60 Seconds Wonderlast (Lakier do paznokci)

60 Seconds Wonderlast (Lakier do paznokci)

Lakier do paznokci '60 sec'
- jedna warstwa gwarantuje krycie;
- wysycha w ciągu 60 sekund;
- utrzymuje się na paznokciach do 5 dni;
- ma ładne kolory

Cena: 27 zł

Całkiem niezły.

Jakieś 5 lat temu miałam ten lakier w kolorze ciemnego perłowego fioletu.
Kupiłam go w promocji za jakieś 5-6zł.
I był całkiem fajny, dobrze się nakładał, szybko wysychał i utrzymywał się jakieś 3 dni.
Szkoda, że nie jest już dostępny, bo właśnie szukam takiego odcienia, jaki wtedy miałam :(

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu

Bardzo dobry lakier

Jestem zdziwiona tak duza liczba negatywnych opinii, gdyz moim zdaniem ten lakier jest bardzo dobry. Szybciutko schnie co jest ogromna zaleta, bo ja jestem niecierpliwa istota:) Nie robi mi absolutnie zadnych zaciekow. Ma dobra konsystencje, taka nie za gesta i nie za rzadka - po prostu taka jaka lubie. Trzyma mi sie na paznokciach minimum 5 dni, bez zadnej bazy czy utwardzacza, a nie stronie od obowiazkow domowych. Ma sliczny mleczny odcien, nie odpryskuje i nie sciera mi sie z koncowek. Jestem zadolona, napewno kupie ponownie, bo jest w odcieniach takich jakie lubie.

Używam tego produktu od: miesiac

taki sobie, zwykły lakier

Zaskoczyła mnie ilość niepochlebnych recenzji. Mimo, że nie mam tego lakieru od początku - nie wiem, ile czasu spędził w kosmetyczce mojej mamy, bo mam buteleczkę po przejściach - znajduje się nadal w stanie ciekłym;) Posiadam bezbarwny - nr 01. Wygodny pędzelek, nakłada się szybko i bez smug. Ładnie błyszczy. Z zapewnieniami o pięciodniowej trwałości na paznokciach producent lekko przesadził - trzyma się 2 - 3 dni.
Zapach ma typowy dla lakierów - nieładny. Może być, ale i tak zwykle maluję paznokcie lakierami innych firm.

Ilość zużytych opakowań: zużywam jeden lakier

Świąteczny makijaż

Najdłuższe 60sekund w historii

Oj, nie wiem, czy to jest zaleta, ale to najbardziej krwisty kolor lakieru, jaki udało mi się znaleźć. Potrzebowałam do stroju wampirzycy i nadał się świetnie.

Ślicznie kryje, ładnie lśni, powierzchnia paznokcia pozostaje bez smug. Co do czasu zasychania - doprawdy nie dostrzegam tej rewelacyjnej szybkości. Może mam jakiś znerwicowany zegarek, ale po jednej "rundce" sekundnika wokół tarczy, lakier nadal jest miękki.

Użyłam go raz jeszcze w charakterze krwi na rękach morderczyni (przy innej przebieranej okazji) i tu wypada mi napisać coś o zmywaniu. Otóż zmywa się nieszczególnie. Zostawia ślady koloru tak na paznokciach, jak i na skórze i trzeba się sporo napracować, żeby doprowadzić dłonie do stanu, w którym można po nim pomalować paznokcie lakierem bezbarwnym, albo wcale.
Dla Pań malujących pazurki intensywnymi kolorami tylko od święta może stanowić to kłopot.

Używam tego produktu od: sporadycznie
Ilość zużytych opakowań: 1 stoi w kątku i czeka...

sama nie wiem

kupiłam, bo tylko lakier tej firmy pasował mi do pomadki. mam kolor dość ciemny więc ewentualne smugi byłoby od razu widać.
jedna warstwa to za mało. i trzeba uważać. za mało lakieru nie da się rozprowadzić bo błyskawicznie wyschnie, za dużo powypływa.
dwie warstwy ładnie kryją, szybko schnie (najszybciej ze wszystkich lakierów jakie miałam) choć dwie warstwy schną trochę dłużej niz 60 sec.
dość drogi, niestety, jak na lakier.
nie wiem jak jest z trwałością, bo często zmieniam kolory pazurów.
minimalnie, pod światło, widać smugi. mam kolor nieperłowy, a takie ogólnie ciężej się rozprowadzają równą warstwą.

Tak, tak...

to wszystko co zostało o tym lakierze powiedzianie ( a raczej napisane ;) ) to absolutna prawda.Odpryskuje w tempie ekspresowym, schnie w tempie żółwim ( dokładnie na odwrót obietnic producenta, a może jak go postawimy głową do dołu to się opamięta :D ). Bardzo szybko gęstnieje w buteleczce, nie sposób za jednym pociągnięciem pędzelka ładnie i estetycznie pokryć płytkę paznokciową. In plus poczytuję jedynie efektowne kolory i takiż połysk na paznokciu krótko po nałożeniu emalii, aczkolwiek zważywszy całą masę wad dyskwalifikujących produkt, jak i ewidentnie wskazujących totalny bubel żadnej * przyznać nie mogę.

Kolory lakieru są faktycznie interesujące, niemniej jednak tylko one... Sam lakier rozprowadza się fatalnie, pozostawia smugi i nierówności, schnie długo dłużej niż 60 sekund. W 60 sekund to on raczej znika z paznokci odpryskując. Bardzo szybko gęstnieje.
Relacja cena-jakość zupełnie nieżyciowa. Zdecydowanie odradzam.

Używałam tego kosmetyku przez 2,5 miesiąca/ ilość zużytych opakowań: 1

Niezbyt dobrze

Kolor mam fantastyczny-granatowo-czarny i to...największy plus.Być moze to z racji ciemnego koloru jedna warstwa faktycznie ujdzie.Schnie szybko,ale nie bardzo wiem,co napisać na temat pędzelka.Ten w moim lakierze jest nierówny,jakby poszarpany i potwornie się nim maluje.Nie wiem,czy trafiłam na wadliwy egzemplarz czy to norma.Podsumowując: niższe stany średnie ;)

nieee

Naprawdę znacznie poniżej przecietnej.
Ciężki do rozprowadzenia na paznokciach, stosunkowo długo schnie i szybko zaczyna schodzić.
Kolejny bubel. :(
Kolorki OK. :)

slabiutko...

Pomyslalam: Margaret Astor-bedzie ok, przeliczylam sie bardzo.
Jedna warstwa? ojj, za malo,
60 sekund? raczej pol dnia
do tego zostaja smugi-ladne rozprowadzenie go graniczy z cudem

jeden plus, to mialam fajny kolor, ale za taka cene kupie zdecydowanie lepszy lakier.

Porażka!

Miałam kolorek czerwony - ładny..ale ta jakość..
60 sekund to zupełna abstrakcja - 600 to już bardziej wiarygone... Kupiłam drugi kolor mając nadzieję, że może będzie trwalszy - zawiodłam się. BUBEL!!!

czy ja wiem?

Taki zwykły lakier. Ładne kolory. Zasycha w ekspresowym tepmie, ale tylko pierwsza warstwa. Kiedt nałożyłam dwie i trzymałam pół godziny, po czym zaczęłam robić porządki i spojrzałam na ręce, aż się przeraziłam! Wstrętne odciski, lakier z końców starty... Podobno starczy jedna warstwa, ale tylko jeśli chce się mieć baaaardzo subtelny efekt. W miarę dobrze się rozprowadza, ale zostawia lekkie smugi.