Avon, Treselle EDP

Avon, Treselle EDP

Zmysłowy, bardzo kwiatowy zapach. Kształ buteleczki przywodzi na myśl kaształt zmysłowej kobiety 'Treselle'.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: pieprz, lukrecja
nuta serca: tuberoza, lotos, róża
nuta bazy: piżmo, irys, orchidea.

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Zabyt internesyne

Początkowo bardzo mi się spodobały i stwierdziłam,że muszę je mieć! I tak się stało,kupiła,zadowolenie było ale jednak nie trwało byt długo,perfumy owszem nadal podtrzymuję to,że bardzo mi się podobają ale niestety są dla mnie zbyt mocne,intensywne,że przyprawiły mnie o ból głowy i to za każdym razem kiedy ich użyłam i w tedy zaczęłam nabierać przekonania,że jednak takie coś istnieje. więc zaczęłam ich używać czasami i było ok. Są piękne może kiedyś spróbuje do nich wrócić.Niestety kiepsko jest z ich trwałością .

Treselle

Zapach fajny, ale dość nietrwały i to ich główna wada. Dostałam je w prezencie bo sama chyba nie zdecydowałabym się na ich zakup bo to nie moje nuty zapachowe.

Piękne!

Perfumy pierwszy raz użyłam już parę lat temu. Wybrałam je z katalogu po " powąchaniu strony " :) dla mnie to było wielkie wow. Zapach piękny, kwiatowy, kobiecy, zmysłowy. Zakochałam się w Treselle i mogę śmiało powiedzieć, że dla mnie to pierwsze ulubione perfumy. No niestety zbyt trwałe one nie są, ale to nie perfumy z wyższej półki.

Rewelacja

Pamiętam premierą tych perfum zakupiłam je od razu i bardzo mi się spodobały zapach mocno kwiatowy i inny od wszystkich .Ma w sobie coś innego bo dość dużo osób zwracało na nie uwagę .Po kilkuletnie przerwie jakieś dwa tygodnie temu zakupiłam znów i na nowo się w nich zakochałam .Zapach posiada ładną ale skromną buteleczkę troszkę nawiązującą kolorami do zapachu ,niestety jak to czasem bywa z zapachami od Avon nie należy do najtrwalszych i często zabieram je ze sobą aby powtórzyć aplikację.Ale jest to niewątpliwie jeden z lepszych zapachów tej firmy.

Nie dla mnie

Dostałam te perfumy w prezencie i nie przypadły mi do gustu.Uważam,że ich zapach jest mdły i nietrwały.Nie przypomina zapachu świeżych kwiatów.Jeśli chodzi i opakowanie to atomizer zepsuł się bardzo szybko.

Treselle

Przepiękny zapach z nutą orchidey, bardzo delikatny i kobiecy. Utrzymuje się bardzo długo, a czuć go nawet po kąpieli. Jest w pięknym flakoniku z złotą zakrętką, a przede wszystkim jest bardzo wydajny.

Śliczny zapach Treselle

Najpierw kupiła go siostra ale gdy kilka razy go podkradłam postanowiłam też zamówić i jestem z niego bardzo zadowolona. Śliczny długotrwały zapach utrzymujący się cały dzień, bardzo ładny flakonik, bardzo wydajny mam go już sporo czasu, nadaje się na dzień jak i na wieczór polecam:)

Zapach mojej mamy :)

Zapach ten przez długi czas używała moja mama, dzięki niej też poznałam ten zapach :) pachną przepięknie, kwiatowo i delikatnie. Zapach świetnie sprawdza się w codziennym użyciu, odpowiedni na każdą porę roku :) Flakonik przepiękny, ładnie prezentuje się na mojej toaletce pośród innych perfum :) jedynym minusem jest ich trwałość, niestety na mnie nie trzymają się zbyt długo:(

Super.

Zapach, który pamiętam z dzieciństwa.
Intensywna, intrygująca i czarująca nuta zapachowa.
Zapach był bardzo trwały.
Elegancki flakonik.
Cena bardzo przystępna.
Polecam.

AVON - TRESELLE

Jeden z bardziej lubianych przeze mnie zapachów Avon. Zapach jest intensywny. Używam na tzw. lepsze okazję :) Jako, że zapach nie należy do lekkich polecam na wieczory lub chłodniejsze pory roku.

Kwiatowy otok

Zapach mało popularny w moich stronach, a na pewno bym go rozpoznał. Tak charakterystyczny kontrast bieli i czerni. Słodkie cięte kwiaty i mnóstwo ostrego pieprzu. To nie moja kategoria zapachowa, ale zapach intrygujący. Dość świeży i rzeski Dość trwały i ładnie prezentuje się na szafce. Butelka nawiązująca do ciała kobiety lub butelki coca coli (skojarzenie mojego męża )
Cena w zależności od katologu od 39.99 do 80 zł.
Trwałość przyzwoita.

Średnio

Kiedyś wzdychałam do tych perfum.Bardzo mi sie podobały.Kupiłam sobie na początek balsam perfumowany.Kiedy pod choinką dostałam flaszkę byłam przeszczęśliwa.Okres gimnazjum.Nie interesowalam sie wtedy perfumami,nie znalam sie.Dzis jest to dla mnie bardzo przecietny zapach.