Editt Cosmetics, Magic Visage, Glamour, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Editt Cosmetics, Magic Visage, Glamour, Nail Polish (Lakier do paznokci)

Lakiery marki Editt z linii Glamour cechują się żywymi, soczystymi nasyconymi kolorami, głównie neonowymi. Buteleczka mieści 12 ml lakieru. Lakier ma mały, dość dobrze wyprofilowany pędzelek, dzięki czemu wygodnie się nim maluje. Trwałość jest bardzo dobra - wysycha w szybkim tempie, ale nie zasycha w buteleczce, nie robi smug, jest bardzo wydajny, jest odporny na wodę i detergenty a ze zmywaniem też nie ma żadnego problemu.

lakiery do paznokci
przedłużające trwałość lakieru

Całkiem ok

Lakier został kupiony dość nie drogo za około 3 zł.
Efekt tego lakieru jest bardzo piękny a efekt na paznokciach to piękny.
Wystarczy jedną warstwą pomalować a jak idealnie kryje. Trwałość jego nawet o czterech dni potrafi utrzymać się.
Jestem bardzo z niego zadowolona.

Zalety:
-cena
-dostępność
-ładny zapach
-krycie

Pod wrażeniem

Lakier dostałam w prezencie od mamy. Podobno kosztował grosze, lecz efekt, który daje jest świetny! Pędzelek jest precyzyjny, łatwo uzyskać ładny efekt, jest trwały. Z pewnością kupię ponownie
Polecam :)

Lakiery, których używała nawet moja babcia :)

Moja historia z lakierami od Editt jest długa. To chyba był pierwszy lakier jakim moja mama umalowała mi paznokcie. ^^ Kupowaliśmy je zawsze w naszym ulubionym sklepie z pierdołami. Kosztował 3 zł i było do wyboru cała ścianka kolorów. Pięknych kolorów. Miałam chyba z 15 odcieni. Naprawdę. Większość z nich miało super pigmentacje i świetna trwałość. Trwałość dawały wszystkie, ale niektóre nie dawały pełnego krycia i przebijały, potrzebna wtedy była kolejna warstwa. Lakier szybko schnął, co jest wielka zaletą, bo nie cierpię gdy lakier schnie cała wieczność. Ma wielkie opakowanie i super pędzelek, gdzie 3 ruchy i pomalowane. Ogólnie klasyczny lakier długo utrzymuje się na mojej płytce, kilka dni na pewno, mimo, ze dużo mocze ręce, itp. Szkoda, że nie są już (chyba) dostępne, bo chętnie bym wróciła do nich i przypomniała sobie te lakiery. Za taką cenę warto spróbować, bo jego jakoś jest świetna.

Świetny

Lakiery Editt po mimo swej niskiej ceny są wysokiej jakości kosmetykami. W małej 6 ml buteleczce znajduje się średnio gęsty lakier, który świetnie nakłada się na paznokcie. Jedna warstwa idealnie pokrywa płytkę. Lakier ekspresowo wysycha i jest niezwykle trwały. U mnie wytrzymuje nawet i tydzień. Na paznokciach u stóp nawet i 2 tygodnie wytrzymuje. Pięknie się błyszczy i ma intensywny kolor. Mała buteleczka nie pozwala lakierowi wysychać, gdyż szybko go zużyję.

Są dobre

Lakier te mają dość mocną pigmentacje ładnie kryją, wygodne opakowanie i pędzelek. Bardzo wydajne, nie zasychają w opakowaniu, dobrze się je nakłada, całkiem trwałe i są godne uwagi

Używam go przez kilka sezonów

Kilka lat temu (przynajmniej 4) kupiłam sobie ten lakier w odcieniu turkusu. Najczęściej maluje nim paznokcie u stóp i mimo że moda na kolory się zmienia, to ciagle do niego powracam, bo jest świetny pod każdym względem:
- nieduży pędzelek, który ułatwia aplikację
- nie zostawia smug
- jest dobrze napigmentowany, z reguły jedna warstwa wystarcza
- jest trwały: na stopach spokojnie utrzymuje się przez tydzień, a zwykle zmywam dopiero po 2 tyg
- tani
Minusy: dosyc trudno dostepny wbrew pozorom...

Chce nadmienić, że od tych kilku lat służy ta sama buteleczka :D lakier wcale nie wysycha.
REWELACJA!!

Dobry :)

Posiadam odcień koloru ciemnych różowych winogron z niewielkimi świecącymi drobinkami (niestety numer już się starl ;) )
Piękny kolor, którego tak mi zazdrości kuzynka kupiłam w chińskim sklepie, w 3gimnazjum (zapłaciłam bodajże 3,50 za 12ml). Lakier do tej pory jest plynny, a to duży plus, większy problem jest z jego trwaloscia. Bez top coatu utrzymuje się +/- 2 dni, a z nimi to nwm bo nigdy nie próbowałam. Posiada rodzaju pędzelka, który najbardziej lubię.

Dobre w niskiej cenie

Lakier, który jakością potrafi przebić niektóre popularnych marek lakiery za większe pieniądze. Posiadam kilka buteleczek, a każda w innym kolorze.

Pierwsze co rzuca się w oczy - nasycenie koloru. Nie trzeba kłaść po kilka warstw, by kolor był intensywny, a kolor paznokcia nie przebija się przez lakier. Jedna warstwa w zupełności wystarczy. Dzięki czemu dużo lakieru nie jest w stanie ubyć, a na tym zyskuje piekielnie wydajność.

Bardzo szybko wysychają. Może nie trwa to 60 sekund jak teraz proponują różni producenci, ale nie trzeba siedzieć po 10-15 minut zanim wyschnie, a potem piekielnie uważać, bo może jakiś materiał odbić się i zepsuje efekt.

Trwałość jak dla mnie jest w porządku. Sam lakier wytrzymuje 3-4 dni, ale jak położy się top to spokojnie około tygodnia wytrzymuje bez żadnych większych niespodzianek.

Nie gęstnieje. Często po prostu "mam lenia" i nie maluję paznokci, ale nawet po długim czasie lakier nie zastyga/nie gęstnieje w buteleczce.

Nie niszczy i nie barwi płytki paznokcia.

Cena - patrząc na jakość jaką ten produkt reprezentuje to te lakiery są za śmieszną cenę.

Dostępność - ciężko mi powiedzieć, bo kupiłam przy pierwszym lepszym zakupie kilka, bo za taką cenę to warto się skusić od razu na wiele kolorów. Potem ich nie szukałam, bo niektóre zostały mi do dzisiaj i nie zdążyłam wszystkiego zużyć.

Mogę z czystym sumieniem polecić, by spróbował, bo może być to całkiem niezły odpowiednik wszystkich tych drogich lakierów, które nie zawsze są tak dobre jakościowo jak cena powinna wskazywać.
Miałam 5 buteleczek, zużyłam w całości 3, a 2 pozostałe powoli kończę.

Bardzo lubie

Uwielbiam te lakiery. Za 3 (!!!) zł dostaję buteleczkę naprawde dobrego lakieru. Posiadam obecne 4 kolory i każdy sobie chwalę. Bez top coatu utrzymują się u mnie ok 3-4 dni, co dla mnie jest akurat, ponieważ zazwyczaj po czterech dniach i tak zmieniam kolor lakieru ;) Jedyne do czego można się przyczepić to, że czasami trzeba się naszukać żeby je dostać, ale ja dość często odwiedzam "chinczyki" czy inne sklepy "wszystko po... zł", więc dostępność nie jest dla mnie problemem.

Z czystym sercem POLECAM.
Za taką cenę warto wypróbować :)

Używam tego produktu od: Rok
Ilość zużytych opakowań: 4 buteleczki w użyciu

Fajne

W lakiery zaopatruje najczęściej w sklepikach typu wszystko po x złotych oraz w chińskich marketach. Zawsze wolę oszczędzić na lakierach i kupić je za 1-3 zł + postawić na dobry top coat. Po prostu nie widzę sensu kupowania droższych lakierów. Zawsze nakładam je na odżywkę a utwardzam topem. Jak dla mnie lakiery mają ładny wyrazisty kolor w dwóch warstwach, czyli standardowo. Z dobrym topem wytrzymuje 4-5 dni, czyli bardzo dobry wynik jak za tą cenę. Duza pojemność, dobry pędzelek, duży wybór kolorów, ładne i modne kolorki, polska marka .Nie mam się czego tutaj doczepić :)
Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać? :

Używam tego produktu od: od jakiś 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka buteleczek

Dziwna historia

Kupiłam kilka tych lakierów w sklepie z drobiazgami. Mam co do nich mieszane uczucia, ponieważ jeden odcień (ciemny nudziak) okazał się być naprawdę świetny, a inny (jasnoniebieski, zgaszony) - beznadziejny, więc ciężko mi o jedną, konkretną ocenę.
Wariant pierwszy, czyli kolor ciemnokremowy naprawdę wypadł dobrze. Dzięki dwum warstwom otrzymałam świetne krycie, szybko wyschnął, trzymał się bardzo długo. W dodatku kolor w stu procentach mi odpowiadał.
Za to jasnoniebieski wypadł koszmarnie. Szybko się starł, odpryskiwał po bardzo krótkim czasie.
Nie wiem, dlaczego, ale tak właśnie wygląda moja przygoda z tymi lakierami. Odcieniowi nude pozostałam wierna, natomiast wersję niebieską porzuciłam. Może kiedyś kupię inny kolor, zobaczymy, jak ta historia dalej się potoczy ;) tak czy inaczej, sadze, że jak na tę cenę (i szeroką gamę kolorów) produkt jest wart wypróbowania.

Nisko półkowy, a wysoko jakościowy ;)

O tym produkcie na wstępie można powiedzieć przede wszystkim to, co stanowi jego nazwa - MAGIC :) Rzadko spotyka się na polskim rynku istne perełki wśród lakierów, które spełniałyby poniżej przedstawione cechy:

- odpowiednią pigmentację, zapewniającą trwałe i równomierne rozmieszczenie lakieru bez smug i pęcherzyków powietrza;
- dobrą pigmentację;
- odpowiednią lepkość;
- wyprofilowany pędzelek do określonego lakieru;

Jednak od początku - produktu tego NIE DOSTANIEMY w gigantach kosmetycznych, tj. w Rossmannie, Naturze, Superpharmie, Hebe. Jak już wizażanki zauważyły - dostępność tych produktów możliwa jest albo drogą internetową, albo zajrzeniem do sklepów tylko: wszystko po 2-5 złotych, chiński market, drogerie osiedlowe, niektóre kioski Ruchu. Pojemność tych lakierów to aż 12 ml. Wybór kolorów jest szeroki, ale uzależniony od placówki, w której znajdziemy ów lakier - niektóre drogerie posiadają wyłącznie lakiery neonowe, z kolei inne - perłowe itp. Cena zazwyczaj wynosi od 2 do 5 złotych.

Wyżej przedstawione przeze mnie cechy odpowiedniego lakieru spełnia ten niepozorny produkt. Radzi sobie on o wiele lepiej niż produkty Rimmela, Inglota oraz Eveline.

Przede wszystkim lakiery Editt:
- pokrywają płytkę paznokciową równomiernie i bez prześwitu już od pierwszej warstwy;
- są dobrze napigmentowane oraz odpowiedniej lepkości, dzięki czemu lakier nie spływa i równomiernie wypełnia defekty paznokciowe oraz tworzy ładną taflę;
- pędzelek jest dobrze wyprofilowany do nakładania tego lakieru;
- produkt nie zasycha szybko w buteleczce (wyjątek: żółty lakier z serii lakierów neonowych, zgęstniał po dwóch tygodniach, jednak nadal możliwa jest równomierna aplikacja - wymaga to jednak większej precyzji)
- zakrętka od lakieru się nie zacina i łatwo można ją zawsze odkręcić;

To, co wyróżnia ten lakier na tle konkurencyjnych (i de facto, bardziej znanych marek) lakierów to przede wszystkim:
- cena
- wysoka jakość w porównaniu do ceny
- polska marka
- szeroki wachlarz kolorów
- duży okres czasu użytkowania
- praktycznie nie gęstnieje
- potraktowany utwardzaczem (np. Paese) potrafi wytrzymać tydzień bez zadrapań (posiada bardzo dobrą odporność na działanie detergentów)
- nie niszczy i nie odbarwia płytki paznokciowej (jednak i tak zalecam stosowanie go na bazę, lakier nawierzchniowy) - skład nie jest szkodliwy, nie powoduje łamliwości paznokci (przy odpowiednim traktowaniu paznokci - tj. stosowaniu odżywek, kremów i pielęgnacji wewnętrznej i braku problemów zdrowotnych).
- wydajność (ze względu na pojemność i odpowiednie pokrycia paznokcia tylko jedną warstwą).

To, co stanowi minust to przede wszystkim słaba dostępność. Ten produkt jest idealnym dowodem, że jakość nie idzie w parze z ceną, że dobry produkt nie potrzebuje natarczywej reklamy telewizyjnej (aczkolwiek z pewnością zwiększyłoby to popularność tego wyrobu), oraz, że "dobre, bo Polskie" :) Jeśli ktoś ma wolny czas i nie chce tracić pieniędzy na znane firmy w drogeriach, polecam spacer po centrum bądź własnej dzielnicy mieszkalnej i poszukać tego lakieru - w przypadku zawodu nie będzie takiego smutku i rozczarowania, niż jak wyda się na lakier od 10 do 20 zł ;) (i wyżej ;))

Osobiście polecam osobom dbającym o wygląd i zdrowie swoich paznokci, które szukają tańszej i równie dobrej alternatywy niektórych drogich a dobrych lakierów :) Posiadam kolor żółty i jasno fioletowy od ponad roku i nadal "żyją sobie w najlepsze" :) Czego chcieć więcej? :) Oczywiście, to nie jest cudotwórca (po pewnym czasie i tak zgęstnieje, i tak będzie się zdrapywał z paznokcia, ale czy to nie jest ogólna cecha lakierów zmywalnych? :))

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: połowa lakieru żółtego i 75% lakieru fioletowego