Creme Gourmande (Krem do rąk i paznokci)

Creme Gourmande (Krem do rąk i paznokci)

Cena już od 29,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Odżywia, działa przeciwutleniająco.
Formuła zawiera opatentowane Polifenole z winogron o działaniu przeciwutleniajacym, Vinolevure*, ekologiczne masło karite, olejek z pestek winogron, awokado, glicerynę roślinną, słodką pomarańczę. Intensywnie odżywia skórę. Skóra staje się gładka, nawilżona i ochroniona. Nie pozostawia tłustego filmu.
0% parabenów, fenoksytanolu, barwników, olejków mineralnych, nie powoduje zaskórników.

kremy do rąk
nawilżające, regenerujące
w tubce
krem
50 - 100ml

Cytrusowe cudeńko :)

Wypróbowałam dostając gratis w aptece i od razu się w nim zakochałam zresztą nie tylko ja moja mam i chłopak też go chwalą nareszcie nie kleją mi się rece i pięknie pachną cytrusami :)
Szybko się wchłania i daję uczucie "miękkiej" skóry.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1066096].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry krem

Moje suche dłonie wiecznie były moją zmorą.
Olejki ,maseczki ,kremy ,to wszystko działa u mnie tylko na chwilę.
Ten krem jest inny.
Po jego użyciu natychmiast czuć ulgę. Dłonie stają się nawilżone i jaśniejsze.
Ogromny plus za szybkie wchłanianie i brak lepkości .
Za to uwielbiam ten krem ,będę mu wierna bardzo długo ;-)
Ostatnio kupując go w aptece oniemiałam z uwagi na jego cenę. Na rachunku widniała cena 8 zł.
Wróciłam zdziwiona do kasy,gdyż wcześniej płaciłam ok 30 zł.
Okazało się ,że marka Caudalie wycofuje swoją ofertę z tej apteki i stąd taka obniżka.
Wykupiłam wszystkie sztuki które były w aptece ;-))
Niestety teraz będę zmuszona do zamawiania online,wielka szkoda!

Używam tego produktu od: czerwiec 2015
Ilość zużytych opakowań: 5 pełnowymiarowych

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1043439].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety przeciętny...

Kupiłam w zestawie z balsamem do ust i od razu zakochałam się w jego intensywnym (coś a la winogrona i grejpfruty) zapachu i przyjemnej konsystencji. Niestety oprócz tego okazał się totalnie nie wart miłości i wydanych pieniędzy, bo moim dłoniom nie pomógł ani trochę. A było to latem, więc nie miał szczególnie utrudnionego zadania. Podobnie jak kremy L\'Occitane posiada tylko zapachowe walory, pielęgnacji lepiej poszukać gdzie indziej.

Używam tego produktu od: maja
Ilość zużytych opakowań: męczę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1033381].usefull || 0 }}% pomocna.

depilacja czego nie wolno

Oj tak

Muszę oddać szacunek kremowi Caudalie - do tej pory znałam tylko cudowną Eau de Beaute, reszta kosmetyków marki za bardzo mnie nie interesowała, aż do momentu otrzymania sporej kosmetyczki z miniaturami produktów przy zakupie Eau. I właśnie wsród małych tubeczek znalazł się krem do rąk Creme Gourmande.

I bardzo się cieszę, że tak się stało, gdyż po skończeniu tubki 15 ml, poszłam do apteki po większe opakowanie.

Krem idealnie nawilża, chroni, wygładza,rozjaśnia i otula miękką powłoczką dłnie. W żadnym razie nie tłustą - po aplikacji można od razu wziąć coś do ręki i nie ma obawy, że na papierach odbiją się tłuste plamy. Idealny w podróży. Bardzo wydajny, aby nawilżyć dłonie wystarczy odbrobina. Krem jest świetny na okres wiosenno - letni, gdy szukam kosmetyków lekkich.

Jedną rzeczą, której nie lubię w Caudalie jest zapach. Wiem, niektóre Panie go uwielbiają, ale to właśnie ten zapach wiogron, lekko zmieszany z pomarańczą niekoniecznie przypadł mi do gustu. Jednak nie mogę narzekać na linię winogronową, ma dobre produkty, jej nazwa wzięła się od głównego składnika. Wytrzymam. Dam radę.

I kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1, całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028629].usefull || 0 }}% pomocna.

nie znalazłam jeszcze lepszego i... już chyba nie będę szukać :)

to najcudowniejszy krem na świecie!
skład- idealny! zapach boski! a właściwości- genialne:)
otula dłonie przyjemną (nie-klejącą!) powłoczką i czuć, że je chroni
dłonie wyglądają na bardzo zadbane, wypielęgnowane i po dłuższym stosowaniu widać, że są rozświetlone, przyjemnie gładkie... no cudo!
warto czekać na promocję- ja w swojej ulubionej aptece na mieście znajduję go często za 29zł za sztukę, a że jestem tam stałą klientką to dostaję jeszcze 10% rabatu i od razu robię zapasy:) no bo w normalnej cenie trochę drogo... ok.50zł ale wydaje mi się, że warto!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: ok. 3-4

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[899974].usefull || 0 }}% pomocna.

Bezkonkurencyjny

Najlepszy krem do rąk, jaki miałam.
Upolowałam na promocji, za połowę ceny i zakochałam się.
Lekka konsystencja, łatwo się wchłania, i przede wszystkim NAWILŻA. Dość wydajny - używałam przez jakieś 2 miesiące.
Zapach też bardzo ładny, nietuzinkowy.
Gdyby nie ta cena.... ;)

Używam tego produktu od: używałam przez 2 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[890732].usefull || 0 }}% pomocna.

Luksusowe pieścidełko do dłoni

Krem udało mi się kupić za 19 zł (przecena z... 59zł) i tyle za krem do rąk mogę zapłacić, ale prawie 60 zł to stanowcza przesada. Tym bardziej że krem żadnych cudów nie robi, jest bardzo dobry, ale nie wybitny.
Największym atutem moim zdaniem jest zapach, naprawdę przepiękny, bogaty, cytrusowo-winogronowy. Wyczuwalny długo, także przez otoczenie, ale nie jest to nic męczącego - są to zdecydowanie naturalne, złożone aromaty. Za to ma u mnie największy plus, zresztą własnie tym Caudelie podbiło moje serce.
Co do pielęgnacji to ładnie zmiękcza, wygładza, jednak na moje przesuszone dłonie jest nieco za słaby. Szybko się wchłania i nie zostawia lepkiej warstwy. Na noc muszę go "zaimpregnować" na wierzchu czymś wazelinowym i cięższym.
Krem wydajny, opakowanie miłe dla oka, wygodne w użyciu (precz z zakrętkami! ;)) i ogólnie jest miło. Gdyby nie przegięta cena na pewno jeszcze bym po niego sięgnęła, ale sorry Winetou - może Neutrogena tak bosko nie pachnie, ale pielęgnuje lepiej i jest 4x tańsza.

Używam tego produktu od: 4 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[881245].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy krem do rąk

Mój krem ma fioletowe (a nie zielone) opakowanie
+ zapach i jeszcze raz zapach
+konsystencja
+natychmiastowe wchłanianie
+bezpośrednio po użyciu dłonie są aksamitnie gładkie

- cena
-zamknięcie opakowania

Wszystko w jakości tego kremu sprawia, że chciałabym go używać cały czas.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[844664].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy krem do rąk

Stosowałam sporo kosmetyków z firmy Caudalie i prawie wszystkie mnie zachwyciły. Mają świetne składy, co przekłada się na ich działanie.

Zalety:
- mocno nawilża i regeneruje skórę dłoni,
- szybko się wchłania i nie klei się,
- ma piękny zapach,
- poręczne opakowanie

Wady:
- dość wysoka cena

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[786432].usefull || 0 }}% pomocna.

Troszkę zawiedziona.

Ostatnimi czasy mam świetną rękę do kosmetyków Caudalie. Wyszukałam sobie kilka perełek, które wymazały wcześniejsze uprzedzenie do tej marki.

Ten krem, niestetety, jest zupełnie średni.

Opakowanie ma bardzo poręczne.

Zapach jest dość intensywny, jak musująca pomarańczowa oranżadka, przełamana świeżością winnego moszczu. Utrzymuje się na skórze około godziny.

Konsystencja dość lekka, krem wchłania się bardzo szybko. Moja skóra lubi go dostawać w dużych porcjach. Jak dla mnie, jest bardzo mało wydajny.

Nieźle nawilża, zmiękcza i odżywia, ale nie odstaje w tym od reszty poprawnych kremów do rąk.

Mam wrażliwą skórę i ręce lekko szczypią mnie tuż po nałożeniu kremu.

Kosmetyk nie zostawia na dłoniach filmu ochronnego,nie lepi się, ale też nie chroni przed zimnem, wiatrem i podobnymi.

To bardzo sympatyczny kosmetyk, choć zupełnie nieszczególny. Raczej nie będę do niego wracać.

Trzy gwiazdki za niezłe działanie, przy uwzględnieniu podrażniania i małe wydajności. Dodatkowe pół za dobry skład.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[764118].usefull || 0 }}% pomocna.