Phenomenal Lashes Super Long Mascara (Wydłużający tusz do rzęs)

Phenomenal Lashes Super Long Mascara

Kombinacja składników modelujących rzęsy - znacznie je wydłuża i zmysłowo unosi ku górze. Lekka i elastyczna formuła tuszu – równomiernie rozprowadza się na rzęsach pozostawiając je jedwabiście miękkie i bez grudek.
Składniki:
- Wosk pszczeli – nabłyszcza i wzmacnia rzęsy,
- Wosk ryżowy – zapewnia trwały efekt, zapobiega kruszeniu się tuszu,
- Prowitamina B5 oraz Wit C i E - zadbają o świetną kondycję rzęs,
Giętka szczoteczka z grzebyczkiem rozczesującym.

Napisanych recenzji: 7

bardzo dobrze wydłuża

Bardzo dobry tusz wydłużający. Zgadzam się, że doskonała szczoteczka, rzęsy są wydłużone i nieposklejane. Bardzo wydajny, nie zasycha. Dla moich rzęs doskonały, jeden z najlepszych jakie używałam i warto zaznaczyć, że cena też bardzo zachęcająca.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[873632].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 378

słaby

Dotąd używałam zawsze tuszu masterpiece max, ale postanowiłam spróbować czegoś nowego.No i zawiodłam się. Tusz jest tani, ale jego wielką wadą jest osypywanie się pod oczami nawet w godzine po aplikacji, robi efekt pandy.Tusz MaxFactora nie robił mi takich niespodzianek, nawet jak był już lekko zaschnięty. Ma nielubianą przeze mnie szczoteczkę, ale przyznać trzeba że rzęsy pogrubia i wydrłuża dość przyzwoicie, chociaż bez spektakularnych efektów. Ja jednak nie jestem nim zachwycona i nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[823649].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

mój numer jeden wśród maskar

wypróbowałam wiele tuszy, ale póki co z tego jestem najbardziej zadowolona.

- przede wszystkim szczoteczka - świetnie rozczesuje rzęsy i nie zostają grudki
- konsystencja - dobrze się rozprowadza, nie sypie się i nie zostawia nieestetycznych cieni pd oczami
- dość dobrze wydłuża
- cena - naprawdę niska w stosunku do walorów produktu

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815797].usefull || 0 }}% pomocna.

Make up no make up H&M

Napisanych recenzji: 8

rewelacja!

kupiłam go przypadkiem, na wyjeździe - zapomniałam zabrać z domu swojego tuszu i potrzebowałam czegoś taniego, na szybko. Z założenia do użycia tylko na czas pobytu poza domem.

i co? bardzo pozytywne zaskoczenie, bo tusz okazał się fenomenalny!

PLUSY:
- świetnie wydłuża
- nie klei rzęs, ładnie je rozczesuje
- cena śmiesznie niska w porównaniu do jakości
- dostępność
- ogromna wydajność - przy codziennym stosowaniu miałam go od stycznia i dopiero w lipcu się skończył

polecam każdemu!

Używam tego produktu od: stycznia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815796].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 83

Naturalny efekt

Tusz kupiłam z powodu pozytywnych opinii na wizażu. No i się nie zawiodłam. Rzęsy po pomalowaniu naprawdę wyglądają bardzo ładnie, wydłużenie też jest widoczne. Jednak w miarę wysychania tuszu efekt zdaje się normalnieć i później już tylko maluje bez efektu wow :P
Ponadto u mnie czerń nie wygląda sztucznie, nie jest nachalna i dlatego go lubię za tą naturalność :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[803695].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Bardzo fajny

Uwielbiam ten tusz jest znakomity. Najbardziej cenię w nim nieziemskie wydłużenie. moje rzęsy są dość cienkie i słabe a za sprawą tego cudeńka wyglądają niemal jak sztuczne. Kupiłam go w marcu i jeszcze się nim maluję co również dobrze świadczy o jego wydajności. naprawdę polecam.

Używam tego produktu od: marca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801285].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 263

Niezły

Mam średnio gęste, proste i stosunkowo krótkie rzęsy, dlatego zwykle kupuję tusze typowo wydłużające. Ten tusz faktycznie wydłuża rzęsy, podkręca je (ale tylko wtedy, gdy jest bardzo świeży), a do tego trochę pogrubia. Byłam z niego dość zadowolona, choć w moim przypadku nie okazał się rewelacyjny. Zdarzały się grudki. Szczoteczka jest dość wygodna. Tusz jest dość trwały w ciągu dnia, a do tego zmywa się go bez problemu samą wodą. Jedno opakowanie wystarczyło mi na prawie 5 miesięcy, czyli na długo w porównaniu do większości. To niezły tusz, ale znam lepsze, więc nie kupię go ponownie, a zresztą cały czas szukam idealnego.

Używam tego produktu od: używałam niecałe 5 miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[799628].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 7

Napisanych recenzji: 14

Dobry tusz za niewielką cenę.

Kupiłam ten tusz pod wpływem opinii na kwc. Potrzebowałam czegoś co wydłuży i ładnie podkreśli moje krótkie rzęsy. Nie zawiodłam się, maskara Bell pięknie wydłużała i lekko podkręcała rzęsy.

PLUSY:
-wydłuża
-podkręca
-kolor- na prawdę czarny
-trwałość- po całym dniu nie wygladał najgorzej
-ładnie rozczesuje, nie skleja i nie tworzy grudek
-nie osypuje się
-fajna szczoteczka- dociera do krótkich rzęs
-cena- ok 15 zł w Naturze

MINUSY
-mógłby troszkę lepiej pogrubiać, ale to w końcu tusz wydłużający

Podsumowując, mogę z czystym sumieniem polecić tą maskarę. Za niewielką cenę otrzymujemy piękne, długie i naturalnie wyglądające rzęsy.
Jednak ja nadal będę szukała mojego ideału wśród tuszy, może go znajdę :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[788903].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

mozna spróbowac

Pierwsze dni używania- dramat, myslalam ze 15 pln wyrzuciłam w błoto. Jednak potrzebował czasu, żeby zaczać ładnie działac. Rzeczywiscie ładnie rozdziela, kwestia szczoteczki, grzebyk pozwala fajnie je rozczesać.
\\nTroche wydłuża, nie jakos spektakularnie, ale 2-4 warstwy i jest fajnie, bo po jednej prawie nic nie widać.
\\nDobrze się zmywa zwykłym mleczkiem.
\\nUtrzymuje się w sumie prawie caly dzień, pod koniec dnia żaden przecież nie da rady i większość się obsypuje, ale nie jest to bardzo meczace.
\\nPrzy malowaniu trzeba uwazac na powieki, bo lubi brudzic pod brwiami, jeśli dotkna rzesy powieki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785879].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Bardzo dobry

Jeden z lepszych tuszy jakie trafiły w moje ręce!
Na plus:
-ładnie wydłuża,
-ma wyrazisty czarny kolor,
-nie skleja rzęs
-jak mam czas i się postaram to jestem w stanie nim wyczarować piękny efekt,
-nie osypuje się.

Na minus jedynie to, że lubi się rozmazać pod wpływem naprawdę niewielkiej ilości wody/potu, nawet kremu i za to odejmuję gwiazdkę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[782723].usefull || 0 }}% pomocna.