Bikini, Peeling krystaliczny wygładzająco-nawilżający

Bikini, Peeling krystaliczny wygładzająco-nawilżający

Krystaliczny peeling zawiera:
kryształki naturalnej soli - poprawiają mikrocyrkulację, usuwają martwy naskórek, wygładzają; oligoelementy morskie - wapń, magnez, żelazo, cynk; olejek makadamia - bogate źródło witamin F, chroni skórę przed utratą wilgotności i sprężystości.
Peeling nadaje efekt gładkiego ciała, sprężystego i zaróżowionego. Zapewnia delikatne i nie podrażniające złuszczanie martwego naskórka.

jedno ale...

mam problem z jego oceną zacznę od plusów - moją uwagę zwróciło b.ładne opakowanie i nie oszukujmy się niska cena :) po otworzeniu pudełeczka okazało się,że peeling ma ładny morski kolor, nienajgorszy zapach i gęstą, taką jak lubię, konsystencję jak na razie pięknie :) zabrałam to cudo pod prysznic i nawet myśl o wydobywaniu tej mazi z opakowanka nie była mi straszna tym bardziej byłam zachwycona gdy okazało się, że ta początkowo gęsta maź w miarę rozsmarowywania jej po skórze b.ładnie się roztapia i umożliwia dokładny peeling całego ciałka tylko w tym momencie pojawia się to jedno ale - w trakcie używania straaasznie piecze mnie skóra( trochę jak przy kwasach??), po spłukaniu preparatu uczucie to mija a skóra jest gładziutka, odświeżona i co mnie totalnie zaskoczyło nie tylko nie podrażniona i wysuszona , ale wręcz nawilżona i troszkę natłuszczona kompletnie tego nie rozumiem, więc gdyby nie ten absolutny brak przyjemności stosowania to byłby cudny peeling a tak to tylko ***

Ni to pies...

Jest bardzo tani, kosztował mnie 11 zł w uczciwej Drogerii. użyłam go dosłownie dwa razy i od tego czasu stoi: konsystencję ma niby zbitą, ale strasznie dużow nim oleju, przez co nawet, jeśli ma jakieś nie galaretowate drobinki, nie czuję tego. Jest rozpaczliwie niewydajny.
Ma bardzo intensywny kolor i rzeczywiście orginalny zapach, bryzy jakże często obecnej w płynach do higieny muszli klozetowej pomieszanej z pastą do zębów i kamforą - bardzo intensywny.
Był na tyle delikatny (patrz - nieskuteczny) że zaryzykowałam złuszczenie nim twarzy. Niestety, na to jest zdecydowanie zbyt tłusty, nie zamierzam eksperymentu powtarzać z obawy przed skutkami.
Mam go i mam i nie wiem, co mam z nim zrobić.
Męczący.
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Eeee O_o

Tani, ladne opakowanie, mily zapach i kolorek. W sumie tyle. Starczyl mi na 3 razy. Drapac prawie nie drapal, spada do wanny, a na dodatek piekla mnie po nim skora, co naprawde rzadko sie zdarza.

Czy gwiazdy są gotowe na sezon bikini?

Katastrofa

katastrofa o zapachu płynu do dezynfekcji i takimż kolorze.
Niewygodne opakowanie, z którego ciężko wydostać piling. Każdorazowe wsadzenie mokrej dłoni do pudełka może spowodować rozpuszczenie kryształków soli! Dodatkowo trudno wydobyć go z pudełka, bo jest zbity.
Wolę jednak tuby.
Niewydajny, stracza na 4-5 zastosowań.
Słabo pilinguje, porównywalnie do zwykłego żelu pod prysznic z mikrogranulkami do codziennego uzycia.

bardzo dobry

Peeling ma przyjemną, zbitą konsystencję, odpowiednio mocno złuszcza, świetnie natłuszcza skórę i przyjemnie pachnie. Jedyna jego wada to to, że faktycznie jest dość niewydajny, ale za tą cenę można mu to wybaczyć :)

mi sie podoba:)

fajny peeling,u mnie sie "sprawdził".dobrze złuszcza-ani nie podrażnia,ale nie jest tez za delikatny.bardzo ładnie pachnie-zapach ten utrzymuje sie jeszcze jakis czas po zastosowaniu(mi to akuat odpowiada), jedyna wada to to,ze jest troche mało wydajny.

za delikatny

Kiedys bardzo chcialam go kupic i nigdzie nie moglam na niego trafic. Ostatnio rzucil mi sie w oczy w Geancie, wiec od razu wrzucilam do koszyka i po przyjsciu do domu zaraz wyprobowalam. Wrazenia niezbyt pozytywne. Zapach delikatny, ale troche malo morski i odswiezajacy; konsystencja dziwna, ciezko nabrac odpowiednia ilosc, lubi "spadac" do wanny w czasie rozprowadzania, zle sie rozprowadza, dzialanie zbyt delikatne. Moze lepiej stosowac na prawie sucha SKORE??? Ale nie jestyem pewna. Po wyjsciu z wanny skora byla jakby natluszczona, dla kogos moze to byc aleta, dla mnie niestety wada, bo od peelingu oczekuje, ze skora bedzie delikatna, gladka i gotowa na przyjecie balsamu, a nie taka tlustawa. Wydjnosc niska - starczy pewnie na jakies 5 zastosowan, bo juz po 1 razie duzo ubylo z pudelka. Poza tym troche szczypala mnie szyja :). Estetyczne opakowanie, ale to troche za malo, zeby kupic ponownie.

Niestety po drugim zastosowaniu okropnie mnie uczulil, co nie udalo sie wczesniej zadnemu innemu kosmetykowi, wiec odejmuje gwiazdke i przestrzegam przed nim. Reszta peelingu wyladowala w koszu.

prawie go nie czuć

Trochę dziwny ten peeling. Przede wszystkim jest zbyt delikatny, prawie go nie czuć. A mimo to czasami trochę mnie szczypie skóra w niektórych miejscach (być może to działanie soli w miejscach, gdzie są jakieś niewielkie ranki lub zadrapania). Ale muszę przyznać, że przy codziennym stosowaniu daje dość dobre efekty. Ma okropny zapach i dziwną konsystencję, która mi się kojarzy trochę z zastygniętym miodem. Do tego jest bardzo niewydajny. Za to ma fajne opakowanie.

oj nie

Zbyt drobny, konsystencja pasty, zbyt szybko się rozpuszcza i niezbyt wydajny. Do tego mało zachęcający zapach, ale to może kwestia gustu.Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie

taki sobie

Zapach mi się nie podoba, niby morski ale... dziwny jakiś. Jest bardzo drobny i niestety podczas użycia szybko się rozpuszcza, więc efekt masująco - wygładzający jest nikły, poza tym stanowi bardzo gęstą papkę, ciężko nabrać go na rękę, czasem jakieś grudki mi "uciekają" podczas aplikacji. Mało wydajny.Ilość zużytych opakowań: 1

trochę słaby

Gęsty, jak pasta, trochę ciężko go nabrać i rozprowadzić. Ładnie, delikatnie pachnie i całkiem przyjemnie masuje, niestety, jest dla mnie za delikatny, drobinek jest dużo, ale są drobniutkie i niezbyt ostre, a ja lubię czuć, jak peeling działa. Ten ledwo głaszcze moją skórę. Nieźle wygładza, nadaje się do codziennego stosowania, ale ja zdecydowanie wolę mocniejsze peelingi.

Fajniutki!

Natknęłam się kiedyś na niego w sklepie, a że cena niewielka więc kupiłam, zwłaszcza iż nasunął mi takie skojarzenia z peelingiem z serii Guam który kupowałam w gabinecie i który bardzo lubiłam. Po tym peelingu wiele sobie nie obiecałam a naprawdę zaskoczył mnie bardzo pozytywnie. Pachnie dość intensywnie, morsko i orzeźwiająco, podejrzewam że niektórym osobom to nie przypadnie do gustu ale mi zapach odpowiada. Jest gęsty, ma dość ostre ścierające drobinki które dokładnie oczyszczają ale nie podrażniają skóry. Łatwo się spłukuje a ponieważ zawiera specjalne olejki ciało po jego używciu jest gładkie i nawilżone (nie znoszę uczucia ściągania skóry jakie często towarzyszy innym peelingom). Odpowiada mi także opakowanie w formie słoiczka które może nie jest tak higieniczne jak tubka, ale mam już dość mocowania się z tubkami usiłując wydostać z nich kosmetyk, ze słoiczkiem nie ma tego problemu. Peeling ten nie nalezy moze do zbyt wydajnych ale za to jest bardzo przyjemny w użyciu, skuteczny a jednak delikatny, no i relacja cena - jakość jest tu bardzo korzystna. Polecam!