Ziaja, Maziajki, Szampon + płyn do mycia dla dzieci `Lody ciasteczkowo - waniliowe`

Łagodny dwufunkcyjny preparat o słodkim zapachu lodów ciasteczkowo - waniliowych. Łączy właściwości szamponu i płynu do kąpieli. Zawiera D - pantenol, delikatne substancje myjące i kondycjonujące włosy.
Oparty na łagodnych składnikach myjących pochodzenia roślinnego.
Nie wysusza skóry, delikatnie myje ciało i włosy dziecka.
Zapobiega splątywaniu, ułatwia rozczesywanie nawet długich włosów.
Przetestowane dla dzieci powyżej 3 roku życia pod kontrolą lekarzy pediatrów i dermatologów.
Niewielką ilość szamponu rozprowadzić na mokrych włosach i masować do uzyskania piany. Dokładnie spłukać ciepłą wodą. Do mycia stosować niewielką ilość preparatu.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w butelce
250 - 500ml
płyn

Super

Nasza przygoda z tymi kosmetykami zaczęła się gdy dostaliśmy produkty do testu .Zapach rewelacyjne szampon skradł nasze serca ,pięknie pachnie jest mega wydajny super się pieni ale szczypie w oczy .Cena mnie zachwyciła jedynym minusem tego jest fakt że coraz rzadziej pojawia się na sklepowych półkach częściej mogę go spotkać w aptece .Kosmetyk jest świetny nawet dla skóry atopowej nie podrażnia i nie uczula .

Jako płyn do mycia tak

Jako płyn do mycia ciałka tak ale jako szampon do włosów nie koniecznie. Płyn dobrze oczyszcza i odświeża ciałko, ładnie pachnie jednak do włosów się nie nadaje wysusza i ciężko je rozczesać do tego powoduje swędzenie skóry głowy.

Urzekający zapach

Kupiłam go córeczce bo urzekł mnie ten zapach ale oczywiście zanim wyłapałam w nim mała to sama przetestowałam go na swojej skórze
Jest przyjemny, nie podrażnia , kąpiel z maziajkami to sama przyjemność ciasteczkowo - waniliowa . Skóra przyjemnie pachnie pi kąpieli
Skoro ja byłam zadowolona to postanowiłam wykapać w nim córeczkę
Wszystko byłoby super gdyby nie fakt że przy chlapaniu dostał się do oczu i zrobił się wielki krzyk bo rzeczywiście szczypie w oczy.
Gdyby nie to pewnie byłby ukochanym kosmetykiem mojej córeczki a tak używany go bardziej jako żelu aniżeli szamponu
Oprócz tego że szczypie w oczy cała reszta na plus

przesłodki zapach

kupiłam go dziecku.jest przepysznie pachnący.ma ładną teksturę.jeden minus-szczypie oczy.jest bardzo wydajny.ogólnie opakowanie wydajne .i w ogóle jest najlepszym 2w1 żelem pod prysznic i szamponem.

urzekający zapach

Kupiliśmy płyn dla dzieci, jednakże tak ładnie, słodko pachniał, że większość chyba sami zużyliśmy :) Wydajność trzymała się w normie. Jeżeli chodzi o cenę to również jak najbardziej przystępna bo ok 6-7zł :) Obecnie nie umiemy go dostać nigdzie indziej niż na internecie więc korzystamy z innych zapachów. Ale naprawdę jest wart próby. Nie szkodzi. Nie uczula. Dobrze myje i daje radość z zapachu :)

słodki

bardzo fajny płyn pod prysznic, niestety jako szampon u mnie się nie sprawdził, bardzo plącze włosy, szybciej się przetłuszczają. zapach bardzo słodki, dla mnie bardzo ładny.

Bardzo dobry

Poleciła mi go koleżanka, której córeczka uwielbia ten żel i z innym nie chce się kąpać, postanowiłam więc spróbować go dla swojej niuni. Zapach jest obłędny, fajnie się pieni, dobrze myje, nawilża, a po kąpieli dziecko pachnie jak takie słodkie ciasteczko <3 <3 nie podrażnia skóry. Nie próbowałyśmy go do włosów, te myjemy szamponem.

Słodziachny

Ten żel do mycia wybrał sobie zeszłej zimy mój synal. Mnie już po trzeciej jego kąpieli z tym specyfikiem zaczęło mdlić z nadmiaru słodyczy.

Ale do rzeczy
Produkt jest bardzo wydajny, pachnie przesłodko, jest zamknięty w porządnej butelce, nie ma problemu z wydobyciem resztek. Mega się pieni, zapach długo utrzymuje się na skórze i nie wysusza. Nie podrażnia - a jeśli o dzieci chodzi, to jest to bardzo ważny aspekt.

Odnośnie stosowania produktu jako szamponu nie jestem do końca przekonana, mój syn drapał się dość często po głowie po jego użyciu, poz użyciu normalnego szamponu nie ma takich sytuacji.

Ogólnie produkt jak najbardziej godzien przetestowania. No i cena super.

Jako płyn pod prysznic

Mam włosy suche na końcach, przetłuszczające się u nasady. Musiałabym myć głowę codziennie, a może nawet (o zgrozo) częściej, gdybym stosowała ten produkt jako szampon. U mnie sprawdza się jako aromatyczny żel pod prysznic i jako 2w1 na basen.

Apetyczny

Skusił mnie przyjemny, słodki zapach. Nie jestem w stanie określić jak wpływa na skórę dziecka, jednak na mojej sprawdza się rewelacyjnie! Używam go jako płynu do kąpieli. W całej łazience roznosi się apetyczny ciasteczkowo - waniliowy zapach, który odpręża i pozwala na chwilę relaksu. Płyn delikatnie nawilża i nie wywołuje podrażnień. Ma wygodną, dużą butelkę, która pozwala na wylanie dowolnej ilość płynu. Zapach nie utrzymuje się długo na skórze, jednak warto uprzyjemnić sobie nim kąpiel.

Ziaja

wierna ten marce zakupiłam szamponik dla dzieci.. Szampon średnio się pieni , ale jest dobry. Delikatny , przyjemnie-słodko pachnie, kolor ma neutralny, wydajny produkt, spełnia oczekiwania. Dziecko zadowolone z zapachu lodów to spokojniejsza kąpiel :)

U mnie jako żel pod prysznic :)

U mnie, dorosłej kobity, super sprawdza się jako żel pod prysznic. Minusów nie widzę, więc zwrócę uwagę na plusy :)

+ obłędny, słodki, kuszący zapach - cudny!
+ bardzo, bardzo wydajny
+ dobrze się pieni
+ niska cena
+ dobra dostępność
+ łagodny, delikatny, obojętny dla skóry
+ ciekawe, kolorowe opakowanie