Nivea Visage Young, Pure Beauty, Wash Off! (Żel do mycia twarzy) (stara wersja)

Nivea Visage Young, Pure Beauty, Wash Off! (Żel do mycia twarzy) (stara wersja)

Żel do mycia twarzy dokładnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i pozostałości makijażu, pozostawiając cerę idealnie oczyszczoną i przyjemnie odświeżoną. Dzięki beztłuszczowej formule z morskimi minerałami jest przy tym wyjątkowo łagodny dla skóry, nie powodując jej wysuszenia. Przy regularnym stosowaniu pomaga zapobiegać powstaniu nowych zanieczyszczeń, sprawiając że skóra promienieje swoim naturalnym pięknem.

Skład: Aqua, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Carbomer, Ostrea, Maris Limus, Aluminum Chlorohydrate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Xanthan Gum, Benzophenone-4, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum, CI 42090

Cena: ok. 13zł / 150ml

Przyjemny, średnio działający żel

Polecam produkt, dobrze oczyszcza twarz, przyjemnie pachnie, ma miłą konsystencję, chociaż bardzo słabo się pieni. Nie zauważyłam, żeby działał jakoś wybitnie i długotrwale, twarz jest oczyszczona praktycznie tylko po użyciu, bardzo niedługo potem znowu zaczyna się świecić, więc żel w żaden sposób nie blokuje wydzielania sebum. Jest dosyć wydajny i podoba mi się sposób jego aplikacji. W ogóle mnie nie podrażnia, twarz jest po jego użyciu raczej wypoczęta.
Plusy
- delikatny
- łatwość użycia
- wydajność
- efektywność
- przyjemny zapach
- efektywnie czyści skórę
- uczucie czystości
- odświeżający
- ładny zapach
Minusy
- słabo się pieni
- cena

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Niestety DUŻE nie

Zel uzywlam jakis czas temu, ale niemile go wspominam. Nie bede jednak za nim tesknic ;)

- wysusza
- ciezko go zmyc
- pozostawia uczucie sciagniecia
- po jakims czasie stosowania podraznil mi skore :(
- nie przyczynil sie do poprawy stanu cery, a tylko go pogorszyl

+ cena
+ wydajnosc
+ wygodne opakowanie

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

podpisuję się rękami i nogami pod poprzednią recenzją!

Jak w tytule - zgadzam się niemal w stu procentach z poprzednią wizażanką, dla mnie zapach, typowy dla nivei jest ogromnym atutem, wręcz się od niego uzależniłam. Podobnie opakowanie i wydajność jak dla mnie na plus, jednak wady produktu sprawiły, że nie wykorzystałam go do końca.

Nie sprawdził się na mojej cerze, bardzo ją wysuszył, ściągał, nawet po godzinie lub kilku nie zauważylam żadnego pozytywnego efekty, skóra nie była ani nawilżona, ani odżywiona, ani w jakikolwiek sposób dopieszczona, a przecież po to my kobietki kupujemy masę kosmetyków do pielęgnacji ;)

Sama aplikacja nie jest przyjemna, nie potrafię go równomiernie rozprowadzić, zmyć, ogromnie piecze nie tylko podczas dostania się do oczy, ale nawet w jego okolicach, zwłaszcza pod.

Nie polecam nikomu. Nawet najtłustszej cerze.

depilacja rąk

Jak dla mnie absolutnie nie!

Plusy:
- zapach, opakowanie i wydajnosc

Minusy:
- zel ciezko zmywa sie z twarzy, jest nadal lepka
- strasznie wysusza i mam po nim straszny wysyp pryszczy (zawsze!)
- zel jest dla mojej cery strasznie ostry (nie polubili sie)

Używam tego produktu od: 3 miesiece

Świetny!

Żel sprawdził się na mojej twarzy doskonale. Mam cerę mieszaną z niewielką skłonnością do wyprysków, ale niestety robią mi się zaskórniki na nosie.

Plusy:
-dokładnie oczyszcza skórę,
-nie wysusza,
-delikatna formuła i zapach żelu zapewniają uczucie świeżości,
-jest bardzo ekonomiczny, starcza na długo.

Minusy:
-osoby z suchą cerą mogę odczuwać pieczenie podczas mycia,
-strasznie piecze gdy dostanie się do oka.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Beznadzieja

Był dobry, ale przez jakieś pierwsze dwa tygodnie. Później strasznie wysuszała mi się cera na polikach i nosie, jakoś nie mogłam skapować że od tego. Coraz gorzej mi się robiło i wkońcu wykluczyłam wszystko inne. Miałam wręcz takie duże łaty na polikach, nie wiem czy to uczulenie czy co bo nie mam wrażliwej skóry i co nie zastosuje to nie uczuli mnie, ale niestety nie to. Jak tylko nakładałam go na twarz strasznie mnie piekła, no i później te straszne uczucie ściągniętej skóry. Szkoda bo tonik z tej serii jest bardzo dobry.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół

Niedobry.

Używałam go dawno, jakieś 3 lata temu ? Nie zużyłam nawet połowy opakowania. Kompletnie nic nie robił, ani nie oczyszczal ani nie wygładzał. Tak jakby umyć twarz zwykłą wodą.
Ten żel nie jest dla mnie.
Plus za cenę i zapach.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Ulubiony :)

Żadnego żelu do twarzy nie lubię tak bardzo jak tego :)
Dodam, że moja skóra nie ma skłonności do wyprysków, potrzebuje jedynie oczyszczenia. I ten żel sprawdza się świetnie :)
+doskonale oczyszcza, efekt świeżości :)
+dobrze zmywa zanieczyszczenia oraz lekki makijaż ;)
+pięknie pachnie
+jest nieziemsko wydajny, ponieważ nie trzeba używać dużej ilości do mycia twarzy
+nie wysusza (chociaż spotykam się z opiniami, że to robi, ale jak dla mnie jest w porządku)
+łatwo dostępny, wygodne opakowanie :)
Szczerze polecam! :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trzy

cos w stylu "uzalezniacza"

pierwszy raz uzylam tego zelu jako nastolatka ale nic nie dawal na moje delikatne wypryski. po kilku latach kiedy moja cera stala sie praktycznie bezproblematyczna postanowilam do niego wrocic. i oto moje spostrzezenia:

- kiedy zaczelam nim myc twarz wyskoczylo mi sporo wypryskow, ktore po dalszym stosowaniu znikly. czyli musze go uzywac praktycznie codziennie- co dwa dni, bo jesli mam dluzsza przerwe i znowu zaczynam uzywac tego specyfiku znowu mi pryszcze wyskakuja. niestety taka jest zaleznosc. taki uzalezniacz.

- mnie tez piekla twarz w trakcie uzywania ale to dlatego ze mialam bardzo sucha. jezeli na dzien sie posmarowalam kremem a wieczorem umylam tym zelem- na twarzy nic mnie nie pieklo.

- nie uzywam go do zmycia makijazu ale bardziej jako dezynfekcje twarzy. najpierw zmywam makijaz normalnym zwyklym mydlem, a pozniej uzywam wlasnie tego zelu. przez jakies 2-3 godz skora jest fajnie napieta i sie nie przetluszcza. pozniej niestety ten efekt jest juz niewidoczny.

- dobra konsystencja. nie splywa, fajnie sie go rozprowadza, mozna uzyskac efekt z piana albo bez. jezeli chce uzyskac z piana nakladam go na bardzo lekko wilgotna twarz i energicznie rozprowadzam.

- zapach jest nieziemski. wlasnie specjalnie kupilam ten zel ze wzledu na zapach.

- cena moze byc.

- baardzo wydajny. przez 5 miesiecy uzywania codziennie/co dwa dni zostalo mi go jeszcze ok. polowy.

- wygodne opakowanie.

-idealny na upal do odswiezania twarzy w ciagu dnia.

daje 4 gwiazdki. nie mialam jakis specjalnych wymagan co do tego specyfiku. nie pogorszyl, nie polepszyl.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pol 1

POLECAM!!

Dla mnie to zdecydowanie kosmetyk NO. 1
Ubóstwiam go od początku stosowania!!

PLUSY:
Wydajny [wystarcza mi na około 6 miesięcy ponieważ potrzeba niewielkiej ilości do zmycia twarzy],
Przyjemny, niedrażniący zapach,
Nie podrażnia oczu,
Praktyczne opakowanie z wygodnym korkiem,
Przystępna cena.

MINUSY:
Brak.

Używam tego produktu od: 2006

absolutnie nie!

Opakowanie się zmieniło, skład ten sam dlatego oceniam tu "nowy" kosmetyk.

:(przy myciu skóra twarzy szczypie, piecze, mi to przeszkadza i uniemożliwia dalsze mycie
:(nie pieni się wogóle- trzeba zmyc tylko ciepłą wodą, ponieważ żel na skórze ma galaretowato- zelową konsystencję i ciężko schodzi ze skóry
:)wystarczy kropla
:)fajne opakowanie z wciskanym korkiem
:)oczyszcza z tłuszczu, kurzu, resztek makijażu
:)wygładza skórę
:)nie rozdrapuje pryszczy
;)oczyszcza ale nie dogłębnie
:(wysusza skórę, podraznia, odwadnia ją!!!

Użyłam skuszona jakiś czas później i znowu to samo... skóra sucha, podrażniona, łuszczy się, piecze!!!

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Lubię go

Ta wersja jest lepsze od nowszej.

Zalety:
-zapach ładny
-zapobiega swieceniu skóry
-nie podrażnia
-troche nawilża

Minusy:
-klei sie

Stosowałam różne toniki ale ten znajduje sie w moich top 5.

Używam tego produktu od: czerwca 2010
Ilość zużytych opakowań: dwa