Femina Hydro - Balance, Emulsja do codziennej higieny okolic intymnych (stara wersja)

Emulsja łagodzi podrażnienia, zapobiega ich powstawaniu oraz zapewnia maksymalną ochronę i delikatność. Formuła emulsji oparta jest na naturalnych składnikach nawilżających i ochronnych. Proteiny ryżu, dzięki swoim właściwościom nawilżającym i ochronnym, czynią formułę emulsji szczególnie delikatną. Arnika, znana ze swoich właściwości przeciwzapalnych, łagodzi dolegliwości związane z niewielkimi podrażnieniami. Kwas mlekowy, substancja wytwarzana naturalnie przez organizm kobiety, pomaga przywracać równowagę flory bakteryjnej okolic intymnych. Naturalny odczyn pH kobiecych okolic intymnych (pH 5,2).

Skład: Aqua, Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Phenoxyethanol, Hydrolyzed Rice Protein, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Glycol Distearate, Sodium Laureth Sulfate, Arnica Montana Extract, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, Propylene Glycol, Laureth-10, Glyceryl Laurate, Lactic Acid, Cocamide MEA, Parfum, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone. (08.02.2015)

Cena: 12,29zł / 200ml

Wybawca

Zawsze od Lactacyd-ów trzymałam się z daleka - nie wiem dlaczego. Jak miałam wybór pomiędzy nimi a czymś innym bez zająknięcia brałam druga opcję.

Niedawno jednak to się zmieniło.
Dopadła mnie paskudna infekcja a w zasadzie uczulenie.
Bieliznę wyprałam w pewnym środku który wręcz odparzył mi miejsca intymne.
Nie powiązałam tego początkowo z praniem, myślałam że to nowy żel do higieny intymnej, psy na nim zdążyłam powiesić po stokroć
Ale zmiana na inny nie pomogła.
Po iluś dniach męczarni wpadło mi do głowy - kapsułka. Pranie zrobiłam raz jeszcze i to gruntowne w innym środku pioracym i...ulga :)

Między czasie zrezygnowana poszłam do sklepu i tak przejrzałam te wszystkie cuda i nic nie mogłam wymyslić co by tu wziąć.
Później zauważyłam że sklep wyprzedaje się z Lactacydu w starych opakowaniach.
Pomyślałam że jak nie teraz to nigdy.
Mój wybór padł na ten, wydał mi się najodpowiedniejszy.
Do tego ta cena - AŻ 5 zł za opakowanie :))

Użyłam od razu po przyjściu.
Płyn zapakowany jest w zgrabny kartonik. Buteleczka z kolei jest stabilna - tyle o ile, niestety bez pompki, a szkoda bo byłaby wygodniejsza. Obecne wersje z kolei mają ową pompkę :)
Płyn posiada zatrzask co ułatwia korzystanie w miarę możliwości.

Pachnie średnio ładnie - niby przyjemnie, ale jakoś tak mało odświeżająco. Pal sześć zapach :)

Konsystencja jest średnio gęsta i perlisto biała.

Łatwo utworzyć dość obfita pianę.
Płyn dobrze myje, odświeża ale nie długotrwale, nie podrażnia a wręcz łagodzi okolice intymne.
Podczas odparzenia skóra nie paliła już tak żywym ogniem.
Więc obietnica została spełniona - nawet w tak ekstremalnym przypadku jak mój.

Po zmianie płynu dyskomfort szybko minął i już zapomniałam o zajściu :)

Obecnie miejca intymne są w bardzo dobrym stanie, nie brak im nawilżenia, plyn świetnie się sprawdza po depilacji, dobrze chroni przed infekcjami.
Szkoda że recenzowana wersja znika. Ja to jak się obudzę...:)
Chętnie spróbuję nowe wersje ale niestety to co nowe nie znaczy lepsze. Obym się myliła.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 całe - 200 ml

super produkt

Polubiłam ten produkt za to, że jest delikatny, ślicznie pachnie, nie podrażnia, jest wydajny, ma idealną konsystencję. Minusów nie znalazłam i na pewno wrócę to tego płynu. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Najlepszy lacacyd

Zdecydowanie najlepszy ze wszystkich Lactacydów! plusy:
- chroni
- nawilża
- jest delikatny
- nie podrażnia
- dobrze się pieni
- jest wydajny (bardzo)
- ładnie pachnie
minusy:
- nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Bardzo dobry

Kiedyś używałam wersji klasycznej (pomarańczowej), ale odkąd spróbowałam tego, praktycznie się z nim nie rozstaję.

Plusy:
+ konsystencja
+ dobrze się pieni
+ wydajny
+ ładnie pachnie
+ łagodzi podrażnienia
+ pozostawia uczucie świeżości na długo
+ odkąd go używam nie miałam żadnej infekcji
+ opakowanie z pompką (choć bez niej też dobrze się dozuje)

Minusy:
- chyba tylko cena, ale często jest na promocji ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Hm...

Mnie nie zachwycił. Nie wymagam od niego
gruszek na wierzbie, dla mnie po prostu taki zwykły płyn do higieny
intymnej.

+delikatny (?)
+nawilża, ale słabo
+konsystencja przyjemna, nie za gęsta i nie za wodnista
+tani
+wydajny
+zapach

W moim przypadku podczas infekcji zamiast choć trochę łagodzić swędzenie
i pieczenie, tylko je nasilał :( Nie mogłam go używać w tej sytuacji.
Nie oceniam go oczywiście pod względem radzenia sobie z infekcjami, po
prostu nie dał mi ukojenia, którego potrzebowałam. To skutecznie mnie
zniechęciło.

dobry

Ten płyn dał mi największe poczucie komfortu e wszystkich przeze mnei stosowanych do tej pory. Nie mam się do czego przyczepić po za tym, że mógłby być ciut tańszy:) ale to tylko takie małe życzenie

+ wydajny
+ odświeża
+ dobrze myje
+ nie podrażnia, nei uczula
+ przyjemny w stosoowaniu
+ dobrze się go dozuje

Warto spróbować. Uważam, że te nwariant jest lepszy niż oryginalny.

Używam tego produktu od: pierwszy raz w 2012
Ilość zużytych opakowań: 2 w standardowej pojemnośći

Rewelacyjny produkt w rewelacyjnej cenie

Jeden z lepszych o ile nie najlepszych produktów do higieny intymnej. Każda babka powinna chociaż raz go wypróbować :)

:) Nie uczula
:) Nie podrażnia
:) Bardzo delikatna kremowa konsystencja
:)Wydajny
:) Ślicznie pachnie
:) Cena (bardzo czesto możan dostać do za niecałe 15 zł w pakiecie z drugim)
:) Dostepność (każda apteka, drogeria i hipermarket)

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Najlepszy!

Numere jeden wśród środków do higieny intymnej.

Pielęgnuje, myje i łagodzi. Codzienne, długotrwałe uczucie świeżości. Spokojnie polecam każdej kobiecie. Nadaje się również do skóry wrażliwej.

Używam tego produktu od: kiedy się pojawił
Ilość zużytych opakowań: około 10?

Dobry!

Ten żel jest moim pierwszym z lactacydu i od razu zrobił bardzo pozytywne wrażenie ;) Pięknie pachnie, ma idealną konsystencję. Po umyciu miałam wrażenie czystości i świeżości. Dzięki niemu kupiłam dwie pozostałe emulsje z tej firmy.
Minusem jak dla mnie napewno jest cena. Jest bardzo drogi jak na 200ml. Nigdzie nie widzialam też opakowań 400ml, może są, ale ja się nie spotkałam ;) No i wydajność nie jest specjalna, zużyłam go w jakiś miesiąc ;)
Ogólnie na plus!

Bardzo dobyr

Bardzo dobry żel, delikatny, łagodzący, długie uczucie świeżości. Wydajny, ma super skład. Niestety jest dość drogi, ale ostatnio były promocje i można było kupić dwa za ok. 15zł także warto się wtedy skusić. Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

Bardzo delikatna

Bardzo delikatna emulsja, po umyciu nic nie szczypie i nie piecze, czuć miękkość i nawilżenie. Sprawdza się do codziennego użycia jak i w niewielkich podrażnieniach. Gdyby nie SLS w składzie to dała bym 5 gwiazdek.

EDIT:
Po dłuższym stosowaniu, stwierdzam, że jest to najlepszy produkt do higieny intymnej. Mimo, że jestem osobą o bardzo wrażliwej skórze to nic złego sie nie dzieje. Delikatność i super czystość. Odkąd go używam jestem zdrowa i to najważniejsze. Dlatego daje 5 gwiazdek

Lepszy niż wersja tradycyjna

Ten preparat stosuję zawsze raz na jakiś czas, np co 2,3 inne płyny do higieny. Kiedyś używałam wersji tradycyjnej, teraz kilka już razy tej. Ta wersja jest lepsza. Ma mniej drażniący zapach i działanie o wiele bardziej łagodne. Dokładnie myje, odświeża na bardzo długo i jest komfortowa w stosowaniu. Mega wydajna. Bardzo dobry także dla mężczyzn.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 i w trakcie 4