Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny i ma fizjologiczne pH, dzięki czemu można go używać również do demakijażu oczu. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia uczucie komfortu (szczególnie po zabiegach dermatologii estetycznej, nadmiernej ekspozycji słonecznej). Jest przeznaczony do stosowania bez użycia wody.

Cera
wrażliwa
oczyszczające, łagodzące
w butelce
płyn
>100ml

w końcu przestały mnie szczypać oczy

Kupując płyn nie miałam wielkich oczekiwać co do jego działania. Nawet zaplanowałam, że gdy będzie mnie szczypać przeznaczę go do mycia pedzi. A jednak zaskoczenie. Plyn nie szczypie - a nosilam soczewki, pozniej mialam laserową korekcje wzroku, więc moje oczy są MEGA wrażliwe. Dobrze zmywa makijaż i jest wydajny. W aptekach internetowych można dostać go w korzystnej cenie. Plus za polską markę ;)

Dobry

Dobrze zmywa makijaż jednak czasami sczypały mnie oczy podczas demakijażu dlatego ocena 4. Jest bardzo wydajny, ma ładny, delikatny zapach. Jeśli chodzi o skóre twarzy to nie podrażnia. Kupiłam na promocji w hebe za 15zł.

nie dla mnie

Płyn mnie podrażnił :( po jego użyciu skóra mnie szczypała i była zaczerwieniona. Miałam to samo z kremem tej marki więc chyba tołpa jest nie dla mnie... Ale szybko zmywał makijaż, nie trzeba było mocno przyciskać i trzeć, zapach ma delikatny i przyjemny a opakowanie jest wygodne w użyciu

depilacja brwi

Tołpa - płyn micelarny

Produkt się u mnie nie sprawdził. O ile skóra nie piecze i nie jest mega rumiana po jego użyciu - mam wrażenie, że robią mi się po nim ranki. Ranki, z których idzie płyn i które goją się kilka dni, dlatego używam tego produktu bardzo sporadycznie - trzymam go u rodzinki i jak tam jestem na noc to wtedy do używam.

Bez rewelacji

Kupiłam go po recenzjach, jednak nie do końca spełnił moje oczekiwania. Jak za taką cenę to słabo radzi sobie ze zmywaniem tuszu i kresek. Jest małowydajny. Buzię natomiast myję ładnie, skóra jest czysta i delikatna po myciu.

Średni

Poleciła mi go Pani w osiedlowej drogerii, był na promocji więc go kupiłam. Byłam przekonana, że naturalny kosmetyk nie spowoduje u mnie wyprysków. Nic bardziej mylnego po kilku użyciach zaczęły mi wyskakiwać czerwone krostki i wyraźnie zapchały się pory. O ile makijaż z twarzy zmywał dobrze, tak kiepsko radził sobie z tuszem wodoodpornym. Za tą cenę znajdę inne lepsze produkty.

świetny

Bardzo fajny płyn. Ładna buteleczka wygodna w użyciu. Delikatny przyjemny zapach. Płyn również delikatny. Nie podrażnia, nie uczula. Dobrze zmywa makijaż i zanieczyszczania. Najlepszy jaki dotąd używałam.

Recenzja

Płyn nie podrażnia mojej wrażliwej cery co jest jego dużym plusem. Ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajny. Używam go już bardzo dużo i nadal mam połowe butelki. Nie do końca radzi sobie z dokładnym zmyciem oczu.

Bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych produktów do usuwania makijażu, zarówno twarzy jak i oczu. Odświeża skórę, nadaje uczucie czystości. Często nie podobają mi się zapachy pielęgnacji do twarzy, ten przypadł mi do gustu- nie jest ciężkim, ostrym zapachem, delikatny trochę przypomina mi zapach produktów z apteki. Nie pozostawia, przynajmniej u mnie, uczucia lepkości na skórze. Minusami są cena i małe opakowanie, choć jak na taką jakość warto wydać parę złotych więcej.

Najlepszy

Póki co nie znalazłam lepszego :) jest już to moje trzecie opakowanie tego produktu. Bezbłędnie usuwa makijaż bez większego podcierania, odświeża twarz, ma ładny subtelny zapach i co najważniejsze nie podrażnia ani skory twarzy ani oczu! Niezastąpiony i niezawodny produkt. Na pewno będę dalej stosować.

Dobry

Płyn ładnie oczyszcza skórę nie pozostawiając na niej lepkiej warstwy i nie podrażniając jej. Ma przyjemny zapach i jest dość wydajny. Cena mogłaby być nieco niższa ale jak za tą jakość uważam że warto.

świetny dla wrażliwych oczu

uzywałam tego produktu u koleżanki i odrazu się z nim polubiłam! Płyn miceralny ma bardzo wygodne opakowanie, odświeżający delikatny zapach. Radzi sobie doskonale z demakijazem! Nie musze aż tak bardzo trzec oczu aby doczyścić tusz,eyeliner. uzywałam go równiez do twarzy jako tonik.
Nie miałam po nim czerwonych oczu, choć mam je bardzo wrażliwe. Dla mnie świetny produkt, wiem że są na niego często promocje szczególnie w biedronce i można go kupić za dobrą cenę!