Tołpa, Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Tołpa, Dermo Face, Physio, Płyn micelarny do mycia twarzy i oczu

Usuwa makijaż i zanieczyszczenia. Jest delikatny i ma fizjologiczne pH, dzięki czemu można go używać również do demakijażu oczu. Łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia. Pozostawia uczucie komfortu (szczególnie po zabiegach dermatologii estetycznej, nadmiernej ekspozycji słonecznej). Jest przeznaczony do stosowania bez użycia wody.

Cera
wrażliwa
oczyszczające, łagodzące
w butelce
płyn
>100ml

Może być

Zawsze używałam płynu micelarnego Tołpa Białe Kwiaty, jednak kiedy po raz n-ty nie byłam w stanie go znaleźć w żadnej drogerii, skusiłam się na Physio. Nie robi on niczego nadzwyczajnego - nie domywa makijażu w 100%, ale nie oczekuję tego po płynie micelarnym, raczej żaden tego nie robi. Jest jednak na tyle delikatny dla skóry, że został ze mną do teraz. Ma przyjemny zapach, nie trzeba długo trzeć skóry, zmywając makijaż przy jego pomocy, dzięki czemu możemy ją dodatkowo pielęgnować. Nie szczypie w oczy i jest całkiem wydajny. Na pewno jednak do demakijażu sam nie wystarczy.

Nic specjalnego

Tołpa to dobra marka, jednak ten produkt się u mnie nie sprawdził. Przetestowałam wiele płynów micelarnych i naprawdę jest wiele tańszych i lepszych produktów. Za każdym razem, kiedy go stosuję szczypie mnie w oczy, mimo zapewnień producenta o jego delikatności. Również z makijażem sobie średnio radzi. Nie kupię więcej tego płynu i będę omijać go z daleka.

jest ok ale nie wyjątkowy

jest ok ale nie wyjątkowy, Kupiłam go kiedyś w rosssmanie i nie zachwyca szczególnie, lecz cena jest zaskakująco dobra jak na tą markę. O wiele bardziej wolę ich kremy do twarzy.

ok.

Płyn jest dosyć łagodny dla twarzy,ale dla oczu średnio, nie wypalił mi ich,ale kiedy dostawał się do oka podrażniał i piekł. Średnio zmywał maskarę niewodoodporną i cienie, wymagał zużycia dosyć dużej ilości wacików i niestety tarcia, które jak wiadomo tylko bardziej męczy powieki i skórę wokół nich.
Makijaż twarzy zmywał całkiem dobrze ( lekki podkład na bazie wody lub krem BB), ale pozostawiał na twarzy trochę dziwaczne uczucie mrowienia.
Był średnio wydajny przez to ,że trzeba było dosyć dużo go użyć podczas demakijażu. Plus za przeźroczystą butelkę, w której widać tempo ubywania produktu, łatwą dostępność oraz rodzimą markę.
Płyn generalnie jest niezły i myślę, że może się sprawdzić u innych,ale u mnie niestety tak się nie stało, więc nie kupię go ponownie.

Nic specjalnego

Kupiłam go bo bardzo lubiłam tę markę i miałam nadzieje na dobry płyn który oczysci i troche rozjasni moja skore i przede wszystkim jej nie podrażni
Ok, działa.. ale bez szału. Nie daje odpowiedniego nawilżenia i trudno zmywal mascare. Nie kupie wiecej, choc opakowanie zuzylam cale.

jest ok

jest ok ale nie wyjątkowy, mam wrażliwą skórę. Maluje się codziennie. usuwa makijaż ale jednak po dłuższym stosowaniu skóra jest lekko zaczerwieniona. wydajny, neutralny zapach, cena jednak zawyżona do jakości

Super!

Płyn kupiłam skuszona promocją w jednej z aptek. Całkiem dobrze radzi sobie z demakijażem, nie podrażnia, nie uczula. Łagodzi i zmniejsza zaczerwienia. Jak dla mnie porównywalny z micelką Avene. Cena nie jest wygórowana. Odejmuje pół gwiazdki za zamknięcie butelki - nie jest do końca szczelne więc nie polecam na podróż.

Bardzo skuteczny i bezpieczny

Od wielu lat znam się z tym płynem i co jakiś czas do niego wracam bo skutecznie i szybko zmywa nawet mocny makijaż, usuwa z twarzy wszelkie zanieczyszczenia, jest bezpieczny, nie powoduję podrażnień, a wręcz koi skórę. Bez zapachu, naprawdę wydajny, dobry skład, opakowanie bardzo mi się podoba- proste i poręczne. Spełnia swoje obietnice . Polecam.

Bardzo dobry płyn micelarny

Bardzo lubię ten płyn micelarny. Jest on delikatny dla mojej dość wrażliwej skóry, nie powoduje swędzenia, pieczenia czy innych podrażnień. Bardzo dobrze zmywa makijaż twarzy i oczu oraz nadaje się do przemywania twarzy z rana. Nie zapycha oraz nie wysusza skóry. Ma przyjemny, delikatny zapach. Moim zdaniem pojemność tej butelki jest dość mała i nie wystarcza ona na długo ( przy codziennym stosowaniu). Chętnie do niego wracam.

Bardzo dobry produkt !

Zakupiłam mini 75 ml buteleczkę na wyjazd, ale jestem pewna, że kupię większe opakowanie tego produktu.
Płyn bardzo dobrze radzi sobie ze zmyciem makijażu oczu, ust i całej twarzy. Jest przy tym bardzo delikatny, nie podrażnia, nie pozostawia uczucia ściągnięcia, lepkości czy wysuszenia skóry. Dobrze sobie radzi ze zmyciem wodoodpornych i cięższych kosmetyków.
Skóra po użyciu tego płynu jest dobrze oczyszczona i co najważniejsze nie jest wysuszona.
Ma przyjemny i delikatny zapach.
Minusów nie zauważyłam.

Świetnie oczyszcza

Jestem bardzo zadowolona z tego płynu. Spełnia w 100% swoją funkcję, czyli dokładnie zmywa makijaż. Jest przy tym delikatny dla skóry i nie podrażnia. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia. Będę do niego wracać.

Dobry i wydajny

Bardzo dobry płyn do demakijażu. Dobrze zmywa makijaż zarówno buzi jak i oczu. Nie podrażnia. Posiada delikatny ładny zapach. Jest bardzo wydajny i butelka ma ogromną pojemność, bo aż 400ml. Spokojnie starczy na parę miesięcy codziennego używania.