Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ingrid Cosmetics, Shadow Base (Baza pod cienie)

Ingrid Cosmetics, Shadow Base (Baza pod cienie)

Pojemność 6,5 ml

Baza pod cienie dzięki lekkiej, kremowej konsystencji umożliwia równomierną, delikatną aplikację.
Olej z oliwek zapewnia nawilżenie, zaś witamina E znana z przeciwstarzeniowych właściwości doskonale wpływa na kondycję skóry.
Kolory stają się bardziej nasycone, cienie nie zbierają się w załamaniach powiek, zaś efekt spektakularnego makijażu utrzymuje się przez wiele godzin.

Fajna baza

Baza fajnie się rozprowadza, wydobywa piękny kolor cieni, dzięki niej kolory są fajne i intensywne. Nie maluję się na codzień, bazy używam tylko na wyjścia, sprawdza się wtedy naprawdę fajnie.

Nie za dobra

Baza jest zamknięta w małym, wytrzymałym słoiczku. Po odkręceniu widzimy, że jest ona dość ciemna, przez co bardzo obawiałam się, że nie będzie odpowiadać do mojej jasnej cery. Jednak po nałożeniu na powiekę jest bardzo jasna i prawie transparentna, więc jeśli ktoś liczy na to, że wyrówna koloryt skóry powiek to musi jednak nałożyć o wiele grubszą warstwę - tutaj minus, ponieważ sporo bazy wtedy schodzi na jeden makijaż, a nie o to w końcu chodzi. Trzeba także liczyć się z tym, że przy grubszej warstwie cień może trochę się rolować i trzeba go poprawiać. Przy normalnej warstwie jednak wydłuża odrobinę żywotność cienia, choć nie jest to jakiś spektakularny efekt.

Czy te oczy mogą kłamać

Baza jest bardzo przyjemna w aplikacji. Ale trzeba uważać, aby nie nałożyć jej na powiekę zbyt dużo. Idealnie wyrównuje powierzchnię skóry i przedłuża trwałość makijażu oka. Idealna dla tzw. "tłustych powiek".

Bordowe usta H&M

Bardzo dobra

Używam tej bazy już długo, ponad rok. Stosowałam na nią różne cienie. Przy nałożeniu niewielkiej ilości bazy, cienie utrzymują mi się od rana do wieczora ( do momentu zmycia makijażu) - a niestety moja skóra na powiekach ma tendencję do przetłuszczania się.

Zalety:
- wydajność
- trwałość cieni nałożonych na nią
- cena
- konsystencja
- dobra przyczepność cieni

Wady:
- opakowanie ( trudno mi wydostać czasami bazę, gdy mam dłuższe paznokcie)

Wydaje mi się, że jakość tego produktu jest bardzo dobra w stosunku do ceny.
Na pewno będę do tego produktu wracać.

dobra

Baza przedłuża trwałość cieni (poradziła sobie ze słabymi Wibo GO Nude, ale niestety nie z Sensique Top Color). Sama w sobie wyrównuje kolor powieki, lekko je brązowi (co przy moich naczynkach i cieniach jest wielkim plusem). Baza jest wydajna, dobrze się rozsmarowuje, nie tłuści. Opakowanie wygodne, poręczne, nie rozkręca się samo. Kolejny plus za cenę.

Fajna baza

Baza pod cienie Ingrid jest bardzo wydajna.
Łatwo się ją rozprowadza, cienie utrzymują się o wiele dłużej (cały dzień bez poprawek) i nie wałkują się.
Cena atrakcyjna, jak na produkt o takie jakości.

Ujdzie...

Baza całkiem dobrze trzyma cienie, ale nie jest to efekt długotrwały. Myślę, że do 5- 6 godzin cienie wyglądają świeżo. Niestety, baza dosyć szybko zasycha w opakowaniu i po jakimś czasie robi się tempa, ciężka w rozprowadzeniu.

Dobra baza

Bazę dobrze się nakłada,przyjemnie się rozprowadza i nie roluję.
Posiada cielisty kolor,który na powiekach staję się niewidoczny.
Cienie dłużej się trzymają,nie zbierają w załamaniach,a ich kolory są intensywniejsze.
Ja jestem naprawdę z niej zadowolona

Utrwala makijaż oka

Baza pod cienie Ingrid bardzo dobrze się rozprowadza. Potrzeba naprawdę niewielką ilość bazy, aby mogła spełnić swoją funkcję. Utrwala makijaż oka na bardzo długo i do tego jest mega wydajna.
ZALETY:
wydajność
utrwala makijaż oka
nie przesusza skóry

Dziwna konsystencja

Produkt generalnie dobrze się sprawuje, jest tani i jest wydajny. Jedyny minus, który moim zdaniem przeważa ma dziwną konsystencje. Rozprowadza się nierównomiernie ,waży się, wchodzi w załamania powieki. Jak dla mnie duże NIE

Baza.

Baza pod cienie która jest na pewno bardzo wydajna. Niestety nie jest moim ulubieńcem. Mam dłuższe paznokcie więc wydobycie bazy ze słoiczka jest bardzo męczące. Dodatkowo baza ma dziwną konsystencję którą ciężko równomiernie rozprowadzić na powiece. Oczywiście baza działa tak jak powinna bo przedłuża trwałość makijażu oczu. Ogólnie baza jest ok ale szukam czegoś innego.

Może być

Baza jest tania i baaardzo wydajna. Przez prawie rok używania jej, nie zużyłam nawet połowy. Lekko wyrównuje koloryt powieki, nie roluje się. Przedłużała trwałość cieni, chociaż nie jakoś spektakularnie. Mimo wszystko byłam z niej zadowolona przez długi czas, ale mam tłustą powiekę i szukam czegoś lepszego.