Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny i ma fizjologiczne pH, dzięki czemu można go używać również do demakijażu oczu. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia uczucie komfortu (szczególnie po zabiegach dermatologii estetycznej, nadmiernej ekspozycji słonecznej). Jest przeznaczony do stosowania bez użycia wody.

Cera
wrażliwa
oczyszczające, łagodzące
w butelce
płyn
>100ml

Recenzja

Płyn nie podrażnia mojej wrażliwej cery co jest jego dużym plusem. Ma przyjemny zapach i jest bardzo wydajny. Używam go już bardzo dużo i nadal mam połowe butelki. Nie do końca radzi sobie z dokładnym zmyciem oczu.

Bardzo dobry

Jeden z moich ulubionych produktów do usuwania makijażu, zarówno twarzy jak i oczu. Odświeża skórę, nadaje uczucie czystości. Często nie podobają mi się zapachy pielęgnacji do twarzy, ten przypadł mi do gustu- nie jest ciężkim, ostrym zapachem, delikatny trochę przypomina mi zapach produktów z apteki. Nie pozostawia, przynajmniej u mnie, uczucia lepkości na skórze. Minusami są cena i małe opakowanie, choć jak na taką jakość warto wydać parę złotych więcej.

Najlepszy

Póki co nie znalazłam lepszego :) jest już to moje trzecie opakowanie tego produktu. Bezbłędnie usuwa makijaż bez większego podcierania, odświeża twarz, ma ładny subtelny zapach i co najważniejsze nie podrażnia ani skory twarzy ani oczu! Niezastąpiony i niezawodny produkt. Na pewno będę dalej stosować.

depilacja brwi

Dobry

Płyn ładnie oczyszcza skórę nie pozostawiając na niej lepkiej warstwy i nie podrażniając jej. Ma przyjemny zapach i jest dość wydajny. Cena mogłaby być nieco niższa ale jak za tą jakość uważam że warto.

świetny dla wrażliwych oczu

uzywałam tego produktu u koleżanki i odrazu się z nim polubiłam! Płyn miceralny ma bardzo wygodne opakowanie, odświeżający delikatny zapach. Radzi sobie doskonale z demakijazem! Nie musze aż tak bardzo trzec oczu aby doczyścić tusz,eyeliner. uzywałam go równiez do twarzy jako tonik.
Nie miałam po nim czerwonych oczu, choć mam je bardzo wrażliwe. Dla mnie świetny produkt, wiem że są na niego często promocje szczególnie w biedronce i można go kupić za dobrą cenę!

lubię

Lubię produkty Tołpy i tym razem również się nie zawiodłam. Dobrze zmywa makijaż. Zużyłam już kilka opakowań i nic złego z moją cerą się nie dzieje. Cena trochę wysoka ale często można go kupić w promocji.

Niestety nie zachwyca

Lubię Tołpę. Dobrze mi się współpracuje z tą firmą i zwykle nie mam zastrzeżeń co do produktów ale jakoś nie mogę się przekonać do tego płynu. Niestety, mam wrażenie, jak bym myła twarz samą wodą. Nie radzi sobie z wodoodpornym makijażem... Trzeba bardzo długo trzymać nasączony płatek żeby domyć to, co silniejsze w makeupie.
Mimo użycia tego płynu miałam wrażenie że nadal mam resztki makijażu na twarzy.

Dobry produkt, ale nie za tę cenę.

Tołpa na ogół szczyci się swoimi składami i właściwie nie wiem dlaczego. Nie są rewelacyjne i sytuacja ma się tak też w przypadku tego płynu. Produkt nie działa źle, ale też nie jest najlepszym micelem jakiego używałam. Co prawda nie podrażnił mojej skóry i dość dobrze radził sobie z resztkami makijażu, ale za tę cenę? Ja na pewno nie kupię ponownie.

Jestem mile zaskoczona

O ile z kosmetykami Tołpy nie było mi do tej pory po drodze, to ten kosmetyk naprawdę miło mnie zaskoczył. Gdyby nie to, ze został polecony przez ekspedientkę w Hebe i do tego w dużej promocji, to pewnie sama z siebie nie kupiłabym go. Płyn naprawdę jest delikatny dla moich wrażliwych oczu, ale bardzo skuteczny. Wystarczy lekko przyłożyć do oka i makijaż znika. Do tego nie pozostawia lepkiej warstwy. Kosmetyk godny polecenia i na chwilę obecną mogę nieśmiało stwierdzić, że wyrasta na poważnego konkurenta mojego najlepszego jak do tej pory płynu micelarnego z Biodermy. Szczerze polecam.

Dobry

Płyn dobrze służy mi do demakijażu cery wrażliwej. Aby skutecznie zmyć oko muszę przyłożyć płatek do rzęs na dłuższą chwilę. Ogólnie ok, cera nie jest ściągnięta, nie uczula, nie piecze nawet jeśli dostanie się do oka.

Bez rewelacji

Do usuwania delikatnego makijażu się sprawdza, natomiast zupełnie nie radzi sobie z bardziej trwałymi kosmetykami i nie mówię tu o wodoodpornych. Rozmazuje makijaż i niestety proces demakijażu znacznie się wydłuża. Używam go do przemycia twarzy lub oczu po innych produktach dwufazowych.

Niestety nie dla mnie

Płyn kupiłam przy okazji zakupów w drogerii. Sięgnęłam po niego bo już dawno nic z tej marki nie miałam. Ot, ciekawość kobiety. Płyn micelarny średnio radził sobie z makijażem oczu, w dodatku szczypał, lekko podrażniał oczy. Trzeba było potrzeć oko, aby zmyć wodoodporny makijaż. Nie był też wydajny, więc można też stwierdzić, że dość drogi przy tej niskiej wydajności. Plus za wygodne opakowanie.