Lush, Ro’s Argan Body Conditioner (Odżywczy balsam do ciała)

Lush, Ro’s Argan Body Conditioner (Odżywczy balsam do ciała)

Pełen naturalnych składników, oleju arganowego i wyciągu z róży, nowy balsam Lush`a nie tylko dożywia skórę, nawilża ją i wygładza, lecz także pozostawia długotrwały zapach kwiatów róży.

wygładzające, nawilżające
zapachowa
w słoiku
100 – 250ml
balsamy

wow

dostałam od koleżanki w prezencie. nie używłam fługi czas az zaczełam czytać komentarze w internecie. powiem ze faktycznie dobrze nawilża ładnie pachnie nie zostaiwa tłustych plam. bardzo fajny produkt

Bardzo dobry nawilżacz skóry

Zwykle, gdy jestem zagranicą to wchodzę do sklepu Lush. I podczas takich wyjazdów przywiozłam sobie ten produkt. Ten kosmetyk jest dla osób, które lubią różane zapachy. Produkt mocno pachnie, niektórych ten zapach może drażnić. Mi się podoba, więc zapach jest tutaj na plus bo uprzyjemnia mi aplikację. Balsam ma tłustą konsystencję, poprzez zawartość olejków. Trochę ciężko się go spłukuje, ale za to fantastycznie nawilża skórę, jest miękka i bardzo delikatna. Jest to produkt wydajny, ale niestety drogi. Nadaje się na prezent.

polecam

Polecam naprawdę warto kupić jak będziecie w UK, balsam jest nawiżający, bardzo mocno, doskonale pachnie, ma lekką konsystencję, uwielbiam kosmetyki od nich :)

konfiturki różane

Balsam ma zachwycający zapach, jak konfitura z róży. Kolor też ma jak roztarte z cukrem różane płatki - brudno-różowo-brązowy. Ale mi się podoba, wygląda jak naturalny, zrobiony w domu kosmetyk.
Jest tłuściutki jak masło, rozpływa się na skórze i zostawia wyraźną, tłustą warstwę. Producent zaleca go zmyć, ale ja tego nie robię. To idealny balsam na noc, wspaniale odżywia i nawilża skórę, koi podrażnienia, zmiększa i wygładza. A do tego umila sen. Cena jest wysoka, ale to jeden z kosmetyków, na które warto sobie pozwolić, bo skuteczność i wydajność idzie w parze z przyjemnością używania.

uniwersalny bogaty nawilżacz <3

Uwielbiam ten produkt od pierwszego użycia. Nadaje się naprawdę do wszystkiego, ciało, ręce, stopy a nawet... twarz. Używałam go w małych ilościach na przesuszone okolice oczy, nosa i policzków (od słońca), w 2 dni zdziałał z moją skórą to czego nie udało żadnym innym kremom/balsamom.
jest co prawda drogi i może troche znienawidzie zapach, ale działanie jest po prostu genialne.
Do tego zawiera same naturalne składniki. Na pewno do niego wrócę <3

Bardzo dobry kosmetyk, ale drogi

Zakupiłam ten produkt przy okazji zakupów online w sklepie Lush.
jest to jeden z niewielu kosmetyków Lush, do których chyba wrócę

:) + nawilża! Nawilża tak, jak żaden inny balsam czy olejek! Nawilża głęboko i długotrwale. Po jego zastosowaniu następnego dnia nie moge się nadziwić, jak moja skóra (np. na udach) jest miękka i aksamitna! 100 razy lepsza niż "pupcia niemowilęcia"! Dotykam swojej skóry i nie mogę uwieżyć że ten kosmetyk robi z nią takie cuda.
:) + lakko natłuszcza skórę, ale nie w sposób żeby po jego zastosowaniu skóra była lepka, ale raczej gładka
:) + bardzo wygodne w użyciu - nałożyć na skórę i spłukać
:( + dość wydajne, szczególnie jeżeli będziemy uzywali nie na całe ciało a na poszczególne jego partie.

:( - nie lubię Lusha za coraz to wyższe ceny - co pół roku odą w górę.
:( - opinie konsumentów o komsetykach na ich stronie są moderowane, w sensie większość negatywnych opinii jest usuwana - to jest niedopuszczalne zagranie ze stronie firmy!
:( - zapach akceptowalny, mnie nie bardzo pasuje, trochę duszący, słodki
:) - dość ciężko się spłukuje (na pewno nie tak łatwo, jak żel pod prysznic czy mydło)
:( - opakowanie niestty nie nadaje się pod prysznic - nakrętka jest tak wyprofilowana, że zatrzymuje wodę która mazie się razem ze spłukiwanymi resztkami mydlin i tego kosmetyku. Przez to także odchodzi naklejka z opisem produktu.
:( - opakowanie również jest niehigieniczne - gdy otwieramy produkt i nabieramy kosmetyk mokrymi dłońmi, zawsze nalewamy do środka trochę wody, która nie wpływa pozytwnie na kosmetyk i jego konsystencję.
:( - dopstepność - tylko zagranica
:( - cena - masakrycznie drogie! W tej chwili to już 16.95£ za 225 gram. Jeszcze rok temu płaciłam trochę ponad 14 GBP za ten kosmetyk

Super produkt, ale przy tej polityce cen Lusha nie wiem czy kupię go ponownie, gdyż chyba wolę szukać tanszych, zwykłych balsamów równie dobrze nawilżającyh (np. Neutrogena)

100% pozytywnych opinii, co tu dodawać :)

Cóż - potwierdzam wszystkie wcześniejsze opinie. Odżywka cudowna, zapach nie do opisania - nigdy nie czułam takiego zapachu, piękny. Nawilża, pozostawia lekką warstwę na ciele, skóra po niej jest mięciutka. Ja najczęściej smaruje nią nogi po goleniu aby złagodzić podrażnienie :) oraz w ciągu dnia ręce aby czuć zapach cały czas (długo się utrzymuje) :D jedyny minus to cena - kosmos, ale i tak używam cały rok, raz na kilka dni... zawsze dostaję kartę do Lush'a na Boże Narodzenie i potem sobie kupuje Ro's Argan ;) Wszystkie te balsamy farmony, ziaji, bielendy, soraya itp nawet w 5% nie dają takiego efektu jak ten (chociaż te firmy ogólnie są ok i lubię niektóre produkty).

Polecam, super zapach, szybko się wchłania, uwielbiam na pewno kupię ponownie świetnie się sprawdza po basenie

Doskonały.

Chyba najlepszy produkt do ciała, jaki miałam. Idealnie nawilża, leciutko natłuszcza, po jego zastosowaniu mam wrażenie lepszej, piękniejszej skóry na ciele. Stosuję go zgodnie z instrukcją co kilka dni pod prysznicem, najpierw myję ciało, smaruję, czekam 2-3 minuty i lekko spłukuję. Na skórze zostaje olejek, czuć go potem na ręczniku.
Skład doskonały (choć są na końcu składu propylparaben i metylparaben), olejki i esencje roślinne co niestety uzasadnia bardzo wysoką cenę (ponad 100 zł w przeliczeniu z euro), ale zakładając, że nie jest to mój codzienny nawilżacz do ciała, ale produkt do stosowania co parę dni na zasadzie domowego spa, wydajność jest satysfakcjonująca.

Zapach. To temat na osobną recenzję. Chyba zapach lubię w tym produkcie najbardziej: róża przepięknie wkomponowana w cytrusowe tło. Ten zapach mogłabym nosić jako regularne perfumy. Informacja dla fanów tego zapachu: tak samo pachnie olejek do ciała w kostce o nazwie Pearl również marki LUSH.

Używam tego produktu od: lipca 2015
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze.

Niesamowity! :)

PLUSY:
- wydajność
- przepiękny oraz długo utrzymujący się na skórze zapach
- konsystencja
- dobry skład
- balsam idealnie odżywia, nawilża, wygładza, zmiękcza skórę. Jego używanie to sama przyjemność. Dodatkowo dzięki walorom zapachowym daje uczucie relaksu i można poczuć się jak w spa.
- pozwala zaoszczędzić trochę czasu w łazience, tzn. jest szybszy w użyciu niż klasyczne balsamy czy masła do ciała

MINUSY:
- cena

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Bardzo fajny produkt

Świetny produkt, który pozwala na zaoszczędzenie czasu w łazience. Cudownie nawilża, bardzo ładnie pachnie i co nie zdarza się przy innych produktach - zapach utrzymuje się bardzo długo na skórze. Na plus jest oczywiście to, że jest to produkt wegański. Jedno czego nie moge przeżyć to cena (35$ plus podatek) i to, że nie jest dostępny w PL. gdyby nie to kupowałabym go cały rok

Wniebowstąpienie różane

Balsamowanie tym produktem to dla mnie - fanki różanego zapachu - czysta przyjemność. Świetnie nawilża! Używam go głównie do rąk i stóp, ponieważ mam przesuszone - skóra jest mięciutka i delikatna (nie zmywam kremu dlatego zostawia lekką warstewkę, może brudzić tablet lub telefon). Jest smaczny - niechcący policałam wykremowaną dłoń i mi posmakował :)
Bardzo lubię opakowania tej firmy pochodzące z recyklingu; zakrętka solidna.

Jestem na tak tak tak!

Nie widzę wad poza jedną - Lush w Polsce jest niedostępny. A jeśli byłby, to cena tego kosmetyku wywindowałaby pod nieboskłon :/

Dla Vegan.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie zjadania tj balsamowania