Ziołowy balsam koloryzujący z ekstraktem z henny

Ziołowy balsam koloryzujący z ekstraktem z henny

Cena już od 7,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Balsam koloryzujący o kremowej konsystencji został wzbogacony ekstraktem z henny, znanej ze swoich właściwości odżywczych. Wyjątkowe połączenie aktywnych składników barwiących i pielęgnacyjnych nadaje włosom bogate, głębokie kolory i jedwabisty polysk. Balsam ten nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Nie rozjaśnia włosów, pozwala jedynie przyciemnić lub rozświetlić ich naturalny kolor. Jest to kolor zmywalny . Bogata gama kolorów: blondy, rudości, czerwienie, brązy, fiolety i czernie. W sumie 18 odcieni.

Znasz skład tego produktu?

i hate u, i love u

Z balsamem Venity, znamy się, można powiedzieć, jak łyse konie. ;)
Używam ich od przeszło 3 lat, używała ich też moja Mama.
Ja zdecydowałam w pewnym momencie po prostu, że chcę przejść na łagodniejszą, bardziej naturalną pielęgnację włosów, z tego samego względu zaczęłam farbować Venitą włosy Mamie.
Byłam zadowolona od pierwszego użycia, bo farba ma wiele atutów - całkiem ładne, głębokie kolory, które można mieszać, ja kupowałam ciemną czarną, albo czasem kasztan lub brąz i dodawałam po odrobinie bakłażana i wiśni, żeby uzyskać ciemny kolor z refleksami i całkiem mi się to udawało; włosy po farbowaniu są bardzo miękkie, świetnie się rozczesują, do tego nieziemsko błyszczą! :) Efekt ten utrzymuje się może do 3 mycia...?
Ewidentnym plusem jest tez cena, i wlasciwie dostepność również, jeśli nie rossman lub hebe, to na pewno odsiedlowe drogerie.
Minus to wspomniana już przez dziewczyny niżej trwałość, tydzień/półtora (zależy jak często myje się głowę) i można robić powtórkę. Poza tym, rzeczywiscie farba spływa i brudzi, reczniki i poduszki, ale to standardowo, u mnie zdarzyło się to też na basenie, ma-sa-kra! Byłam cała fioletowa. Widok musiał być niezły...
Jest jeszcze jedna sprawa -krycie. U mnie ani u Mamy, przy siwych włosach nie było z tym problemu. Przeszłam też na własnej skórze próby łączenia jej z prawdziwą henną, ale tego nie polecam, choć, włosy przez ok.2 tyg wygladały najlepiej w moim życiu :D Henna naturalna wysusza włosy, przez co unosi je i dodaje objetosci. Najpierw pofarbowalam wlosy henna w proszku, a za kilka dni nalozylam venite. Włosy byly lsniace, ukladaly sie same, grubsze, uniesione, zostaly mi na pamiatke selfie z tego okresu, bo nie moglam sie sama napatrzec. Venita sie zmyla, a ja chcialam potem znow uzyc prawdziwej henny, chodziło o polepszenie ich kondycji, ale w ogole nie laczyla sie z wlosami, nie farbowała ich, chociaz odczekalam pewien czas, miesiac na pewno. Tak bylo pierwszy raz, i drugi, i trzeci. Za drugim nakladalam znow po Venicie, choc czekalam dluzej, bo ok. 2m, a za 3 nie farbowałam w ogóle niczym i było to po dluugiej przerwie, bo prawie pol roku i nadal henna nie wnikala we wlosy, tak wiec zmarnowalam 3 (nienajtansze, bo za ok.30zł) farby do wlosow, ale wiem na pewno - Venita koło henny nawet nie stała i niewiele ma z naturalnością wspólnego, jeśli ktoś się łudzi.

Obecnie przerzucam się na zwykłe farby choć myślę, że jeszcze kiedys się skuszę na Venitę, efekt zaraz "po" jest naprawdę świetny, moja Mama też robi sobie przerwę, przez beznadziejną trwałość. I dlatego właśnie jest to taki love-hate relationship... Myślę, że raz spróbować warto, nie jest ani drogo, ani niebezpiecznie, bo kolor szybko znika, a efekty, choć krótkotrwałe, bardzo zadowalające. Aha, oczywiście o ile ktoś nie używa naturalnych farb :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279436].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

Chciałam spróbować kiedyś przyciemnić trochę odcień moich włosów. Produkt ten poleciła mi moja ciocia. Plusem jest duża gama kolorów i cena. Nadaje włosom bardzo ładny odcień i połysk, nie niszczy ich, ma bardzo przyjemny zapach. Minusów nie zauważyłam. Za tę cenę warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267981].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny. Gama kolorów jest bardzo duża, każdy znajdzie coś dla siebie. W wydajnym opakowaniu. Zapach ma super. Rewelacyjnie działa, jest bardzo pomocny, kiedy chcę odświeżyć kolor i poprawić kondycję pasm.jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno kupie jeszcze nie raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237488].usefull || 0 }}% pomocna.

WŁOSY lokówka objętość

Mieszane uczucia

- niedrogie
-w niektórych miastach trudno dostępne
-duża gama kolorów
-skład "chemiczny"- nie jest to czysta henna
-wygodna aplikacja
-przyjemny zapach (w przeciwieństwie do henny w saszetkach z tej firmy)
-wychodzi ładny rudy kolor
-trzeba uważać potem przy koloryzacji typowo chemicznej (nigdy nie wiadomo jaki efekt wyjdzie)
-nie niszczy włosów
-lekko przesusza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198783].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny efekt

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wypróbować ten balsam.
Kolor dobrałam bez problemu. Mam jasno brązowe włosy, chciałam je przyciemnić i taki balsam idealnie się do tego nadaje. Z nałożeniem nie miałam żadnych problemów. Nie farbuje dość mocno naokoło:) więc wszystko odbywa się w miarę estetycznie. A sam efekt jest bardzo fajny. Włosy ciemniejsze, lśniące, nie poplątane. Cena opakowania to ok 9zł - bardzo mało jak za tak dobrą jakość.
Polecam i będę wracać:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193588].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Odcień czekoladowy brąz.
Byłam zachwycona ceną i recenzjami niestety bardzo się przejechałam na tym produkcie. Miałam włosy w kolorze średniego brązu, henna jednak NIE ZŁAPAŁA ICH PRAKTYCZNIE W OGÓLE, złapała jedynie czubek głowy , który miał fioletowy poblask.. niestety to COŚ, wypłukiwało się z włosów natychmiastowo, a najgorsze było to, że wystarczyla odrobina wody ( nawet bez szamponu) a wszystko dookoła było czarne.. ten produkt po prostu spływał z włosów

kilka dni temu złapał mnie DESZCZ, resztki tej henny sie rozpuściły I NIESTETY ALE CAŁA MOJA TWARZ I KURTKA BYŁY CZARNE.. chyba nie musze mówić, jakie spotkało mnie zażenowanie i WSTYD.
nigdy więcej nie kupie tego produktu, to sa chyba jakieś żarty żeby wypuszczać na rynek coś takiego...

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065331].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna rzecz

Balsamu używam od kilku lat w różnych odcieniach. Kiedyś farbowałam nim włosy na fioletowo, obecnie na rudo odcieniem Papryka.

Mam typowy słowiański włos: gęsty lecz cienki, mysi, falowany, ogólnie zdrowy i zadbany. A po nałożeniu balsamu staje się wspaniały: włosy lśnią, nie plączą się, układają jakoś lepiej, są grubsze, mają ładny kolor... Bardzo, BARDZO podoba mi się efekt, jaki uzyskuję. Tym bardziej, że moje włosy wcale nie są po wypłukaniu przesuszone, końcówki się nie rozdwajają - czyli działanie wyłącznie na plus. Na moich włosach balsam trzyma się około dwóch tygodni.

Co do minusów:

1. Kiedyś używałam koloru bakłażan - i krycie było różne, na ogół musiałam poprawiać, nakładając drugie opakowanie, co nie było zbyt ekonomiczne (przy papryce nie ma tego problemu, kolor jest ostry i równo kryje). Czyli są kolory, które łapią gorzej.

2. Papryka potwornie farbuje - po każdym myciu na ręczniku zostająpomarańczowe plamy. O ile pamiętam, z fioletem nie było tego problemu.

3. Dostępność- w mojej okolicy są same Rossmanny, w których nie ma tych balsamów. Muszę jeździć do centrum.

4. Kolory trzeba dobierać na oko - obrazki są mało wiarygodne, a i nigdzie nie mogłam znaleźć sampli, nawet w postaci zdjęcia na stronie producenta. Kiepsko.

PLUSY:
+ kolory
+ odżywienie
+ pielęgnacja
+ włosy wyglądają świetnie
+ cena

PLUSy/Minusy:
~ krycie różne przy poszczególnych kolorach
~ trwałość

MINUSY:
- niemiarodajne zdjęcia
- dostępność
- brudzą!

Podsumowanie:
Bardzo lubię ten produkt. Świetne rozwiązanie dla kogoś, kto chciałby poeksperymentować z kolorem i boi się o kondycję włosów.

Na zdjęciu odcień papryka.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044071].usefull || 0 }}% pomocna.

Na pewno nie

Posiadam włosy wysokoporowate, świadomą pielęgnacją doprowadziłam je już do stanu, który względnie mnie zadowala, ale końcówki nadal mają tendencję do rozdwajania się.

Balsam Venity kupiłam chcąc podkręcić trochę odcień swoich włosów. Wybrałam odcień 15-Brąz. Trafiłam na Venitę w Auchanie, na półce stało ich dość dużo, były także inne kolory. Zapłaciłam ok. 8 zł.

Kolor: wyszedł mi piękny, głęboki brąz. Serio, bardzo fajny, naturalnie wyglądający kolor. Do mojego typu urody może zbyt ciemny i zbyt chłodny, chociaż spodziewałam się, że będzie to ciepły, wpadający w rudość odcień.

Pielęgnacja: jeśli chodzi o pielęgnujące działanie kosmetyku, to u siebie nie zaobserwowałam niczego takiego, stąd nie rozumiem dlaczego producent upiera się tutaj przy nazwie "balsam". Włosy nie były bardziej miękkie niż zwykle, błyszczące owszem, ale odkąd zaczęłam je olejować są takie na co dzień. Za to końcówki - istny dramat. Suche, szorstkie. Fakt, miałam z nimi problem już wcześniej, ale czegoś takiego się nie spodziewałam, tym bardziej, że w składzie nie ma amoniaku ani utleniaczy. W efekcie końcówki musiałam obciąć.

Trwałość: i tutaj kompletna klapa. Myję włosy co drugi dzień łagodnym szamponem bez SLS. Włosy mam wprawdzie , jak juz wspomniałam, wysokoporowate i nawet trwała farba wypłukuje się z nich szybciej niz powinna, ale w przypadku tego balsamu koloru nie było juz po TYGODNIU od nałożenia. Trwałość to w moim przypadku jakieś 4 mycia łagodnym szamponem.

Podsumowując , wg. mnie produkt nie jest wart zachodu. Ba! Nie jest nawet wart wydawania tych 6 czy 8 zł. Dłużej trzymały się u mnie nawet zmywalne farby, a jeśli chodzi o kolor+pielęgnację, to tylko khadi.

Używam tego produktu od: jedna koloryzacja
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023195].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawia,że moje włosy się mniej plączą

Stosuję naprzemiennie kolor naturalny oraz słoneczny blond, pomiędzy farbowaniami, żeby odświeżyć odcień włosów. Miałam je nieco suche i z rozdwajającymi się końcówkami, a ten balsam sprawił, że są jakby bardziej "odżywione", miękkie, łatwiej je rozczesać.
Produkt stosuję co miesiąc, dwa-różnie, w zależności od potrzeb.
Jest bardzo pomocny, świetny do odświeżenia koloru i poprawienia kondycji pasm.
Niełatwo go dostać, ale we Wrocławiu można za nim popatrzeć, w sieciach drogeryjnych "Natura"(np. w "Feriogaju", czy "Magnolii"), w drogerii "Laguna", przy ul. Jastrzębiej-niedaleko Powstańców Śląskich, w "Hebe", CH. "Auchan" oraz na bazarze przy ul. Pabianickiej. Polecam:)

Używam tego produktu od: 3m-ce
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015979].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

Dla mnie naprawde donbry produkt, zużyłam kilka opakowań i moje włosy są w bardzo dobrej kondycji, nie zauważyłam żeby byly zniszczone, przesuszone, wrecz przeciwnie :)
odcień 19- czarna czekolada
+ cena (około 7 zł w hebe)
+bardzo wydajna, przy moich włosach do połowy pleców w zupełności wystarcza jedno opakowanie
+łatwa aplikacja
+włosy po farbowaniu pięknie lśnią, są miękkie i delikatne w dotyku
+nie niszczy włosów tak jak normalne farby
+kolor jest piękny, naturalny, ciemny, ale nie czarny
Jeśli chodzi o trwałość u mnie trzyma się około miesiaca ( myje włosy co drugi dzień)
- skład niestety pozostawia wiele do życzenia, jednak w porównaniu do normalnej farby znaczniej mniej niszczy włosy
- trwałość mogłaby być lepsza, jednak za taką cene i tak jest w porządku

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015960].usefull || 0 }}% pomocna.