Re-Nutriv, All-Day Lipstick (pomadka)

Re-Nutriv, All-Day Lipstick (pomadka)

Pojemność 3,8 g

Jedwabista, kryjąca pomadka o bardzo bogatej gamie kolorystycznej. Na ustach daje matowy kolor o gładkiej, równej teksturze. Delikatna kremowa struktura ma poprawiać kondycję ust i nawilżać je, a także chronić przed słońcem i zanieczyszczeniami.
Daje ładny, nasycony, niezakłócony kolor.

Cena: 100 zł / 3,8 g

Bardzo fajna

Naprawdę świetna pomadka, która pozostawia na ustach przepiękny, "miękki" kolor. Bardzo dobrze się rozprowadza, wygładza usta, pozostawia na nich przepiękną, satynową powłokę. Utrzymuje się bardzo długo, a w przypadku większości szminek mam z tym duży problem. Nie wysusza ust, nie podkreśla suchych skórek, jest bardzo przyjemna w aplikacji dzięki swej konsystencji. Podobają mi się kolory, są mocno nasycone, takie "poważne", głębokie.
Jedyny minus to cena, swoją pomadkę dostałam w prezencie i kupie ponownie tylko, gdy znajdę w promocji.

Idealna ciemna czerwień.

Idealna szminka. Ciemna czerwień (MOROCCAN POPPY - 24).

Bardzooo wydajna, niewielka ilość jest potrzebna aby otrzymać efekt mocno czerwonych ust, natomiast gdy chcę aby usta miały naturalny, ponętny czerwony odcień nakładam ją palcem, delikatnie wklepując.

Zapach bardzo mnie się podoba, jest lekką szminką , dobrze się trzyma na ustach wraz z kredką do ust jest NIEZNISZCZALNA :)

Jedyne co mnie troszkę irytuje to, to, że opakowanie się troszkę wyrobiło i muszę uważać na nią.

Ogólnie rzecz biorąc ŚWIETNA SZMINKA.

Używam tego produktu od: około 5 miesięcy

Spodziewałam się więcej za tą cenę.

Wybrałam odcień ceglastej czerwieni - Ancient Brick.

Zalety:
*wyraźny i głęboki kolor
*szminka fajnie wsiąka w usta
*miękka, wilgotna konsystencja
*wydajna dzięki dość dużej zawartości w opakowaniu

Wady:
*wysoka cena
*wyjątkowo brzydki zapach i posmak
*na ustach powstają niewielkie grudki tuż po aplikacji
*nieładne opakowanie

Luksusowa szminka renomowanej firmy okazała się być zwykłą i do tego cuchnącą. Za tę cenę spodziewałam się o wiele więcej.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Makijaż Maybelline

tylko dostatecznie

Choć w miarę trwała i w ładnych nasyconych kolorach, to jednak dwie gwiazdki muszę odjąć za nieprzyjemne wysuszanie ust i i"ściaganie" warg. Tak naprawdę bez jakiegoś pielęgnującego "nabłyszczacza" się nie obejdzie. Za to w połączeniu z błyszczykiem efekt jest zadowalający, szminka wytrzymuje jedzenie, śpiewanie, picie, wycie, wiatr, warunki ekstremalne. Dodatkowo proces schodzenia z ust jest niestresujący - po prostu lekko blednie, nie zostawiając brzydkiej obwódki na linii warg. Nie kupię jej więcej, bo znam podobne szminki w o wiele niższych cenach.

Zwyczajna i za droga

Ot, zwykła, przyzwoita szminka, nic jej nie można zarzucić ale też żadna rewelacja, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę. Dobrze się rozprowadza, ładnie kryje, w miarę długo trzyma (jak na zwykłą pomadkę). Nie różni się niczym od szminek o połowę tańszych.

Bardzo lubie :-)

Bardzo lubie, podoba mi sie i opakowanie, i kolorki [mam Cafe au Lait], i nawilzenie, i polysk...Gwiazdeczke odejmuje za trwalosc, dosc szybko znika z ust. Mimo to na pewno bede ja kupowala, jestem szczerze zachwycona efektem :-)

nic specjalnego

Taka sobie, zwykła pomadka, bez jakiegoś wielkiego halo w kwestiach pielęgnacyjnych czy ochronnych (a w nazwie ma Re-Nutriv, heh). Ładny, nasycony kolor to jej główna zaleta. Rozprowadza się gładko, ale jest dość ciężka (ale nie tłusta) na ustach. Ja mam odiceń Roselit Beige, całkiem przyjamny, ale uważam, że tu niestety płaci sie za markę, nie jakość, bo za pół ceny można mieć równie dobre a nawet lepsze pomadki