Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ingrid Cosmetics, Shadow Base (Baza pod cienie)

Ingrid Cosmetics, Shadow Base (Baza pod cienie)

Cena już od 6,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl
Pojemność 6,5 ml

Baza pod cienie dzięki lekkiej, kremowej konsystencji umożliwia równomierną, delikatną aplikację.
Olej z oliwek zapewnia nawilżenie, zaś witamina E znana z przeciwstarzeniowych właściwości doskonale wpływa na kondycję skóry.
Kolory stają się bardziej nasycone, cienie nie zbierają się w załamaniach powiek, zaś efekt spektakularnego makijażu utrzymuje się przez wiele godzin.

ok

Kupiłam ją prawie dwa lata temu, skończyła się dopiero teraz, więc wydajność super.
Baza na początku wydaje mi się miała inną konsystencję, była bardziej kremowa, łatwo się ją nakładało. Z czasem stawała się bardziej gumowa przez co trzeba była dłużej ją rozcierać.
Przedłuża żywotność cieni, w tym temacie nie mam jej nic do zarzucenia. Nie raz stosowałam ją również solo i też wyglądała dobrze.
Opakowanie wygodne, nie mam długich paznokci, więc z łatwością wyskrobałam wszystko do końca.
Nie wiem jak z dostępnością, swoją kupiłam przez internet. W tej cenie nie mam jej nic do zarzucenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1401846].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna.

Zacznę od tego, że na moich powiekach żaden cień nie chciał się trzymać. Po 2 minutach rolował się i wyglądało to bardzo nieestetycznie. Dzięki tej bazie problem zniknął od razu. Jest świetna. Opakowanie porządne. Baza daje delikatny kolor na powiece, ale mi to w ogóle nie przeszkadza. Łatwo się rozsmarowuje. Cena jak za taki produkt to marzenie. Starcza na kilka miesięcy a maluję się 4 razy w tygodniu. Nie próbuję innych baz bo ta spełnia wszystkie założenia takiego produktu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399136].usefull || 0 }}% pomocna.

kto by pomyślał?

Bazę zakupiłam, gdy tylko w Intermarche obok mnie postawili szafę z kosmetykami Ingrid ;) dobrej bazy nigdy za wiele. Jak się sprawdziła?

+ cena
+ wydajna
+ wyrównuje koloryt powieki
+ trzyma cienie cały dzień
+ cienie nie rolują się
+ ułatwia blendowanie

Jestem jak najbardziej na TAK! :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373336].usefull || 0 }}% pomocna.

Ujarzmij kreski Eyelinerem!

Przeciętna baza

Jaka cena, taka baza - tak można podsumować ten produkt.

+ łatwo się aplikuje, najlepiej palcami lub większym pędzelkiem (małym nie ma co w tym grzebać)
+ fajna, delikatna konsystencja, która nie powoduje uczucia "zapchania" powieki, jak to się dzieje gdy np. nałożymy cięższy korektor jako bazę
+ faktycznie przedłuża trwałość cieni, gdy jej nie używam widzę pogorszenie, choć nie jest to jakiś spektakularny efekt
+ bardzo niska cena
+ łatwo dostępna w internecie, drogeriach
+ posiada ładny, elegancki słoiczek
+ rewelacyjna wydajność! Można jej używać dosłownie latami i się nie kończy

- nie wyrównuje kolorytu powieki, dopiero gdy nałożymy jej bardzo dużo powieka jest "zakryta", ale wtedy cienie się rolują, więc absolutnie nie można tego robić
- nie podbija koloru cieni
- łatwo z nią "przedobrzyć", koniecznie należy nakładać jedynie cienką wartwę produktu
- słoiczek musi być szczelnie zakręcony, inaczej baza zasycha w ciągu jednego dnia (dosłownie!) i jest do wyrzucenia lub do "naprawy" jakimś olejkiem itp.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1326591].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemna dla oka

Fajna konsystencja, delikatnie oleista, dzięki czemy łatwo rozprowadza się. Efektu wyrównującego koloryt nie zauważyłam, ale cienie dłużej trzymają się na oku i są bardziej intensywne. Ogólnie na duży plus w stosunku do ceny (~8zł).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1319916].usefull || 0 }}% pomocna.

Na pewno do niej wrócę.

Baza znajduje się w niepozornym, imitującym szkło opakowaniu, które nie jest nachalne ale jednocześnie schludne i eleganckie.
W środku znajduje się jasnobrązowy kosmetyk, który świetnie wyrównuje koloryt powieki. Nakładając bazę palcami nigdy nie miałam problemu z aplikacją.
Nie waży się na powiece, dokładnie ją pokrywa. Co prawda nie podbija koloru cieni natomiast daje świetne utrwalenie. Niezależnie od pogody i temperatury nie zdarzyło mi się aby cienie zebrały się w załamaniu powieki.

Dostępność - kupiłam na stronie internetowej.
Zapach - niewyczuwalny
Wydajność - używam od pół roku, w opakowaniu śladowy ubytek kosmetyku.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267198].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest zła

Jest to moja pierwsza baza pod cienie, więc nie mam porównania z innymi produktami.

Kolor: jasny brązowy. Czasami nakładam samą bazę, bez cieni, bo daje ona lekki efekt "jasności" na powiece, idealnie nadający się do szkoły

Opakowanie: całkiem spore, solidne, eleganckie

Cena: ok 11zł (+/- 2 lata temu)

Dostępność: swoją kupiłam w Naturze

Wydajność: duża. Ciężko jest ją zużyć ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1250766].usefull || 0 }}% pomocna.

Taka sobie

Dość tępa konsystencja, skłonność do nierównomiernego rozprowadzania się. Próbowałam nakładać palcem, pędzlem, gąbką - nic nie sprostało oczekiwaniom.
+ stosunek ilości do ceny
+ opakowanie
+ zapach
+ kolor

- konsystencja
- trwałość
- brak ulepszenia cieni
- rozprowadzanie i cieniowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1211913].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Nie wiem czy tylko ja miałam takiego pecha czy to po prostu wada tego produktu, że po nie całym miesiącu strasznie się zważył i ciężko było nałożyć na powiekę, a jeśli już po długim nakładaniu siłowałam się by pozbyć się okropnych grudek po czym baza nie dawała efektu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1209523].usefull || 0 }}% pomocna.

niezła

Bazy używam od około roku. Są dni kiedy mam ochotę wyrzucić ją do kosza. Dzieje się to rzadko, kiedy nałożę za grubą warstwe produktu na powiekę. Częściej nie mam tej bazie nic do zarzucenia bo zdaje sobie sprawę, ze moje powieki to trudny przeciwnik. Bez bazy cień po godzinie jest zrolowany lub magicznie znika. Baza Ingrid nałożona dość cienką warstwą utrzymuje cienie na miejscu nawet 10h. Od czasu do czasu zdarzy mi się jednak zbyt gruba warstewka i cienie po godzine wyglądają źle. Zbierają w załamaniu, rolują rozwarstwiaja. Ingrid nie podbija kolorów cieni, ale też ich nie gasi.
plusy
dosc wygodny szeroki słoiczek,
potrafi znacznie przedłużyć makijaż!
niedroga ( kupiłam w promocji za 5 zł.)
duża pojemność.

minusy
nie podbija kolorów cieni
niektóre cienie słabo wspołpracuja z tą bazą i średnio się przyczepiają.
przy ciut grubszej warstwie naklada się nierownomiernie przez co niemożliwy jest trwały makijaż.

Podsumowując: baza nie jest zła, trzeba się z nią oswoić po zakupie, zeby unikać rozczarowania w postaci rolek z cieni w załamaniu powieki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1180573].usefull || 0 }}% pomocna.