For Your Beauty, Premium, Szklany pilnik do paznokci

For Your Beauty, Premium, Szklany pilnik do paznokci

Pojemność 1 szt

Pilnik szklany formuje i wygładza paznokcie naturalne i sztuczne, pomalowane i bez lakieru. Dzięki maleńkim szlifującym cząsteczkom chroni paznokcie - poprzez długotrwałe regularne używanie pilniczka można zapobiec pękaniu i łamaniu się paznokci. Pilnik szklany to jednocześnie pilnik, patyczek do usuwania skórek i czyścik do paznokci. Dzięki specjalnie utwardzonemu szkłu jest trwały. Antyalergiczny - nie zawiera niklu.

pilniki

dobry produkt

Lata mijają, a pilnik wciąż cały i sprawny. Przez prostą budowę bardzo łatwo go wyczyścić, chociażby mydłem. Dobry produkt w dobrej cenie. Na pewno nie zamienię na żaden inny.

fajny

Używałam tego pilniczka przez kilka tygodni do czasu aż mi upadł na podłogę i się potłukł i niestety musiałam go wyrzucić..
+ dobrze piłował paznokcie nie szarpiąc i nie zadzierając przy tym brzegów paznokci. Ostatnio za poradą koleżanki piłuję paznokcie tylko w jednym kierunku.. pozwala to utrzymać większą kontrolę nad piłowaniem oraz zapobiega szarpaniu końcówek
+ może to dziwny plus, ale posiadam paznokcie dość szerokie i aby je trochę wysmuklić muszę piłować boki, szklanym pilniczkiem jest to bardzo sprawne ale co ważne: bezbolesne! Papierowe mają to do siebie, że się szybko nagrzewają i zaczyna piec (chyba tylko pilniki papierowe z Semilac są do zaakceptowania jak dla mnie)
+ powierzchnia ścierająca bardzo wolno się tępi, przez kilka tygodni użytkowania mogłabym się nawet pokusić o stwierdzenie, że stępiła się w minimalnym stopniu (być może jest to też kwestia dbania o niego, myłam go po każdym użyciu)
+ jest niedrogi, kosztuje kilka złotych
+ dostępny w każdym Rossmannie
Kupię ponownie :)

Bardzo dobry

Pilnik jest bardzo tani, ogólnodostępny i dobry. Doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji paznokci. Nie pogłębia problemu rozdwajania, dobrze skraca i piłuje paznokcie. Jest wytrzymały, nie ściera się zbyt szybko. Przy częstym użytkowaniu spokojnie wytrzyma przez kilka tygodni. Polecam.

paznokcie wielkanocne

Bardzo dobry pilnik

Na początku sceptycznie podchodziłam do pilników szklanych, ale po pierwszym użyciu już nie wróciłam do standardowych pilniczków. Starcza na baaardzo długo, ja swój mam już kilka lat i nadal dobrze piłuje. Jest to moja druga sztuka, bo pierwsza bardzo szybko mi się połamała ( pilniczek spadł na kafelki). Mam wrażenie, że pilniczek nie niszczy paznokci jak to inne potrafią zrobić. Łatwo jest go utrzymać w czystości, wystarczy wsadzić pod wodę i umyć mydłem. Jestem bardzo z niego zadowolona.

Cały czas do niego wracam

Pilnik jest: tani, wytrzymały i bardzo łatwo dostępny. Uwielbiam to w nim, że można nim przypiłować nawet pomalowany paznokieć i nie zrujnować lakieru. naprawdę polecam.

bardzo dobry

Zalety:
+ jest łątwo dostępny
+ jest niedrogi
+ ma odpowiedni kształt do paznokci
+ łatwo utrzymać go w czystości
+ dobrze piłuje paznokcie
+ nie rozdwaja ich i nie szarpie
+ jest ładnie wykonany

BDB

Bardzo dobry pilnik szklany.... Jakiś moim zdaniem te szklane są dużo lepsze a nawet najlepsze niż te papierowe czy nie daj Boże metalowe. Pilnik bardzo ładnie u szybko piłuje paznokcie. Nie rozdwaja ich i nie szarpie. Paznokcie są gładki i zadbane . Pilnik nie tępi się szybko i jest tani.

must have

+ cena adekwatna do jakości
+ cienki, można nim swobodnie operować
+ ładnie, szybko piłuje
+ nie rozdwaja paznokci
+ dobrze się czyści
+ jednostronny, nikt nie wie, czy jakby był dwustronny to, czy przypadkiem jego grubość nie zwiększyłaby się na tyle, że nie byłby już na 5*!
- czubek mi odprysł

Idealny

Jest to mój pierwszy pilnik szklany i spisuje się rewelacyjnie. Używam go już kilka lat i nie wymieniłabym go na inny. Ostatnio kupiłam pilnik innej firmy dla wypróbowania, jednak nie jest tak dobry jak ten z Rossmanna.

PLUSY
+ gradacja
+ nie strzępi/rozdwaja paznokci
+ nie ściera się
+ dobrze się czyści
+ cena

MINUSY
jak dla mnie brak

Walka z rozdwajaniem

Zacznę od zalet:
- nie uszkadza paznokci, nie powoduje rozdwajania
- łatwo się czyści
- nie tępi się, nie ściera
- zaletą również jest cena, design i opakowanie

Muszę zaznaczyć, że tworzywo, z którego jest wykonany nie jest zbyt mocne. Po upadku z wysokości mniej niż metr na podłogę panelową niestety się rozbił, więc trzeba uważać.

Jedyny którego mogę używać przy chłopaku

To jest mój pierwszy pilnik szklany. Jest dobrze zapakowany i przeżył nieludzkie traktowanie luzem w torebce, za co wielki plus.
Piłuje wzorowo, można by przy nim nawet nie używać polerki (ale to robię!), nie robi zadziorków, piłuje równo, gładko i bardzo szybko. Łatwo się go czyści.
To jedyny pilnik jakiego mogę używać przy chłopaku - nie wydaje tego paskudnego skrzypienia, które powodowało u mnie dreszcz idący wzdłuż kręgosłupa jak byłam mała :D.
Szkoda tylko, że nie jest dwustronny.

Ilość zużytych opakowań: 1 pilnik

Idealny

PLUSY:
+nie tępi się
+nie uszkadza płytki (paznokcie przestały się rozdwajać)
+dobra gradacja i ostrość
+łatwo się czyści
+wytrzymałość
+cena

MINUSY:
według mnie brak