Głęboka Regeneracja, Szampon regeneracyjny do włosów suchych i zniszczonych (stara wersja)

Szampon regeneracyjny Gliss Kur z olejem z migdałów delikatnie myje, nadaje włosom suchym i zniszczonym połysk i elastyczność oraz utrzymuje ich właściwą wilgotność. Zawiera Scan Repair Komplex, dzięki któremu rozpoznaje osłabione miejsca i regeneruje je, nie obciążając włosów nadmierną pielęgnacją.

Dobry szampon

Swego czasu często go używałam

Plusy:
- gęsty, dobrze się pieni
- włosy są po nim ładne
- ułatwia rozczesywanie włosów
- cena ok
- wydajny

Minusy:
-skład

Teraz bardziej świadomie wybieram kosmetyki i chyba bym już dużo tego szamponu nie stosowała. Ale nie wykluczam że jeszcze kiedyś go kupię ;)

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: przynajmniej trzy

Dobry

+ ładnie pachnie
+ ma dobrą konsystencję
+ odżywia lekko włosy
+ nie obciąża
+ daje łądny połysk im
+ nie powoduje łupieżu
+ nie podrażnia i nie uczula

Myślę, że jest to dobry szampon, aczkolwiek nie jest moim faworytem:))

Używam tego produktu od: dawna

OK

Według mnie jest to zwykły, normalny szampon, który ani nie pogarsza, ani nie polepsza stanu włosów.
\\nKosmetyk dobrze się pieni, nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów.
\\nNiestety nie zauważyłam poprawy w wyglądzie i kondycji włosów.
\\n

WŁOSY lokówka objętość

NIGDY

Na moich cienkich włosach zupełnie sie nie sprawdził i jeszcze na dodatek wcale nie odżywił moich włosów. Już nigdy więcej...

Oprócz tego moje włosy jeszcze mocniej i szybciej się przetłuszczały. Okropność, gdy po kilku godzinach na uczelni włosy były jak smalec. Grrrr

Używam tego produktu od: kilka razy użyte
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

nie do cienkich włosów

Trudno powiedzieć jak szampon sprawdza się na bardzo suchych włosach.
Z moimi cienkimi kosmykami sobie nie porawdził.
Zbyt gęsta konsystencja, szampon obciąża włosy i przyspiesza i przetłuszczanie

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy

słaby

szampon nie dla mnie

+minimalnie odżywiał włosy
+/-zapach ładny ale zbyt intensywny

-przetłuszcza włosy ,na drugi dzień były już przetłuszczone
-miałam po nim matowe włosy

Używam tego produktu od: używałam miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Tragedia

Ten szampon okazał się tragedią .
Zalety :
Moim zdaniem plusem jest tylko zapach .
Wady:
Szampon kompletnie nie sprawdził się na moich włosach. Nie zadziałał . Wysuszył je i zaczeły się łamać ..

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

NIE

Uzywala go moja mama na zmiane z tym przeznaczonym do wlosow farbowanych. Od siebie powiem, ze szampon jak zreszta wszystkie Gliss Kura dla mnie fatalny. Okropnie obciazal wlosy ( a wtedy mialam suche i zniszczone wlasnie!), efekt smalcu juz na drugi dzien, a myje wlosy co 2 dni. Nie zauwazylam zadnej pielegnacji.

Używam tego produktu od: pare lat temu
Ilość zużytych opakowań: na spolke z mama, ale ja spasowalam po pol butelki

Super produkt

Dobrze myje włosy, są wygładzone, miękkie i lsniące,
dobrze się rozczesuja oraz szampon dobrze się pieni i spłukuje. Spełnia swoje zadanie jest moim najlepszym kosmetykiem do pielęgnacji włosów, z czasem odstawiłam zawsze urzywaną odżywkę do wlosów ponieważ szampon sprawił ze włosy są jak marzenie.

Ilość zużytych opakowań: bardzo wiele

Świetny!

Dla mnie największą zaletą tego szamponu jest jego zapach. Przepiękny! Kolor i konsystencja także są bardzo sympatyczne. Dla niektórych takie cechy nie maja znaczenia, ja jednak zwracam na to uwagę.

A co do działania, jak pewnie wiemy szampon nie jest w stanie zregenerować nam włosów. Do zadań specjalnych przeznaczone są odżywki i maski, jednak ten szampon nawet daje rade. Podejrzewam, że to sprawka chemii jaka została załadowana do buteleczki. Ah, tak trudno znaleźć coś naturalnego i spełniającego nasze oczekiwania.

Ogólnie jestem zadowolona. Zapach, konsystencja, działanie. Włosy po umyciu są miękkie i sprężyste.

nie dla mnie, choć jest niezły

Ogólnie szampon nie jest zły, jest wydajny, ma fajną konsystencję i ładny zapach. Ponadto włosy są po nim OK, błyszczą się, tylko w moim przypadku są takie jakieś sztywne.(Chyba za bardzo przyzwyczaiłam się do Babydream i innyvh takich :D ) Innych spektakularnych efektów nie zauważyłam, ale jako tako szampon spełnia swoje zadanie. U mnie natomiast bardzo obciąża włosy, co skreśla go w moich oczach.

Używam tego produktu od:2 mies.

Dobry :)

Jak byłam mała, mama używała do moich włosów tego właśnie szamponu :). Sądząc po moich wspomnieniach i po zdjęciach, szampon spełniał swoje zadanie.

Włosy można po nim łatwo rozczesać, nie plączą się tak i są miękkie.

Jest dobry i teraz go mam, ale wcześniej używałam żółtego, do długich i rozdwajających się włosów. Tamten jakby bardziej wygładza i nawilża, ale jeszcze tego poużywam ;).

Polecam :)

Używam tego produktu od: Oho, kilka lat !
Ilość zużytych opakowań: Już nie liczę ;p