Remington, Frizz Therapy S9951 (Prostownica ceramiczna)

Remington, Frizz Therapy S9951 (Prostownica ceramiczna)

Płytki ceramiczne emitujące kosmetyk zapobiegający kręceniu się włosów przez cały dzień. Ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy. Cyfrowa kontrola temperatury z wyświetlaczem LCD umożliwiająca dostosowanie temperatury do konkretnego typu włosów 150ºC do 230ºC.
- Funkcja blokady temperatury zapobiegająca jej przypadkowej zmianie
- Szybki, 15-sekundowy czas nagrzewania umożliwiający natychmiastową stylizację
- Funkcja „Heat Boost” pozwalająca na szybkie ustawienie najwyższej temperatury
- Automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa uruchamiający się po godzinie
- Funkcja blokady płytek dla łatwego przechowywania
- Etui odporne na wysokie temperatury.
- Gwarancja: 5 lat

Rewelacja!

Witam dziewczyny :) Jeśli zastanawiacie się nad kupnem tej prostownicy podpowiem wam, że nie ma się nad czym zastanawiać tylko trzeba ją po prostu kupić! :) To strzał w dziesiątkę. Moje włosy są bardzo gęste, długie i (na moje nieszczęście) kręcone. Prostowanie do tej pory sprawiało mi nie lada wyzwanie, zanim je prostowałam musiałam nakładać wszelkiego rodzaju płyny/kremy etc. prostujące, a i tak po wyjściu na dwór moje włoski żyły własnym życiem. Postanowiłam kupić frizz therapy zachęcona informacją, że jest idealna aby poskromić PUSZĄCE się włosy. Wyprostowałam je - pierwszy szok, że są aż tak proste; drugie wow nastąpiło po przebudzeniu - włosy nadal były IDEALNIE proste, a trzeci cud nastąpił, gdy wyszłam na dwór podczas deszczu - dosłownie CUD, włosy ani drgnęły, cudownie proste drutki, zero puszenia. REWELACJA :)

Używam tego produktu od: misiąca
Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie używania

Najlepsza dla puszących się włosów

Używam tej prostownicy od kilku miesięcy i jestem zachwycona :) Mam suche, puszące się włosy, a w dodatku mieszkam w Trójmieście, gdzie wilgotność powietrza to jakaś masakra, a mimo to wyprostowane włowy pozostają proste przez dwie doby bez najmniejszego problemu :)
Prostownica szybko się nagrzewa, płytki są ruchome, a regulacja temperatury świetnie się sprawdza, także jak dla mnie same zalety. Włosy po prostowaniu są lśniące i gładkie, a przede wszystkim efekt się utrzymuje nawet jak na zewnątrz jest deszczowo ;)
Super polecam, a wszystkie zarzuty w stylu \'obudowa się za mocno nagrzewa\' to jakaś bzdura, płytki naprawdę mocno się nagrzewają, więc to logiczne, że w tak cienkiej prostownicy obudowa się nagrzewa, ale na pewno nie w jakimś niebezpiecznym stopniu!

Super sprawa i przede wszystkim nie widzę, żeby kondycja końcówek się pogorszała się przy stosowaniu Remingtona, a przy poprzedniej prostownicy końcówki musiałam podcinać co miesiąc...

Polecam bardzo :)

Ilość zużytych opakowań: jedna prostownica

strzał w 10!

po dlugim stosowaniu prostownicy firmy cutek marzyłam o nowym sprzecie!mialam wrazenie ze cutek juz nie dawal sobie z moimi &quot;kudlami&quot;,prostowanie stalo sie męką.byc moze jej zywotnosc juz sie skonczyla.Pani w sklepie polecila mi wlasnie ta remingtona.narzekac nie moge !miedzy cutkiem a remingtonem roznica kolosalna!a dodam ze wlosy mam z natury krecone,teraz bardziej sianowate niz krecone,koncowki to takie &quot;miotelki&quot;zniszczone zabiegami chemicznymi,ale po co obciac?!szew w dziurawych butach chodzi<sciana>

* bardzo szybko sie nagrzewa
*prosta w obsludze
*regulacja temperatury
*ruchome płytki
*pokrowiec
*ładny efekt koncowy

minusow nie zauwazylam ale jestem bardzo zadowolona ,ze ja posiadam .i polecam z czystym sumieniem :)

Używam tego produktu od: grudzień 2011
Ilość zużytych opakowań: ***

Najlepsza!

Plusy:
*Szybko i dobrze prostuje włosy, są idealnie gładkie i proste przez cały dzień! A w przypadku moich włosów to nie lada wyzwanie, do tej pory żadna prostownica nie dawała sobie z nimi rady;
* Ma ładny, schludny wygląd;
*Płytki się nie przypalają (miałam już prostownice innych firm i płytki po kilku użyciach robiły się brązowe);
*Obrotowy kabel i odporny na wysoką temp.pokrowiec są dużym plusem;
*Możliwość regulacji temp.

Minusy:
*BRAK!

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 prostownica

idealna do kręconych włosów

mam naturalnie kręcone, skłonne do puszenia włosy
prostowanie ich starą prostownicą trwało min 30 minut, do tego włosy puszyły się na najmniejszej wilgoci, każde pasemko musiałam przejeżdżać prostownicą po 5-7 razy (mimo, że automatycznie grzała się do 230stopni)
z tego powodu prostowałam włosy rzadko, ale postanowiłam kupić lepszy sprzęt
remington był dość tani (wg mnie wydać ponad 250zł na prostownicę to przesada) i ogólnie ta firma ma dość dobre opinie
prostownica jest dla mnie idealna, bez porówaniania z moją starą mpm product (niby też ceramiczną)
*ładna - fioletowa, nawet płytki są kolorowe!
*płytki idealnie gładkie, ruchome, wspaniale przylegają do włosów - nie ma mowy o szarpaniu i wyrywaniu włosów, do tego są szerokie - 11cm
*efekt - przy 170* moje kręcone włosy są proste po 2-3 przejechaniach prostownicą, przy 190* po 1-2, a biorę dość grube pasma, cienkie pasemka prostują sie za 1 razem!
wyższej temp nie ustawiam, bo po co? całe prostowanie zajmuje do 15 minut a mam włosy za ramiona
*trwałość - od mycia do mycia czyli 2-3 dni, włosy nie odkształcają się spięte gumką, po nocy a nawet na wilgoci
na deszczu, nieprzykryte po jakimś czasie się kręcą, cudów nie ma, ale dla mnie trwałość jest wystarczająca - nie boję się że jak sie spocę biegnąc do pracy w upale, to włosy na karku zaczną się kręcić (a tak bywało)
nie używam już zadnych kosmetyków do prostowania czy utrwalających
*jednyna mała wada - etui - stara prostownica ma lepsze, odporne na temperaturę i z przegródką na kabel
ale to mały minus, polecam prostownicę wszystkim kręconowłosym

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w użyciu 1 prostownica - oby służyła długo ;)

Idealna prostownica!

Cudowna prostownica!
Plusy:
-nagrzewa się w 15 sekund
-ma ekran LCD na którym mogę ustawić temperaturę do 230 stopni!
-posiada długi,obrotowy kabel
- ma funkcję blokady płytek,która zapewnia łatwe przechowywanie
-Blokada zapewniająca brak możliwości zmiany temperatury pdczas prostowania
-ruchome płytki,które wyrównują nacisk na włosy
-bardzo szybko i świetnie prostuje,nawet z włosami mojej koleżanki,która ma bardzo kręcone włosy prostownica poradziła sobie świetnie
-emituje kosmetyk,który zapewnia,że włosy będą proste dość długo.Mi proste włosy trzymały się 3 dni
-jak i podczas deszczu tak i podczas wiatru włosy są idealnie proste
-w zestawie ma fajne etui odporne na wysokie temperatury
-ma 5 lat gwarancji,co rzadkość wśród sprzętu

Minusy:
-kosmetyk zapobiegający kręceniu włosów,który ulatnia się podczas prostowania troszkę śmierdzi
-czasem trzeba uważać przy prostowaniu na obudowę,ponieważ nagrzewa się i można się poparzyć,ale to tylko przy długim prostowaniu