Colgate-Palmolive, Colgate Triple Action - pasta do zębów

Colgate-Palmolive, Colgate Triple Action - pasta do zębów

Trójkolorowa pasta do zębów zawierajaca unikalny system GermDefence o potrójnym działaniu:
- zapewnia ochronę przeciwpróchnicza,
- ma działanie wybielajace,
- zapewnia swieży oddech.

Cena: 4-5 zł / 50 i 75 ml

lubię Colgate :)

Przepadam za pastami Colgate. Moim ulubieńcem są te ze stajni Max Fresh, ale jak trafi się dobra cena, to biorę też inne rodzaje.

Z tej również jestem zadowolona:

* dobry, łagodny smak (choć wolę te, które szczypią)
* dobrze się pieni
* dobrze oczyszcza
* ma ładny wygląd - 3 paski na szczotce, a nie wielokolorowa breja :P
* wydajna
* nie wysusza! co się nagminnie zdarza w przypadku takich zwykłych, drogeryjnych past

Na minus: nie wybiela (choć nie spodziewałam się tego mimo obietnic producenta) i mogłaby lepiej i dłużej odświeżać.

3 kolory

Wyjeżdżając na wakacje zapomniałam spakować pasty do zębów. Musiałam więc jakąś kupić. Wybór padł na tę właśnie, bo była najtańsza ( zapłaciłam 1, 5 euro ).

Najbardziej podoba mi się w niej to, że po wyciśnięciu pasty na szczoteczkę jest w dalszym ciągu w 3 kolorach ;-) mała rzecz a cieszy ;-)

Dla mnie była dobra, fajnie oczyszczała i nadawała świeżość. Nie widziałam tego efektu wybielenia, ale też wcale się go nie spodziewałam zobaczyć. Ot taka zwykła pasta do codziennego użytku.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 miesiące

Zbyt łagodna

Plusy:
- w miarę tania
- bardzo wygodne opakowanie z zatrzaskiem
- przyjemny zapach

Minusy:
- TESTOWANA NA ZWIERZĘTACH
- słabo oczyszcza (muszę myć dwa razy, żeby mieć naprawdę gładkie zęby)
- mogłaby się mocniej pienić (ale ja jestem z tych co lubią pełno oczyszczającej piany w ustach, tu niestety- mało się jej wytwarza)
- nie daje uczucia odświeżenia (tzn. daje, ale dosłownie na kilkanaście minut)
- nie wybiela (chociaż producent zapewnia, że będzie to robiła) a myłam nią zęby 3-4 razy dziennie i nic

Podsumowując: bardzo łagodna pasta do codziennego użytku. Ale jeśli ktoś lubi czuć odświeżenie to ona się nie sprawdzi.

Manicure - pastelowe paski

3w1 :)

zakładając aparat ortod musiałam wybrać druga pastę oprócz elmex. wybór padł na tą pastę.

dobrze się pieni,
oczyszcza
odświeża

wiec spełnia swoje triple action ;)

Używam tego produktu od: 2 mies

Po prostu dobra

Colgate to moja ulubiona marka past do zębów. Próbowałam już wielu z tej "stajni" i większość z nich mi odpowiadała. Triple Action jest tą, do której wracam, bo wszystko mi w niej pasuje - smak, skuteczność czyszczenia i efekt odświeżenia po szczotkowaniu zębów.

Pasta ta ma dobrą, gęstą konsystencję i daje fajną pianę, a ja lubię dużo piany, i to takiej porządnej, zwartej. Smak jest nieźle zbalansowany, niezbyt intensywny i na szczęście nie ma mentolowej nuty, której nie lubię. Wydajna. Oczywiście ;) nie wybiela. Ale jest po prostu OK.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kilka

raczej nie dla mnie...

kupiłam, bo spodobało mi się to niby potrójne działanie. niestety zauważyłam, że ząbki jakby mi pożółkły i oddech wcale nie był świeży. wniosek-wracam do ukochanej colgate max white:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pół

Przyjemna pasta

Pasta odświeża na dość długo, dobrze się pieni, nie wysusza ust, ma przyjemny smak, niewiele kosztuje a do tego jest wydajna. Plus za to, że nie ma agresywnych barwników, dzięki czemu nie farbuje szczoteczki, oraz za otwierany dzióbek zamiast zakrętki.

Czas używania produktu: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przeciętna

Stosujemy tą paste z całą rodziną na przemian z pastami Blend-a-med i powiem ,że ani jedna ani druga nie jest niczym wspaniałym. Ale że jest to recenzja pasty Colgate więc pisze o niej ;).
Pasta ma bardzo fajny miętowy zapach, ładnie się pieni i jest nawet wydajna.
Dopiero teraz przeczytałam ,że ta pasta ma ( w pobożnym życzeniu producenta) działanie wybielające.
Nic takiego nie zaopserwowałam. Nie wybiela ani trochę.

Podsumując jest to dobra rodzinna pasta , ale nie ma w niej nic wspaniałego. Od przeciętna.

Ilość zużytych opakowań: dziesiątki

Lubię.

+ Ma przyjemny, miętowy smak, odświeża oddech,
+ Nie szczypie w język (co, niestety, robi wiele past),
+ Dobrze się pieni, ma przyjemną konsystencję,
+ Jest niedroga,

- Niestety, nie wybiela ani trochę,
- Niewydajna.

Ale polecam. Lubię zmieniać pasty, ale do tej jeszcze kiedys wrócę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: skonczylam jedno

Ot taka sobie

Ta pasta mnie nie urzekła używałam jej dłuższy czas, ale jakoś nie podpasowała mi, nie odświeżała oddechu wystarczająco, nie zapewniała uczucia świeżości, czego jednak wymagam od pasty, miałam wrażenie niedomytych zębów i bardzo mnie to denerwowało, zawsze musiałam poprawiać mimo iż dokładnie szczotkuje żeby, nie zapewniła mi tez jakiejś bieli zębów, nie mam dużych przebarwień po kawie ale niestety nie usuwała po niej osadów. Raczej to pasta nie dla mnie.
ilość zużytych opakowań: 2

jedna z lepszych

jedna z lepszych past colgate .Odświeża oddech na długo, ma właściwości wbielające bo pomimo palenia paierosów pierwszy raz moje zęby nie są żółte - a próbowałam najróżniejszych past. Co do ochrony przed prócnicą to ciężko powiezieć po tak krótkim czasie użytkowania - czas pokaże. Ogólnie pasta godna polecenia, ja z pewnością będe dalej ją stosować.

super piana

Bardzo dobrze odświeża oddech, odświeżający zapach, podczas mycia wytwarza się bardzo duż ilość piany, ładnie pachnie i nie jest słodka. Bardzo dobrze odświeża oddech i świetnie myje i pucuje ząbki, ciach ciach.