Boosting Mascara (tusz wydłużający i pogrubiający)

Boosting Mascara (tusz wydłużający i pogrubiający)

Wydłużająco-pogrubiająca maskara. Swoje rewelacyjne działanie zawdzięcza specjalnej szczoteczce z dwoma rodzajami włosków. Krótszą stroną nakładamy obficie pigment, a dłuższą rozdzielamy i wydłużamy rzęsy.

Cena: 32 zł

dosyć udany

Na początku miałam niewielkie problemy ze szczoteczką, ale po kilku użyciach nauczyłam się nią posługiwać. Póki tusz był świeży i mokry, dobrze się go nakładało i fajnie podkreślał rzęsy, a dłuższa strona szczoteczki dobrze je rozczesywała nie zostawiając grudek. Miałam wersję wodoodporną i pod tym względem również byłam z niego zadowolona. Szkoda, że tusz dosyć szybko wysechł i stracił swoje właściwości. Raczej już go nie kupię.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

nie podoba mi sie

Lubie kosmetyki firmy Manhattan, ale ten akurat jakos wyjatkowo im sie nie udal. Kiepsko sie go naklada, jest gesty i taki jakis po prostu... nieprzyjemny w uzyciu. Moze to kwestia szczoteczki, sama nie wiem. Efektu tez nie daje spektakularnego, bo rzesy nie sa po nim ani wydluzone, ani niestety pogrubione. Nie trzyma sie tez jakos rewelacyjnie. Po kilku godzinach zaczyna sie troche kruszyc. Za to nie skleja rzes i nie pozostawia grudek. Ot, taki sobie kosmetyk...

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

zależy na co się trafi

Tak naprawdę trudno mi powiedzieć jaki on tak naprawdę jest. Prawie trzy lata tamu kupiłam go po raz pierwszy, kiedy go użyłam nie wierzyłam własnym oczom, rzęsy były nieprzeciętnie długie, gęste i bardzo wyraziste. Pomyślałam: IDEAŁ! trochę trudno go było nałożyć bo był lepki ale jak tylko wysechł rzęsy wyglądały cudownie. A co najlepsze on wyglądał lepiej po kilku godzinach niż od razu po nałożeniu (rzęsy się pięknie rozdzielały). Nie rozmazywał się, nie kruszył. Kiedyś poszłam spać w makijażu i kiedy wstałam rano rzęsy wyglądały dokładnie tak samo jak poprzedniego dnia.
Kiedy się skończył chciałam go znowu kupić ale nigdzie już go nie było, ekspedientki mówiły że jest wycofany.
Po dwóch latach znalazłam go w jakimś sklepiku. Kupiłam od razu (nie wodoodporny). I co? Porażka. Tusz może i wydłużał rzęsy, ale minimalnie, jeśli chodzi o pogrubienie to nawet po nałożeniu trzech warstw nadal nie było odpowiedniego efektu. Pomyślałam że to wina tego że tym razem kupiłam nie wodoodporny. Więc na allegro zamówiłam wodoodporny (w sklepach już go nigdzie nie było). I co? Znowu rozczarowanie. Był trochę lepszy od nie wodoodpornego ale to już nie było to samo co za pierwszym razem. Niestety bo byłaby to jedna z najlepszych maskar jakie miałam.
wahałam się między 3 a 4 gwiazdkami. zostaję przy 3 bo nie mogłabym go polecić. Jednak wierzę osobom które piszą że jest cudowny bo ja też na taki kiedyś trafiłam ...

Używam tego produktu od: 3 lat (z przerwami na inne)

Studio fryzur kucyk Beyonce

Lubiłam

Lubiłam ten tusz. Teraz już go nie używam, ale jest to jeden z lepszych, niedrogich jakie znam. Bardzo wygodna szczoteczka. Tusz ładnie pogrubiał, nie wydłużał. Miałam wersję wodoodporną-fakt trochę trudno było go zmyć. Ogólnie to dobry tusz.

Używam tego produktu od:parę lat temu używałam

Ohyda.

Kupiłam ten tusz, jak tylko wszedł na rynek (nie pamiętam, kiedy to dokładnie było), ale bardzo wrył mi sie w pamięć. Nie wiem, czemu nie zrecenzowałam go wczesniej, chyba wydawało mi się, że już je wycofali, ale ostatnio widziałam dziada na półce w drogerii, więc dorzucam moje 3 grosze. Po pierwsze idiotyczna szczoteczka, która z jednej strony ma wydłużać, a zdrugiej pogrubiać. Nie robi ani jednego ani drugiego, bardzo trudno nałożyć nią tusz. Po drugie, sam tusz - gęsty, mazisty, ciężko rozprowadza się na rzęsach, koszmarnie się zmywa (podobnie jak Maybelline Lash Expanshion resztki tuszu wcierają się w skóre pod oczami tworząc brzydkie czarne plamy i drażniąc skórę). Konsystencja jest jakaś dziwna, jak już wspomniałam gęsta, ale tez da się zauważyć w niej male cienkie włokienka, które widoczne są na rzęsach, a w dodatku osypują się z nich (kolejna wada tego tuszu - osypywanie). Za ten koszmar dla moich rzęs daję mu tylko * i nie wiem, czy i to nie za dużo. Tak zraził mnie do kosmetyków Manhattan, że omijam z bardzo daleka kosmetyki tej firmy (od kilku lat kupiłam tylko jeden cień). Nigdy nie kupię, nikomu nie polecam.

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił na rynku, czyli do dawna

Kiepski

Mam wodoodporny.Wygrałam razem z kilkoma innymi kosmetykami tej firmy.Bardzo się ucieszyłam,ale mojaradość trwała krótko.Nie jest zły.Mógłby być lepszy.Nie wydłuża,ale ładnie rozczesuje włoski.Nie osypuje się,ani nie rozmazuje.Mimo,że mam wodoodporny, pod wpływem wody(np.łez)łatwo się rozmazuje,tworząc ciemne smugi pod oczami.Zmywa się zwykłym mleczkiem bez większych problemów.

nie bardzo

nie spelnil moich oczekiwan, ani wydluzyl ani pogrubil, szczoteczka jest tak wyprofilowana ze dosyc wygodnie maluje sie rzesy, nie sklejaja sie jednak nie daja efektu o jakim zapewnia producent

rewelacja!!

Nareszcie znalazłam tusz moich marzen ,bardzo dobrze rozczesuje i pogrubia ,wydłuza wszystko na raz!!Mam ten wodoodporny i jestem zadowolona,zadnych minusow!! Zdecydowanie polecam

trzy i pół

Dostałam ten tusz od koleżanki, którą niestety uczulił. Byłam przez to do niego nastawiona z dystansem, już przy pierwszym użyciu mile mnie zaskoczył. Pierwszy raz widziałam taką cudaczną szczoteczkę, krótsze włosie świetnie pokrywa i rozdziela rzęsy na dolnej powiece. Faktycznie wydłuża i to mocno ale specjalnego pogrubienia nie uzyskałam. Kolejnym minusem jest to że trudno go zmyć, nie mam wersji wodoodpornej i naprawde trzeba sie ładnie nagimnastykować by całkiem go usunąć z oczek. Nie osypuje sie. Daje efekt prawdziwej, głębokiej czerni.

Dla mnie doskonały

Mam wersje wodoodporną i jest bardzo fajna:)

Tusz doskonale się rozprowadza, jest kremowy i gładki. Nauczenie się operowania szczoteczkę nie jest trudne i po pewnym czasie można już się szybko i dokładnie umalować, zwłaszcza, że część z długimi włoskami świetnie rozczesuje.

Nie osypuje się, nie bryli, jest trwały i nie rozpuszcza się pod wpływem wody.

Dodatkowo ładnie pachnie :)

Minusem jest to, że trudno się zmywa.

ilość zużytych opakowań: 1

Sama nie wiem i chyba sie nie dowiem...

Kupilam tą maskare, zachecona obietnicami uzyskania wręcz "teatralnych" rzęs. No i moze i da sie taki efekt dzieki tej maskarze uzyskac, lecz trudno mi to ocenic, gdyz tusz ten juz po pierwszym zastosowaniu uczulil mnie:( Byc moze to kwestia soczewek ktore nosze... ale chyba pozostaje mi wrocic do tuszow Clinique'q i LRP , a szkoda, bo moglo byc tak pieknie:)

Uwielbiam go:)

Miałąm tę mascare jakiś czas temu . Kupiłam ją w zeszłe wakacje w Niemczech . Od tamtej pory miałłam jużwiele tuszy do rzęs ale ta była najlepsza:) Bardzo spodobała mi się ta pomysłowa szczoteczka , przy odpowiedniej wprawie ten tusz naprawdę pięknie wydłuża rzęsy :) Tusz wogóle się nie rozmazywał (chyba że miał kontakt z wodą;) i nie kruszył . Jednak mam małą uwagę co do jakości tego kosmetyku tutaj w Polsce a w Niemczech :( Nie wiem czy karaj w którym został wyprodukowany ten kosmetyk ma jakieś znaczenie ale z tuszu zakupionego w Niemczech byłam zachwycona natmiast gdy zachwycona zakupem powtórzyłam go tutaj Polsce tusz nie był już tak dobry:( Miał jakąś dziwną konsystencje ,troszkę się kruszył :( Tak więc uważam ten kosmetyk za genialny ale jeśli ktoś poświęca na malowanie samych rzęs tak jak ja ok.10 min. i ma trochę wprawy;) Radzę jednak (ze względu na efekty) kupować ten tusz za granicą :) Niestety u nas nie ma snsu tego robić bo różnica w jakości kosmetyku jest znaczna:(