Rival de Loop, Clean & Care, 2 - Phasen Augen Make - Up Entferner (Płyn dwufazowy do demakijażu oczu z ginkgo i aloesem)

Usuwa wodoodporny makijaż i pielęgnuje za jednym razem. Aloes odświeża i `uspokaja` delikatne partie oczu.

Cena: ok. 7zł / 100ml

nope

Niska cena, ładnie zmywa delikatny makijaż, nie wiem jak z mocniejszym, dwufazowy ma do siebie to, że jest dość tłusty, na waciku często ciężko rozeznać w jakich proporcjach nalałyśmy sobie której fazy, że tak to określe :D moją skórę okropnie podrażnia za co wielkie nie! twarz piecze mnie niemiłosiernie już w trakcie zmywania :/

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

Nie!

Jak dla mnie porażka. Kupiłam go w zastępstwie za inny płyn do demakijażu i nigdy więcej! Pozostawa tłustą powłokę, czuję się jakbym się polała olejem. I niedokładnie zmywa. Jednak za tą cenę nie oczekuję więcej.

Minusy:
- za tłusty
- nie zmywa

Plusy:
- cena

Pozostawia tłusty film...

Kolejny z tzw. "roboczych kosmetyków stojących u TŻta", czyli takich, których nie używam na co dzień, ale przynajmniej 1-2 razy w tygodniu.

KOSMETYK: Płyn dwufazowy o całkiem niezłym, nieinwazyjnym składzie. Jednak już na początku pojawia się mały zgrzyt - warstwy średnio ze sobą współpracują, nie chcą się idealnie zmieszać nawet przy mocnym potrząsaniu, co niestety skutkuje tłustawą powłoką pozostawioną na buzi po zmywaniu makijażu.

Zadawalająco usuwa tusz, cienie do powiek, podkład, przy mocniejszym makijażu oka mogłoby być trochę gorzej.

Zapach raczej neutralny.

Wydajność przeciętna, używam go od połowy lutego i została mi resztka, a jak wspomniałam nie używam go codziennie. W dodatku warstwa górna kończy się szybciej niż dolna, co może mi spowodować pewne problemy w najbliższej przyszłości. :P

OPAKOWANIE: Moje różni się od zdjęcia, jest ładnie wycięte po bokach, dzięki czemu dobrze leży w dłoni. Niestety, matowy plastik nie jest najbardziej estetycznym materiałem na ziemi, ale za tę cenę nie narzekam.

CENA/JAKOŚĆ: Nie jest najlepszy, ale ciężko znaleźć wersję mini sensownego płynu do demakijażu. Za 100 ml zapłacimy około 5 zł - tanio, jednak jest to cena zbliżona do większych pojemnościowo produktów Ziai.

Gdyby nie pozostawiał tłustego filtru, dałabym więcej gwiazdek - w tym wypadku tylko 2,5.

depilacja zalety

Przyzwoity w przyzwoitej cenie

Zanim kupiłam ten płyn makijaż zmywałam mieszanką oleju i wody różanej. Skusiła mnie oczywiście niezła promocja;) i nie żałuję.

Płyn radzi sobie z usunięciem eyelinera, tuszu i delikatnych cieni, nie wiem jak w przypadku makijażu w wersji hard;).
Ja sobie go nie żałuję i nalewam sporo na wacik i nie mam żadnych problemów z rozmazywaniem czy niedomywaniem. Nie mam wrażenia tłustych powiek. Po miesiącu mam jeszcze ok 1/3 opakowania, więc jest wydajny.
Nie podrażnia, chociaż jak się dostanie do oka to robi na nim "mgłę".

Przyzwoity produkt w przyzwoitej cenie. Wolę chyba jednak mój własny mix olej+woda różana;)

Ilość zużytych opakowań: jedno duże opakowanie

niestety, rozczarowanie

Kupiłam na promocji w Rossmanie, zachwycona pozostałymi produktami myślałam że się nie, rozczaruje. Nie zmywa dokładnie, myślałam że może wina tuszu. Niestety nie zmywa różnych.
Po użyciu (nie tre) mam czerwone całe oczy, wracałam po jakimś czasie, myślałam, że to wina innych kosmetyków. Ale to niestety on jest sprawcą. Nawet nie skończyłam opakowania

Używam tego produktu od: 3m

Średniawka

Kolejny dwufazowiec, który wpadł w moje ręce, recenzja będzie raczej krótka i bez zachwytów, bo w tej kategorii jest mnóstwo lepszych produktów.

Na minus:

- Podrażnia oczy, a ja problemów z podrażnieniami i wrażliwością zazwyczaj nie mam. Po przyłożeniu wacika do powieki czuć gorąco, po skończonym demakijażu delikatnie łzawiły mi oczy. Co wrażliwsze osoby pewnie będą miały to samo.

- Nie do końca zmywa makijaż. Jakieś delikatne podrygi z tuszem i jasnymi cieniami zmywa, ale mocniejszego make upu już nie usunie.

Na plus:

+ Ładne i wygodne opakowanie. Jest bardzo szczelne, poręczne i z chęcią zabierałam je w podróż.

+ Nie pozostawia tłustej warstwy.

+ Bardzo niska cena i dobra dostępność w każdym Rossmanie.

Raczej nie skuszę się na niego ponowie, bo są półki pełne lepszych.

Dobry

W tej kategorii cenowej jeden z lepszych płynów. Nie zużywa się tak szybko jak inne, dobrze radzi sobie z demakijażem. Nie podrażnia, ale nie jest też taki delikatny jak te z Bielendy. Nie zostawia też aż tak tłustej warstwy jak Ziaja. Pewnie znowu go kupię.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Produkt świetny! :D

Dorwałam ten produkt na jakiejś wyprzedaży w rossmanie kilka miesięcy temu. Postanowiłam wypróbować, ot akurat skończył się płyn do domakijażu - wodoodpornego. Zadowolona poczytałam o nim w domku na kilku blogach i stronach, i stwierdziłam, że to był chyba dobry wybór. Zaraz po użyciu przestraszyłam się, że mam alergie na któryś ze składników, bo okolice oczu zaczęły piec niemiłosiernie, jednak po chwili wszystko się wchłonęło, a makijaż został całkowicie usunięty. Nie zostały żadne porażnienia, a po konsultacji z koleżankami, okazało się, że nie tylko ja miałam taki \'objaw\' po zastosowaniu. Kolejnym plusem jest niska cena (ok 5 zł). Równie dużym plusem jest brak tłustego \'\'osadu\' na powiekach i okolicach oczu po użyciu.

Używam tego produktu od: Od czerwca-lipca 2013 roku.

Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie wystarcza mi na około 1,5-2 miesiące. Używam go codziennie wieczór. (Więc jest b. wydajny). Do tej pory zużyłam ok. 3-4 opakowań. Wczoraj zakupiłam kolejny - 100ml promocja w Rossmanie :)

Remisuje z dwufazowcem firmy Ziaja

Kupiłam ten produkt, gdy w mojej kosmetyczce znalazł się tusz wodoodporny, a w Rossmannie skończył się dwufazowy płyn Ziaja, którego używałam do zmywania makijażu wodoodpornego (szukałam czegoś niedrogiego). Jestem miło zaskoczona tym produktem. Wydaje mi się, że ze zmywaniem wodoodpornego makijażu radzi sobie nieco gorzej niż ziajowy dwufazowiec, jednak nie zostawia tłustej warstwy na powiekach (a po użyciu płynu marki Ziaja skóra wokół oczu jest jakby lekko posmarowana olejem, co średnio mi się podoba). Płyn Rival de Loop jest niedrogi i wydajny. Na plus trzeba też zaliczyć to, że kosmetyk ten jest dostępny także w miniaturowych opakowaniach, idealnych na wszelkiego rodzaju wyjazdy. W potyczce dwufazowców Ziaja-Rival de Loop ogłaszam remis.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno duże i miniaturowe w trakcie

Ma jedno, duże ALE

Miałam już chyba wszystkie płyny do demakijażu z tej firmy. 2 z nich świetnie zmywają makijaż - mam na myśli zwykły płyn micelarny do demakijażu oczu i ten - dwufazowy. Niestety każdy z nich ma dla mnie wadę, która niestety je dyskwalifikuje - uczula mnie po kilkakrotnym użyciu i nie chodzi tu o tarcie, bo przykładam wacik i po kilku chwilach sciągam z oka z całym makijażem. Przy zwykłym micelu, o którym wspomniałam, miałam to samo i czytałam, że innych też to spotkało.

Tak jak mówie - zmywa świetnie, ale uczelenie jest niewybaczalne. Przykro mi, że muszę zepsuć mi średnią, ale to ważne by inni wiedzieli, że im też może się to przydarzyć.

Używam tego produktu od: 3tyg.
Ilość zużytych opakowań: jedno 50ml

Idealny!!!

Płyn jest naprawdę świetny! :) Moim faworytem dotąd była dwufazowa Ziaja, ale odkąd odkryłam miniaturki tego płynu, to kupuję je regularnie, a od dziś już pełne opakowania po 100ml :)

+dokładnie zmywa makijaż- cienie, tusz, eyeliner
+nie szczypie w oczy! jest delikatny :)
+mimo, że jest 2-fazowy, to nie jest aż tak tłusty
+cena- za opakowanie 100 ml zapłaciłam 4,69
+obydwie fazy bezproblemowo łączą się ze sobą po mocniejszym wstrząśnięciu
+baaardzo wydajny- duże opakowanie 100ml kupiłam na początku października i nadal mam, więc przy codziennym stosowaniu wystarcza mi na ponad 2 miesiące :)
+są miniaturki po 50ml bardzo przydają się w podróży ;)

Bardzo polecam super produkt i dla wrażliwych oczu :)

-dostępność- mam nadzieję, że niebawem duże opakowania będą już w każdym rossmanie

Ilość zużytych opakowań: kilka miniaturowych

idealny

Rewelacyjnie usuwa makijaż, nawet wodooddporny. Do tego nie podrażnia oczu. Ma neutralny zapach. Tłusta warstwa, która zostawia jest delikatna i szybko schodzi.

Kolejnym plusem jest cena (50 ml kosztuje około 3 zł).
Tak naprawdę nie zauważyłam żadnych jego wad.

W moim rossmanie (a nawet rossmanach) nie ma niestety wersji pełnowymiarowej. Jednak kupuję minaturki i nie narzekam.

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy