Simple Beauty, Lakier do paznokci

Simple Beauty, Lakier do paznokci

Bogata gama kolorystyczna, do wyboru mamy lakiery matowe, perłowe i metaliczne a także do manicure francuskiego. Lakiery posiadają wspaniały połysk, nie odpryskują, długo utrzymują się na paznokciach oraz szybko wysychają. Aby paznokcie wyglądały estetycznie należy nałożyć dwie warstwy. Dość trwały - ściera się na końcach po 3,4 dniach.

Lakier jest w małej, wygodnej buteleczce i posiada dobrze wyprofilowany pędzelek.

Cena: ok. 2,50 zł / 10 ml

swietny... odcien

na wstepie zaznacze, ze uzywalam i uzywam tylko 1 \'koloru\' - odcien o wielomowiacym oznaczeniu 2b ;)

jest to kolor bezbarwny w dziennym swietle, a lekko fioletowawy w sztucznym. jest naprawde sliczny, zadnego brokatu, a daje efekt \'mokrych\' paznokci. lakier jest trwaly, a polozony na inny moze zmienic jego kolor. :) nie robi smug, szybko schnie. odejmuje pol gwiazdki za koszmarny smrod, ktory dlugo utrzymuje sie na paznokciach.

Używam tego produktu od: miesiac

Kupiony w markecie budowlanym

Skusiłam się na ten lakier niską ceną podczas zakupów w lokalnym markecie budowlanym (sic!). Niestety, jego miejsce faktycznie jest chyba między rozpuszczalnikami a lakierami do drewna...

Zapach jest koszmarny. Ostry, sztuczny. W niczym nie przypomina zapachów innych lakierów do paznokci.

Rozprowadza się tak sobie. Pierwsza warstwa - wodnista, z wieloma smugami. Druga kryje o wiele lepiej, jakimś cudem rekompensuje tę pierwszą.

Lakier bez odpryskiwania utrzymuje się 1-2 dni. Później nie pozostaje nic innego, jak go zmyć...

...co jest koszmarem samo w sobie. Maże się, trzeba się nieźle naszorować. Po zmyciu płytka jest osłabiona i przebarwiona. Jeszcze po żadnym lakierze nie miałam tak zniszczonych paznokci, łamliwych i z bruzdami...

Osobiście nie polecam. 1 gwiazdka za cenę i bogaty wybór kolorów w jednym. Są inne tanie lakiery, o niebo lepsze.

Nie za fajny

Ten lakier wcale nie kryje. Trzeba nałożyć minimum 4 warstwy (mam kolor biały) żeby w miarę dobrze pokrył.

Szybko odpryskuje, ściera się na końcach, nie utrzymuje się długo.

Plusy to niska cena oraz to, że raczej nie robi smug i zacieków. Ogólnie nie polecam, już chyba nigdy po niego nie sięgnę w drogerii.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

fakty i mity depilacja

dobry lakier

Dostałam kiedyś ten lakier od siostry, nr 141- bardzo jasny róż z brokatem. Na paznokciach kolor jest prawie niewidoczny, a brokatu jest bardzo mało. Lakier wytrzymuje ok. 4-5 dni w zależności od tego jaki mam kontakt z wodą w tym czasie.
Mam jasny kolorek, jak zaczyna się ścierać (ściera się na końcówkach paznokci, a nie schodzi płatami) to nie jest to tak bardzo widoczne. Nie wiem jak zachowują się inne ciemniejsze kolorki.
Szukałam po różnych sklepach tego lakieru ale nigdzie nie znalazłam, jak kiedyś go spotkam to na pewno dokupię sobie parę buteleczek.

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 2/3 butelki

Uwielbiam te lakiery :)

Mam 8 odcieni, w tym jeden bezbarwny świecący w UV (osobiście podobał mi się ten różowawo-fioletowy odcień jaki widać w świetle dziennym), bezbarwny z hologramowymi drobinkami i 6 lakierów kolorowych :)
Z każdego jestem tak samo zadowolona!
Lakiery utrzymują się na pazurkach ok. 3-5 dni (w zależności od tego, jak często zmywam ;)), nie odpryskują, nie ścierają się z końcówek.
Śmieszne przy nim jest to, że jak już lakier zaczyna schodzić z płytki paznokcia, to nie odpryskuje, ale złazi całymi wielkimi płatami :) Wygląda to tak jakby ktoś zrywał klej polimerowy z paznokcia ;)
Używałam głębokiej czerwieni, czerni i fioletu bez żadnej bazy pod lakier i mimo malowania się danym kolorem przez 2 tygodnie, płytka nie zmieniła koloru :)
Nie uszkadza płytki paznokcia, nie wysusza (co niestety już mi się zdarzało), bardzo długo trzyma trwałość (ten bezbarwny mam od ponad roku a maluje się nim tak jakbym go przyniosła jako świeżaka ze sklepu).
Wysychają szybciej niż inne lakiery, spokojnie mogę sobie pozwolić na pomalowanie pazurków 10 minut przed snem i to 2 warstwami (tyle niestety potrzebują moje pazurki), by rano obudzić się z nienaruszonymi pazurkami :)
Pędzelek jest duży, u mnie wystarczą 3 pociągnięcia na paznokieć, ułatwia aplikację :)
Płacę za każdy 3,5zł, co ze względu na dużą pojemność wydaje się śmiesznie niską ceną :)
Nie zastąpię ich żadnym innym lakierem!

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 8 :)

Mój KWC wśród lakierów

+cena
+potrzebuje baardzo dużo czasu ,aby zaschnąć w butelce
+różnorodność kolorystyczna,kazdy znajdzie coś dla siebie
+dostępność
+wygodny pędzelek

Minusów brak

Co prawda lakiery Simple Beauty trwałością i jakością równają się wg mnie z lakierami Inglota ,ale jednak zdecydowałam że KWC przyznam Simple Beauty,ponieważ przy moim zasobie lakierów (ok 70-80) to zbankrutowałabym chyba kupując same ingloty(tymbardziej jeśli by szybko wysychały.

Używam tego produktu od: 5-6 lat
Ilość zużytych opakowań: duuużo ,napewno około 100

now eopakowanie nowa jakosc

Od czasu do czasu zdarzalo mi sie nabyc lakier z tej formy w kiosku ruchu-przewaznie ten rozowy kolor do frencza. Szalu nie robil,ale zly tez nie byl. Nie scieral sie, 2 warstwy dawlay fajny efekt. Wkurzal cienki pedzelek. 3-4 dni mozna bylo nosic. Jak sie dalo wiecej niz 2 warstwy mozna bylo go tak smiesznie sciagac w calosci z panzokcia, co namietnie robilam na wykladach ;-)
Ostatnimi czasy zauwazylam,ze zmienilo sie opakowanie. Zaintrygowal mnie tam kolor czerwony. Bo jest identyczny jak r 21 Inglota. Zainwestowalam 3,50 i jakie bylo moje zdziwienie. Nowe opakowanie i calkiemm inna jakosc. Lakieru teraz jest wiece, troszke wiekszy wybor kolorow. NOWY SUPER PEDZELEK ! Jest idealny. Nowa zakretne dobrze sie trzyma podczas malowania Wspomnianym czerwonym lakierem wystarczy wymalowac jedna warswe,aby uzyskac peikny soczysty efekt. Nie farbuje paznokci, ale zawsze uzywam podkladu i cos nawierzchniowego i w taki spsob trzyma mi sie nawet do tygodnia. Jestem pod wrazeniem ! Musze sie rozgladnac po miescie w poszukiwaniu wiekszej gamy kolorystycznej. Obecnie mam dwa kolory - czerwony i czrany. Jestem na tak !

Używam tego produktu od:dlugo
Ilość zużytych opakowań:kilka

Lubię

Kupuję te lakiery, gdy nie mam "możliwości finansowych",by kupić lakiery Inglota.

+ cena (w granicach max 3 zł)
+wybór kolorów
+trwałość na paznokciach (u mnie do 5 dni,a mam tłustą płytkę)
+dostępność

-po miesiącu od kupienia jest już "niezdolny do użytku"...ciągnie się i te sprawy...

Ogólnie polecam, bardzo dobry jak na tą półkę cenową.

Używam tego produktu od: dawien dawna...
Ilość zużytych opakowań: z 10 conajmniej

świetny!

ja kupowałam w trochę innej buteleczce (11ml) zapłaciłam 5 zł. ja mam nr 46 taka krwista czerwień :)wystarczy tylko jedna warstwa i kolor jest naprawdę intensywny. polecam!

Używam tego produktu od: ok dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Za taką kasę może być.

Kupowałam lakiery tej firmy w troszkę zmienionym już opakowniu (w mini buteleczkach). Dużym plusem jest cena,bo lakiery kosztują niecałe 3 zł, a wybór kolorów jest ogromny. Odpryskują się i ścierają jak każdy lakier-po ok. 3 dniach. Kosmetyk troszkę robi smugi, więc 2 warstwy to podstawa. Duży minus za to, że lakier baaardzo długo schnie, czego nie znoszę,gdyż jestem bardzo niecierpliwa. Szybko zasycha w butelce, ale dzięki małemu opakowaniu można zużyć produkt do końca. Ponadto dość ciężko było mi zmyć lakier z paznokci. Podsumowując: nie jest rewelacyjny,ale warto kupić za takie pieniądze.

Używam tego produktu od:2 lat

Spoko

Ja osobiscie uzywalam troszke innego niz tego ktory jest na zdjeciu, ale wszystkie sa takie same. Jest godny polecenia poniewaz:
(+)
-dosyc szybko schnie
-ma intenstywny kolor
-nie blaknie
-jest w dobrej cenie
-jest wydajny
-ma wiele kolorów do wyboru
ale ma tez kilka wad:
(-)
-po nie dlugim czasie czasie moze odchodzic
-ma małe opakowanie ( ale mi wystarcza)

I to chyba wszystko
`~~~~POLECAM~~~~`!!

Używam tego produktu od:hmm... od 2lat?

dobre do frencza

Używam trzech kolorów tych lakierów do frencza, różowy (nr 28) bardzo mi odpowiada. Są tanie i łatwo dostępne, wybór kolorów jest b. duży.
Jakość nie jest powalająca, schną powoli, strasznie szybko wysychają w buteleczce albo stają się ciągnącą mazią, żeby matowy kolor ładnie wyglądał potrzeba aż trzech warstw..
Mimo to ciągle je kupuje, do frencha się sprawdzają.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: ze 20