Naturally Soft, Płyn do kąpieli z mleczkiem z owsa i miodem

Naturally Soft, Płyn do kąpieli z mleczkiem z owsa i miodem

Nawilżający płyn do kąpieli zawiera naturalne mleczko z ziaren owsa oraz miód. Dokładnie oczyszcza skórę pozostawiając ją miękką i nawilżoną jeszcze długo po kąpieli. Specjalna formuła współgra z pH zdrowej skóry, które waha się naturalnie pomiędzy 4.5 a 6.5.

przyjemny

Bardzo przyjemy, bardzo dobrze się pieni, i piana utrzymuje się bardzo długo, pielęgnuje skóre, nie wysusza jej, nawet po długiej i gorącej kąpieli skóra nie jest napięta i nie woła o nawilżenie.
Zapach przyjemy, chodz jak dla mnie zbyc mydlany.
Mysle ze moze jeszcze kiedys do niego wrócę.

Używam tego produktu od: ok rok czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 750 ml

KWC !!!

Fantastyczny płyn! Pierwszy który naprawdę nawilża i zmiękcza skórę mimo gorącej wody.Czuć już w samym zanurzaniu się bo woda jest taka miękka a piana puszysta a nie sztywna jak w Avonie.Zapach jakby klasycznego szamponu Johnson Baby-pokochałam już w sklepie.Piana moze nie powala na kolana wielkością ale jest obfita i trzyma się do końca, lepiej niż w Avonie i Palmolive...
Nie wiedziałam że płyn do kąpieli może pielęgnować skórę i tak nawilżać.Gorąco polecam.!!!

świetny

Kupiłam go z ciekawości, nie liczyłam na super efekty i bardzo mnie zaskoczył. Gęsty, pięknie pachnie, nie sztucznie. Świetnie się pieni, wystarczy odrobina i wanna pełna pachnącej piany. Nie wysusza, wręcz lekko nawilża i pielęgnuje. Przez tydzień nie używałam balsamu, a mimo to przy jego stosowaniu skóra nie wysuszyła mi się dramatycznie. Kąpiel z nim to przyjemność.