Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Elasti - Q Original, Krem do ciała zapobiegający rozstępom

Elasti - Q Original, Krem do ciała zapobiegający rozstępom

Regularne stosowanie kremu do ciała Elasti-Q Original (zawierającego wzbogaconą kombinację czterech substancji czynnych - elastyny, kwasu hialuronowego, witaminy E, D-panthenolu) pozwoli przyszłym mamom uniknąć rozstępów oraz zachować mocną i elastyczną skórę nie tylko podczas ciąży, ale także po porodzie. Zalecamy wykonywanie masażu brzucha przy użyciu kremu Elasti-Q Original.

Bardzo fajny kosmetyk :)

Skora jest po nim mila i delikatna w dotyku. Szybko sie wchlania, nie jest tlusty i nie brudzi ubran wiec zaraz po zastosowaniu mozna sie ubrac.
Stosuje go od 2,5 miesiaca a jestem w 7 miesiacu ciazy i przez ten czas mam naprawde ladny brzuszek :D mam nadzieje ze do konca ciazy i po porodzie bede mogla powiedziec to samo ;)

Zapytalam w aptece o krem na rozstepy i pani dala mi do wyboru wlasnie Elastiq i Fharmaceris jednak wybralam ten pierwszy gdyz byl troszke tanszy ;)
Byl to zakup tak naprawde w ciemno bo nigdy nie slyszalam o tej marce i nikt mi go nie polecil ale jestem bardzo zadowolona i teraz ja moge go szczerze polecic ;)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[968454].usefull || 0 }}% pomocna.

Strzał w dziesiątkę !

Zdecydowanie polecam. Produkt doskonałej jakości, zasługuje na najwyższą ocenę pod każdym względem. Wydajny, przyjemnie pachnie, jak i skutecznie chroni skórę przed pojawieniem się rozstępów. Stosowałam produkt w ciąży według zaleceń producenta (od drugiego trymestru ciąży) a rozstępów jak nie było tak nie pojawiła się ani jedna sztuka.

Polecam go również jako balsam do ciała - skóra po nim jest delikatna i cudownie nawilżona :)

Krem kupiłam przez internet (ok 18 zł za sztukę + przesyłka)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[839561].usefull || 0 }}% pomocna.

skuteczny!

Używam go w trakcie ciąży i jestem bardzo zadowolona. Próbowałam kremów zarówno drogeryjnych, jak i aptecznych, i z żadnego nie byłam tak zadowolona. Obecnie jestem na końcówce ciąży i nie pojawił mi się żaden rozstęp! Myślę, że to zasługo regularnego stosowania właśnie tego kremu.

Bardzo fajna konsystencja, szybko się wchłania, więc nawet przed wyjściem się nim smarowałam, nie brudzi absolutnie ubrań. Zapach delikatny, dość przyjemny - na pewno nie przeszkadzający i intensywny, co dla kobiety w ciąży ma naprawdę duże znaczenie! Wydajność naprawdę świetna - jedna duża tuba starczała mi na ok miesiąc (w zależności od etapu ciąży smarowałam się od 1 do nawet 5 (!) razy dziennie ze względu na swędzenie skóry :/ ). Skóra po posmarowaniu jest elastyczna, gładka, nawilżona.

A przede wszystkim - cena nie jest zbyt wygórowana, nie trzeba wydawać majątku aby móc ładnie wyglądać i zapobiec rozstępom :)

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań po 200ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[727951].usefull || 0 }}% pomocna.
kosmetyki rituals

Wydajny i efektywny

Ten krem jest moim ulubionym, jeżeli chodzi o kremy na rozstępy. Poleciła mi go koleżanka i za jej namową go kupiłam, za co jestem jej bardzo wdzięczna :) Ma bardzo fajną konsystencję, dobrze nawilża i się nie "klei". Prez wszystkie 3 ciąże nie pojawił się u mnie żaden rozstęp :) Szczerze polecam wszyskim przyszłym mamusiom, bo naprawde działa :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 4 opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[639155].usefull || 0 }}% pomocna.

Naprawde działa!

Bardzo dobrze nawilża i odżywia, rozstępy nie pojawiły się u mnie przez całą ciążę. Myślę że to zasługa tego kremu.

Skóra jest po nim odżywiona, nawilżona i gładka. Ładnie pachnie. Cena jest niska w porównaniu do konkurencji. Wydajny, nie brudzi ubrań, świetnie nadaje się do masażu brzucha.

Po ciąży nadal go używam, ponieważ sprawdza się jako balsam nawilżający i ujędrniający.

Szczerze polecam ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania po 200ml

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[638776].usefull || 0 }}% pomocna.