Mincer-Mona Liza, Ty i Ja, płyn do higieny intymnej - szałwia lekarska i banan

Mincer-Mona Liza, Ty i Ja, płyn do higieny intymnej - szałwia lekarska i banan

Płyn do higieny intymnej o świeżym, bananowym zapachu. Wzbogacony ekstraktem z rumianku i szałwi lekarskiej. Łagodne substancje myjące zapewniają uczucie świeżości i czystości przez cały dzień. Dzięki wyciągowi z szałwi działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Łagodzi stany zapalne, podrażnienia i infekcje grzybicze. Wpływa korzystnie na naturalną florę bakteryjną.

Skład:Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocoamidopropyl Betaine, Propylene Glycol, Cocoamide DEA, Sodium Chloride, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Salvia Officinalis, Parfum, Disodium EDTA, Panthenol, Allantoin, CI 47005

Cena: 6 zł / 220 ml

Mile wspomnienia...

Pamietam,ze ten zel do higieny intymnej kupilam za swoja pierwsza wyplate chyba z 10 lat temu.Skusila mnie cena,bo kosztowal chyba cos ok 5 zl,duze opakowanie i ten niespotykany w kosmetykach,aczkolwiek bardzo przyjemny bananowy zapach.Zel swietnie myl,dobrze sie pienil,a przy tym byl lagodny i nie podraznial.Zapach byl wyczuwalny,ale niezbyt mocny,co uwazam za plus.Szkoda,ze produkt wycofany,bo naprawde bardzo fajny.

Używam tego produktu od: chyba z 10 lat temu

OK

Ten zel okazal sie lepszy niz wersja z rumiankiem i arbuzem. Przede wszystkim nie spowodowal podraznien. Zapach ma bardzo ladny - rzadko spotykany w kosmetykach aromat banana. Wydajny, dobrze sie pieni. Polecam!

intrygujący zapach

Miałam go tylko raz ale wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Przede wszystkim pachniał intrygująco-po raz pierwszy spotkałam się z żelem do higieny intymnej i w ogóle kosmetykiem-o zapachu banana. Produkt jest bardzo wydajny. Nie pamiętam ile za niego zapłąciłam ale napewno nie był drogi. Dobrze się pienił,więc dobrze mył. Pozwalał zachowac na długo świeżość w ''tamtym''miejscu. Ogólnie bardzo miłe zaskoczenie....

depilacja jak się przygotować

ciekawy

Bardzo rzadki, leisty, rzeczywiście bardziej płyn niż żel. Ładnie pachnie. Dośc dobrze się pieni i spłukuje. Dobrze myje i odświeża. Działa antybakteryjnie, ale jest delikatny, nie wysusza i nie podrażnia. Wydajny.