24h Hand Moisture Balm (24h nawilżający balsam do rąk z jogurtem i zieloną herbatą)

24-godzinny nawilżający balsam do rąk zapewnia nieustanne nawilżenie Twoim dłoniom. Formuła z jogurtem i zieloną herbatą natychmiast wygładza i regeneruje sucha skórę. Efekt utrzymuje się przez 24 godziny. Bardzo szybko się wchłania i nie zostawia tłustego filmu na dłoniach.

Skóra
sucha
nawilżające, regenerujące
50 - 100ml
kremy do rąk
w tubce
krem

fajny

Lubię go sobie od czasu do czasu kupić. Ładnie pachnie, tak odświeżająco. Jest wydajny. Dobrze nawilża skórę dłoni. Używam go czasem zimą, bo przy okazji fajnie natłuszcza. Wbrew pozorom, dość szybko wsiąka się w skórę. Na cenę nie można narzekać- niska.

Używam tego produktu od: od kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5 sztuk mniej więcej

Przyjemny krem do rąk :)

Krem bardzo szybko się wchłania. Faktycznie pachnie jogurtem i zieloną herbatą, zapach jest bardzo przyjemny. Po użyciu kremu skóra jest miękka, pachnąca i gładka. Faktycznie nawilża przez cały dzień, ale według mnie mógłby bardziej regenerować skórę. Kupiłam go kiedyś w Tesco w bardzo atrakcyjnej cenie i z tego co się orientuje jest trudno dostępny. Jeśli kiedyś na niego jeszcze trafię na pewno kupię :)

Bardzo lubię

Poprawię trochę statystyczną ocenę tego kremu dorzucając 4 gwiazdeczki od siebie ;)
Na wstępie muszę dodać, że nie przepadam za kremowaniem dłoni a jednocześnie cierpię na przesuszenie skóry w tym miejscu. Nie cierpię, bo wszystkie kremy jakich używam jakoś mi nie odpowiadają. Do rzeczy:
-bardzo szybko się wchłania, to wielki plus. Za kilka sekund można już dotykać wszystkiego, nawet telefonu i nie zostają tłuste plamy
-nie pozostawia na skórze dziwnego filmu, przy niektórych kremach mam wrażenie, że jedynie powlekają skórę dziwną warstwą, a pod spodem kryje się sucha skóra. Ten pozostawia skórę nawilżoną i miłą w dotyku
-zdarza się, że pozostawia na dłoniach po wewnętrznej stronie uczucie jakby delikatnego spocenia, ale wystarczy je wytrzeć np. o spodnie ;)
-Nawilżenie oczywiście nie utrzymuje się 24 godzin, ale w miarę regularne stosowanie wyraźnie poprawiło nawilżenie moich dłoni, mimo że na dworze wciąz jest zimno i wietrznie, a nie zawsze noszę rękawiczki
-przyjemny zapach
-wydajność raczej średnia
-cena niezła

Premierea Książki Dr Ambroziaka

W porządku

Lubię markę Essence, więc gdy przyszły mrozy,
których moje dłonie nie lubią, sięgnęłam po ten krem.

Zalety:
+ Skutecznie nawilża
+ Wygodne opakowanie
+ Nie pozostawia lepkiej warstwy
+ Szybko się wchłania
+ W porównaniu z innymi nie jest drogi

Wady:
- Zapach nie będzie odpowiadał każdemu
- Pozostawia na dłoniach dziwne uczucie
- Trudno dostępny (w moim mieście
pojawił się w zimie 2012 ...)

Edit.

Nadchodzi powoli zima a wraz z nią suche i bolące ręce. Kupiłam, ponieważ bardzo lubię Essence. Plusy :
-nawilża
-ładne opakowanie
-konsystencja
-brak tłustego filmu
Minusy:
-jeden minus za zbytnią ,,wylewność " , ale to i tak mój ulubiony krem. Używam tego produktu od: Używam od tygodnia. Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie.

EDYTUJE!Cóż, niestety może nie sprawdzać się w ciężkich przypadkach.Teraz bardzo żałuje, że go kupiłam.

nie i jeszcze raz nie

Produkt nie spelnia swojej roli. 24h- bujda efekt nawilzenia utrzymuje sie chwile a potem skora znow staje sie spieta i sucha.

Plusy:
-cena
-delikatny acz przyjemny zapach

Minusy:
-nienawilza
-nie jest wydajny (przez koniecznosc czestego smarowania dloni, by nie byly suche, zurzywa sie blyskawicznie)

Posiadam tez inny krem do rak z tej serii i dochodze do wniosku ze tylko ten jeden jest takim niewypalem.

Używam tego produktu od: 3tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 i ostatnie