Colgate, Colgate-Palmolive, Colgate Total - pasta do zębów

Colgate, Colgate-Palmolive, Colgate Total - pasta do zębów

Pasta do zębów zawierająca wapń i fluor, zapewnia długotrwałą ochronę antybakteryjną. Posiada szerokie spektrum działania:

- działa przeciwpróchniczo,

- zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego,

- zapobiega paradontozie,

- chroni jamę ustną przed stanami zapalnymi,

- ma dzialanie odświeżające.

Skład: Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, PVM/MA Copolymer, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Titanum Dioxide, Carrageenan, Sodium Hydroxide, Glycerin, Sodium Fluoride, Triclosan, Sodium Saccharin

Cena: ok. 5 zł / 75 ml

Hit

Od kilku miesięcy używam tej pasty, ponieważ miałam już dość uczucia niedomytych zębów.

Plusy:
* bardzo dobrze czyści zęby
* przyjemny smak
* praktyczne zamknięcie

Minusy:
* mała pojemność, 75 zamiast 100 ml
* wiem, że ta pasta nie należy do drogich, ale są tańsze produkty tego typu (koszt pasty to 8 zł)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Triclosan i fluor! Ta pasta nas truje.

Używałam tylko tej pasty, dopóki nie zagłębiłam tematyki aspartamu i fluoru. Fluor jest trujący, natomiast triclosan RAKOTWÓRCZY!
Przestrzegam przed tą pastą i radzę czytać dokładnie składy innych..

Bez zastrzeżeń ;)

Kupilam paste w promocji w Rossmanie i nie zaluje! Spodziewalam sie czegos gorszego - mylilam się,
Bardzo fajna pasta. Cena OK, odswieza jame ustna, oczyszcza. Zeby myje baardzo czesto, daje super odswiezenie.
POlecam

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Świąteczny makijaż

dobra

kupiłam ta pastę przez przypadek - bo była w promocji - miała dodatkowo mniejsze opakowanie w bardzo przystępnej cenie. Akurat potrzebowałam takiego mniejszego opakowania na wakacje, więc kupiłam. W sumie to się nie zawiodłam, pasta dobrze się pieni, jest "smaczna", dobrze oczyszcza zęby, więc spełnia wszystkie moje wymagania. Jest idealna do stosowania na codzień.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml i zaczęte następne 75 ml

Mega!!!

Pasta cudownie się peini, a to dla mnie bardzo ważne;P Daje fajne uczucie odświeżenia, dobrze oczyszcza, jest wydajna, cena 5zł to nie dużo jak na takie cudo:P Wybiela zęby.

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

...

Genialna pasta! Odświeża, czyści, usuwa przebarwienia i płytkę nazębną, redukuje zapalenie i krwawienie dziąseł. Wszystko, co powinna posiadać dobra pasta, Colgate Total 12 posiada. I to za stosunkowo niską cenę - około 8 zł za 125 ml. Ale jest jeszcze jeden, ogromny plus. Dla mnie, jako osoby borykającą się z nadwrażliwością, to coś więcej. Codzienne szczotkowanie, 3 razy na dzień, po minimum 3 min redukuje nadwrażliwość!! Wcześniej używałem drogiej pasty - Colgate Sensitive Pro-Relief, tak dobrze reklamowaną, skuteczność po 60 sekundach... Oczywiście, jako osoba z nadwrażliwością, dałem się nabrać na chwyt reklamowy i spróbowałem. Jak na pastę 75 ml za ponad 15 zł, efekt był strasznie mizerny, wręcz zerowy. I to po kilku, dokładnych myciach, a nie wcieraniu przez minutę białej substancji. Reasumując, zachęcam do kupna, bo nie dość, że usuwa podstawowe problemy w jamie ustnej, to jeszcze potrafi w dużym stopniu zmniejszyć nadwrażliwość i to po jednej tubce. Ciekaw jestem dalszych efektów...

Używam tego produktu od: Miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: Na razie jedno.

Dla mnie bomba!

Ta pasta nadzwyczajnie robi baaardzooo dużo piany,która świetnie oczyszcza każdy zakamarek zęba.Ładnie pachnie i smakuje.Oczywiście nie posądzajcie mnie,że ja połykam tą piane:)W sumie nic już więcej nie mam do powiedzenia.Serdecznie ją polecam.

Używam tego produktu od:Nie używam

Fajna :)

Stosujemy z rodziną różne pasty do zębów i tą również wypróbowaliśmy. CHociaż aktualnie inna jest w użyciu .
Dobra pasta :) : ładnie pachnie, dobrze się pieni , odświeża .

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań: 1-2

moja ulubiona:)

Spośród past nie leczniczych jest moją ulubioną :) i nie tylko moją bo narzeczony też ją ciągle używa. Na codzienne mycie ząbków jest niezastąpiona, skutecznie usuwa osad oraz fajnie odświeża oddech, nie jest to nachalny zapach mięty tylko przyjemne odświeżenie. Jest bardzo wydajna bo niewielka jej ilość wystarcza na jedno użycie. Nie powoduje podrażnienia dziąseł z którymi od czasu do czasu mam problemy ( wtedy najlepsza jest lacalut active). Dostaje ode mnie 5 gwiazdek bo jak dotąd nie znalazłam lepszej zwykłej pasty.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:wiele

dobra...

Nie mogę winić jej za próchnicę, bo używam wielu różnych past do zębów, a i tak przy prawie każdej wizycie u dentysty czeka mnie borowanie:(
Lubię ją za smak;) Niecierpię past, które zostawiają nieprzyjemny smak w ustach i sprawiają wrażenie, jakby mój oddech miał przyjemniejszy zapach przed ich użyciem... Ta jest dobra, po prostu miętowa:)
A czyści jak wszystkie pasty... W normie;)

Używam tego produktu od: od dawien dawna...
Ilość zużytych opakowań: nie mam pojęcia. Dużo

dobra po prostu

Pasta jak pasta-"colgate" mówi samo za siebie
używam "mint stripes" i jest to najzwyklejsza pasta do zębów.Chyba wolę klasyczną wersję bo ta nie daje mi pełnego poczucia komfortu.Napewno nie oczyszcza z przebarwień po kawie-zęby jak żółte miałam tak mam.Odświeża, dość łagodnie i bezpretensjonalnie pachnie-jak zielona guma Orbit.Jest wydajna i ładnie się pieni.Ale nie zapadnie mi w pamięć na długo bo na rynku jest wiele ciekawszych pozycji a ja szukam dobrego łagodnego wybielacza.
Generalnie polecam

Klasyka

Bardzo długo używałam tej pasty, jest dobry - mam po niej świezy oddech i cudowne uczucie odświeżenia. Dobrze czyści i jest niedroga. Polecam