam biały, fioletowy i brązowy.