Exfoliance Controle - deep cleansing foaming scrub

Exfoliance Controle - deep cleansing foaming scrub

Głęboko oczyszczający peeling do twarzy.

Myjący, głęboko oczyszczający peeling do twarzy doskonale oczyszcza skórę jednocześnie regulując wydzielanie sebum. Skóra twarzy staje się matowa, nieskazitelnie czysta i odświeżona. Nietłusta konsystencja nie powoduje powstawania zaskórników.

dla kogoś poszukującego mocnego peelingu

Nie zgodzę się zupełnie z moimi przedmówczyniami. Ten peeling jest genialny. Pięknie pachnie, łatwo się rozprowadza. Po nałożeniu należy go tylko chwilkę wmasowywać w skórę, nie czekać aż kuleczki całkowicie się rozpuszczą (jest mocny). Jest niesamowicie wydajny kropelka starczy na całą twarz, ba nawet na koniec gdy zostaje mi na dłoniach im też robię peeling. :)
Dla skóry z lekkimi problemami jest idealny. Radzi sobie i ze skórkami i z zaskórnikami, które naprawdę znikają. Zdarza mi się używać go codziennie. Jednak nie radzę używać po nim toników czy kremów do walki z niedoskonałościami, raczej czegoś delikatnie nawilżającego. Ja używam Hydraction Diora - sprawdza się idealnie.
Polecam!!!Używam tego produktu od: 6 miesięcy

taki sobie

Peeling niestety ma strasznie ostre granulki. Mimoskóry z tendencją do przetłuszczania (berdzo elastycznej i raczej grubszej) i mało wrazliwej strasznie mnie "zmasakrował". Buzia była długo zaczerwieniona i podrazniona.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka razu uzyłam

jak papier ścierny

Peeling ma formę błękitnawego żelu z zatopionymi w nim białymi kuleczkami (sorki ale kojarza mi sie z jajeczkami jakiegoś owada). Nakładając preparat na twarz wykonujemy jednoczesnie masaż, przy którym kuleczki rozpuszczają się dając efekt ....papieru ściernego. Peeling jest po prostu wściekle ostry. Twarz po jego zastosowaniu przez długi czas dochodzi do siebie. Fakt - jest potem gładka ale jednak zbyt podrażniona i wysuszona. Nieźle sprawdza się przed ciężka maską, no ale chyba nie o to chodzi...stosuję go do zadań specjalnych.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

nigdy więcej

ten peeleng to totalna klapa, jedyny plus tego produktu to ładny zapach, po za tym nie zauwazyłam żeby cokolwiek zrobił oprocz krostek i lekkiego wysuszenia, to tak jabym pocierała sie piaskiem zmieszanym z chemicznym żelem o ładnym zapachu, każdy peeleng za 5 zł jest lepszy od tego.
Niewiem co mnie skusiło żeby go kupić, wrrr nigdy więcej