Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziołowy balsam koloryzujący z ekstraktem z henny

Ziołowy balsam koloryzujący z ekstraktem z henny

Cena już od 7,49 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Balsam koloryzujący o kremowej konsystencji został wzbogacony ekstraktem z henny, znanej ze swoich właściwości odżywczych. Wyjątkowe połączenie aktywnych składników barwiących i pielęgnacyjnych nadaje włosom bogate, głębokie kolory i jedwabisty polysk. Balsam ten nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Nie rozjaśnia włosów, pozwala jedynie przyciemnić lub rozświetlić ich naturalny kolor. Jest to kolor zmywalny . Bogata gama kolorów: blondy, rudości, czerwienie, brązy, fiolety i czernie. W sumie 18 odcieni.

nr 19

Zużyłam wiele opakowań koloru nr 19 (taki ciemny brąz). Na moich średnio-długich włosach trzyma się max 2 tygodnie potem nie ma śladu, dlatego nie przepadam za nim, ale mimo tego kupuję co jakiś czas.

Ciężko się go nakłada, żeby zafarbować włosy. Wszystko leci po twarzy, mało gęsta jak dla mnie. Podobno inni dodają coś do niej, żeby włosy błyszczały i wyglądały normalnie.. chyba też tak zrobię,bo henna fajnie zmienia kolor na ciemny,prawie czarny,ale też wysusza...

Potem po farbowaniu myję głowę chyba 15minut a i tak leci ciemny strumień wody. Dopiero po 4 myciu nie leci ten kolor, ale wtedy to już praktycznie nie widać koloru na włosach.

Skład ma fajny, dlatego wolę takie eksperymenty niż farby sklepowe.
Może po prostu nie umiem się z tym obchodzić, nie wiem.. polecam wypróbować, żeby się przekonać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1469737].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo przyjemny

Bardzo lubię zmieniać kolor włosów, ale wiadomo, nie jest to dla nich zdrowe dlatego od czasu do czasu sięgam po ten balsam.

Najlepiej sprawdził się, kiedy eksperymentowałam z odcieniami rudości. W sklepiku, gdzie go kupuję dostępne są trzy rude odcienie i wszystkie pięknie wyglądają na włosach.
Ostatnio wróciłam do swojego naturalnego koloru. Mam włosy ciemno brązowe. Po około miesiącu od farbowania stały się one bardzo matowe, więc w użycie znów poszła henna, tym razem w kolorze blond. Dzięki niej mam teraz na włosach śliczne złote refleksy. Kolor wygląda bardzo świeżo, włosy są błyszczące.
Niewątpliwą zaletą tego balsamu jest to, że absolutnie nie niszczy włosów. Nie polecam jednak używać go na kilka tygodni przed malowaniem włosów farbą, bo potrafi wtedy wyjść dziwny kolor.
Sama nałożyłam brązową farbę na włosy potraktowane tym balsamem dwa tygodnie wcześniej i wyszła mi na włosach zgniła zieleń. Warto więc odczekać.

balsam jednak bardzo polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1407386].usefull || 0 }}% pomocna.

kolor brązowy

Wystarczyła mi na 3 użycia i zaznaczam, że mam krótkie włosy. Zmywała się już po dwóch umyciach głowy, więc uważam ją za kiepski kosmetyk.
W zasadzie aplikacja na włosy jest łatwa, krem jest gęsty i nie spływa. Cena bardzo dobra. Dostępność, przynajmniej w mojej okolicy, jest bardzo łatwa. Kolor wychodzi rewelacyjny. Włosy wyglądają na zdrowe i ładnie błyszczą. Tylko kurczę ta trwałość. Producent pisze, że do ok. 8 myć, a u mnie już po 2 widać siwe nitki. Bo to właśnie o nie toczy się ta moja bitwa. Mam już dosyć sporo pojedynczych siwych  nitek i czuję się z nimi bardzo niekomfortowo, dlatego zaczęłam się farbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1366831].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dbać o włosy zimą?

i hate u, i love u

Z balsamem Venity, znamy się, można powiedzieć, jak łyse konie. ;)
Używam ich od przeszło 3 lat, używała ich też moja Mama.
Ja zdecydowałam w pewnym momencie po prostu, że chcę przejść na łagodniejszą, bardziej naturalną pielęgnację włosów, z tego samego względu zaczęłam farbować Venitą włosy Mamie.
Byłam zadowolona od pierwszego użycia, bo farba ma wiele atutów - całkiem ładne, głębokie kolory, które można mieszać, ja kupowałam ciemną czarną, albo czasem kasztan lub brąz i dodawałam po odrobinie bakłażana i wiśni, żeby uzyskać ciemny kolor z refleksami i całkiem mi się to udawało; włosy po farbowaniu są bardzo miękkie, świetnie się rozczesują, do tego nieziemsko błyszczą! :) Efekt ten utrzymuje się może do 3 mycia...?
Ewidentnym plusem jest tez cena, i wlasciwie dostepność również, jeśli nie rossman lub hebe, to na pewno odsiedlowe drogerie.
Minus to wspomniana już przez dziewczyny niżej trwałość, tydzień/półtora (zależy jak często myje się głowę) i można robić powtórkę. Poza tym, rzeczywiscie farba spływa i brudzi, reczniki i poduszki, ale to standardowo, u mnie zdarzyło się to też na basenie, ma-sa-kra! Byłam cała fioletowa. Widok musiał być niezły...
Jest jeszcze jedna sprawa -krycie. U mnie ani u Mamy, przy siwych włosach nie było z tym problemu. Przeszłam też na własnej skórze próby łączenia jej z prawdziwą henną, ale tego nie polecam, choć, włosy przez ok.2 tyg wygladały najlepiej w moim życiu :D Henna naturalna wysusza włosy, przez co unosi je i dodaje objetosci. Najpierw pofarbowalam wlosy henna w proszku, a za kilka dni nalozylam venite. Włosy byly lsniace, ukladaly sie same, grubsze, uniesione, zostaly mi na pamiatke selfie z tego okresu, bo nie moglam sie sama napatrzec. Venita sie zmyla, a ja chcialam potem znow uzyc prawdziwej henny, chodziło o polepszenie ich kondycji, ale w ogole nie laczyla sie z wlosami, nie farbowała ich, chociaz odczekalam pewien czas, miesiac na pewno. Tak bylo pierwszy raz, i drugi, i trzeci. Za drugim nakladalam znow po Venicie, choc czekalam dluzej, bo ok. 2m, a za 3 nie farbowałam w ogóle niczym i było to po dluugiej przerwie, bo prawie pol roku i nadal henna nie wnikala we wlosy, tak wiec zmarnowalam 3 (nienajtansze, bo za ok.30zł) farby do wlosow, ale wiem na pewno - Venita koło henny nawet nie stała i niewiele ma z naturalnością wspólnego, jeśli ktoś się łudzi.

Obecnie przerzucam się na zwykłe farby choć myślę, że jeszcze kiedys się skuszę na Venitę, efekt zaraz "po" jest naprawdę świetny, moja Mama też robi sobie przerwę, przez beznadziejną trwałość. I dlatego właśnie jest to taki love-hate relationship... Myślę, że raz spróbować warto, nie jest ani drogo, ani niebezpiecznie, bo kolor szybko znika, a efekty, choć krótkotrwałe, bardzo zadowalające. Aha, oczywiście o ile ktoś nie używa naturalnych farb :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1279436].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt

Chciałam spróbować kiedyś przyciemnić trochę odcień moich włosów. Produkt ten poleciła mi moja ciocia. Plusem jest duża gama kolorów i cena. Nadaje włosom bardzo ładny odcień i połysk, nie niszczy ich, ma bardzo przyjemny zapach. Minusów nie zauważyłam. Za tę cenę warto spróbować.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267981].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny. Gama kolorów jest bardzo duża, każdy znajdzie coś dla siebie. W wydajnym opakowaniu. Zapach ma super. Rewelacyjnie działa, jest bardzo pomocny, kiedy chcę odświeżyć kolor i poprawić kondycję pasm.jestem z niego bardzo zadowolona i na pewno kupie jeszcze nie raz.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237488].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia

- niedrogie
-w niektórych miastach trudno dostępne
-duża gama kolorów
-skład "chemiczny"- nie jest to czysta henna
-wygodna aplikacja
-przyjemny zapach (w przeciwieństwie do henny w saszetkach z tej firmy)
-wychodzi ładny rudy kolor
-trzeba uważać potem przy koloryzacji typowo chemicznej (nigdy nie wiadomo jaki efekt wyjdzie)
-nie niszczy włosów
-lekko przesusza

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1198783].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajny efekt

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się wypróbować ten balsam.
Kolor dobrałam bez problemu. Mam jasno brązowe włosy, chciałam je przyciemnić i taki balsam idealnie się do tego nadaje. Z nałożeniem nie miałam żadnych problemów. Nie farbuje dość mocno naokoło:) więc wszystko odbywa się w miarę estetycznie. A sam efekt jest bardzo fajny. Włosy ciemniejsze, lśniące, nie poplątane. Cena opakowania to ok 9zł - bardzo mało jak za tak dobrą jakość.
Polecam i będę wracać:)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1193588].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Odcień czekoladowy brąz.
Byłam zachwycona ceną i recenzjami niestety bardzo się przejechałam na tym produkcie. Miałam włosy w kolorze średniego brązu, henna jednak NIE ZŁAPAŁA ICH PRAKTYCZNIE W OGÓLE, złapała jedynie czubek głowy , który miał fioletowy poblask.. niestety to COŚ, wypłukiwało się z włosów natychmiastowo, a najgorsze było to, że wystarczyla odrobina wody ( nawet bez szamponu) a wszystko dookoła było czarne.. ten produkt po prostu spływał z włosów

kilka dni temu złapał mnie DESZCZ, resztki tej henny sie rozpuściły I NIESTETY ALE CAŁA MOJA TWARZ I KURTKA BYŁY CZARNE.. chyba nie musze mówić, jakie spotkało mnie zażenowanie i WSTYD.
nigdy więcej nie kupie tego produktu, to sa chyba jakieś żarty żeby wypuszczać na rynek coś takiego...

Używam tego produktu od: miesiac

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1065331].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna rzecz

Balsamu używam od kilku lat w różnych odcieniach. Kiedyś farbowałam nim włosy na fioletowo, obecnie na rudo odcieniem Papryka.

Mam typowy słowiański włos: gęsty lecz cienki, mysi, falowany, ogólnie zdrowy i zadbany. A po nałożeniu balsamu staje się wspaniały: włosy lśnią, nie plączą się, układają jakoś lepiej, są grubsze, mają ładny kolor... Bardzo, BARDZO podoba mi się efekt, jaki uzyskuję. Tym bardziej, że moje włosy wcale nie są po wypłukaniu przesuszone, końcówki się nie rozdwajają - czyli działanie wyłącznie na plus. Na moich włosach balsam trzyma się około dwóch tygodni.

Co do minusów:

1. Kiedyś używałam koloru bakłażan - i krycie było różne, na ogół musiałam poprawiać, nakładając drugie opakowanie, co nie było zbyt ekonomiczne (przy papryce nie ma tego problemu, kolor jest ostry i równo kryje). Czyli są kolory, które łapią gorzej.

2. Papryka potwornie farbuje - po każdym myciu na ręczniku zostająpomarańczowe plamy. O ile pamiętam, z fioletem nie było tego problemu.

3. Dostępność- w mojej okolicy są same Rossmanny, w których nie ma tych balsamów. Muszę jeździć do centrum.

4. Kolory trzeba dobierać na oko - obrazki są mało wiarygodne, a i nigdzie nie mogłam znaleźć sampli, nawet w postaci zdjęcia na stronie producenta. Kiepsko.

PLUSY:
+ kolory
+ odżywienie
+ pielęgnacja
+ włosy wyglądają świetnie
+ cena

PLUSy/Minusy:
~ krycie różne przy poszczególnych kolorach
~ trwałość

MINUSY:
- niemiarodajne zdjęcia
- dostępność
- brudzą!

Podsumowanie:
Bardzo lubię ten produkt. Świetne rozwiązanie dla kogoś, kto chciałby poeksperymentować z kolorem i boi się o kondycję włosów.

Na zdjęciu odcień papryka.

Używam tego produktu od: Kilku lat
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044071].usefull || 0 }}% pomocna.