Lifting Program, Relaksująca maseczka liftingująca

Lifting Program, Relaksująca maseczka liftingująca

Relaksująca maseczka liftingująca linii Lifting Program, zawierająca opatentowany bioaktywny składnik STRUCTURINE? zapewnia skuteczną redukcję zmarszczek i długotrwałe wygładzenie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki bogatemu zestawowi witamin i soli mineralnych zawartych w olejku z avocado efektywnie ujędrnia, uelastycznia i odmładza. Wpływa relaksująco na zmęczoną i zszarzałą skórę zdecydowanie poprawiając jej kondycję i wygląd. Formuła relaksującej maseczki liftingującej wzbogacona dodatkowo kompleksem roślinnym z oliwek Squalane zdecydowanie poprawia nawilżenie skóry i zmniejsza utratę naturalnej wilgotności.

przeciętna

jedyną cecha wyróżniajacą tę maseczkę (na minus niestety) jest jej intensywny zapach- koloński (?)- łzawią mi od niego (niewrażliwe) oczy. nawilża i nic więcej nie robi. nie warto.

ilość zużytych opakowań: jedna saszetka.

są inne..

mam mieszane uczucia.

maseczka na pewno nie szkodzi skórze :). nie podrażnia, nie zatyka porów.. ale też nie przynosi spektakularnych efektów [jakie maseczka liftigująca przynosić powinna] - nie napina skóry, nie udoskonala cery. strata czasu i niepotrzebny wydatek

**12.XI.2004**

.. i na dodatek szczypie w oczy.. oczywiście omijam okolice oczu, ale odkrylam pewną prawidłowość - ile razy użyję tego 'cuda' tyle razy następnego dnia mam oczy jak królik..

może być.......

Maseczka przyjemna, ładnie pachnie. Mam tylko zastrzeżenia co do liftingu.... jakoś nie dopatrzyłam się jego działania, ale ogólnie jestem z niej zadowolona. Za brak liftingu odejmuję 2 gwiazdki.