Gel Controle (Antybakteryjny żel do demakijażu)

Gel Controle (Antybakteryjny żel do demakijażu)

Żel oczyszczający pory o działaniu antybakteryjnym.
Daje skórze uczucie intensywnej świeżości, musujący żel oczyszczający. Doskonale się pieni pod wpływem wody i zmywa makijaż. Ma bardzo lekki świeży zapach (cudny). Nie wysusza. Wygładza skórę. Jak wszystkie kosmetyki z linii Controle tak i ten oparty jest na recepturach zawierających czynniki przeciwbakteryjne.

Wspaniały

Cudowny żel, ktorego niewielka ilość wystarcza na oczyszczenie twarzy. Świetnie zmywa makijaż, pachnie wręcz rewelacyjnie. Dla tego zapachu jestem gotowa wydać te 90 zł na następne opakowanie (choć przyznam że jest to wysoka cena za żel do twarzy). Biorę go ze sobą we wszystkie podróże i często znajomi się pytają co tak ładnie pachnie ;) Żel nie wysusza skóry, ani je nie podrażnia. Ogólnie świetny, szkoda że taki drogi..

Super

Najwiekszy plus to wydajność. Juz mała kropelka wystarczy na oczyszczenie całej buzi. Cudny zapach, energetyzujący. Ładnie oczyszcza i jakby rozjaśnia cerę. Nie podrażnia oczu.
- Ogólnie wrażenie bardzo pozytywne- tylko szkoda ze nie jest tanszy...dlatego odejmuje jedna gwiazdke!

bardzo dobry

Uważam, że jest naprawdę bardzo dobry. Długo kolo niego chodziłam, ale zdecydowałam się wreszcie i nie żałuję. Właśnie skończyłam pierwsze opakowanie - dokładnie w 2 miesiące (125 ml). Pięknie się pieni, dokładnie usuwa makijaż, oczyszcza skórę, pozostawia ją naprawdę świeżą, nie wysusza. Zdecydowanie do cer tłustych i mieszanych. Polecam wypróbować, warto.

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy

125 ml/85 zł

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

fajowy :)

Dopiero dzis go kupilam :) Ale juz zdazylam nim umyc moja "niegrzeczna" buzke :) Nie moge jeszcze powiedziec o efektach, bo za malo czasu minelo (stad tez jedna gwiazdeczka mniej :P), ale jesli mi pomoze- od razu zwracam honor w postaci 5 gwiazdek :) Jednak pierwsze uczucie znakomite! Buzia jest niesamowicie gladka (mam nadzieje, ze przy jego pomocy uda mi sie usunac te wstretne, rozszerzone pory :o/). Pozdrawiam!

rewelacja

Aha - zapomniałam o składnikach ( najważniejsze):- triclosan- salicyd acid- zinc gluconate - panthenolBardzo długo szukałam żelu do mycia twarzy . To mój typ . Ten krystaliczny zielony żel ma świeży zapach ( chyba przypomina zapach zielonej herbaty :)ale nie do końca ) i wspaniale zmywa makijaż . Tego mi było trzeba . Skóra jest niesamowicie gładka , nawilzona .Żel nie podrażnia skóry wręcz mam wrażenie że ją koi mimo działania antybakteryjnego . W ogóle cała nowa linia controle mnie urzekła . Jest naprawdę wspaniała i działa . Bardzo wydajny i ogrooomnie się pieni .( wystarcza na 3 m-ce mycia 2,3 razy dziennie ) Polecam ...