Phenomenal Lashes Super Long Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Phenomenal Lashes Super Long Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Kombinacja składników modelujących rzęsy - znacznie je wydłuża i zmysłowo unosi ku górze. Lekka i elastyczna formuła tuszu – równomiernie rozprowadza się na rzęsach pozostawiając je jedwabiście miękkie i bez grudek.
Składniki:
- Wosk pszczeli – nabłyszcza i wzmacnia rzęsy,
- Wosk ryżowy – zapewnia trwały efekt, zapobiega kruszeniu się tuszu,
- Prowitamina B5 oraz Wit C i E - zadbają o świetną kondycję rzęs,
Giętka szczoteczka z grzebyczkiem rozczesującym.

bardzo dobrze wydłuża

Bardzo dobry tusz wydłużający. Zgadzam się, że doskonała szczoteczka, rzęsy są wydłużone i nieposklejane. Bardzo wydajny, nie zasycha. Dla moich rzęs doskonały, jeden z najlepszych jakie używałam i warto zaznaczyć, że cena też bardzo zachęcająca.

słaby

Dotąd używałam zawsze tuszu masterpiece max, ale postanowiłam spróbować czegoś nowego.No i zawiodłam się. Tusz jest tani, ale jego wielką wadą jest osypywanie się pod oczami nawet w godzine po aplikacji, robi efekt pandy.Tusz MaxFactora nie robił mi takich niespodzianek, nawet jak był już lekko zaschnięty. Ma nielubianą przeze mnie szczoteczkę, ale przyznać trzeba że rzęsy pogrubia i wydrłuża dość przyzwoicie, chociaż bez spektakularnych efektów. Ja jednak nie jestem nim zachwycona i nie polecam.

mój numer jeden wśród maskar

wypróbowałam wiele tuszy, ale póki co z tego jestem najbardziej zadowolona.

- przede wszystkim szczoteczka - świetnie rozczesuje rzęsy i nie zostają grudki
- konsystencja - dobrze się rozprowadza, nie sypie się i nie zostawia nieestetycznych cieni pd oczami
- dość dobrze wydłuża
- cena - naprawdę niska w stosunku do walorów produktu

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Bordowe usta H&M

rewelacja!

kupiłam go przypadkiem, na wyjeździe - zapomniałam zabrać z domu swojego tuszu i potrzebowałam czegoś taniego, na szybko. Z założenia do użycia tylko na czas pobytu poza domem.

i co? bardzo pozytywne zaskoczenie, bo tusz okazał się fenomenalny!

PLUSY:
- świetnie wydłuża
- nie klei rzęs, ładnie je rozczesuje
- cena śmiesznie niska w porównaniu do jakości
- dostępność
- ogromna wydajność - przy codziennym stosowaniu miałam go od stycznia i dopiero w lipcu się skończył

polecam każdemu!

Używam tego produktu od: stycznia

Naturalny efekt

Tusz kupiłam z powodu pozytywnych opinii na wizażu. No i się nie zawiodłam. Rzęsy po pomalowaniu naprawdę wyglądają bardzo ładnie, wydłużenie też jest widoczne. Jednak w miarę wysychania tuszu efekt zdaje się normalnieć i później już tylko maluje bez efektu wow :P
Ponadto u mnie czerń nie wygląda sztucznie, nie jest nachalna i dlatego go lubię za tą naturalność :)

Bardzo fajny

Uwielbiam ten tusz jest znakomity. Najbardziej cenię w nim nieziemskie wydłużenie. moje rzęsy są dość cienkie i słabe a za sprawą tego cudeńka wyglądają niemal jak sztuczne. Kupiłam go w marcu i jeszcze się nim maluję co również dobrze świadczy o jego wydajności. naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: marca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Niezły

Mam średnio gęste, proste i stosunkowo krótkie rzęsy, dlatego zwykle kupuję tusze typowo wydłużające. Ten tusz faktycznie wydłuża rzęsy, podkręca je (ale tylko wtedy, gdy jest bardzo świeży), a do tego trochę pogrubia. Byłam z niego dość zadowolona, choć w moim przypadku nie okazał się rewelacyjny. Zdarzały się grudki. Szczoteczka jest dość wygodna. Tusz jest dość trwały w ciągu dnia, a do tego zmywa się go bez problemu samą wodą. Jedno opakowanie wystarczyło mi na prawie 5 miesięcy, czyli na długo w porównaniu do większości. To niezły tusz, ale znam lepsze, więc nie kupię go ponownie, a zresztą cały czas szukam idealnego.

Używam tego produktu od: używałam niecałe 5 miesięcy

Dobry tusz za niewielką cenę.

Kupiłam ten tusz pod wpływem opinii na kwc. Potrzebowałam czegoś co wydłuży i ładnie podkreśli moje krótkie rzęsy. Nie zawiodłam się, maskara Bell pięknie wydłużała i lekko podkręcała rzęsy.

PLUSY:
-wydłuża
-podkręca
-kolor- na prawdę czarny
-trwałość- po całym dniu nie wygladał najgorzej
-ładnie rozczesuje, nie skleja i nie tworzy grudek
-nie osypuje się
-fajna szczoteczka- dociera do krótkich rzęs
-cena- ok 15 zł w Naturze

MINUSY
-mógłby troszkę lepiej pogrubiać, ale to w końcu tusz wydłużający

Podsumowując, mogę z czystym sumieniem polecić tą maskarę. Za niewielką cenę otrzymujemy piękne, długie i naturalnie wyglądające rzęsy.
Jednak ja nadal będę szukała mojego ideału wśród tuszy, może go znajdę :)

mozna spróbowac

Pierwsze dni używania- dramat, myslalam ze 15 pln wyrzuciłam w błoto. Jednak potrzebował czasu, żeby zaczać ładnie działac. Rzeczywiscie ładnie rozdziela, kwestia szczoteczki, grzebyk pozwala fajnie je rozczesać.
\\nTroche wydłuża, nie jakos spektakularnie, ale 2-4 warstwy i jest fajnie, bo po jednej prawie nic nie widać.
\\nDobrze się zmywa zwykłym mleczkiem.
\\nUtrzymuje się w sumie prawie caly dzień, pod koniec dnia żaden przecież nie da rady i większość się obsypuje, ale nie jest to bardzo meczace.
\\nPrzy malowaniu trzeba uwazac na powieki, bo lubi brudzic pod brwiami, jeśli dotkna rzesy powieki.

Bardzo dobry

Jeden z lepszych tuszy jakie trafiły w moje ręce!
Na plus:
-ładnie wydłuża,
-ma wyrazisty czarny kolor,
-nie skleja rzęs
-jak mam czas i się postaram to jestem w stanie nim wyczarować piękny efekt,
-nie osypuje się.

Na minus jedynie to, że lubi się rozmazać pod wpływem naprawdę niewielkiej ilości wody/potu, nawet kremu i za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

wycofali mój ulubiony tusz!

jest to mój ulubiony tusz do rzęs. jako jedyny nie robił mi pandy pod okiem. trwały, nie kruszył się, ładnie podkreślał rzęsy. po prostu ideał. jedynym minusem, za co odejmuję pół gwiazdki, jest to, że z biegiem czasu jego cudowne właściwości słabną. najlepszy jest jakieś 3 tyg po otwarciu... ale co tu długo pisać skoro podobno został wycofany! Pani w budce bell powiedziała mi, że w ofercie firmy były dwa bardzo podobne tusze i właśnie dlatego phenomenal lashes wycofano...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Piękny, naturalny efekt!

Tusz naprawdę godny polecenia! Mam toporne rzęsy i niejeden tusz nie daje im rady... a z tym tuszem Moje rzęsy wyglądają pięknie! Są ładnie podkreślone i jest to efekt bardzo naturalny tzn. nie tworzy grudek i nie obciąża Moich rzęs paskudnie sztucznie! Daje efekt podobny Moim zdaniem do Max Factor - Masterpiece MAX ...

Co dziwniejsze w tak atrakcyjnej cenie mamy tusz o nieziemskiej szczoteczce, która radzi sobie ze wszystkim - wydłuża, ładnie pokrywa każdą rzęskę, rozdziela, delikatnie pogrubia! Szczoteczka dosłownie taka sama jak w tuszu Collistar - Mascara Infinito ... ale jakość samego tuszu Bell jest o niebo lepsza niż Collistara - a do tego jaka różnica w cenie :love: Mogę teraz z pewnością stwierdzić że w niższej cenie można również kupić tusz dorównujący tym z drożej półki!
Konsystencja tuszu świetna... a przez to jaka jest tusz nie tworzy grudek, ładnie pokrywa każdą rzęsę! Tusz z pewnością ekstremalnie nie pogrubia rzęs - ja osobiście zawsze szukałam tuszu który będzie to robił, ale ten tusz potrafi zauroczyć gdyż rzęsy wyglądają i tak pięknie mimo braku tego intensywnego pogrubienia! Za to rzęsy są świetnie rozdzielone - nie trzeba używać zalotki a efekt i tak jest cudny! Radzi sobie z nawet najbardziej topornymi rzęsami, po prostu jakość tuszu jest rewelacyjna a cena świetna ! :D Kolor to intensywna czerń - na szczęście nie blaknie i utrzymuje się cały dzień!

Wydajność Moim zdaniem bardzo dobra! Ja używam na zmiana z innymi tuszami już jakiś miesiąc a on jaki był na początku taki i jest teraz - konsystencja nie zgęstniała itp. a teraz zobaczymy kiedy się skończy ;)
Dostępność Moim zdaniem słaba... niby produkty Bell są w każdej naturze i innych drogeriach ale ja miałam problem z zdobyciem tego tuszu! Już nie raz szukałam i to bez skutecznie - dopiero jakiś miesiąc temu zakupiłam go w zestawie z kredką Bell!

Plusy:
+ ślicznie podkreśla oczy!
+ cena
+ szczoteczka
+ cudownie: rozdziela, podkręca, wydłuża rzęski oraz delikatnie pogrubia :)
+ wydajność
+ nie podrażnia, nie uczula
+ kolor - ładna czerń
+ nie daje topornego wrażenia sztucznych rzęs
+ nie osypuje się, nie kruszy
+ mega wygodny w aplikacji... i trudno nim sobie zrobić krzywdę

+/- osoby szukające maksymalnego pogrubienia mogą być zawiedzone... ale czasem mniej oznacza lepiej :) zresztą to nie tusz pogrubiający!
+/- opakowanie - Moim zdaniem z zewnątrz wygląda tandetnie... te białe skośne napisy psują efekt wizualny (ale dobrze że to nie wpływa na tak cudną jakość tuszu)

Minusy:
- dostępność

POLECAM tusz rewelacyjny! Pięknie podkreśla rzęsy!

Ps. szczoteczka jest inna niż na zdjęciu głównym

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąca