Yves Rocher, Phytum Actif Anti-Age, Szampon przywracający włosom żywotność (do włosów farbowanych)

Szampon zawiera składniki odbudowujące: Pro-Retinol 100% roślinny, który stymuluje odnowę komórkową oraz Anty-glyskin, który spowalnia proces sztywnienia włókien kolagenowych skóry głowy. Włosy odzyskują blask, są wzmocnione i bardziej gęste.

Dobry,ale GlissKur Brąz lepszy

Nie wysusza włosów- rzeczywiście są jakby bardziej błyszczące i gęste (ale Gliss Kur Satynowy Brąz robi to lepiej) zapach ma cytrusowy, jednak łagodniejszy niż ten YR zwiększający objętość włosów farbowanych . Chyba najlepszy z szamponów YR, które miałam do tej pory- dlatego 4* (zapłaciłam za niego ok.10 zł- za tę cenę ok).

Używam tego produktu od:kilka miesięcy temu

godny polecenia

Mam włosy właśnie takie, do jakich szampon jest przeznaczony, a więc farbowane, cienkie, bez połysku.
W moim przypadku zastosowanie szamponu korzystnie wpłynęło na ich stan. Odzyskały połysk, podniosły się, jest ich jakby więcej, a w dodatku po ułożeniu fryzura trzyma się bardzo długo, choć niczym jej nie utrwalam.
Nie wydaje mi się się jednak, aby szampon był odpowiedni tylko do włosów suchych. Producent nic o tym nie pisze. Ja mam włosy szybko przetłuszczające się, a szampon nie obciążył ich i dość długo wyglądają świeżo.
W promocji nie jest drogi (9,90), ma ładny, owocowy zapach i dosyć gęstą konsystencję. Opakowanie ładne, ale zamknięcie nieprzemyślane, przy wylewaniu trochę szamponu zawsze zostaje w takim zagłębieniu, które jest przy otworze. Otwieranie wymaga sporo wysiłku, ale da się przeżyć.Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Super kosmetyk

Konsystencja super, jest wydajny i pachnie znakomicie (na moje to grapefruity).
Używam go od 3 lat i jestem z niego super zadowolona. Normalnie jest dość drogi, ale ja go kupuję jak są promocje (np. 2 w cenie 1).
Uzywa go też moja mama, która ma rozjaśniane i zniszczone włosy, a po tym szamponie nie musi nawet używać odżywki. Dodatkowo zawsze miała problem z łupieżem, a odkąd używa tego szamponu, problem zniknął.
Polecam gorąco.

Używam tego produktu od:ponad 3 lat
Ilość zużytych opakowań:średnio 6 w roku

Anna Małecka masaż twarzy

Szamponu używam już od ponad miesiąca wraz z 'Maską do włosów przywracającą włosom żywotność' YR i po takim okresie czasu muszę z przykrością stwierdzić, że niestety szczególnych właściwości tych produktów nie zauważyłam.
Szampon ma gęstawą konsystencję, koloru różowej perły. Dobrze się pieni, dobrze też spłukuje. Włosy są miękkie, gładko się rozczesują, wyglądają atrakcyjnie - ale niestety tylko przez krótki okres czasu. Myjąc włosy rano, wieczorem już wymagają pielęgnacji. Jest to irytujące, tym bardziej, że 'tłuste' włosy niemiłosiernie mnie drażnią.
Opakowanie chociaż ładnie wygląda, to nie jest wygodne - zamknięcie 'trzyma' bardzo mocno i niejeden paznokieć już niemal na nim złamałam.
Jedyny plus szamponu to naprawdę ładny zapach, a także duża wydajność. Aczkolwiek to dla mnie stanowczo za mało.

świetny

Gęsty, wydajny szmpon. Włosy po jego użyciu są miękkie, błyszczące, na pewno bardziej puszyste. Nie mam problemu z rozczesaniem moich rozjaśnionych włosów.
W promocji można go kupić tanio.
No i pięknie pachnie.

super!

Może nie jestem obiektywna, bo każdy ma inne włosy, ale moim, cienkim, delikatnym i farbowanym bardzo służą szampony z tej serii.
Również ten jest świetny. Włosy są po nim błyszczące, zdrowe, jest ich więcej, dobrze się układają.
Cena w promocji- do przyjęcia.

Co to miało być?

Miał przywracać żywotnoś włosom farbowanym...hmm... jak dla mnie to zwykły szampon tylko trochę gęstszy. Zapach fajny ale co mi po zapachu. Szampon jest malo wydajny - zuzyłam całą butelkę w dwa tygodnie a włosy mam zaledwie póldługie. Różnicy w kondycji włosów nie ma prawie żadnej :-( Rozczarowanie.

Dobry

Ta wersja nie jest do farbowanych włosów. Do tego rodzaju piórek jest w różowym opakowaniu. Mi się przysłużył. Rzeczywiście jest dość drogi. Ale jeszcze w zasięgu zwykłego śmiertelnika. Konsystencję ma dobrą, miły cytrusowy zapach. Włosy po jego użyciu dość dobrze się rozczesują. Są miękkie i miłe w dotyku. Wygladają na zdrowe. Mimo mojej słabości do kawy i przebywania w zadymionych pomieszczeniach.

dobry dla mezczyzny!

Kupilam mojemu ukochanemu ten szampon (wersja do zwyklych nie farbowanych ale to ten sam szampon, nawet wyglada jak na foto) bo meskie zadne nie pomagalyMoje sloneczko mialo problem z dosc twarda skora glowy, cos jakby lupiez, a ten szampon obiecywal na to zaradzic (cos tam o naprawie skory)I rzeczywiscie. Skora glowy czysciusienka, mieciutka.Wloski gladnie, mile, pachnace. Trzeba wmasowac, ale naprawde- wyglad glowy - superMoze wiec jak ktos ma podobne problemy to mu ten szampon zaradzi. Mozliwe ze ma to zwiazek ze starzeniem sie skory bo w skladzie jest retinol. Tak czy siak- dziala bardzo przyzwoicie. I zaplacilam za niego w promocji 9,90 :-)

Oj, nie, nie i nie...

No niestety, po raz kolejny zawiodłam się na szamponie Yves Rocher. A tak wiele sobie obiecywałam po tym produkcie, bo przecież ma taką "bogatą" i "mądrą" nazwę.Co do efektów, to kolor może i odżył,tzn,. włosy są bardziej błyszczące, ale oklapnięte. Nie ma to wg mnie żadnego związku z ich żywotnością (no chyba, że chodzi o życie włosa).Miałam nadzieję, iż włosy będą choć trochę puszyte, podniesione, podatne a tu niestety długo by czekać na takie efekty.Szampon jest w bardzo nowoczesnej butelce, ma ładny zapach i kolor,ale to za mało. ...