Iwostin, Rosacin, Krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym SPF 15

Iwostin, Rosacin, Krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym SPF 15

Cena już od 22,50 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem na dzień łagodzący skórę z trądzikiem różowatym SPF 15. Neutralizuje rumień już od pierwszej aplikacji (wg badania in vivo w Niezależnym Laboratorium Badawczym), łagodzi i natychmiast redukuje podrażnienia, działa bardzo silnie przeciwrumieniowo, utrzymuje prawidłową równowagę flory bakteryjnej, silnie wzmacnia kapilary.
Wskazania: codzienna pielęgnacja skóry z trądzikiem różowatym zarówno w fazie Prerosacea i utrwalonych zmian naczyniowych, jak i pozostałych bardziej zaawansowanych fazach. Jest odpowiedni jako baza pod makijaż. Ma beżowy, neutralizujący rumień, kolor.
Substancje aktywne:
- Neutrazen™ - długotrwale zmniejsza nadreaktywność skóry na bodźce zewnętrzne i wewnętrzne. Hamuje aktywność neuropeptydów odpowiedzialnych za czerwienienie się i wrażliwość skóry.
- Pronalen Aesculus™ - wzmacnia napięcie naczynek, działa przeciwrumieniowo i poprawia cyrkulację krwi. Wraz z witaminą C wzmacnia ściany naczyń krwionośnych.
- Optisol ™ - optycznie maskuje zaczerwienienia i niedoskonałości skóry.
- Biolin - prebiotyk, który sprzyja rozwojowi pożytecznych organizmów bytujących na skórze, bez stymulowania wzrostu bakterii szkodliwych.
- Witamina C -chroni skórę przed wolnymi rodnikami, dzięki czemu zapobiega procesom degeneracyjnym i starzeniu się skóry. Rozjaśnia skórę, wspomagając usuwanie przebarwień, uszczelnia i uelastycznia naczynia włosowate, stymuluje produkcję kolagenu.
- Physiogenyl® - działa energizująco, stymuluje wzrost i regenerację komórek. Ogranicza wykwity trądzikowe. Stanowi doskonale źródło energii oraz cennych pierwiastków śladowych, takich jak cynk i mangan. Zapewnia również odpowiedni poziom nawilżenia naskórka.
- Fotostabilne filtry UVA i UVB - skutecznie chronią delikatną i zaczerwienioną skórę przed drażniącym działaniem promieniowania UV, pod którego wpływem kruche naczynia ulegają rozszerzeniu i wykazują tendencję do pękania.

spełnił moje oczekiwania

Wypróbowałam najpierw próbkę, postanowiłam kupił cały krem . nie mam trądziku lecz mam cerę naczynkowa mieszana wrażliwa. krem spełnił moje oczekiwania, cera uspokojona, zaczerwienienia zredukowane nie świece się po nim co daje duży plus i pory jakby mniejsze . jak dla mnie super.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1196723].usefull || 0 }}% pomocna.

Krzywdy mi nie zrobił

Uzywam tego kremu od jakiś paru miesięcy , na mojej cerze nie widzę jakiś spektakularnych efektów ale trochę koi cerę więc to i tak dużo. Mógłby bardziej nawilżać , generalnie dość wydajny .

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1072451].usefull || 0 }}% pomocna.

Ideał!!!

Używam twego kremu od ok roku, razem z kremem na noc tej serii.
Wcześniej stosowałam kremy Biodermy sensibio, ale po kilku latach przestały działać, skóra się przyzwyczaiła, po namowach koleżanki z trądzikiem różowatym, kupiłam Iwostin i NIE ŻAŁUJĘ!!!
Krem praktycznie po pierwszej aplikacji uspokoił moją cerę, skóra stała się bardziej matowa i dużo mniej zarumieniona. Bałam się zapchania, czy krostek, ale nic się nie działo i nadal nie dzieje.
Krem jest bardzo wydajny!!!
Polecam każdemu, kto ma problem z trądzikiem różowatym, ale nie tylko, krem również pomoże osobom z bardzo wrażliwą i wymagającą cerą, krem nie uczula!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1041138].usefull || 0 }}% pomocna.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

BARDZO DOBRY PRODUKT

KREM SPEŁNIŁ MOJE OCZEKIWANIA, ZMNIEJSZA RUMIEŃ NA TWARZY, DOSKONALE MATUJE ZACZERWIENIENIE, ŚWIETNIE NADAJE SIĘ JAKO PODKŁAD PO MAKIJAŻ. JEDYNY MINUS TO KONSYSTENCJA KREMU, KTÓRA NIE WCHŁANIA SIĘ OD RAZU PO NAŁOŻENIU.

Używam tego produktu od: 6 MIESIĘCY
Ilość zużytych opakowań: 2 OPAKOWANIA

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[960882].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny jeśli chcemy pogorszenia skóry

Nie zasługuje on na nawet część gwiazdki bo niby za co?
Polecam postarać się o próbkę chyba, że ktoś lubi ryzyko ;)
Mam skórę nadwrażliwą, mieszaną, odwodnioną, zaczerwienioną, od czasu do czasu pojawia się jakiś wyprysk (najczęściej przed miesiączką)
Nigdy nie zdażyło się by jakikolwiek krem, serum, maseczka czy cokolwiek spowodowało u mnie wysyp krostek TEN produkt to spowodował!!!
Po 1 aplikacji po kilku godzinach miałam mnóstwo nowych krost! I ciągle się pojawiały nowe!

Zaleczyłam je i dałam szansę ponownie.
Ta sama sytuacja! Wysyp nowości!!!

To jest efekt tegoż produktu. Redukcja rumienia po 1 aplikacji? Chyba u osoby która go nie posiadała przed aplikacją ;)

Jedynym plusem było to, że nie kupiłam tego produktu, a testowałam próbki.

Używam tego produktu od: dwukrotna aplikacja
Ilość zużytych opakowań: próbki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[895782].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie...

Zachęcona opiniami na wizażu i faktem, że jednak jest to dermokosmetyk skusiłam się na ten produkt. I cóż mogę powiedzieć...nie chce ze mną współpracować. Dodam, że mam cerę naczynkową, mieszaną.

+ wydajny. w moim przypadku niestety

+/- nawilża, ale tylko krótkotrwale
+/- ładnie wygładza buzię, ale...(jak wyżej) na krótko

i to tyle jeśli chodzi...w sumie o neutralność, bo zaletami bym tego nie nazwała. Szkody niestety też wyrządził.

- zapchał moją i tak nieciekawą, ze względu na typ cery, twarz (po jakichś 2 tyg. stosowania)
- on ma za za zadanie redukować zaczerwienienia? nie zauważyłam...
- cena. za 40 zł liczyłam chociaż na maleńki cud.

Po prawie 2 miesiącach stosowania rozstaję się z nim. Jestem zmuszona umieścić go w koszu.

Używam tego produktu od: miesiąca i już dłużej nie dam rady

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[877312].usefull || 0 }}% pomocna.

Na początku zaznaczam, że nie mam cery z trądzikiem różowatym, lecz "jedynie" naczynkową. Krem pachnie tak, jak powinien pachnieć dermokosmetyk:)

+ faktycznie redukuje zaczerwienienia i sprawia że cera jest bardziej jednolita

- mógłby troszkę lepiej nawilżać
- zamknięcie tubki trochę nieszczelne

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864957].usefull || 0 }}% pomocna.

cztery z plusem

Właśnie zużyłam swoją pierwszą tubkę.
Używałam duetu - kremu na noc i na dzień.
Kemu na noc używam zamiennie z innymi kosmetykami na noc i zostało mi go jeszcze troche ten się trochę szybciej skończył, używałam codziennie.

Jako, że kremów do skóry z trądzikiem różowatym jest dość mało nie mogę przebierać i biorę co jest. Ziaja, Pharmaceris, Iwostin i Dermedic..

Pharmaceris jest z trochę wyższej półki cenowej, zakupiłam go na promocji -40% w aptece DOZ.

Krem koloru jasnego beżu - nie przeraziło mnie to - wcześniej używałam Dermedic który był koloru zielonego ;P
Wchłania się i kompletnie nie widać go na skórze, wchłania się i niestety zbyt mało nawilża, zwłaszcza policzki ( używałam w sezonie jesienno zimowym ), musiałam dokładać dobie dodatkowo krem nawilżający. Jeśli chcemy nałożyć kilka warstw tego kremu to zaczyna się rolować.
Nadaje się pod makijaż.
Razem z kremem na noc tworzą fajny duet i widocznie poprawił się stan mojej cery.
Nie zapycha a wręcz zauważyłam mniej niechcianych gości na twarzy.
Nie ma zapachu - plus.
Opakowanie tubka jest ok - można kontrolować zużycie, pod koniec gdy nie chciał się wycisnąć rozcięłam tubkę i na ściankach było jeszcze sporo kremu ! Wystarczyło go jeszcze na 4 dni smarowania.

Jestem jak najbardziej na tak i na pewno jeszcze kupię !
Cena adekwatna do jakości - polecam !

Używam tego produktu od: października

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[864516].usefull || 0 }}% pomocna.

To nie to

Krem ten zużyłam w wielkich bólach.

Nieststy nie ukoił moich zaczerwienionych policzków, nie nawilżył mnie specjalnie i co naprawdę mnie zaskoczyło zupełnie nawet odrobinę nie zmniejszył rumienia na policzkach. Lepsze działanie przypisuję nivea soft:)

Poza tym dość irytował mnie kolor tego specyfiku. Za taką cenę zupełnie nie polecam Dodatkowo po tym jak nie poradził sobie z moimi zaczerwienianiami nie wyobrażam sobie żeby mógł ukoić skórę z trądzikiem różowatym.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[857487].usefull || 0 }}% pomocna.

idealny w leczeniu tego typu trądziku !

Odkąd dowiedziałam się, że mam problem z trądzikiem różowatym byłam niezadowolona, ponieważ jest to bardzo trudny do wyleczenia typ trądziku. farmaceutka poleciła mi w aptece ten iwostin i okazało się,że był to strzał w 10 ! genialnny produkt, mega zastosowanie, świetny skład, matuje elegancjo. cały jest naj. z czystym sumieniem polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[834125].usefull || 0 }}% pomocna.