Ziaja, Maziajki, Szampon + płyn do mycia dla dzieci `Lody ciasteczkowo - waniliowe`

Łagodny dwufunkcyjny preparat o słodkim zapachu lodów ciasteczkowo - waniliowych. Łączy właściwości szamponu i płynu do kąpieli. Zawiera D - pantenol, delikatne substancje myjące i kondycjonujące włosy.
Oparty na łagodnych składnikach myjących pochodzenia roślinnego.
Nie wysusza skóry, delikatnie myje ciało i włosy dziecka.
Zapobiega splątywaniu, ułatwia rozczesywanie nawet długich włosów.
Przetestowane dla dzieci powyżej 3 roku życia pod kontrolą lekarzy pediatrów i dermatologów.
Niewielką ilość szamponu rozprowadzić na mokrych włosach i masować do uzyskania piany. Dokładnie spłukać ciepłą wodą. Do mycia stosować niewielką ilość preparatu.

płyn
nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w butelce
250 - 500ml

przesłodki zapach

kupiłam go dziecku.jest przepysznie pachnący.ma ładną teksturę.jeden minus-szczypie oczy.jest bardzo wydajny.ogólnie opakowanie wydajne .i w ogóle jest najlepszym 2w1 żelem pod prysznic i szamponem.

urzekający zapach

Kupiliśmy płyn dla dzieci, jednakże tak ładnie, słodko pachniał, że większość chyba sami zużyliśmy :) Wydajność trzymała się w normie. Jeżeli chodzi o cenę to również jak najbardziej przystępna bo ok 6-7zł :) Obecnie nie umiemy go dostać nigdzie indziej niż na internecie więc korzystamy z innych zapachów. Ale naprawdę jest wart próby. Nie szkodzi. Nie uczula. Dobrze myje i daje radość z zapachu :)

słodki

bardzo fajny płyn pod prysznic, niestety jako szampon u mnie się nie sprawdził, bardzo plącze włosy, szybciej się przetłuszczają. zapach bardzo słodki, dla mnie bardzo ładny.

Bardzo dobry

Poleciła mi go koleżanka, której córeczka uwielbia ten żel i z innym nie chce się kąpać, postanowiłam więc spróbować go dla swojej niuni. Zapach jest obłędny, fajnie się pieni, dobrze myje, nawilża, a po kąpieli dziecko pachnie jak takie słodkie ciasteczko <3 <3 nie podrażnia skóry. Nie próbowałyśmy go do włosów, te myjemy szamponem.

Słodziachny

Ten żel do mycia wybrał sobie zeszłej zimy mój synal. Mnie już po trzeciej jego kąpieli z tym specyfikiem zaczęło mdlić z nadmiaru słodyczy.

Ale do rzeczy
Produkt jest bardzo wydajny, pachnie przesłodko, jest zamknięty w porządnej butelce, nie ma problemu z wydobyciem resztek. Mega się pieni, zapach długo utrzymuje się na skórze i nie wysusza. Nie podrażnia - a jeśli o dzieci chodzi, to jest to bardzo ważny aspekt.

Odnośnie stosowania produktu jako szamponu nie jestem do końca przekonana, mój syn drapał się dość często po głowie po jego użyciu, poz użyciu normalnego szamponu nie ma takich sytuacji.

Ogólnie produkt jak najbardziej godzien przetestowania. No i cena super.

Jako płyn pod prysznic

Mam włosy suche na końcach, przetłuszczające się u nasady. Musiałabym myć głowę codziennie, a może nawet (o zgrozo) częściej, gdybym stosowała ten produkt jako szampon. U mnie sprawdza się jako aromatyczny żel pod prysznic i jako 2w1 na basen.

Apetyczny

Skusił mnie przyjemny, słodki zapach. Nie jestem w stanie określić jak wpływa na skórę dziecka, jednak na mojej sprawdza się rewelacyjnie! Używam go jako płynu do kąpieli. W całej łazience roznosi się apetyczny ciasteczkowo - waniliowy zapach, który odpręża i pozwala na chwilę relaksu. Płyn delikatnie nawilża i nie wywołuje podrażnień. Ma wygodną, dużą butelkę, która pozwala na wylanie dowolnej ilość płynu. Zapach nie utrzymuje się długo na skórze, jednak warto uprzyjemnić sobie nim kąpiel.

Ziaja

wierna ten marce zakupiłam szamponik dla dzieci.. Szampon średnio się pieni , ale jest dobry. Delikatny , przyjemnie-słodko pachnie, kolor ma neutralny, wydajny produkt, spełnia oczekiwania. Dziecko zadowolone z zapachu lodów to spokojniejsza kąpiel :)

U mnie jako żel pod prysznic :)

U mnie, dorosłej kobity, super sprawdza się jako żel pod prysznic. Minusów nie widzę, więc zwrócę uwagę na plusy :)

+ obłędny, słodki, kuszący zapach - cudny!
+ bardzo, bardzo wydajny
+ dobrze się pieni
+ niska cena
+ dobra dostępność
+ łagodny, delikatny, obojętny dla skóry
+ ciekawe, kolorowe opakowanie

przetestowane na dziecku ;) oraz na sobie i innych również

Żel - szampon kupiłam z myślą o moim małym wojowniku o wolność do niemycia włosów. Przypuszczam, że wielu rodziców zna problem rozdzierających krzyków spod prysznica, że głowy nie, że włosy są czyste, piana w oczach, i ogólnie po prostu nie i już. Pomyślałam, że taki apetyczny uprzyjemniacz kąpieli chociaż trochę uczyni mycie głowy znośniejszym.
Po przetestowaniu na siedmiolatku ;P stwierdzam, że był to strzał w dziesiątkę. Oprócz tego, że mycie głowy okazało się całkiem miłym przeżyciem, sam prysznic też był przyjemny ("pachnę jak ciasteczko! ale super!")

Żwawo ruszyłam więc do testowania na sobie oraz partnerze i wszyscy jesteśmy zadowoleni!

Przyjemna konsystencja, zapach przebombowy, trochę typu "merengue" w kosmetykach różnych firm (ostrzegam jednak - jest naprawdę wyraźny, myślę że z czasem może się znudzić. Jednak Ziaja ma bogatą ofertę jak chodzi o zapachy, więc jeśli komuś znudzi się ciasteczkowo - waniliowy, można kupić coś innego).
Nie uczula, nie podrażnia, co szczególnie ważne przy dziecięcej skórze.
Nie oceniam wpływu na moje włosy - jako właścicielka suchych, potrzebuję jednak bardziej specjalistycznych produktów do włosów. Ale do dziecięcych jak najbardziej ok.

Na skórze zapach nie utrzymuje się zbyt długo po kąpieli, więc uznaję to za zaletę - nie będzie kłócić się z perfumami, gdy będziemy dziecku podkradać jego butelkę albo po prostu dla tego zapachu kupimy sobie własną.
Butelka - wygodna, wylewa się bez problemów, może tylko lepsza byłaby pompka - ale w sumie możemy ją sobie przełożyć z innej butelki Ziai.
Cena super, wydajność - też w porządku, choć wiadomo, zależy jak obficie się mydlimy. Przy tym zapachu, prysznic może się przedłużać w nieskończoność.

Polecam z przekonaniem dla nas dziewczyn i dla dzieciaków, duzi chłopcy jak się okazuje, też mogą być zadowoleni - wszystko to jednak tylko pod warunkiem, że jesteście fankami / fanami mocno słodkich zapachów, bo ten jest naprawdę ciasteczkowy i naprawdę wyrazisty. Jeśli lubicie - będziecie przeszczęśliwi!

Miłość od pierwszego użycia.

Bardzo słodki, ciasteczkowy zapach,
dzieki, któremu kąpiele są strasznie przyjemnie,
pozostaje na skórze,
dobrze oczyszcza ciało,
nie podrażnia nawilża.
Nie myłam nim włosów, ze względu na wrażliwą skórę i skłonność do mocnego łupieżu.
Bardzo przystępny cenowo.

cudo :D

Jak dla mnie serio cudowny produkt! Kupiłam go do mieszkania chłopaka, żeby mu nie zagracać prysznica, więc czasami zdarza mi się umyć nim także włosy - jest dla nich bardzo neutralny - ani nie wysusza, ani nie nawilża :) Jako żel pod prysznic - świetny! Przepięknie pachnie, nawilża skórę, łagodzi delikatne podrażnienia, dobrze się pieni, jest wydajny :) i do tego taniutki. Muszę koniecznie kupić go do siebie, bo po prostu uwielbiam się nim myć!