Manhattan, Pro Mat Top Coat (Matowy lakier nawierzchniowy)

Manhattan, Pro Mat Top Coat (Matowy lakier nawierzchniowy)

Pro Mat zapewnia matowe wykończenie kolorowym lakierom. Jest idealny, aby dla odmiany zmatowić paznokcie. Podczas wysychania na paznokciach pojawia się matowa "mgiełka"

Cena: 15zł /11ml
/s/

Manhattan nie zawiódł

Cóż tu dużo mówić - fajny top coat.
Nie zostawia smug, bardzo szybko schnie i rzeczywiście daje matowy efekt na każdym paznokciu :). Łącze go z różnego rodzaju lakierami i na każdym spisuje się świetnie! Podoba mi się również pędzelek - jest bardzo wygodny i ładnie rozprowadza produkt. Jestem bardzo zadowolona i szczerze go polecam!

Ilość zużytych opakowań: Połowa 1

Nie jest źle

Ogólnie nie jest to zły top coat, robi co ma robić, paznokcie są zmatowione, niezauważyłam żeby każdy paznokieć był pod tym względem inny. Nie zostawia smug. Bardzo szybko schnie ale paznokcie są utwardzone dopiero po jakimś czasie.
Jedyna wada dla mnie to taka, że po około 3 dniach ten mat schodzi z paznokci i zaczynają się one błyszczeć na końcach. Nie jest to taki błysk jak mamy na paznokciu po nałożeniu lakieru ale jednak. Może dzieje się tak dlatego że zawsze przed nałożeniem tego top coatu kładę inny - wysuszacz seche vite albo nyc turbo dry...

Bardzo dobry produkt

+ ładnie matuje
+ szybko schnie
+ tani (allegro)

- dostępność
- szybko się skrusza, chociaż może być to po prostu wina moich paznokci

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

koszmar, horror na paznokciach

Dokladnie to co pisala dziewczyna przede mna, ten lakier nie nadaje sie do niczego, po pomalowaniu w celu efektu zmatowienia efekt jest taki, ze jeden paznokiec zmatowiony, drugi niezmatowiony wcale, trzeci polzmatowiony, kazdy palec inny :D robi okropne smugi, paski na paznokciu, czasami robi biale slady jakby doslownie wyzeral lakier bazowy. Straszny poprostu straszny produkt, KOSZ!

Używam tego produktu od: 2tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1duze

TRAGEDIA

TRA-GE-DIA !!! Jezeli porownywac go z moim ukochanym zmatowiaczem NYC to naprawde... porazka na calej lini. Jezeli juz uda mu sie zmatowic jakis paznokiec to:
a.) efekt jest marny - dalej swiecacy co najwyzej pol-mat
b.) zostawia paskudne smugi
c.) zdarza mu sie zostawiac rowniez BIAŁE smugi.. jakby wyzerał lakier...
d.) zdarza mu sie nie zmatowic w ogole :O

porazka, nigdy wiecej

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (kupilam niestety od razu 2)

fajny efekt matowienia

Zakupiłam produkt z polecenia koleżanki, sama poszukiwałam od dawna matowych lakierów i nie mogłam się doszukać a tu taki hit! każdy mój lakier mogę mieć w macie :)

Same plusy, szybko matowi
daje dobry efekt
przedłuża "długość życia" lakieru na paznokciu :)

Pazurki nie rzucają się tak bardzo w oczy i to mnie zachwyca! :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: niecała buteleczka

Wielofunkcyjny hit

Bardzo podoba mi się efekt zmatowionych paznokci. Nie lubię ani błyszczących lakierów, ani cieni do powiek, ani brokatu, ani połysku. Nic. Czasem coś mi się rozregulowuję i kupuję coś z błyskiem, ale rzadko. Ten top coat musiałam wypróbować ze wszystkimi moimi lakierami, a że trochę ich było... Bawiłam się nim jak mała dziewczynka, eksperymentowałam, sprawdzałam, z którym lakierem wygląda najlepiej. Z każdym! Jest genialny, megawygodny, niezawodny i wydajny.

+ matowi przez minimum kilka dni, to dość długo jak na matowiący top coat,
+ utwardza ładnie płytkę,
+ nie wpływa negatywnie na skórki czy paznokcie,
+ zmatowi każdy lakier, a efekt jest zdecydowanie intensywny i nie do przeoczenia,
+ jest wydajny, niewiele trzeba go nałożyć,
+ bardzo wygodny pędzelek,
+ dobra konsystencja, nie gęstnieje po pewnym czasie, zachowuje swą żywotność bardzo długo,
+ niesamowicie szybko schnie.

Używam tego produktu od: 1 rok

Ładny i trwały mat

Jest to pierwszy tego rodzaju top coat w moim posiadaniu. Nabyłam go jesienią 2011 roku i o dziwo do tej pory zachowuje swoją pierwotną konsystencję. Ok. rok stał w szafce nieużywany, mimo tego nie zgęstniał, nie zmienił swoich właściwości. Jedynie delikatnie się rozwarstwił, ale dzięki kulce w opakowaniu, można go łatwo i szybko rozmieszać.

PLUSY:
+ ładne matowe wykończenie (nie jest to płaski, tandetny mat)
+ długotrwały efekt (utrzymuje się dotąd aż zmyję paznokcie); w przeciwieństwie do reszty recenzentek, trwałość uważam za bardzo dobrą, nigdy nie zauważyłam ścierania się lub zanikania efektu
+ lejąca konsystencja, dzięki której aplikacja jest znacznie ułatwiona
+ szeroki, wygodny pędzelek
+ szybkie wysychanie
+ utwardzenie bazowego lakieru (nawet przy 2 warstwach)
+ działa z dosłownie każdym lakierem, kolorem, fakturą
+ nie zmienia koloru lakieru
+ można dodawać kolejne warstwy bez zepsucia manicure
+ dobra cena w stosunku do pojemności
+ wydajność
+ dostępność

MINUSY: nie zauważyłam

Mimo, że mam doświadczenie tylko z tym jednym matowiącym top coatem, bardzo go polecam. Natomiast nie ma sensu za niego przepłacać, dlatego warto poszukać w jak najkorzystniejszej cenie :)

Używam tego produktu od: 2 lata

bardzo dobry

bardzo fajny top coat, co prawda użyłam go dopiero jeden raz, ale podoba mi się. szybko schnie, o trwałości jeszcze nie wiem, bo użyłam go dopiero dzisiaj. ;)
cena niska, bo tylko 8zl. jedyny minus? myślałam, że efekt matowych paznokci będzie mocniejszy, a wygląda to raczej jak półmat. ale być moze nalożyłam go za mało lub za dużo. ;) polecam.

Używam tego produktu od: 1 dzień

Super efekt

Kupiłam ten lakier z czystej ciekawości -nie znalazłam nic takiego innej firmy. Bardzo spodobał mi się efekt "matowego lakieru\', który zobaczyłam na pewnej stronce.
-świetnie matuje lakier
-efekt nie jest długotrwały znika po 2-3dniach, a pozostawia wcześniejszy lakier
-przedłuża trwałość wcześniejszego lakieru, działa jak utwardzacz
-wydajny
-bardzo wygodny pędzelek
-nie znam takiego produktu innej firmy
-na tą jakość i wydajność tani
Polecam, warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

zmatowi kazdy lakier:)

Bardzo fajny top coat, dzieki niemu zmatowimy kazdy lakier, mam go chyba juz z rok a dalej nadaje sie do uzytku i dziala prawidlowo. Mat utrzymuje sie 3-4 dni, nie sciera sie tak szybko jak w przypadku kolorowych lakierow matowych, z ktorymi mialam stycznosc (wibo cos takiego wypuscilo chyba)
+ wydajny
+ cena
+ wygodny pedzelek
+ fajne opakowanie, wiem, ze jest dobrze zakrecone
+ matowi na 3-4 dni

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Świetna rzecz :)

Uwielbiam matowe paznokcie, zaopatrzyłam się kiedyś w matowy lakier Golden Rose, ale nie spełnił moich oczekiwań. Gdy tylko zobaczyłam matowy lakier Manhattan od razu go kupiłam, bo to wygodne, że mogę każdy lakier zamienić w matowy.

PLUSY:
+ świetnie działa: paznokcie naprawdę są matowe, u mnie efekt matu utrzymuje się do 5 dni, więc naprawdę długo
+ cena: na allegro dostępny za ok. 3 zł :)
+ wydajność: używałam go już kilka razy, a nic z buteleczki nie ubyło
+ przedłuża trwałość lakieru do paznokci

MINUSY
ja nie zauważyłam

Podsumowując, bardzo polecam ten lakier. Na pewno do niego wrócę gdy się skończy.