Nivea, Nivea Lip Care, Vitamin Power (Balsam do ust)

Nivea, Nivea Lip Care, Vitamin Power (Balsam do ust)

Najlepszy balsam Nivei. Ślicznie pachnie, nie plami ust na niepożądany kolor, jak szminka wiśniowa, bardzo dobrze nawilża i odżywia. Jedyny minus to sposób nakładania - tubka nie do końca mnie przekonuje, ale jest i tak dość poręczna.

Skład: octyldodecanol, c16-38 alkyl hydroxystearoyl stearate, ricinus communis, caprilic/capric triglyceride, glycerin, bis-diglyceryl polyacyladipate-2, glyceryl dibehenat, panthenol, tribehenin, polyglyceryl-3 diisostearate, butyrospermum parkii, tocopherol, tocopheryl acetate, bisabobol, sodium ascorbyl phosphate, retinyl palmitate, ascorbyl palmitate, aqua, magnesium sulfate, lecithin, glyceryl stearate, glyceryl oleate, citric acid, glycryl behhenat, c20-40 alkyl stearate, cera alba, parfum, ci 19140, 15985

średniak

Balsam miałam dośc dawno temu, pani w aptece poleciła mi go na zajadki. No z nimi to raczej nie zrobił nic, ale usta troche odzywił.
Balsam jak balsam, ladnie pachnie. Pamietam, ze z tubki wylatywalo czesto zbyt duzo, a pozniej zaczl mmi przeszkadzac ten owocowy zapach i juz nie uzywalam.

Używam tego produktu od: keidys
Ilość zużytych opakowań: krótko

Zwykłe mazidło :(

Dla mnie to po prostu zwykłe mazidło, nie posiadające żadnych właściwości pielęgnacyjnych, a już absolutnie nawilżających !!

Zdecydowanie nie polecam, pomimo stosowania go przez dłuższy czas żadnych efektów nie było :(

Na dodatek strasznie się lepi, a ja nie znoszę jak mi się usta leią

Używam tego produktu od:pół roku

i tak i niet

kolejny produkt nivei, który stosunkowo krótko gościł w polskich sklepach.
lubiłam zawartość, opakowania (tubka ze skośnie ściętym aplikatorem) już niet.
balsam był obłędnie słodki, przepięknie (multiwitaminowym koktajlem) pachnący i .. koszmarnie niewydajny;) (zjadłam w góra 2tygodnie, przypuszczalnie ze względu na smak^^ i płynną konsystencję)

niemniej polecam, a raczej poleciłabym, gdyby wciąż był dostępny w sprzedaży ;)

Używam tego produktu od: 5 lat temu

Niewidoczna kreska na powiece

tubka bleee

gwiazdke odejmuje za fatalne opakowanie!! ciezko nalozyc odpowiednia ilosc, pod koniec trzeba rozcinac opakowanie bo jeszcze mnostwo jest w tubce. wole sztyfty!!

ale co za zapach!!! slicznyc owocowy. nie grzie w gardlo!! usta naprawde odzywione i mieciutke. mysle,ze najlepszy efekt ze wszytskich balsamow nivea. prawdziwa bomba witaminowa.

Używalam tego produktu dwa lata temu

Bez zachwytow

Balsam spodobal mi sie, mial zgrabne, zolciutkie opakowanie i te obietnice producenta. Wiec kupilam. Niestety produkt nie zachwycil mnie, bardzo szybko znikal, albo raczej wsiakal w usta nie pozostawiajac na nich nic, nawet nawilzenia czy uczucia gladkosci i miekkosci. Ladnie pachnial i mial fajna konsystencje, jedwabista, to tyle.

Używam tego produktu od: miesiac

taki sobie

Ani za bardzo nie nawilżał, nie nie odżywiał, ani nie wygładzał. Ot, taki sobie. W trakcie użytkowanie ciezko go bylo wycisnac z tubki, zostaly mi resztki. Miał całkiem przyjemny zapach. Na pewno nie nadawal sie pod pomadke. Są lepsze balsamy do ust.

Używam tego produktu: kilka miesiecy

ja go lubiłam

Samej zawartości tubki nie mam nic do zarzucenia.Jako balsam sprawowała się dobrze,usta były po niej odżywione i mięciutkie,zapewniała też dobry poziom nawilżenia.Mnie zapach odpowiadał,lubię owoce.Wkurzające było tylko opakowanie,które 1- uniemożliwiało dozowanie odpowiedniej ilości produktu, i 2 - kiedy balsam się kończył trudno było nawet te resztki wycisnąć,mam wrażenie że niewyeksploatowałam całej zawartości :-/
Osobiście dałabym mu 3,5 gwiazdki gdyby to było możliwe,ale że nie jest a ja mam litościwe serce, dam mu 4 :-)

Używam tego produktu od:3 lata temu

lubiłam

Tak jak kosmetyków nivea unikam jak ognia tak ten balsam bardzo mi sie podobał. Przede wszystkim pieknie pachniał:) Był leciutki, fajnie wyglądał na ustach. Teraz juz go nie widuję. Szkoda, bo bym sobie z pewnościa jeszcze 1 sprawiła.Używam tego produktu od: ze 2 lata temu

tylko dwie gwiazdki

Rozczarowałam się. Ładny, owocowy zapach i lekkie nawilżenie ust. Glupie opakowanie-tubka, z której zawsze wyciska się za dużo. Wolę tradycyjne sztyfty

zapach mniam !

poprzedniczka ma rację tak naprawdę balsam jest średni(szczególnie zimą) tubka niewygodna konsystencja też dziwna ale jest taki apetyczny że może kiedyś znowu go kupię dość wydajny cena ok

Używam tego produktu od:kilka lat temu zimą używałam

przeciętniak

Do rzeczy
+ładny zapach i smak
+nawet niezła pielęgnacja ust

-niewygodna (ale urocza :D ) tubka
-dziwna konsystencja, ciężko się rozprowadza na ustach.

Typowy średniak.

Używam tego produktu od:

Średni

Ot taka smakowa wazelinka w tubce. Natłuszczał, nawilżał, ale tylko tak długo, jak pozostawał na ustach. Kolorek przyjemny, energetyzujący. Smak i zapach przepyszne. Opkaowanie ciekawe, ale niestety niewygodne, trudno zaaplikowac odpowiednią ilość produktu. Ładnie błyszczy na ustach. Niewydajny. Generalnie przyjemny, choć zbędny kosmetyk.

Używałam tego produktu jakiś czas temu przez 3 tygodnie