Rossmann, Softskin (Łagodny żel do golenia dla kobiet)

Rossmann, Softskin (Łagodny żel do golenia dla kobiet)

Pozbawiony mydła, delikatny żel do golenia jest wzbogacony wyciągiem z aloesu. Pozostawia skórę gładką i delikatną. Jest idealny do wrażliwej skóry i okolic bikini.

Cena: 9,99zł

łagodny?

To mój pierwszy żel,zawsze używałam pianek.Tak mi się spodobała forma żelu,że już chyba do pianek nie wróce i za to jest ta dodatkowa gwiazdka.Mam zastrzeżenia co do reszty,tzn,on wcale nie jest łagodny.Wysusza skóre,depilowane miejsca zaczęły się łuszczyć,spowodował całą plage czerwonych kropeczek,na dodatek boleśnie swędzących.To go w moich oczach dyskwalifikuje,co do pozytywów to jeszcze, ładnie pachnie,jest tani.Może panie,które nie mają
bardzo wrażliwej skóry będą zadowolone,ale ja nie.

Żel jest bardzo przyjemny w stosowaniu - dobrze się rozprowadza, jest bardzo wydajny, nie wysusza skóry a nawet powiedziałabym że nawilża bo po nim po goleniu moja skóra nie była sucha jak po innych piankach czy żelach!
Jest tani i ma dużą pojemność.
Nie daję 5 gwiazdek ze względu na zapach ale z drugiej strony nie jest nieprzyjemny ale mógłby być ładniejszy :))

niezły

nie uczula, miło się rozprowadza , skóra pozostaje gładka, ale ja jestem zapachowcem , a zapach tego żelu jest taki mydlany, więc na jednym opakowaniu zakończyłam tę przygodę,bo konkurencja ma lepsze walory

Używałam tego kosmetyku parę miesięcy temu
ilość zużytych opakowań: 1

Serum na zmarszczki

a dla mnie bomba

Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę. Po pierwsze jest wydajny i przy tym tani (a jeszcze milej jak akurat trafiam na promocję). Po drugie spełnia moje wszystkie wymagania, czyli dobrze prowadzi maszynkę, nie wysusza, nie znika jak sie go nałoży, nie zacinam się.
Może te tzw. "firmówki" ładniej pachną, ale to ma akurat małe znaczenie, bo i tak później używam balsamu, więc zapach nie gra roli.
Ze swojej strony polecam.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...od dawna i dużo już tego poszło
Recenzja: ...

nic specjalnego

Ma jakiś dziwny zapach. Jest rzadki i niezbyt dobrze chroni powierzchnię goloną przed podrażnieniami od maszynki, a taka moim zdaniem rolę ma spełniać pianka/żel do golenia. Nie polecam.

moze byc

stosowałam wcześniej gillet dla kobiet, ale zachęcona o połowe niższa ceną produktu rossmana sięgnełam po ten własnie żel.W sumie "żel"- bo rzeczywiscie trochę jest jakby piakowaty. Biorąc jednak pod uwagę relację ceny do jakości - to mimo że nie jest tak dobry jak gillet pozostanę przy nim.Na moje potrzeby w zupełnosci wystarcza, nie narzekam. Raczej zachęcam spróbować.

do kosza!!!

Kupiłam to świństwo zachęcona faktem, że to żel (a nie pianka), no i że cena dosyć niska. I w ten właśnie sposób wywaliłam kasę w błoto. Nie wiem, jak opisać to paskudztwo. To na pewno nie jest żel i na pewno nie tworzy piany i na pewno nie ułatwia golenia. Jest do niczego!! Z pojemnika wydobywa się żelopodobna "nitka", która przy kontakcie z wodą zamiast tworzyć pianę po prostu spływa z nóg. Użyłam tego żelu pierwszy i ostatni raz. Wracam do mojego ulubionego Nivea Sensitive for Men. Zdrada ;) została surowo ukarana