Q10 Alga, Krem na dzień dotleniająco-energetyzujący

Q10 Alga, Krem na dzień dotleniająco-energetyzujący

Seria kosmetyków przeznaczona do intensywnej, całorocznej pielęgnacji każdego typu cery po 25 roku życia.
Optymalnie nawilża i odżywia skórę. Działanie dotleniające tych kosmetyków zapewnia kompozycja czystego tlenu i substancji zatrzymujących go w głębszych partiach skóry. Koenzym Q10 dostarcza skórze energii do wszystkich procesów życiowych. Algi są doskonałym źródłem makro- i mikroelementów, a ekstrakt z polinezyjskiej rośliny kava-kava ma działanie odczulające, antystresowe i kojące.
Kremik z tej seri kompleksowo i wszechstronnie pielęgnuje skórę, doskonaly dla palaczy i dla osób przebywających w dusznych pomieszczeniach.

Cena: zł

może być

trochę pielęgnuje i nawilża, dobrze się nakłada, nie wałkuje. Dobry pod makijaż, nie pozostawia tłustej warstwy. Niby dobry ale szukam czegoś lepszego. Te jego nawilżenie, odżywanie to chyba jednak złudne wrażenie ;( Ale cena bardzo pozytywna. Gdybym mogła dałabym 3,5 bo na 3 to za mało a na 4 absolutnie nie zasługuje ;)

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: 1
Recenzja: ...

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...

świetny krem

Bardzo dobry krem, świetnie nawilża, w widoczny sposób odżywia i poprawia kondycje cery. Nadaje sie pod makijaz. Dobrze sie wchłania, nie pozostawiajac tłustej warstwy.
Nie wiem czy go kupię w najbliższym czasie tylko dlatego, ponieważ testuję nowości ;)

super

Nie spodziewałam się ze Kolastyna produkuje tak świetne kremy.Miałam go w zeszłym roku wiosną i pamiętam do tej pory jak przyjemnie mi sie go używało..Bardzo dobrze nawilżał.Nie kupiłam go jednak ponownie i nie wiem nadal czy to zrobię a to ze względu na to że nie posiada filtrów a moja skóra tego potrzebuje..Za ten jeden jedyny mankament odejmuję jedną gwiazdkę

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Miłe zaskoczenie

Dostałam kilka próbek w drogerii i jestem bardzo mile zaskoczona, bo jakoś nigdy nie byłam fanką Kolastyny. A to już kolejny krem tej firmy który mi się spodobał. Krem ma leciutką konsystencję, delikatny i bardzo przyjemny zapach. Dobrze się rozsmarowuje, dobrze wchłania. Twarz jest gładka, dobrze nawilżona, ma ładny koloryt. Jedyne co mnie niepokoi to zawartość parrafinum liquidum na II pozycji w składzie, ale mnie on porów nie zatkał.
Kupię go bardzo chętnie jak wykończę swoje obecne kremy do twarzy.

bardzo dobry....

Bardzo dobry krem na dzień. Po nałożeniu szybciutko się wchłania a skóra robi się mięciutka i jakby rozjaśniona. Stosowany pod podkład również dobrze leży, podkład się na nim nie wałkuje.

Jeden z faworytow

Dal mnie jest to po prostu rewelacja, uwielbiam ten krem, swietny, dobrze nawilza i sie wchlania, mozna spokojnie zastosowac pod makijaz. Zauwazylam ze korzystnie wplywa na wszelkie przebarwienia cery, staja sie jakby mniej widoczne i szybciej znikaja.

Świetny

Dla mnie doskonały - pięknie się wchłaniał i nie tłuścił mojej skłonnej do przetłuszczania cery. Nawilżył ją i ożywił - wyglądałam młodziej i zdrowiej. Palę papierosy i przebywam w dusznych pomieszczeniach, miałam więc okazję zaobserwować jego działanie dotleniające. Często zmieniam kremy bo lubię eksperymentować, ale do tego na pewno jeszcze wrócę.

godny polecenia

Całkiem fajny kremik dobrze sie wchłania,miła konsystencja-jedyne co na razie mi w nim przeszkadza to zapach dlatego odejmuję jedną gwiazdkę.Dodatkowym plusem może być to że kremik umieszczony jest w słoiczku.

Jo

Poznalam ten kremik dzieki probce i od razu sie zachwycilam.Kremik o przyjemnej konsystencji i zapachu bardzo delikatnym.Nie jest ani tlusty ani zbyt lekki,jest taki w sam raz,na mojej mieszanej twarzy nie pozostawia tlustych lub suchych miejsc.Plusem tez jest fakt ze kremik wrecz natychmiast wchlania sie w skore,co umozliwa prawie natychmiastowe zrobienie makijazu.Nie pale papierosow ale przebywam codziennie w zamknietym miejscu i ten kremik ozywil moja skore,zaraz po nalozeniu twarz zrobila sie taka promienna i pelna zycia, jakby mlodsza :D Polecam! Jeszcze jednym plusem jest cena :D kupilam go za ok.15 zl.