Cool Water EDT

Cool Water EDT

Cool Water marki Davidoff to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Cool Water został wydany w 1996 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon.

Kategoria: kwiatowo - wodne

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, pigwa, czarna porzeczka, lilia, melon, cytryna, lotos i calone
nuta serca: miód, głóg, jaśmin, lilia wodna, konwalia, lotos i róża
nuta bazy: jeżyna, korzeń fiołka, drzewo sandałowe, piżmo, malina, wanilia, brzoskwinia i wetyweria.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

W miarę

Kupiłam zapach nad morzem, spodobał mi się i fajnie "odświeżał" oraz poprawiał humor. Zapach z kategorii bardzo świeżej, dodającej energii ale lekko męski. Niestety trwałość mizerna, zapach się nie rozwija. Ciągle jest taki sam. Nie wiem czy polecać, ja go zużyję. :)

Meeh

Bardzo dobrze znam męską wersję tego zapachu i bardzo mi się podoba, natomiast wersja damska jest już słaba. Świeży i letni zapach jest dużym plusem, natomiast szybko mnie znudził chociaż szybko się ulatnia, więc jest nietrwały. Fajny na lato,ale to bardziej taka mgiełka. Bardzo ładny flakon.

Nie dla mnie

Perfumy dostała w prezencie i po zachwytach kilku koleżanek, byłam przekonana, że to jest super zapach. Jednak nie przypadł mi do gustu, nuta orzeźwiająca, lecz nie powalająca na kolana. Wykorzystam do końca flakonik, ale już na pewno się na niego nie skuszę.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Ulubione

Cudowny zapach na wakacje. Świeży, rześki, kojarzący się z latem, plażą, zabawą. Jest to mój ulubiony zapach na lato. Dostałam go 8 lat temu w prezencie i nadal powracam do tego zapachu.

Cool

Nie kupiłam, tylko dostałam w prezencie, więc nie miałam wpływu na wybór akurat tej wody.
Buteleczka prezentuje się ładnie i jest poręczna. Po psiknięciu w pierwszej kolejności czuć bardzo mocno alkohol i nie jest to szczególnie przyjemne. Po chwili jednak faktycznie ustępuje on miejsca świeżości. Zapach jest orzeźwiający i kojarzy się z nadmorskim wiatrem.
Nie jestem pewna jak długo się utrzymuje, bo po pewnym czasie albo się do niego przyzwyczajam albo zwyczajnie już go nie ma.
Zapach raczej na wiosnę i lato, dobry do pracy albo szkoły, nienachalny.

Średni

Miał być lekki, odświeżający
niestety do mnie nie przemawia
kupiłam na promocji w tk maxx, bo znałam męski odpowiednik
więc myślałam, ze ten mu nie będzie odstępował
niestety mała trwałość
brak efektu WOW!, na który liczyłam
opakowanie ma ładne

Ten jedyny

Kazda kobieta musi miec swoj jedyny, ulubiony, niepowtarzalny zapach. To jest wlasnie ten moj. Gdy go uzywam, widze plaze, ocean i fale. Jest to najladninejszy zapach jaki kiedykolwiek powstal ( wedlug mnie). Uwielbiam odswiezajace zapachy. Cool water nie jest slodki, a odswiezajacy. Polecam kazdemu, kto szuka czegos orginalnego i nie kwiatowego jak polowa perfum na rynku

Cool Water

Cudowny, rozkwitający i lekki zapach. Tuż po aplikacji czuć woń morskiego aromatu, która z czasem ustępuje delikatnym, słodkim kwiatom. Niestety nie jest trwały - utrzymuje się na skórze około 2-3 godziny. Flakon pięknie się prezentuje. Zastrzeżenia mogę mieć jedynie do korka, z którego detali schodzi srebrna farba. Idealny na lato, odświeżający, dzienny zapach.

mój zapach

Uwielbiam ten zapach, jest lekki i orzeźwiający. Buteleczka ok. utrzymuje się długo na skórze. Dla mnie to strzał w 10. Licze że często bedzie w promocji ;)

Morskie odświeżenie

Zapach orzeźwiający na lato lub na siłownię. Lekki, nie duszący, ale przy tym również nietrwały. Jest niedrogi, dosyć łatwo dostępny. Flakonik niestety mi się popsuł, bo korek nie trzymał się buteleczki.

Cool Water

Perfumy dostałam pod choinkę i zakochałam się.To jest idealny zapach,odzwierciedlający moją osobę,delikatny,świeży i taki lekki.Kojarzący z pewnością z Latem i szumem morskich fal.Zapach utrzymuje się naprawdę długo,na ubraniach wyczuwalny nawet do kilku dni,dosłownie.

Odświeżacz powietrza

Kupiłam, bo skusiła mnie promocja w Ross.
Jednak ładniej i bardziej intrygująco pachną odświeżacze do toalety.
Nie jest trwały, po 30 min. już go nie czuć.
Nie polecam