Polecamy: 3 DNI DO BIELI

For Your Beauty, Premium, Szklany pilnik do paznokci

For Your Beauty, Premium, Szklany pilnik do paznokci

Pojemność 1 szt

Pilnik szklany formuje i wygładza paznokcie naturalne i sztuczne, pomalowane i bez lakieru. Dzięki maleńkim szlifującym cząsteczkom chroni paznokcie - poprzez długotrwałe regularne używanie pilniczka można zapobiec pękaniu i łamaniu się paznokci. Pilnik szklany to jednocześnie pilnik, patyczek do usuwania skórek i czyścik do paznokci. Dzięki specjalnie utwardzonemu szkłu jest trwały. Antyalergiczny - nie zawiera niklu.

pilniki

fajny

Używałam tego pilniczka przez kilka tygodni do czasu aż mi upadł na podłogę i się potłukł i niestety musiałam go wyrzucić..
+ dobrze piłował paznokcie nie szarpiąc i nie zadzierając przy tym brzegów paznokci. Ostatnio za poradą koleżanki piłuję paznokcie tylko w jednym kierunku.. pozwala to utrzymać większą kontrolę nad piłowaniem oraz zapobiega szarpaniu końcówek
+ może to dziwny plus, ale posiadam paznokcie dość szerokie i aby je trochę wysmuklić muszę piłować boki, szklanym pilniczkiem jest to bardzo sprawne ale co ważne: bezbolesne! Papierowe mają to do siebie, że się szybko nagrzewają i zaczyna piec (chyba tylko pilniki papierowe z Semilac są do zaakceptowania jak dla mnie)
+ powierzchnia ścierająca bardzo wolno się tępi, przez kilka tygodni użytkowania mogłabym się nawet pokusić o stwierdzenie, że stępiła się w minimalnym stopniu (być może jest to też kwestia dbania o niego, myłam go po każdym użyciu)
+ jest niedrogi, kosztuje kilka złotych
+ dostępny w każdym Rossmannie
Kupię ponownie :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1513261].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry

Pilnik jest bardzo tani, ogólnodostępny i dobry. Doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji paznokci. Nie pogłębia problemu rozdwajania, dobrze skraca i piłuje paznokcie. Jest wytrzymały, nie ściera się zbyt szybko. Przy częstym użytkowaniu spokojnie wytrzyma przez kilka tygodni. Polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1486266].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry pilnik

Na początku sceptycznie podchodziłam do pilników szklanych, ale po pierwszym użyciu już nie wróciłam do standardowych pilniczków. Starcza na baaardzo długo, ja swój mam już kilka lat i nadal dobrze piłuje. Jest to moja druga sztuka, bo pierwsza bardzo szybko mi się połamała ( pilniczek spadł na kafelki). Mam wrażenie, że pilniczek nie niszczy paznokci jak to inne potrafią zrobić. Łatwo jest go utrzymać w czystości, wystarczy wsadzić pod wodę i umyć mydłem. Jestem bardzo z niego zadowolona.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1455207].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure z chmurkami

Cały czas do niego wracam

Pilnik jest: tani, wytrzymały i bardzo łatwo dostępny. Uwielbiam to w nim, że można nim przypiłować nawet pomalowany paznokieć i nie zrujnować lakieru. naprawdę polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1446276].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Zalety:
+ jest łątwo dostępny
+ jest niedrogi
+ ma odpowiedni kształt do paznokci
+ łatwo utrzymać go w czystości
+ dobrze piłuje paznokcie
+ nie rozdwaja ich i nie szarpie
+ jest ładnie wykonany

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1443651].usefull || 0 }}% pomocna.

BDB

Bardzo dobry pilnik szklany.... Jakiś moim zdaniem te szklane są dużo lepsze a nawet najlepsze niż te papierowe czy nie daj Boże metalowe. Pilnik bardzo ładnie u szybko piłuje paznokcie. Nie rozdwaja ich i nie szarpie. Paznokcie są gładki i zadbane . Pilnik nie tępi się szybko i jest tani.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1384251].usefull || 0 }}% pomocna.

must have

+ cena adekwatna do jakości
+ cienki, można nim swobodnie operować
+ ładnie, szybko piłuje
+ nie rozdwaja paznokci
+ dobrze się czyści
+ jednostronny, nikt nie wie, czy jakby był dwustronny to, czy przypadkiem jego grubość nie zwiększyłaby się na tyle, że nie byłby już na 5*!
- czubek mi odprysł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321466].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny

Jest to mój pierwszy pilnik szklany i spisuje się rewelacyjnie. Używam go już kilka lat i nie wymieniłabym go na inny. Ostatnio kupiłam pilnik innej firmy dla wypróbowania, jednak nie jest tak dobry jak ten z Rossmanna.

PLUSY
+ gradacja
+ nie strzępi/rozdwaja paznokci
+ nie ściera się
+ dobrze się czyści
+ cena

MINUSY
jak dla mnie brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1275926].usefull || 0 }}% pomocna.

Walka z rozdwajaniem

Zacznę od zalet:
- nie uszkadza paznokci, nie powoduje rozdwajania
- łatwo się czyści
- nie tępi się, nie ściera
- zaletą również jest cena, design i opakowanie

Muszę zaznaczyć, że tworzywo, z którego jest wykonany nie jest zbyt mocne. Po upadku z wysokości mniej niż metr na podłogę panelową niestety się rozbił, więc trzeba uważać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1258888].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedyny którego mogę używać przy chłopaku

To jest mój pierwszy pilnik szklany. Jest dobrze zapakowany i przeżył nieludzkie traktowanie luzem w torebce, za co wielki plus.
Piłuje wzorowo, można by przy nim nawet nie używać polerki (ale to robię!), nie robi zadziorków, piłuje równo, gładko i bardzo szybko. Łatwo się go czyści.
To jedyny pilnik jakiego mogę używać przy chłopaku - nie wydaje tego paskudnego skrzypienia, które powodowało u mnie dreszcz idący wzdłuż kręgosłupa jak byłam mała :D.
Szkoda tylko, że nie jest dwustronny.

Ilość zużytych opakowań: 1 pilnik

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1034285].usefull || 0 }}% pomocna.