Tołpa, Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Tołpa, Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny i ma fizjologiczne pH, dzięki czemu można go używać również do demakijażu oczu. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia uczucie komfortu (szczególnie po zabiegach dermatologii estetycznej, nadmiernej ekspozycji słonecznej). Jest przeznaczony do stosowania bez użycia wody.

Cera
wrażliwa
oczyszczające, łagodzące
w butelce
płyn
>100ml

Bardzo dobry płyn micelarny

Bardzo lubię ten płyn micelarny. Jest on delikatny dla mojej dość wrażliwej skóry, nie powoduje swędzenia, pieczenia czy innych podrażnień. Bardzo dobrze zmywa makijaż twarzy i oczu oraz nadaje się do przemywania twarzy z rana. Nie zapycha oraz nie wysusza skóry. Ma przyjemny, delikatny zapach. Moim zdaniem pojemność tej butelki jest dość mała i nie wystarcza ona na długo ( przy codziennym stosowaniu). Chętnie do niego wracam.

Bardzo dobry produkt !

Zakupiłam mini 75 ml buteleczkę na wyjazd, ale jestem pewna, że kupię większe opakowanie tego produktu.
Płyn bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu oczu, ust i całej twarzy. Jest przy tym bardzo delikatny, nie podrażnia, nie pozostawia uczucia ściągnięcia, lepkości czy wysuszenia skóry. Dobrze sobie radzi ze zmyciem wodoodpornych i cięższych kosmetyków.
Skóra po użyciu tego płynu jest dobrze oczyszczona i co najważniejsze nie jest wysuszona.
Ma przyjemny i delikatny zapach.
Minusów nie zauważyłam.

Świetnie oczyszcza

Jestem bardzo zadowolona z tego płynu. Spełnia w 100% swoją funkcję, czyli dokładnie zmywa makijaż. Jest przy tym delikatny dla skóry i nie podrażnia. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Będę do niego wracać.

Dobry i wydajny

Bardzo dobry płyn do demakijażu. Dobrze zmywa makijaż zarówno buzi jak i oczu. Nie podrażnia. Posiada delikatny ładny zapach. Jest bardzo wydajny i butelka ma ogromną pojemność, bo aż 400ml. Spokojnie starczy na parę miesięcy codziennego używania.

Wykorzystała: kilka próbek

ekstra

zmywa makijaż bardzo sprawnie. Dostałam 2 miniaturki w jednej z drogerii ale wie m, że jest dostępny o wiele tańszy kosmetyk, który jest produkowany przez Tołpę a jest o wiele tańszy. Także nie ma sensu przepłacać.

Bardzo dobry

Dopiero niedawno usłyszałam o firmie tołpa. Postanowiłam przetestować ich kosmetyki, a ten płyn był pierwszym. Bardzo przypadł mi do gustu. Posiada delikatny, przyjemny zapach. Na co dzień maluję się raczej delikatnie. Podkład z twarzy, maskara i kreski eyeliner'em nie sprawiły mu żadnego problemu. Twarz jest wyraźnie oczyszczona i nawet nieco nawilżona. Nie wysusza ani nie podrażnia. Jedynym minusem jest dla mnie aplikacja płynu z butelki na wacik. Albo wylewa mi się płynu za dużo albo sączy się po korku, co wywołuje często irytację.

Nienajtańszy, ale dobry

Płyn bardzo dobrze sprawdza się w swojej roli - zmywa makijaż, oczyszcza cerę, nie wywołuje podrażnień. Co prawda nie jest tak tani jak znany różowy płyn, który prawdopodobnie każda z nas miała w kosmetyczce, jednak jestem z niego bardzo zadowolona.

Jeden z lepszych

Łagodny i bardzo przyjemny w użyciu , dobrze zmywa makijaż nie podrazniajac przy tym oczu. Dobrze sprawdza się również przy zmywaniu tuszu wodoodpornego. Zwykle używam zwykłych tuszy ale wodoodporny dostałam w prezencie i postanowiłam wypróbować płyn micelarny Tołpa i jestem zadowolona.
Generalnie podoba mi się w nim wszystko, delikatny zapach, przezroczysta buteleczka w której widać zużycie płynu, łatwość aplikacji oraz szeroka dostępność marki Tołpa na rynku.
Jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i mogę szczerze polecić innym te markę.

Używa produktu od: próbka

genialny

+ świetnie zmywa makijaż
+ oczyszcza
+ łągodny. nie podrażnia, nie uczula
+ poprawia kondycję cery,
+ zmniejsza niedoskonałości, wypryski, przebarwienia
+ wydajny

Jak na razie to minusów chyba nie znalazłam :-)

Przyjemny i skuteczny produkt

Płyn milecarny Tołpa bardzo fajnie sprawdził się u mnie w demakijażu twarzy. Skutecznie i łatwo usuwa makijaż, ma delikatny zapach i praktyczne opakowanie.

Bardzo dobry produkt!

Zaczęłam od zużycia kilku mini buteleczek podczas wyjazdów. Sprawdziły się świetnie! Płyn micelarny służy mi głównie do zmycia makijażu oczu. W tej roli sprawdził się tak jak trzeba. Zmywał cień, kredkę i tusz - bezproblemowo. Nie trzeba było pocierać, wszystko rozpuszczał idealnie. Zauważyłam też, że niesamowicie koił oczy po dłuższym siedzeniu przed komputerem i po kąpieli w basenie.
Bardzo dobry produkt!
Miniatury niezwykle wydajne.
Warto przetestować.
Dodatkowy plus za bardzo przyjemny zapach.

Tołpa nr 1!

Jak zawsze Tołpa jest moim numerem jeden! Doceniam skład kosmetyku, a raczej listę produktów których nie zawiera. Do tego posiada ekologiczne opakowanie. Produkt dobrze ściąga resztki makijażu.

Zalety:
- dobre oczyszczanie,
- nawilżenie,
- nie podrażnia,
- bardzo wydajny,
- naturalny skład,
- ekologiczne opakowanie,
- dostępność.

Wady:
- cena (ale można na promocji upolować w korzystnej cenie).