Advance Techniques Volume & Texture, Body Building Shampoo (Szampon dodający objętości włosom cienkim i słabym) (stara wersja)

Włosy stają się gęstsze, grubsze i mocniejsze dzięki aminopeptydom, które pogrubiają każdy kosmyk by dodać włosom objętości bez ich obciążania.

Dodaje objetości ale podrażnia

:(włosy szybko tracą świeżosć
:)dodaje chwilowo objętości
:)pachnie neutralnie jak wszystkie AT
:(podrażnia skórę głowy
:(są szampony mocniej pieniące się
:)włosy dosyć łatwo rozczesać

Może być

+ dodaje objętości włosom,
+ nie obciąża ich,
+ włosy są miękkie,
+ wydajny.

- zapach, jak dla mnie drażniący, a do tego dość długo utrzymuje się na włosach,
- na drugi dzień mam wrażenie, że nie umyłam wcale włosów, dlatego jako szampon do codziennego mycia jest ok, ale jeśli myjemy włosy rzadziej, to odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 2 z nowej serii

Rewelacja

Szampon rewelacyjny.
Właściwości deklarowane przez producenta są zgodne z prawdą - szampon zwiększa objętość włosów, a stosowany z odżywką daje naprawdę super efekt.
Pięknie pachnie. I do tego jest naprawdę wydajny.
Nie wyobrażam sobie używania innego szamponu!!!

Ilość zużytych opakowań: baaaardzo dużo

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

Średni

Kupiłam go przypadkiem w jakimś zestawie z innymi kosmetykami. Ogólnie nie lubię szamponów Avonu, bo jako jedyne powodują u mnie swędzenie skóry głowy. Używam go regularnie (dopóki się nie skończy) więc nie jest to dokuczliwe, ale odczuwalne dla skóry, co mnie wcześniej z innymi firmami nie spotkało i dlatego 2*, inaczej byłyby 3*. A po za tym jeśli chodzi o właściwości, to na pewno powiększa objętość włosów, włosy sprawiają wrażenie gęstszych, ale efekt jest tylko po umyciu, na drugi dzień włosy są już przetłuszczone, to jest dla mnie bardzo dużą wadą tego szamponu. Zapach neutralny. Zużyję go do końca i więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies.

BARDZO DOBRY

Wszystkie szampony serii Advance pachną tak samo, zapach jest chemiczny ale przyjemny.

Jest gęsty, wydajny, wystarczy niewielka ilość by się świetnie pienił. Dobrze się spłukuje, nie obciąża włosów i włosy nim umyte nie przetłuszczają się tak szybko, fryzura jest lekka, zwiewna, świeża. Inne szampony z tej serii obciążają moje włosy.

Mąż również bardzo go chwali.

Używam tego produktu od: 1 rok

jest ok

Całkiem niezły szampon - jeden z niewielu, po których nie miałam włosów przylizanych do głowy. Nie przyspiesza przetłuszczania się włosów, przyjemnie pachnie. Jest całkiem wydajny, a na tle innych szamponów nie jest jeszcze taki drogi. Całkiem dobry kosmetyk.

Używałam tego produktu jakieś cztery miesiące temu.
Ilość zużytych opakowań: 1, na pewno nie ostatnie.

bubel

Kupiłam ten szampon, bo mam włosy, do których jest przeznaczony - słabe, cienkie, smętnie oklapnięte. Po jego użyciu nadal takie pozostały ale doszło jeszcze niemiłosierne przetłuszczanie, łupież, krosty i podrażniona skóra na głowie :mad:

Aby włosy były świeże musiałam je myć CODZIENNIE. Szampon potwornie wzmaga przetłuszczanie.

Podrażnia skórę głowy, która swędzi i pojawiają się na niej wypryski.

I co z tego, że ładnie pachnie, świetnie się pieni i dobrze oczyszcza? Skórę głowy leczę do tej pory.

Używałam tego produktu: ok. 2 m-cy

STRASZNY!!!

Szampon jest straszny jak dla mnie!Miał dodać objętości a mi tylko strasznie sprzesuszył włosy.Stały się strasznie szorstkie,pomimo używania również odżywki z tej samej serii.Nie polecam go,ponieważ jest dużo lepszych szamponów takich jak np.Dove odbudowujący.Cena tego szamponu średnia,mógłbyć tańszy,ponieważ nie spełnia swoich celów.Mycie włosów nim przypomina mycie mydłem lub zwykłym żelem pod prysznic.Nic nie daje,włosy suche i trudne do rozczesania.Nie polecam osobiście go.

Używam tego produktu od:1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

Mieszane uczucia

Cóż, myślałam, że będzie nieco lepiej, ale nie narzekam ;)
Jeśli chodzi o dwie podstawowe sprawy, czyli dodawanie objętości i oczyszczanie, to z tym pierwszym radzi sobie w moim mniemaniu kiepsko (nie zauważyłam kosmicznego efektu, chociaż mam cienkie włosy), a z tym drugim - bardzo dobrze :)
Na plus jest także cena i przyjemny zapach :)
Na minus trudności w rozczesywaniu i to, że piekielnie pieką mnie oczy, gdy dostanie się do nich choć odrobinka rozcieńczonego z wodą specyfiku (wiadomo, to naturalne, że piecze, ale ten szampon przypomina mi koszmar z dzieciństwa :P).
Podsumowując - w tym przedziale cenowym można znaleźć coś lepszego, ale ten szampon nie jest zły ;)

Jest okiii

No cóż mogę rzec :D Jest fajny, nie pasuje mi tylko zapach,który jest chemiczny ale też do zniesienia,nie przeszkadza mi tak znowu bardzo,że aż nienawidzę tego szamponu czy coś,nie pomyślcie sobie :D Myślę,że jest ok ale nie czuję po nim żadnej \włosowej\ poprawy.

b. dobry

Stosuję go dość długo na przemian z nabłyszczającym z Advance Techniques. Na moich włosach się sprawdza- ładnie oczyszcza, dobrze się pieni, jest wydajny, dodaje objętosci- włosy po umyciu bardzo fajnie się układają, optycznie jest ich więcej;) szampon godny polecenia.

Ilość zużytych opakowań: dużo;)

mam do niego sentyment...

dokładnie! z tym szamponem kojarzą mi się najfajniejsze chwile :) uwielbiam jego zapach, konsystencja jest super, pieni się jak szalony - wystarczy kropelka, żeby porządnie umyć włosy długie za ramiona, cena bardzo korzystna, zwłaszcza opakowanie 400ml w promocji za 10,90zł- a biorąc pod uwagę jego kosmiczną wydajność - starcza naprawdę na baaardzo długo :) Włosy po jego użyciu są puszyste, nie elektryzują się, jest ich widocznie więcej i są wyraźnie grubsze- dla mnie - przy moich cienkich kosmykach- CUDOWNY efekt :)
Jedyny minus- po jego użyciu włosy mogłyby odrobinę łatwiej się rozczesywać (wtedy dałabym mu 5 *), ale ja go używam w duecie z odżywką (często z tej samej serii) i wówczas - nie ma z tym najmniejszego problemu, zresztą- szampon ma włosy porządnie umyć- ten robi to wzorowo, a dla ułatwienia ich rozczesania są odżywki :)

Na pewno warto wypróbować :)
Ilość zużytych opakowań:gdybym mogła wszystkie je zliczyć :)