Pore Controle - Self Heating Unclogging Mask with Marine Algae

Pore Controle - Self Heating Unclogging Mask with Marine Algae

Jest to antybakteryjna maseczka oczyszczająca pory z algami morskimi i składnikami przeciwbakteryjnymi. Nakładamy bezpośrednio na mokrą twarz i masujemy przez 30 sekund omijając okolice oczu. Masując pojawia się natychmiast uczucie ciepła na twarzy. Maska działa na zasadzie sauny - rozgrzewa, oczyszcza, jednocześnie matując i działając antybakteryjnie. Spłukujemy zimną wodą - nie zatyka porów. Pozostawia uczucie chłodnej świeżości.

Cena: 130zł

Nie mój typ...

OK zacznijmy od tego, że spełnia obietnice producenta - powiedzmy. Maseczkę nakładamy na zwilżoną twarz (po czym czujemy gorąco i miły miętowy zapach) i masujemy przez 30 sek. po czym spłukujemy chłodną wodą-czujemy wtedy przemiłe uczucie chłodu, twarz jest miła i dosyć gładka (ale szczerze mówiąc jak po umyciu zwykłym mydłem).
...chmmm więc w czym problem? Ten efekt utrzymuje się tylko chwilę, jest bowiem bardzo mylny ten efekt "chłodu" tak jakbym się posmarowała jakimś balsamem miętowym, lecz nie odblokowuje porów.Ta maseczka wydaje mi się ekskluzywnum mydłem miętowym, super na lato, na upał lecz nie jest lecznicza napina tylko chwilowo twarz.

droga bylejakosc

Od dluzszego czasu poszukuje dobrej, oczyszczajacej pory maseczki. Prztestowalam takze Lancome. Dzieki Bogu skonczylo sie na probce, bo chyba bym sie wsciekla nieopacznie decydujac sie na to cos.
W skrocie: jest to bardzo ladnie pachnace zielone lepidlo, ktore nalozone na skore delikatnie ja rozgrzewa. Wg instrukcji nalezy toto masowac przez 30 sekund i splukac woda.
Otoz stosowanie tego specyfiku nie daje kompletnie NIC.
Zadne tam oczyszczenie, ujednolicenie, sauna skory i inne "bla, bla". Że juz o rzekomym antybakteryjnym dzialaniu nie wspomne...Buzia jest po prostu gladka i to wszystko.
Ale taki efekt osiagam stosujac byle jaki peeling-chocby najtanszy.
Jedyny plus tej maseczki jest taki, ze jest piekielnie wprost wydajna-probke(fakt, ze naladowana po brzeg), meczylam regularnie przez prawie 3 tygodnie(!).
Cena w porownaniu z wlasciwosciami doslownie mnie rozsmiesza. Moim zdaniem placi sie tylko za marke(czyt. nazwe), nie za solidny produkt.

Używam tego produktu od:przez trzy tygodnie co dwa, trzy dni
Ilość zużytych opakowań:probka

Taka nijaka

No wlasnie nijaka.Nie zauwazylam dzialania antybakteryjnego.Niby cos tam oczyszcza,ale...mizernie.Jednak fajnie wygladza i ma przesliczny zapach.Bardzo lejaca,kapie z twarzy,tubki.Fajnie odswieza skore.Wlasnie taka nijaka.Ale juz jej nie kupie,mam jeszcze troche i nawet juz nie uzywam.

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Bez rewelacji

No cóż, następna przepłacona rzecz, na kórą się bardzo napaliłam. Nie byłam z niej zadowolona, bo nie mialam ku temu powodów. Poza tym z cała pewnoscią nie polubiłam metody jej użycia i zpewnościa juz nigdy nie kupię niczego w tym stylu. Zadnych efektów jej używania nie zauważyła, oczyszczała średnio, więc skończyło się na tym że używałam ją wg wskazówek jako maskę do całego ciała.

Rozczarowująca

Podeszłam do tej maseczki nieco sceptycznie. Po prostu nie wierzyłam, że półminutowe "pomazianie" sobie nią twarzy spowoduje oczyszczenie i odblokowaie porów, wygładzenie, rozjaśnienie kolorytu itp. itd. Oczywiście Lancome mnie nie zawiódł;) Zero efektu po 3 tygodniach stosowania (średnio co drugi dzień). Postanowiłam więc wmasowywać ja nieco dłużej i jeszcze chwilę pozostawiać na twarzy. Kolejnych kilka tygodni i również nic. Rozgrzewa bardzo słabo, po spłukaniu zimną wodą minimalnie i na krótko odświeża.
Z zalet mogę wymienić jedynie śliczny zapach (słodkie algi z nutką mentholu, mniam) i przyjemne stosowanie, które jednak nic nie daje.

Używam od: kupiłam pół roku temu, używałam 2 m-ce, od tamtej pory stosuję co jakiś czas jak mi się baaaardzo nudzi.
Zużyłam pół opakowania (niestety jest dziko wydajna i jeszcze długo będzie mnie drażnić)

uwielbiam

Świetna . Piekny zapach , słodka ( posmakowałam ) rozgrzewa nie powodując pękania naczynek , po zmyciu pory są oczyszczone , twarz gładziuteńka , jaśniejsza . Dla mnie nowy wymiar w oczyszczaniu twarzy . Bardzo wydajna .Działa przeciwbakteryjnie - co jak co ale po tym pryszcze nie wyskakują . Sama przyjemność Max gwiazdek ....