Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Paris L`Essence EDP

Paris L`Essence EDP

Cena już od 199,25 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Enigmatyczna zieleń płynu igra z zasadami perfumiarstwa; tradycyjnie perfumy w takim kolorze komponowane są dla mężczyzn. Tym razem szmaragdowa kolorystyka pojawia się w kobiecym zapachu jako nawiązanie do tajemniczego szelestu gniecionych liści - jakby L'Essence w swojej ziołowej aurze skrywała mroczny sekret...
Perfumy są żywiołowe i niejednoznaczne. Energetyczna, leśna nuta liści fiołka ze swoją elegancką prostotą przynosi idealne orzeźwienie. W L'Essence doskonale wyczuwalny jest również niepokorny, intensywny wetiwer - pobudza zmysły zmiennym natężeniem.
Następnie do głosu dochodzi zapach porośniętego mchem poszycia z lekkim akcentem drzew iglastych. Twarzą zapachu jest Charlotte Gainsbourg.

wspaniała!

Przepiękny, bardzo oryginalny zapach. W sekundę przenosi Cię do krainy czarów i pobudza wyobraźnię:) Korzenne nuty sprawiają, że najlepiej nadaje się na jesień- zimę, ewentualnie latem na wieczór. Niestety (przynajmniej na mnie) niezbyt trwały - na mojej apaszce pachnie tydzień ale na mnie po godzinie w ogóle go nie czuć:( Nie jest to taki zapach, który "ciągnie się" za człowiekiem a szkoda. Mimo to i tak go uwielbiam:)
Uwaga - mam nieodparte wrażenie, że produkt kupiony w Polsce pachnie trochę inaczej - też ładnie ale czegoś mu brakuje:/ Dużą wadą jest też to, że nie ma go w perfumeriach, pozostaje tylko Internet..

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1133231].usefull || 0 }}% pomocna.

Następca She Wood. ;)

Oryginalny drzewno - leśny fiołek w stylu unisex. Myślę że spokojnie może być następcą coraz rzadziej dostepnych i pokrzywdzonych reformulacją perfum Dsquared She Wood. Podobna koncepcja i efekt końcowy, jednak w tym jest więcej fiołka i odrobinę więcej słodyczy, ten drugi jest jednak bardziej pizmowy i męski.
Niebanalny - miłośniczkom zapachów "zielonych" powinien przypaść do gustu.

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: Testy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1040869].usefull || 0 }}% pomocna.

fiołek w zagajniku

to w zasadzie mogłyby być męskie perfumy, ewentualnie unisex. mają w sobie coś, co zawiera męski składnik. nie wiem, ale to coś nie jest typowo kobiece. i nie jest złe. jest intrygujące. generalnie - piękny zapach. elegancki. zimny. słono - gorzki. to jest zapach dumny, nie frywolny. poważny, nie "na dyskotekę". nie jest to zapach wesoły, czysta melancholia. po zdjęciu korka czuję Sprite. tak, napój Sprite. po aplikacji następuje wybuch bukietu fiołków. ale to nie są fiołki w rozkwicie, są to fiołki bardzo dojrzałe, ciężkie od swojego aromatu. bukiet ten składa się z takich właśnie fiołków, ogromnego naręcza ciemnozielonych liści, pokrzyw, wiciokrzewu, może i czarnego bzu. nie czuję tam nic więcej. z czasem fiołki gasną, a na pierwszy plan wychodzą te mroczne liście. i to męskie COŚ. ale to też jest fajne, ciekawe. zaliczam te perfumy do intelgentnych zapachów ( dla przykładu - głupi zapach to jakaś woda Escady, sorry). kupię kolejną butelkę.

Ilość zużytych opakowań: 1 x 30 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929068].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Zapach lasu, leśne fiołki

Bardzo przyjemny fiołkowy zapach, bez pudrowości, jest liściasto-leśno fiołkowy i 1 z ładniejszych fiołkowych, dosyć trwały, ładny flakonik :)
\\nTen fiołek nabiera leśności pewnie przez wetywerię, paczulę ...
\\n

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[915492].usefull || 0 }}% pomocna.

niebanalny

zapach niebanalny i nieoczywiście świeży , jest leśny w typie Hermes Jardin ale bez żadnych słodkich kwiatowych konotacji. wyrazisty i konkretny . polecam Paniom które nie chcą używać drogeryjnych wiariacji zielonych znanych zapachów. ten zapach wyróżnia spośród innych i od razu widać ze jest działem wybitenego perfumierza, OLiviera POlge a .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[902066].usefull || 0 }}% pomocna.

Balenciaga- moja nowa miłość

Zawsze przechodziłam koło Balenciagi obojętnie. Właściwie niechętnie. Kojarzyła mi się z jakąś starszą panią.
Kupiłam jednak zestaw EDP z balsamem i przepadłam kompletnie. To jest moja nowa miłość. Na każdą porę roku- wczesną wiosną, w środku zimy, jesienią jest przepiękny, tajmeniczy, bliskoskórny i co najważniejsze: bardzo intymny. Nie odważyłabym się nosić go do pracy czy szkoły. To jest zapach zarezerwowany dla chwil spędzanych w samotności- w fotelu z ksiażką i lampką wina albo we dwoje.
Ciekawa jestem jak pachniałby latem, na rozgzanej skórze.
Wszystkie poniższe recenzje opisujące ten zapach są trafne. Jest las, taki ciemniejący, późnym popołudniem. W tej rodzącej się tajemniczej ciemności rodzi się fiołek i przypudrowany mech. Już wiem, że ten las jest przyjazny, wcale nie muszę się bać. Zapach jest delikatny i co dla mnie najdziwniejsze- cichy. Tak, mając go na sobie czuję błogi spokój. Zero słodkości, miodu, cukru, żadnych wybuchów, fajerwerków. Nic nie wali po nosie, nic się nie narzuca. Błoga cisza, tajemnica, spokój i cisza, która trwa i trwa. Uwielbiam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[879560].usefull || 0 }}% pomocna.

seksowny i pociagajacy zapach

Piekny zapach fiolkow, paczuli i skory.Zapach umiarkowanie intensywny, bardzo swiezy, androgeniczny klimat. Zwolenniczki tradycyjnych perfum moga uznac ten perfum za zbyt intensywny.
Perfum dlugo utrzymuje sie na skorze. Nawet po calym dniu pracy jest wyczuwalny. Butelka jest stylkowa, sielona/przezroczysta. Perfum jest dosyc drogi ale wart kazdej zlotowki.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go 75ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[853419].usefull || 0 }}% pomocna.

taki piękny zawód

W sklepie mnie powalił. Pobił, zgniótł, przeciorał. Zapach z testera przebił nawet diorowskie Homme i Addicta.

Najpierw poczułam plastik. Cóż, myślę, trudno, to tylko tester. Później pomyślałam - co tak pięknie pachnie? ja?

Monumentalne nuty korzenne. Suche, lekko miodowe. Przyszła mi do głowy jakaś starożytna bogini. Pomnik z czarnej skały.
Minutę później nuta czystości, mydła, pudru - ale nie takiego z torebki cioci, nie - kobiecej nuty świeżego pudru z najlepszej paryskiej perfumerii, po który zjeżdżają do jedynego sklepu w mieście wszystkie najbogatsze elegantki.
Za chwilę poczułam kadzidło, palone zioła (szałwię? rozmaryn? bardzo szybko się zmieniały).
I od nowa: korzenie, czystość, zioła.

I tak mi L\'Essence pulsowało kilka godzin.

Następnego dnia wróciłam po buteleczkę 30 ml, najmniejszą. I dobrze zrobiłam.

W domu okazało się, że L\'Essence pachnie, jeden do jednego, jak Paris w wersji podstawowej. Pięknie, ale nie aż tak. Z tą różnicą, że codziennie pachnie tak samo.

Testowałam EDP, kupiłam też EDP.

I teraz pytanie: czy do testerów idą lepsze partie wody perfumowanej? Czy to kwestia jakiegoś lepszego / gorszego dnia, diety, pogody?

Mocny kandydat na KWC zniknął w sinej dali.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[811920].usefull || 0 }}% pomocna.

Nachalny ziołowy drapieżnik !

Mam 30 ml tych perfum. Używam od kilku dni.
Zapach jest oryginalny, zawiewa nutami męskimi. Jest zapachem uderzającym innych w nozdrza ! Nie jest to typ cukiereczka. Ten zapach to kosa ziołowa dla silnych babek.

Coś mnie w nim lekko drażni, nie wiem do końca co...Polecam dozować te perfumy z rozsądkiem!

L\\\' Essence jest dobry do używania od czasu do czasu. Nie jest to zapach codzienny raczej. Oczywiście wiadomo- to odczucie subiektywne.

Trwałość 7-8 godzin.
Butelka piękna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[755686].usefull || 0 }}% pomocna.

zielony las

nie jestem fanką zapachów "roślinnych- zielonych", jak dla mnie zbyt dużo liści i lasu w tym wszystkim, daje uczucie świeżości i chłodu, jednak nie o to chodzi mi w zapachu

na pewno nie jest brzydki i nie przyprawia o ból głowy, po prostu nie mój

Używam tego produktu od: przez tydzień
Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[723126].usefull || 0 }}% pomocna.