Ziołowy balsam koloryzujący z ekstraktem z henny

Ziołowy balsam koloryzujący z ekstraktem z henny

Cena już od 7,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Balsam koloryzujący o kremowej konsystencji został wzbogacony ekstraktem z henny, znanej ze swoich właściwości odżywczych. Wyjątkowe połączenie aktywnych składników barwiących i pielęgnacyjnych nadaje włosom bogate, głębokie kolory i jedwabisty polysk. Balsam ten nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Nie rozjaśnia włosów, pozwala jedynie przyciemnić lub rozświetlić ich naturalny kolor. Jest to kolor zmywalny . Bogata gama kolorów: blondy, rudości, czerwienie, brązy, fiolety i czernie. W sumie 18 odcieni.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 52

Mieszane uczucia

- niedrogie
-w niektórych miastach trudno dostępne
-duża gama kolorów
-skład "chemiczny"- nie jest to czysta henna
-wygodna aplikacja
-przyjemny zapach (w przeciwieństwie do henny w saszetkach z tej firmy)
-wychodzi ładny rudy kolor
-trzeba uważać potem przy koloryzacji typowo chemicznej (nigdy nie wiadomo jaki efekt wyjdzie)
-nie niszczy włosów
-lekko przesusza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198783].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Bardzo fajny efekt

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wypróbować ten balsam.
Kolor dobrałam bez problemu. Mam jasno brązowe włosy, chciałam je przyciemnić i taki balsam idealnie się do tego nadaje. Z nałożeniem nie miałam żadnych problemów. Nie farbuje dość mocno naokoło:) więc wszystko odbywa się w miarę estetycznie. A sam efekt jest bardzo fajny. Włosy ciemniejsze, lśniące, nie poplątane. Cena opakowania to ok 9zł - bardzo mało jak za tak dobrą jakość.
Polecam i będę wracać:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193588].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Tragedia

Odcień czekoladowy brąz.
Byłam zachwycona ceną i recenzjami niestety bardzo się przejechałam na tym produkcie. Miałam włosy w kolorze średniego brązu, henna jednak NIE ZŁAPAŁA ICH PRAKTYCZNIE W OGÓLE, złapała jedynie czubek głowy , który miał fioletowy poblask.. niestety to COŚ, wypłukiwało się z włosów natychmiastowo, a najgorsze było to, że wystarczyla odrobina wody ( nawet bez szamponu) a wszystko dookoła było czarne.. ten produkt po prostu spływał z włosów

kilka dni temu złapał mnie DESZCZ, resztki tej henny sie rozpuściły I NIESTETY ALE CAŁA MOJA TWARZ I KURTKA BYŁY CZARNE.. chyba nie musze mówić, jakie spotkało mnie zażenowanie i WSTYD.
nigdy więcej nie kupie tego produktu, to sa chyba jakieś żarty żeby wypuszczać na rynek coś takiego...

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065331].usefull || 0 }}% pomocna.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 45

Świetna rzecz

Balsamu używam od kilku lat w różnych odcieniach. Kiedyś farbowałam nim włosy na fioletowo, obecnie na rudo odcieniem Papryka.

Mam typowy słowiański włos: gęsty lecz cienki, mysi, falowany, ogólnie zdrowy i zadbany. A po nałożeniu balsamu staje się wspaniały: włosy lśnią, nie plączą się, układają jakoś lepiej, są grubsze, mają ładny kolor... Bardzo, BARDZO podoba mi się efekt, jaki uzyskuję. Tym bardziej, że moje włosy wcale nie są po wypłukaniu przesuszone, końcówki się nie rozdwajają - czyli działanie wyłącznie na plus. Na moich włosach balsam trzyma się około dwóch tygodni.

Co do minusów:

1. Kiedyś używałam koloru bakłażan - i krycie było różne, na ogół musiałam poprawiać, nakładając drugie opakowanie, co nie było zbyt ekonomiczne (przy papryce nie ma tego problemu, kolor jest ostry i równo kryje). Czyli są kolory, które łapią gorzej.

2. Papryka potwornie farbuje - po każdym myciu na ręczniku zostająpomarańczowe plamy. O ile pamiętam, z fioletem nie było tego problemu.

3. Dostępność- w mojej okolicy są same Rossmanny, w których nie ma tych balsamów. Muszę jeździć do centrum.

4. Kolory trzeba dobierać na oko - obrazki są mało wiarygodne, a i nigdzie nie mogłam znaleźć sampli, nawet w postaci zdjęcia na stronie producenta. Kiepsko.

PLUSY:
+ kolory
+ odżywienie
+ pielęgnacja
+ włosy wyglądają świetnie
+ cena

PLUSy/Minusy:
~ krycie różne przy poszczególnych kolorach
~ trwałość

MINUSY:
- niemiarodajne zdjęcia
- dostępność
- brudzą!

Podsumowanie:
Bardzo lubię ten produkt. Świetne rozwiązanie dla kogoś, kto chciałby poeksperymentować z kolorem i boi się o kondycję włosów.

Na zdjęciu odcień papryka.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044071].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Na pewno nie

Posiadam włosy wysokoporowate, świadomą pielęgnacją doprowadziłam je już do stanu, który względnie mnie zadowala, ale końcówki nadal mają tendencję do rozdwajania się.

Balsam Venity kupiłam chcąc podkręcić trochę odcień swoich włosów. Wybrałam odcień 15-Brąz. Trafiłam na Venitę w Auchanie, na półce stało ich dość dużo, były także inne kolory. Zapłaciłam ok. 8 zł.

Kolor: wyszedł mi piękny, głęboki brąz. Serio, bardzo fajny, naturalnie wyglądający kolor. Do mojego typu urody może zbyt ciemny i zbyt chłodny, chociaż spodziewałam się, że będzie to ciepły, wpadający w rudość odcień.

Pielęgnacja: jeśli chodzi o pielęgnujące działanie kosmetyku, to u siebie nie zaobserwowałam niczego takiego, stąd nie rozumiem dlaczego producent upiera się tutaj przy nazwie "balsam". Włosy nie były bardziej miękkie niż zwykle, błyszczące owszem, ale odkąd zaczęłam je olejować są takie na co dzień. Za to końcówki - istny dramat. Suche, szorstkie. Fakt, miałam z nimi problem już wcześniej, ale czegoś takiego się nie spodziewałam, tym bardziej, że w składzie nie ma amoniaku ani utleniaczy. W efekcie końcówki musiałam obciąć.

Trwałość: i tutaj kompletna klapa. Myję włosy co drugi dzień łagodnym szamponem bez SLS. Włosy mam wprawdzie , jak juz wspomniałam, wysokoporowate i nawet trwała farba wypłukuje się z nich szybciej niz powinna, ale w przypadku tego balsamu koloru nie było juz po TYGODNIU od nałożenia. Trwałość to w moim przypadku jakieś 4 mycia łagodnym szamponem.

Podsumowując , wg. mnie produkt nie jest wart zachodu. Ba! Nie jest nawet wart wydawania tych 6 czy 8 zł. Dłużej trzymały się u mnie nawet zmywalne farby, a jeśli chodzi o kolor+pielęgnację, to tylko khadi.

Używam tego produktu od: jedna koloryzacja
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1023195].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 13

Napisanych recenzji: 37

Sprawia,że moje włosy się mniej plączą

Stosuję naprzemiennie kolor naturalny oraz słoneczny blond, pomiędzy farbowaniami, żeby odświeżyć odcień włosów. Miałam je nieco suche i z rozdwajającymi się końcówkami, a ten balsam sprawił, że są jakby bardziej "odżywione", miękkie, łatwiej je rozczesać.
Produkt stosuję co miesiąc, dwa-różnie, w zależności od potrzeb.
Jest bardzo pomocny, świetny do odświeżenia koloru i poprawienia kondycji pasm.
Niełatwo go dostać, ale we Wrocławiu można za nim popatrzeć, w sieciach drogeryjnych "Natura"(np. w "Feriogaju", czy "Magnolii"), w drogerii "Laguna", przy ul. Jastrzębiej-niedaleko Powstańców Śląskich, w "Hebe", CH. "Auchan" oraz na bazarze przy ul. Pabianickiej. Polecam:)

Używam tego produktu od: 3m-ce
Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015979].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 2

Świetny produkt

Dla mnie naprawde donbry produkt, zużyłam kilka opakowań i moje włosy są w bardzo dobrej kondycji, nie zauważyłam żeby byly zniszczone, przesuszone, wrecz przeciwnie :)
odcień 19- czarna czekolada
+ cena (około 7 zł w hebe)
+bardzo wydajna, przy moich włosach do połowy pleców w zupełności wystarcza jedno opakowanie
+łatwa aplikacja
+włosy po farbowaniu pięknie lśnią, są miękkie i delikatne w dotyku
+nie niszczy włosów tak jak normalne farby
+kolor jest piękny, naturalny, ciemny, ale nie czarny
Jeśli chodzi o trwałość u mnie trzyma się około miesiaca ( myje włosy co drugi dzień)
- skład niestety pozostawia wiele do życzenia, jednak w porównaniu do normalnej farby znaczniej mniej niszczy włosy
- trwałość mogłaby być lepsza, jednak za taką cene i tak jest w porządku

Ilość zużytych opakowań: 4-5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1015960].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 15

dobra

plusy:
tani
nie niszczy włosów
na prawde odżywia
wydajny (używam pól tubki na włosy do łopatek)
ładny kolor, nawet po wypłukiwaniu się
łatwa aplikacja
zapach nie jest tak nieprzyjemny jak przy farbie
minusy:
bardzo szybko się wypłukuje

Używam tego produktu od: ok roku
Ilość zużytych opakowań: jakieś 6,7

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997529].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 75

Fajny produkt, ale to nie ulubieniec

Zużyłam ok 6 opakowań koloru nr 19 i 2-3 koloru 15, jestem zadowolona, ale nie wiem czy nazwałabym ten produkt ulubieńcem. Zacznijmy od plusów, bo jest ich zdecydowanie więcej :)
+ niska cena (ok 6-7zł)
+ przyjemny zapach
+ łatwa aplikacja (w zestawie mamy tubkę z produktem, instrukcję i rękawiczki)
+ naturalnie wyglądające kolory (19 to taki ciemny brąz z fioletowym odcieniem, 15 to typowy brąz)
+ dostępnośc (Drogeria natura, Auchan)
+ nie niszczy włosów, po umyciu i wysuszeniu są sypkie i pełne blasku
+ idealne dla kogoś kto nie chce męczyć włosów farbami czy szamponetkami a jedynie podkreślić czy nieco zmienić swój naturalny kolor włosów
no i przejdźmy do kilku minusów:
- przy kolejnych myciach produkt spływa i brudzi wodę i wannę
- za każdym razem kolor trzyma mi się przez inny czas (od tygodnia do dwóch miesięcy)
- skład nie jest najlepszy
-może zabrudzić skórę,ubranie lub ręcznik, ale jest to łatwe do zmycia

Ogólnie polecam :)

Ilość zużytych opakowań: około 9

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[995121].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Chemia w naturalnym opakowaniu, ale lepsze to od zwykłej szamponetki.

Zacznijmy od tego, że produkt z henną ma niewiele wspólnego. A na opakowaniu jak byk: HENNA. Odejmuję za to gwiazdkę, bo może to wprowadzać w błąd.

Używałam koloru czarnego i jak po większości czarnych farb zauważyłam zwiększone wypadanie- najwyraźniej zawiera jakiś chemiczny barwnik który mi nie służy, po naturalnej hennie nie mialam tego problemu. Spiera się szybko, już po kilku myciach, na szczęście na ładny, brązowo- śliwkowy kolor (mi w każdym razie się podobał, a i komplementów na ten temat uslyszałam sporo). Farba nie zniszczyła tez wlosow na długości, póki się nie wypłukała wydawały się wręcz pogrubione. Nie straciły też blasku gdy już się sprała.

Podsumowując:

plusy:
-Ładny kolor, natutalny, wyszedł mi jaśniejszy niż na opakowaniu ale podobał mi się.
-Moim zdaniem spiera się na ładny kolor, wypłukiwanie nie sprawia ze włosy stają się matowe.
-Cena bardzo atrakcyjna.
-Łatwe nakładanie.
-Nie niszczy włosów na długości, wręcz przeciwnie.

minusy:
-Szybko się spiera, ale też czego oczekiwać za 6 zł.
-Żadna to naturalna henna, może ma jej trochę w skladzie.
-Nie jest super wydajna, na gęste włosy potrzebne są dwa opakowania, na długie nawet trzy.
-Zwiększone wypadanie włosów!!! (Gdyby nie to dałabym cztery gwiazdki).

Szału nie ma, ale lepsza od zwykłej szamponetki, a cena zbliżona. Jeśli ktoś nie ma problemów z wypadaniem po ciemnej farbie to polecam, czemu nie.

Używam tego produktu od: Użyłam raz lub dwa, jakiś rok temu.
Ilość zużytych opakowań: 1 lub 2.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[969527].usefull || 0 }}% pomocna.