Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Femina Hydro - Balance, Emulsja do codziennej higieny okolic intymnych (stara wersja)

Emulsja łagodzi podrażnienia, zapobiega ich powstawaniu oraz zapewnia maksymalną ochronę i delikatność. Formuła emulsji oparta jest na naturalnych składnikach nawilżających i ochronnych. Proteiny ryżu, dzięki swoim właściwościom nawilżającym i ochronnym, czynią formułę emulsji szczególnie delikatną. Arnika, znana ze swoich właściwości przeciwzapalnych, łagodzi dolegliwości związane z niewielkimi podrażnieniami. Kwas mlekowy, substancja wytwarzana naturalnie przez organizm kobiety, pomaga przywracać równowagę flory bakteryjnej okolic intymnych. Naturalny odczyn pH kobiecych okolic intymnych (pH 5,2).

Skład: Aqua, Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Rice Protein, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Glycol Distearate, Sodium Laureth Sulfate, Arnica Montana Extract, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Laureth-10, Glyceryl Laurate, Lactic Acid, Cocamide MEA, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone. (08.02.2015)

Cena: 12,29zł / 200ml

Wybawca

Zawsze od Lactacyd-ów trzymałam się z daleka - nie wiem dlaczego. Jak miałam wybór pomiędzy nimi a czymś innym bez zająknięcia brałam druga opcję.

Niedawno jednak to się zmieniło.
Dopadła mnie paskudna infekcja a w zasadzie uczulenie.
Bieliznę wyprałam w pewnym środku który wręcz odparzył mi miejsca intymne.
Nie powiązałam tego początkowo z praniem, myślałam że to nowy żel do higieny intymnej, psy na nim zdążyłam powiesić po stokroć
Ale zmiana na inny nie pomogła.
Po iluś dniach męczarni wpadło mi do głowy - kapsułka. Pranie zrobiłam raz jeszcze i to gruntowne w innym środku pioracym i...ulga :)

Między czasie zrezygnowana poszłam do sklepu i tak przejrzałam te wszystkie cuda i nic nie mogłam wymyslić co by tu wziąć.
Później zauważyłam że sklep wyprzedaje się z Lactacydu w starych opakowaniach.
Pomyślałam że jak nie teraz to nigdy.
Mój wybór padł na ten, wydał mi się najodpowiedniejszy.
Do tego ta cena - AŻ 5 zł za opakowanie :))

Użyłam od razu po przyjściu.
Płyn zapakowany jest w zgrabny kartonik. Buteleczka z kolei jest stabilna - tyle o ile, niestety bez pompki, a szkoda bo byłaby wygodniejsza. Obecne wersje z kolei mają ową pompkę :)
Płyn posiada zatrzask co ułatwia korzystanie w miarę możliwości.

Pachnie średnio ładnie - niby przyjemnie, ale jakoś tak mało odświeżająco. Pal sześć zapach :)

Konsystencja jest średnio gęsta i perlisto biała.

Łatwo utworzyć dość obfita pianę.
Płyn dobrze myje, odświeża ale nie długotrwale, nie podrażnia a wręcz łagodzi okolice intymne.
Podczas odparzenia skóra nie paliła już tak żywym ogniem.
Więc obietnica została spełniona - nawet w tak ekstremalnym przypadku jak mój.

Po zmianie płynu dyskomfort szybko minął i już zapomniałam o zajściu :)

Obecnie miejca intymne są w bardzo dobrym stanie, nie brak im nawilżenia, plyn świetnie się sprawdza po depilacji, dobrze chroni przed infekcjami.
Szkoda że recenzowana wersja znika. Ja to jak się obudzę...:)
Chętnie spróbuję nowe wersje ale niestety to co nowe nie znaczy lepsze. Obym się myliła.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955260].usefull || 0 }}% pomocna.

super produkt

Polubiłam ten produkt za to, że jest delikatny, ślicznie pachnie, nie podrażnia, jest wydajny, ma idealną konsystencję. Minusów nie znalazłam i na pewno wrócę to tego płynu. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[943086].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy lacacyd

Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich Lactacydów! plusy:
- chroni
- nawilża
- jest delikatny
- nie podrażnia
- dobrze się pieni
- jest wydajny (bardzo)
- ładnie pachnie
minusy:
- nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[934960].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - kolorowy french

Bardzo dobry

Kiedyś używałam wersji klasycznej (pomarańczowej), ale odkąd spróbowałam tego, praktycznie się z nim nie rozstaję.

Plusy:
+ konsystencja
+ dobrze się pieni
+ wydajny
+ ładnie pachnie
+ łagodzi podrażnienia
+ pozostawia uczucie świeżości na długo
+ odkąd go używam nie miałam żadnej infekcji
+ opakowanie z pompką (choć bez niej też dobrze się dozuje)

Minusy:
- chyba tylko cena, ale często jest na promocji ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[920975].usefull || 0 }}% pomocna.

Hm...

Mnie nie zachwycił. Nie wymagam od niego
gruszek na wierzbie, dla mnie po prostu taki zwykły płyn do higieny
intymnej.

+delikatny (?)
+nawilża, ale słabo
+konsystencja przyjemna, nie za gęsta i nie za wodnista
+tani
+wydajny
+zapach

W moim przypadku podczas infekcji zamiast choć trochę łagodzić swędzenie
i pieczenie, tylko je nasilał :( Nie mogłam go używać w tej sytuacji.
Nie oceniam go oczywiście pod względem radzenia sobie z infekcjami, po
prostu nie dał mi ukojenia, którego potrzebowałam. To skutecznie mnie
zniechęciło.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[888267].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry

Ten płyn dał mi największe poczucie komfortu e wszystkich przeze mnei stosowanych do tej pory. Nie mam się do czego przyczepić po za tym, że mógłby być ciut tańszy:) ale to tylko takie małe życzenie

+ wydajny
+ odświeża
+ dobrze myje
+ nie podrażnia, nei uczula
+ przyjemny w stosoowaniu
+ dobrze się go dozuje

Warto spróbować. Uważam, że te nwariant jest lepszy niż oryginalny.

Używam tego produktu od: pierwszy raz w 2012
Ilość zużytych opakowań: 2 w standardowej pojemnośći

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[867727].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacyjny produkt w rewelacyjnej cenie

Jeden z lepszych o ile nie najlepszych produktów do higieny intymnej. Każda babka powinna chociaż raz go wypróbować :)

:) Nie uczula
:) Nie podrażnia
:) Bardzo delikatna kremowa konsystencja
:)Wydajny
:) Ślicznie pachnie
:) Cena (bardzo czesto możan dostać do za niecałe 15 zł w pakiecie z drugim)
:) Dostepność (każda apteka, drogeria i hipermarket)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[867601].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy!

Numere jeden wśród środków do higieny intymnej.

Pielęgnuje, myje i łagodzi. Codzienne, długotrwałe uczucie świeżości. Spokojnie polecam każdej kobiecie. Nadaje się również do skóry wrażliwej.

Używam tego produktu od: kiedy się pojawił
Ilość zużytych opakowań: około 10?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859765].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry!

Ten żel jest moim pierwszym z lactacydu i od razu zrobił bardzo pozytywne wrażenie ;) Pięknie pachnie, ma idealną konsystencję. Po umyciu miałam wrażenie czystości i świeżości. Dzięki niemu kupiłam dwie pozostałe emulsje z tej firmy.
Minusem jak dla mnie napewno jest cena. Jest bardzo drogi jak na 200ml. Nigdzie nie widzialam też opakowań 400ml, może są, ale ja się nie spotkałam ;) No i wydajność nie jest specjalna, zużyłam go w jakiś miesiąc ;)
Ogólnie na plus!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[859099].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobyr

Bardzo dobry żel, delikatny, łagodzący, długie uczucie świeżości. Wydajny, ma super skład. Niestety jest dość drogi, ale ostatnio były promocje i można było kupić dwa za ok. 15zł także warto się wtedy skusić. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[845722].usefull || 0 }}% pomocna.