Vinyl Lip Gloss (stara wersja)

Vinyl Lip Gloss (stara wersja)

Błyszczyk Vinyl Lip przezroczysty nadaje piękny połysk, chroni i wygładza usta, dobrze łączy się ze szminką (można nałożyć ją pod lub na błyszczyk). Bezzapachowy. Co prawda dość szybko się ściera, ale usta pozostają miękkie i gładkie.

Cena: ok. 20zł / 7ml

Fu, lepik ...

Miałam chyba ten odcień ze zdjęcia, trafił mi się on w przecenionych kosmetykach w jednej drogerii. Na ustach był wręcz ciemnofioletowy, wyglądałam trochę jak topielica. Na dodatek, wśród kosmetyków, które odstąpiła mi moja ciocia, był jeszcze taki jasny - po opakowaniu i zapachu poznałam, że to Vinyl Lip. Ten już był trochę ciekawszy. Wspomniany zapach mi nie odpowiadał, ale dalo się przeżyć. Błyszczyk się kleił, czego raczej nie lubię.

Ten jasny byłby jeszcze ok, ale ten ciemnofioletowy to była masakra. Nie wiem, co mnie skusiło, żeby go kupić.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dwa

niestety słaby

Niestety zawiodłam się na tym błyszczyku. Spodziewałam się lepszego efektu po Rimmelu.
- strasznie lepki, klei się
- po chwili usta robią się suche
- bardzo krótko się utrzymuje na ustach

Jedyny plus za ładne kolory, ale co z tego, skoro nie można się nimi cieszyć "na ustach".

Używam tego produktu od: ok. miesiąc

genialny

Kiedy byłam jeszcze w liceum starsza siostra mojej przyjaciółki używała tego błyszczyka, nakładając go na szminkę by przedłużyć jej trwałość.
Pamiętam, że kiedyś podkradłyśmy jej odrobinę idąc na jakąś imprezę.
Po kilku latach natknęłam się na ten błyszczyk ponownie i od tamtej pory jest moim nr 2, zaraz po Lancome. Używam nr 171 Crystal Clear.
Błyszczyk dosłownie "przykleja" się do ust, nie powodując przy tym lepkości. Zupełnie jakbym pomalowała usta bezbarwnym lakierem.
Dziewczyny piszą, że szybko się ściera, ale ja tego nie zauważyłam. Może dlatego, że często nakładam go na usta w ciągu dnia.
Nawet, gdy się zetrze np. przy jedzeniu, czuję, że moje usta wciąz pokryte są nawilżającym filmem.
Dla mnie bomba!

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

Max Factor 3

to jest rimmel? :)

Mam jeden z nowych odcieni w nowych opakowaniach -odcień "chill out" czyli transparentny z wrzosowym połyskiem(w butelce blady róż)

plusy:
+mnogość kolorów ...kolor chill out bardzo udany
+ślicznie lśni (taka tafla wody albo lustra)
+gęsty więc nie spływa z ust
+ nie klei się..a usta ładnie "suną" są takie jedwabiste
+mało się spotyka tę cechę ale ten błyszczyk ją ma- mały otwór przez który przeciska się aplikator zostawiając w butelce nadmiar błyszczyka
+nie wylewa się mimo brutalnego walania się we wnętrzu torebki

Minusy:
-szybko ścierają się napisy
-moim zdaniem sama gąbka z aplikatorem za mała i trochę za mało tego błyszczyka się wydostaje za 1 razem

Zwykle byłam źle nastawiona do produktów rimmela, odkąd zawiodły mnie podkłady. Ale ten błyszczyk wart jest zakupu.Ponowie zakup ale już z innym kolorkiem:)

Używam tego produktu od: sierpnia.
Ilość zużytych opakowań:wykańczam właśnie1 błyszczyk

;p taki sobie

Vinyl ach ten vinyl. Jakościowo przypomina błyszczyk za 6zł. Faktycznie ładnie wygląda na ustach, ale szybko znika z ust i mam wrażenie, że usta stają się strasznie suche.

Używam tego produktu od:2tyg.

Przyzwoity

Właśnie testuję. uwielbiam błyszczyki i przetestowałam ich już z do tej pory całe mnóstwo. Tym razem padło na Rimmel Vinyl gloss. Mam odcień 117 Mischief.
Ładny kolor- lekko kryje, w zasadzie transparenty, daje taką poświatę różu przełamanego fioletu. Ładny delikatny efekt, w sam raz na dzień.
Vinyl Gloss- więc nazwa powinna wskazywać na winylowy efekt? Nie zauważyłam na swoich ustach takiego efektu, może jakbym nakładała co chwila mnóstwo warstw.
Mało wydajny, gdyż szybko się ściera i zjada i lekko lepi.
Kolor mi bardzo odpowiada, ale konsystencja nie bardzo- rzadka, wodnista.
Nie zauważyłam, żeby przesuszał, ale może dlatego, że smaruję w trakcie dnia także kremem ochronnym.
Używam tego produktu od:styczeń 2010
Ilość zużytych opakowań:używam

Zapomniałam dodać, że nie posiada żadnych drobinek, brokatu co jest plusem.Daje ładna bardzo delikatna taflę na ustach, ale na bardzo krótko.

the best;)

bardzo dobry błyszczyk, najlepszy do tej pory jaki spotkałam, a przetestowałam już sporo;) mam odcień różu, (chyba9157) i daje bardzo naturalny efekt jędrnych ust, bez tandetnych drobinek, idealny jeśli nie jesteś ich fanką. wygodna aplikacja, i co najważniejsze... mocno nawilża! moje wiecznie spierzchniete usta poskromił właśnie vinyll gloss, przez co zapomniałam co to wazelinka:) kilkakrotnie stosowany w ciągu dnia starcza na około 3miesiąceUżywam tego produktu od:7 miesięcy

OK

Mam wersję bezbarwną. Bardzo lubię ten błyszczyk za absolutny brak smaku i zapachu. Nie klei się, ładnie i naturalnie rozkłada się na ustach. Nie jest jednak bardzo trwały.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:

trzy z dużym plusem

Naprawdę dobry blyszczyk. Używam tylko wersj bezbarwnej, bez drobinek i jestem zadowolona :)
Ogromnym plusem jest to, że błyszczyk nia ma ani smaku ani zapachu, bo często firmy zbyt mocno perfumują swoje produkty jak np arbuzowe błyszczyki YSL doprowadzały mnie do szału :(
Cena jak najbardziej przystępna :)
Przyzwoicie trzyma się ust, nie spływa, nie wysusza delkatnej skóry ust.
właścwe nie mam się do czego przyczepić.
Może nie na większe wyjścia (znam lepsze np mój ukochany, ale też kilkarazy droższy LipFusion), ale do codziennego użytkowania jak najbardziej :)

Używam tego produktu od: od czasu do czasu
Ilość zużytych opakowań: z 3?

świetny :)

Mam 3 błyszczyki z tej serii aktualnie i planuję zaopatrzyć się w kolejne :) Według mnie są trwałe i dają fantastyczny efekt. Nie kleją się jakoś specjalnie, no naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Są i kolory dość transparentne, i takie bardziej kryjące, jak szminka :) dla mnie bomba!

Ilość zużytych opakowań: mam 3 i każde jest w trakcie

uwielbiam

Oceniam wersję bezbarwną, która jest dla mnie bezkonkurencyjna!!!
Błyszczyk super się nakłada, nie lepi się, nie waży, nie roluje, schodzi równomiernie, jest w miarę trwały, brak smaku i zapachu (dla mnie to też plus).

Ale najważniejsze! Błyszczyk ten daje świetny efekt na ustach, wyglądają na większe, pełniejsze:D Super! Dla mnie bije on na głowę błyszczyki 3 czy 4D, jest o wiele lepszy. Nakładam go solo lub na czerwoną pomadkę, efekt nie do przebicia, naturalny a jednocześnie sexi:D I oto chodzi!

Odejmuję jedną gwiazdkę, bo pozostałe kolory nie sprawdziły się u mnie...

Używam tego produktu od:lata
Ilość zużytych opakowań:sporo:)

kolor ideał

kupiłam ze względu na absolutnie idealny kolor naturalnego rózu dokładnie w odcieniu moich ust. Blyszczyk jest lekki i nie klejący (hurraaaa!!), przejrzysty trochę i bez brokatu (miła odmiana). Jest bezbłędny kiedy potrzebuję naturlanie wyglądających ust ale jednak takich podejrzanie ładnych:) trwałość przyzwoita, nie oczekuję od blyszczyku że będzie szminką albo supermegatrwałą szminką. wysuszania nie zaobserwowano:) wydajność niezła, ale to chyba kwestia używania mnostwa innych:)cena w porzadku (w promocji szczególnie).

Używam tego produktu od: z 10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze idzie