Lancome, Resolution D-Contraxol - intensywny preparat przeciwzmarszczkowy

Lancome, Resolution D-Contraxol - intensywny preparat przeciwzmarszczkowy

Intensywny preparat przeciwzmarszczkowy zmniejszający skutki tysięcy skurczów skóry właściwej, które powodują powstawanie zmarszczek mimicznych (na czole, między łukami brwiowymi, wokół ust i w okolicach oczu).

Główne zadania kremu Resolution:

- działanie odprężające

- działanie rozkurczowe

- działanie przeciwzmarszkowe

- działanie wygładzające.

- NAJWAŻNIEJSZY SKŁADNIK KREMU to D-contraxol czyli kompleks substancji mineralnych i roślinnych który zmniejsza mikroskurcze w tkance podskórnej.

- antyelastaza to substancja czynna która zapobiega rozkładowi tkanki sprężystej skóry

- witamina A (prekursor retinolu) która regeneruje skórę i wygładza już istniejące zmarszczki oraz zapobiega skutkom promieniowania ultrafioletowego mającego bezpośredni wpływ na tworzenie się zmarszczek.

Kosmetyk ma również starannie opracowany zapach i konsystencję o właściwościach relaksujących, wspomagając odprężające działanie kremu.

Ale to nie wszystko - krem ma specjalną konsystencję która optycznie wygładza powierzchnię skóry. I nie jest to zaleta pigmentów ale tego że w kremie jest 16 km mikrowłókien pokrywających skórę czymś w rodzaju niewidocznej siateczki, która wyrównuje nierówności i wypełnia zmarszki.

Preparat RESOLUTION wykorzystuje najnowsze osiągnięcia technologiczne i jest przedmiotem aż 12 patentów.

Występuje w 2 wersjach (każda 50 ml) :

AKSAMITNY KREM - dla skóry normalnej w kierunku mieszanej

KOMFORTOWY KREM - dla skóry normalnej w kierunku suchej

brak słów

naprawdę zabrakło mi słów na tytuł oprócz OMG !!!

"Skuteczność Lancome Resolution D-Contraxol potwierdzają badania prowadzone pod kontrolą dermatologiczną: zmarszczki mniejsze nawet o 30%! "

nie wiem na kim były te badania ale ja używając tego kremu mając lat ledwie 28 i nikłe linie na twarzy NIE ZAUWAŻYŁAM ABSOLUTNIE ŻADNEGO WYPEŁNIENIA

"Lancome Resolution D-Contraxol działa na skórę odprzężająco i rozkurczowo, likwidując niepotrzebne napięcia" - zapewniam was że napięcie wam wzrośnie bo będziecie się zastanawiać co zrobić z tym kremem i czy od razu pojemność do śmieci a opakowanie do pojemnika na plastikowe odpady czy jeszcze się wstrzymać

"Błyskawicznie wygładza i likwiduje zmarszczki, nawet te najbardziej głębokie! Sprawia, że zmarszczki są mniej widoczne i wyraźnie spłycone – jakby wypełnione od wewnątrz" - NO WAY

"Zawiera antyelastazę, opatentowaną molekułę, opóźniającą procesy niszczenia tkanki sprężystej skóry i pogłębianie zmarszczek" - może i zawiera ale cóż z tego wynika ???

"Opatentowane mikrowłókna, po raz pierwszy użyte w Lancome Resolution, maskują i wygładzają skórę, czyniąc ją gładką i jedwabistą" -krem jest dla mnie strasznie silikonowy więc stąd ta gładkość

"Lancome Resolution D-Contraxol to również delikatny, kojący zapach , obniżający uczucie stresu. Sprawi, że Twoja twarz będzie zrelaksowana, podobnie jak Ty" - to już kuriozum , jak jakakolwiek kobieta ma mieć zmniejszony poziom stresu jak ma na twarzy , przepraszam za kolokwializm , taki bubel ???

kończę bo się zestresowałam

Używam tego produktu od: używałam 5 lat temu

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

buuuu :-((((

Te dwie gwiazdki naciągane są, co wynika z mojego łagodnego charakteru :-) Krem jest znacznie mniej skuteczny niż Extremale Dermiki, po 2 miesiącach stosowania nie zauważyłam praktycznie żadnych rezultatów - poza podtrzymaniem tego, co wcześniej było skutkiem wysmarowania Bosweloxa L'Oreala. Chyba potwierdza się to co można poczytać na Makeup Alley - zachwycają się nim kobietki około wczesnej 3o-tki, a 40-latki wzdychają, dlaczego na nie to nie działa ... Kłopot w tym, że w wieku latek 30-tu i jeszcze paru to ja nie miałam zmarszczek mimicznych, ani żadnych innych, i nie były mi potrzebne takie kremy - wystarczyło regularne nawilżanie... ja bym chciała żeby działał teraz ;-) Krem jest ogólnie milusi, i owszem, łatwo się wchłania i pod tym względem przebija Dermikę o 15 minut ;-) ma leciutką konsystencję, nieco jak bita śmietana - tak jakby zawierał bąbelki powietrza wewnątrz .. i w związku z tym zużywa się błyskawicznie .. Subiektywnie podsumowując, zmarnowałam kupę kasy, i wcale mnie nie pociesza gift w postaci 2 kosmetyczek i mini produktów do demakijażu ...