Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Cena już od 6,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny i ma fizjologiczne pH, dzięki czemu można go używać również do demakijażu oczu. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia uczucie komfortu (szczególnie po zabiegach dermatologii estetycznej, nadmiernej ekspozycji słonecznej). Jest przeznaczony do stosowania bez użycia wody.

Cera
wrażliwa
oczyszczające, łagodzące
w butelce
płyn
>100ml

Jestem mile zaskoczona

O ile z kosmetykami Tołpy nie było mi do tej pory po drodze, to ten kosmetyk naprawdę miło mnie zaskoczył. Gdyby nie to, ze został polecony przez ekspedientkę w Hebe i do tego w dużej promocji, to pewnie sama z siebie nie kupiłabym go. Płyn naprawdę jest delikatny dla moich wrażliwych oczu, ale bardzo skuteczny. Wystarczy lekko przyłożyć do oka i makijaż znika. Do tego nie pozostawia lepkiej warstwy. Kosmetyk godny polecenia i na chwilę obecną mogę nieśmiało stwierdzić, że wyrasta na poważnego konkurenta mojego najlepszego jak do tej pory płynu micelarnego z Biodermy. Szczerze polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1565541].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Płyn dobrze służy mi do demakijażu cery wrażliwej. Aby skutecznie zmyć oko muszę przyłożyć płatek do rzęs na dłuższą chwilę. Ogólnie ok, cera nie jest ściągnięta, nie uczula, nie piecze nawet jeśli dostanie się do oka.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562131].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji

Do usuwania delikatnego makijażu się sprawdza, natomiast zupełnie nie radzi sobie z bardziej trwałymi kosmetykami i nie mówię tu o wodoodpornych. Rozmazuje makijaż i niestety proces demakijażu znacznie się wydłuża. Używam go do przemycia twarzy lub oczu po innych produktach dwufazowych.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1560376].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Niestety nie dla mnie

Płyn kupiłam przy okazji zakupów w drogerii. Sięgnęłam po niego bo już dawno nic z tej marki nie miałam. Ot, ciekawość kobiety. Płyn micelarny średnio radził sobie z makijażem oczu, w dodatku szczypał, lekko podrażniał oczy. Trzeba było potrzeć oko, aby zmyć wodoodporny makijaż. Nie był też wydajny, więc można też stwierdzić, że dość drogi przy tej niskiej wydajności. Plus za wygodne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1558561].usefull || 0 }}% pomocna.

zwyklak

płyn dostałam gratis do jakiś zakupów w aptece. Nawet sama się uśmiechnełam pod nosem, że pewnie jakiś badziew wciskają;-) Płyn jest delikatny, nie powoduje sciągnięcia czy wysuszenia - nie uczula, wręcz koi i jako tonik jest sietny. JAKO płyn micelarny w moim przypadku jest już gorzej. muszę zuzyć kilka płatków i trochę potrzeć oko- ale w zaden sposób nie jest to uciążliwe. dla mnie jest za słaby - ot tyle w temacie. Jest to drugi płyn tołpy i ten jest słąbszy od poprzednika, kupionego w biedronce.
podejrzewam, że dla wrażliwców i osób o delikatnym sposobie make up będzie idealny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1553121].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest zły

Płyn jest dosyć łagodny dla twarzy,ale dla oczu średnio, nie wypalił mi ich,ale kiedy dostawał się do oka podrażniał i piekł. Średnio zmywał maskarę niewodoodporną i cienie, wymagał zużycia dosyć dużej ilości wacików i niestety tarcia, które jak wiadomo tylko bardziej męczy powieki i skórę wokół nich.
Makijaż twarzy zmywał całkiem dobrze ( lekki podkład na bazie wody lub krem BB), ale pozostawiał na twarzy trochę dziwaczne uczucie mrowienia.
Był średnio wydajny przez to ,że trzeba było dosyć dużo go użyć podczas demakijażu. Plus za przeźroczystą butelkę, w której widać tempo ubywania produktu, łatwą dostępność oraz rodzimą markę.
Płyn generalnie jest niezły i myślę, że może się sprawdzić u innych,ale u mnie niestety tak się nie stało, więc nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530841].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

+płyn dobrze usuwa makijaż oczu i nie tylko
+pozostawia przyjemne uczucie na skórze
+jest łatwo dostępny
+nie podrażnia okolic oczu
+zapach jest delikatny nie drażniący

-zdecydowanie za drogi jak za tą ilość produktu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509406].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

"Usuwa makijaż i zanieczyszczenia" - nie usuwa, czyli nie spełnia podstawowej roli płynu micelarnego

"Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia"- nie zauważyłam

"Pozostawia uczucie komfortu"- nie do końca trzeba uważać na okolicę oczu- nieprzyjemnie naciąga skórę

minusem jest również cena. Mam wrażenie, że z Biedronki płyn micelarny jest dużo lepszy...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482186].usefull || 0 }}% pomocna.

Miałam go 2 razy i poczatkowo mi nie podpasował..miałam wrazenie ze sciaga mi skore wiec na jakis czas go odstawilam.. ale moja skóra przeszła jakas odmiane po lecie bo bardzo polubiła ten płyn. Łagodny dla oczu, nie podraznial i mial delikatny, przyjemny zapach, wroce do niego na pewno:)
P.S. duzy plus za to, że mozna go kupić w duzej butli oraz na wyjazdy w wersji mini :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462587].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Zalety:
+ jest hipoalergiczny
+ tonizuje, nawilża i koi skórę
+ jest bardzo łagodny w demakijażu oczu, a przy tym nie szczypie i nie powoduje efektu łzawienia
+ ma przyjemny, roślinny zapach
+ dobrze radzi sobie z demakijażem twarzy
Wady:
- jest dosyć drogi, ok. 30 zł za 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436681].usefull || 0 }}% pomocna.