60 Seconds Vinyl Nail Polish (Lakier do paznokci) (stara wersja)

60 Seconds Vinyl Nail Polish (Lakier do paznokci) (stara wersja)

Lakier do paznokci, który w założeniu ma wysychać w ciągu 60 sekund. Producent obiecuje perfekcyjne pokrycie już jedną warstwą.
Szeroka gama kolorystyczna.

nigdy więcej

Mam nr 863.

NIE POLECAM:
- zostawia okropne ślady po zmyciu i za nic na świecie nie da się tego zmyć zmywaczem
- wytrzymuje maksymalnie 1 dzień na paznokciach, potem odpryskuje
- nie da się dobrze nałożyć drugiej warstwy

Jedynie faktycznie schnie 60sekund

Spoko lakier

Kupiłam go dawno ze wzgłedu na świetny kolor.
Używam koloru Portopbello pink 804.

Zalety:
-dostępność
-cena
-świetny kolor
-średnia trwałość
-bezbroblemowy w zmyciu

Wady :
-brak

Używam tego produktu od: dawno temu

Nie jest wart tej ceny.

Kupiłam zachwycona kolorem, malinowy, świetny na lato- moja pierwsza myśl. Niestety szybko odpryskuje , nie widzę różnicy między nim a zwykłym "tańszym" odpowiednikiem.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Niezbyt

Mam kolor 874 Zenith, widoczny na zdjęciu. Jest to jasny fiolet opalizujący na niebiesko, perłowy.

Sam kolor na paznokciach wygląda bardzo ładnie. Niestety dwie warstwy to za mało by dokładnie pokryć płytkę. Trzeba trzech.

Co do schnięcia to nie wiem, bo zawsze używam wysuszacza, ale chyba schnie szybko, bo czasami nawet wysuszacza nie pomaga i niektóre lakiery się odgniatają. Ten się nie odgniótł (zawsze sprawdzam czy paznokcie są suche stukając płytką jednego paznokcia o płytkę drugiego).

Trwałość nie powala niestety. Już kolejnego dnia lakier się ścierał i odpryskiwał.

Generalnie nie polecam. Lepszy jest Lycra Pro i Lycra Wear.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

średni

Uzyłam jak narazie tego lakieru tylko raz. I pewnie gdyby nie kolor, ktory bardzo bardzo mi sie spodobał (415 instyle coral) pewnie lezałby nieruszany na półce.
60 sec raczej powinni zamienic na 60 min. Bo tyle schła mi druga warstwa. Mozna w zasadzie poprzestac na jednej, ale lubie miec intensywny kolor. Lakier jest dosc gesty. Bardzo odpowiada mi pędzelek z tego względu, ze mam długa i szeroka płytke paznokcia. Ułatwia to zadanie. Jesli chodzi o trwałosc to "moze byc". Sa gorsze i lepsze lakiery. Utrzymał mi sie cale 3 dni bez zadnych odprysków. Lekko zaczal sie zmywac przy koncach. W sumie na upartego wytrzymalby i 4 dni. Jak dla mnie lepszy jest RIMMEL lycraPRO.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczete 1

To już przeżytek

Gdybym nie znała innym lakierów, to dawniej powiedziałabym, że to jest dobry lakier. Obecnie jednak jest on mocno przeciętny.
- słabe krycie (mam odcień 503 angel delight), ale piękny kolor, który nadaje paznokciom elegancki wygląd,
- dość nietrwały, około 3 dni,
- połysk subtelny, słabnie może minimalnie
- konsyntencja nieco "kleista"
- niezła bajka z tym 60s, lakier schnie dość długo (2 warstwy około 40 minut),
- niestety odpryskuje (małe odpryski) zamiast ścierać się na końcach,
- dość mało wydajny, użyłam może z 6 - 7 razy, a już nie ma 1/4 buteleczki

Także cenię tylko za piękny, jasny odcień różu, który nie wpada we fiolet, jak większość. Niestety kolor jest mało intensywny, 503 polecam zatem do french manicure.
Podsumowując: takie lakiery to już przeżytek, choć jeszcze parę lat temu na pewno byłby u mnie w czołówce.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, ale rzadko
Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Kipski

Ma zalety:
- tani,
- jedna warstwa dobrze kryje,
- szybko wysycha.

Ale wady niwelują wszystkie:
- przebarwia pazurki,
- nie trwały - jak pomaluję nimi paznokcie wieczorem to rano już ma odpryski.

Jak dla mnie nie wart zakupu.

Używam tego produktu od: pól roku

ok

Dobrze się nakłada, wygodny pędzelek i ładne kolory. Czyli wszystko czego potrzebuję od lakieru :)
Zdziwiona jestem tak niskimi ocenami tego produktu.
I naprawdę szybko wysycha, co jest bardzo wygodną rzeczą bo nigdy nie mam cierpliwości czekać aż lakier wyschnie ;)

Używam tego produktu od: od niedawna

dobry produkt za rozsądna cenę

Jestem zdziwiona tak niepochlebnymi opiniami. Kupiłam lakier z czystej ciekawości tym bardziej, że był w atrakcyjnej cenie 7,99 zł. (w Pepco)
Lakier schnie naprawdę szybko. Zgodnie z obietnicą producenta po ok. 60 sekundach powierzchnia płytki jest praktycznie sucha. Dodatkowo nie odpryskuje i nie ściera się. Naprawdę dobry produkt za rozsądną cenę.

Ilość zużytych opakowań: 3 różne kolory

a mnie się podoba

Kupiłam go na jakiejś przecenie, kolor festival fever.
Fakt, schnie dłużej niż 60sekund, jednak jest bardzo trwały. Na moich paznokciach trzyma się nawet tydzień :)

Godny polecenia.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Najgorszy

Niestety to najgorszy lakier jaki miałam. Kupiłam go za Ł1 , wiec prawie za darmo ale wiecej sie na niego nie skusze. schnie dluzej 1 min, poza tym szybko odpryskuje. bez codziennego malowania paznokci nie da rady. Za to polecam lakiery i odzywki Sally Hansen :)

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

jestem zadowolona.

jak poprzedniczka, także mam kolor 600 (deliciously dark) i przyznam że jestem dosyć zadowolona. rzeczywiście zdarza mu się robić smugi, ale ma świetną konsystencję i wygodny pędzelek więc odpowiednio używany potrafi odwdzięczyć się nienagannym manicurem. odejmuję gwiazdkę za to, że jednak nie wysycha w obiecana minutę. potrzeba około dwóch by móc ze spokojnym sumieniem zacząć cokolwiek robić, ale dla mnie to nie problem - nie maluję paznokci w pośpiechu. kupię ponownie jeżeli znów trafie na promocję ;)

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: pierwsze