Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Cena już od 7,18 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny i ma fizjologiczne pH, dzięki czemu można go używać również do demakijażu oczu. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia uczucie komfortu (szczególnie po zabiegach dermatologii estetycznej, nadmiernej ekspozycji słonecznej). Jest przeznaczony do stosowania bez użycia wody.

Cera
wrażliwa
oczyszczające, łagodzące
w butelce
płyn
>100ml

Nie jest zły

Płyn jest dosyć łagodny dla twarzy,ale dla oczu średnio, nie wypalił mi ich,ale kiedy dostawał się do oka podrażniał i piekł. Średnio zmywał maskarę niewodoodporną i cienie, wymagał zużycia dosyć dużej ilości wacików i niestety tarcia, które jak wiadomo tylko bardziej męczy powieki i skórę wokół nich.
Makijaż twarzy zmywał całkiem dobrze ( lekki podkład na bazie wody lub krem BB), ale pozostawiał na twarzy trochę dziwaczne uczucie mrowienia.
Był średnio wydajny przez to ,że trzeba było dosyć dużo go użyć podczas demakijażu. Plus za przeźroczystą butelkę, w której widać tempo ubywania produktu, łatwą dostępność oraz rodzimą markę.
Płyn generalnie jest niezły i myślę, że może się sprawdzić u innych,ale u mnie niestety tak się nie stało, więc nie kupię go ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1530841].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

+płyn dobrze usuwa makijaż oczu i nie tylko
+pozostawia przyjemne uczucie na skórze
+jest łatwo dostępny
+nie podrażnia okolic oczu
+zapach jest delikatny nie drażniący

-zdecydowanie za drogi jak za tą ilość produktu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1509406].usefull || 0 }}% pomocna.

nie polecam

"Usuwa makijaż i zanieczyszczenia" - nie usuwa, czyli nie spełnia podstawowej roli płynu micelarnego

"Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia"- nie zauważyłam

"Pozostawia uczucie komfortu"- nie do końca trzeba uważać na okolicę oczu- nieprzyjemnie naciąga skórę

minusem jest również cena. Mam wrażenie, że z Biedronki płyn micelarny jest dużo lepszy...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482186].usefull || 0 }}% pomocna.

Starzenie się skóry - dieta

Miałam go 2 razy i poczatkowo mi nie podpasował..miałam wrazenie ze sciaga mi skore <?> wiec na jakis czas go odstawilam.. ale moja skóra przeszła jakas odmiane po lecie bo bardzo polubiła ten płyn. Łagodny dla oczu, nie podraznial i mial delikatny, przyjemny zapach, wroce do niego na pewno:)
P.S. duzy plus za to, że mozna go kupić w duzej butli oraz na wyjazdy w wersji mini :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1462587].usefull || 0 }}% pomocna.

może być

Zalety:
+ jest hipoalergiczny
+ tonizuje, nawilża i koi skórę
+ jest bardzo łagodny w demakijażu oczu, a przy tym nie szczypie i nie powoduje efektu łzawienia
+ ma przyjemny, roślinny zapach
+ dobrze radzi sobie z demakijażem twarzy
Wady:
- jest dosyć drogi, ok. 30 zł za 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1436681].usefull || 0 }}% pomocna.

Za tę cenę spodziewałam się czegoś lepszego...

Zakupiłam go w promocyjnej cenie w drogerii Hebe. Przecenionych było wówczas wiele płynów micelarnych. Skuszona pozytywnymi opiniami skusiłam się na jego zakup. Uważam, że to taki "zwyklak", gdybym kupiła go w cenie regularnej byłabym nim mocno rozczarowana.

Plusy:
+ przyjemny zapach;
+ nie zapycha i nie podrażnia skóry (ale! niekiedy szczypał mnie w oczy);
+ ma wygodny dozownik i ładne opakowanie;
+ skóra nie jest po nim ściągnięta;
+ nie przesusza skóry.

Minusy:
- nie zmywa dokładnie makijażu, muszę zużyć do tej czynności naprawdę wiele płatków kosmetycznych, żeby wszystko dokładnie usunąć;
- ciężko radzi sobie z tuszem do rzęs;
- zauważyłam, że niekiedy szczypały mnie po nim oczy, a zawsze starałam się przykładać wacik zamiast go mocno trzeć;
- delikatnie się klei;
- moje opakowanie pękło od spodu, nigdy nie spotkałam się z tego typu niespodzianką, ciężko mi ocenić czy wcześniej spadło, a może to wina tego, że stało na pralce? Jednakże nie spotkałam się nigdy z czymś takim z innymi kosmetykami.

Zużyłam go do końca, jednak nie został moim ulubionym płynem micelarnym. Uważam, że już go więcej nie kupię. Za tę cenę spodziewałam się po nim dużo lepszej jakości. Ponadto wolę wypróbować coś innego, może akurat inny produkt stanie się moim faworytem?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1411341].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemny kosmetyk

kupiłam bo uwielbiam testować kosmetyki
lubię firmę tołpa ale ten kosmetyk mnie trochę rozczarował
zacznę więc od minusów:
-nie zmywa w pełni makijażu
-niezbyt delikatny dla moich oczu, oczy mi łzawiły a wcale mocno nie tarłam,
-wysuszył znacznie skórę pod oczami i pod łukiem brwiowym

znalazłam sposób na niego:
używam do pielęgnacji cery rano i nie w okolicach oczu zamiennie z innymi

co do wydajności nie umiem jednoznacznie określić bo wydaje mi się że miałam go wieki

mimo wszystko czasami kupuje bo myje nim pędzle i gąbki do makijażu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1394281].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

Na co dzień maluję się delikatnie, nie używam produktów wodoodpornych, rzadko kiedy robię kreskę.

Plusy:
+ bardzo przyjemny delikatny zapach
+ wydajny
+ dobrze zmywa makijaż
+ nie rozmazuje tuszu, wystarczy przyłożyć wacik na kilka sekund, przytrzymać i gotowe
+ nie wysusza skóry wokół oczu
+ nie zapycha i nie podrażnia skóry
+ ma wygodny dozownik na klik

Neutralne:
- lekko się pieni
- lekko się klei

Minus:
- trochę za wysoka cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1334146].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry, ale drogi

Nigdy nie zdarzyło mi się kupić go w standardowej cenie, ponieważ uważam, że jest zwyczajnie za drogi. Natomiast jeśli mam okazję kupić go o połowę taniej, to zawsze korzystam z okazji i robię zapas, bo bardzo go lubię.
Płyn jest delikatny, dla niektórych osób może być trochę za mocno perfumowany, ale mi osobiście zapach się podoba i użyte składniki nie powodują podrażnień. Radzi sobie z produktami silikonowymi (w moim przypadku to podkład i baza pod cienie), a także z niektórymi wodoodpornymi (tusz do rzęs Sensique). Doczyszcza skórę, odświeża. Wydajność ma przeciętną.
Używam różnych płynów micelarnych, zaopatrując się zwykle na promocjach, i trudno mi stwierdzić, dlaczego akurat na ten się uparłam. Ale krzywdy nigdy mi nie zrobił.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327501].usefull || 0 }}% pomocna.

Mój ulubiony.

Kiedyś na stronie producenta dostałam go dwukrotnie jako gratis do zakupów. Potem kilkukrotnie kupiłam na wyprzedażach -50%.

Ma postać bardzo delikatnej, miękkiej wody. Na waciku lekko się pieni. Po użyciu pozostawia delikatnie klejąca warstwę, ale ja każdorazowo przemywam twarz wodą. Jest taki satynowy, miękki. Bardzo przyjemny w użyciu. Co prawda nie radzi sobie z wodoodpornymi produktami, ale do codziennego zwykłego demakijażu nadaje się świetnie.
Posiada delikatny, miły dla nosa, kosmetyczny zapach. Nieszkodzący, ale lepiej, żeby go nie było. Wszak najbardziej uczulający jest "PARFUM" a najbardziej wrażliwe oczy.
Jedyne do czego mogę się przyczepić, to wydajność. Ale może to ja zbyt chojnie wylewałam go na wacik.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1311621].usefull || 0 }}% pomocna.