Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Golden Rose, Magnetic Nail Lacquer (Magnetyczny lakier do paznokci)

Golden Rose, Magnetic Nail Lacquer (Magnetyczny lakier do paznokci)

Golden Rose wyznacza nowy trend w stylizacji paznokci. Magnetic Nail Lacquer odmieni Twój manicure, tworząc na paznokciach różnorodne magnetyczne wzory. W każdym pudełku znajduje się magnetyczny lakier i specjalny magnes. Ustawiając magnes pod różnymi kątami, możemy uzyskać na paznokciach efektowne, magnetyczne wzory.

SPOSÓB UŻYCIA:
Nałóż na paznokcie grubą warstwę dowolnego lakieru z serii Golden Rose Magnetic Nail Lacquer.
Szybko zbliż magnes do pomalowanej płytki paznokcia na odległość 3 mm, nie dotykając jej. Magnes należy trzymać etykietą do góry przez 4-5 sekund. Powtórz kolejno czynność na pozostałych paznokciach.
Dzięki wyjątkowej formule magnes stworzy na paznokciach niezwykłe magnetyczne wzory, które zapewnią Twoim paznokciom wyjątkowy i oryginalny wygląd.
UWAGA:
Wstrząśnij dobrze lakierem przed przystąpieniem do aplikacji. Zawsze przykładaj magnes natychmiast po nałożeniu lakieru na paznokieć. Uważaj, żeby nie dotykać magnesem do pomalowanych paznokci.
W przypadku pobrudzenia magnesu lakierem oczyść płytkę zmywaczem do paznokci.

do dupy

lakiery maja okropne kolory i jesli nalozy sie zbyt grubą warstwe to magnes nie zlapie do tego przylozyc trzeba bardzo blisko ten magnesik a przy tym 2 razy dotknelam sobie paznokcia i musialam robic od nowa takze nie polecam lakiery do wyzucenia

Używam tego produktu od: zimy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania do wyzucenia

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1028113].usefull || 0 }}% pomocna.

Efektowny i nowatorski

Zakupiła ten lakier ponad pół roku temu i jestem bardzo zadowolona.
Jako szczęśliwa posiadaczka koloru różowego (odcień 08) stwierdzam, że produkt jest naprawdę godny polecenia.

+ szybka i wygodna aplikacja

+ dobrze kryje (wystarczy 1 warstwa)

+ nie odpryskuje

+wystarczy na baardzo długo i nie zasycha

+ szybko schnie na paznokciu

+ magnez występuje w 3 wzorach (paski, gwiazdki i "strzałki") - co daje możliwość wielu różnych mani :)

+magnesy można stosować na różne sposoby (np. paski można robić w poziomie, w pionie i na ukos)

+ ładna gama kolorystyczna, do malowania nawet bez używania magnesu

Ponieważ lakier nie ma wysokiego połysku, zawsze po aplikacji i użyciu magnesu nakładam jeszcze cieniutką warstwę przezroczystego nabłyszczacza - efekt jest zdumiewający. :)

Dwa małe minusiki za brak krwistej czerwieni i szybką ścieralność (średnio wytrzymuje ok. 2 dni).

Mimo to jestem bardzo zadowolona i może kiedyś producent zrobi moją ukochaną czerwień <3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[774466].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie jest to lakier dla mnie. Nie polecam.

Mam lakier w kolorze fioletowym ze wzorem gwizdki, jedyne plusy to ładny kolor, to że szybko wysycha i konsystencja, niestety wzór po użyciu magnesu jest niewyraźny, rozmazany, nie daje zadowalającego efektu, lepiej wygląda bez korzystania z magnesu jako zwykły lakier lecz za taką cenę( ja zapłaciłam ok 16 zł) raczej się nie opłaca. Nie wiem jak sprawdza się wzór pasków, początkowo miałam zamiar go kupić lecz zrezygnowałam ponieważ ten mnie nie zadowolił.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[771817].usefull || 0 }}% pomocna.

Lip Marker - Golden Rose

niestety...

Niestety...

Ani on trwały ;/

Ani wydajny ;/

Zbyt gęsty( potrząsam dokladnie buteleczką przd użyciem)

Nie podoba mi sie ten efekt, wzorki sie rozmazuja, mimo, ze dosc dlugo trzymam magnez.

No i efekt jest taki &quot;oczoje...&quot;

Nie polecam..

Ilość zużytych opakowań: troszkę jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[764739].usefull || 0 }}% pomocna.

dla cierpliwych

lakier w porządku, ale potrzeba wprawy w uzywaniu magnesów
Kolejną sprawą jest to, ze dosyc wysycha długo.

Ja posiadam magnesy jodełka i paski, odcienie: niebieski, bordowy i fiolet. Osobiście najlepiej dla mnie wygląda bordowy, ale nieczęsto mam na tyle czasu i cierpliwosci by zrobic kazdy paznokiec.
Tak czy tak - dla mnie jest w porządku.

Ilość zużytych opakowań: pół trzech

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[752456].usefull || 0 }}% pomocna.

Super efekt

Mam 2 lakiery: fioletowy i bordowy (magnesy - paski i gwiazdki).

Lakier jest super, dzięki opiłkom daje robiący wrażenie efekt. Zwłaszcza osoby, które jeszcze nie odkryły lakierów magnetycznych wypytują, jak to zrobione, czy u kosmetyczki itd. ;)

Trwałość: jeśli nie robi się za dużo w wodzie, to muszę przyznać, że efekt jest zadowalający, zwłaszcza, że maluję paznokcie tylko jedną warstwą! a trzyma się zaskakująco dobrze.

Nakładanie: sam lakier nakłada się świetnie, ma wygodny pędzelek, lakier rozprowadza się bardzo równomiernie.

Jeśli chodzi o porównanie - najłatwiejszy w uzyciu i dający najładniejsze efekty magnes to zdecydowanie PASKI. Ten od gwiazdek jest strasznie mały, a do tego cięzko mi się z nim &quot;wstrzelić&quot; tak, żeby gwiazdka była na środku paznokcia. Jodełkę za to wypróbowywałam w sklepie i efekt był kiepski.
Co do kolorów - bardziej podoba mi się efekt na lakierze fioletowym, mam wrażenie, że jest po prostu wyraźniejszy.

Ja nie miałam problemów z opanowaniem tego typu manicuru, chociaż czasem dotknę magnesem paznokcia. Dla zaczynających polecam wypróbować jako pierwsze paski - są zdecydowanie najłatwiejsze.

Załączam zdjęcie bordowych pasków, jak zrobię fioletowy i gwiazdki to dorzucę kolejne fotki. Dodam, że widoczne na zdjęciu paznokcie są po 24 h od pomalowania ;)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[749881].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny

Mam kolor fioletowy i szary, magnes - paski i jodełkę. Nakładanie wymaga wprawy, na początku radzę dobrze wstrząsnąć lakierem, żeby się wymieszał, i malować najpierw jedną dłoń, a gdy wyschnie, dopiero drugą. Przykładam magnes trzymając dłoń w powietrzu, bokiem, tak, żeby widzieć szczelinę między paznokciem a magnesem, i na malutką chwilę (szybko odsuwam, gdy widzę, że robią się paski) - gdy potrzymam dłużej, wzorek znika:( Można też próbować przesuwać magnes równolegle do powierzchni paznokcia, ja tak robię przy kciuku, bo mam dość duży i wzorek robił mi się tylko pośrodku. W każdym razie nauczyłam się obsługi tego lakieru szybciej niż lakierów pękających, tak dla porównania:) Pomocny jest filmik na stronie sklepu GR.
Lakier jest średnio trwały, kolory są ok (faktycznie mało, ale muszą być takie perłowe i nasycone, żeby było widać wzór), paski dużo bardziej mi się podobają niż jodełka. Zaletą jest bardzo szybkie schnięcie. A gdy wzór nie wyjdzie, zamiast zmywać lakier, można po prostu dołożyć kolejną warstwę, zawsze tak robię;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[747055].usefull || 0 }}% pomocna.

Szkoda że nie ma większego wyboru kolorów

Kupiłam go kilka miesięcy temu gdy te lakiery to była nowość .Kilka razy próbowałam go używać ale brakowało mi cierpliwości.Nie wszystkie wzorki wychodziły identyczne,niektóre ładne inne rozmyte.
Ostatnio mając wolny dzień przypomniałam sobie o nim.
Mam kolor ciemnofioletowy i magnes&quot; w paski&quot;:)
Szkoda że kolory sa wszystkie takie ciemne nie ma różowych,jasny.Może przez to że wtedy wzorki byłyby mało widoczne?Nie wiem czy inne firmy tez maja w ofercie tylko ciemne kolory.
Lakier ma dobra konsystencj,pędzelek też ok.
Dosyć szybko wysycha
Efekt na paznokciu świetny,idealny na impreze:)
Mały minus za to że po pomalowaniu nie można ruszać ręką-ja często macham dłonią żeby wysuszyć lakier i wtedy paski się rozmywają -pewnie te opiłki się przesuwają lub coś w tym stylu.Najlepiej jak dłoń do momentu wyschnięcia leży spokojnie na stole:)

Oceniam ten lakier pozytywnie i polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[743782].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciekawy

Posiadam kolor 110
Według mnie niestety dosyć mały wybór kolorów
Twały, bez żadnych problemów do 2 dni, potem zaczyna odpryskiwać.
Ja mam problem z tą magnetyczną płytką-wzorki nie są tak perfekcyjne, ale sądzę, że warto kupić chociażby na jego trwałość

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 11ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[738206].usefull || 0 }}% pomocna.

jest super

Kupiła go za 14zl od razu go wyprobowałam i mile mnie zaskoczyl.
+Dobrze sie naklada
+Ladny efekt
+Sliczny odcien wychodzi na paznokciach
+Szybko wysycha
+Paski mozna robic pionowo poziomo i na skos wszystko zalezy jak sie go obroci
-Szybko sie sciera koncowki na paznokciach mialam zdarte po kilku godzinach
-Trzeba trochę pocwiczyc zanim wzorki wyjda

Używam tego produktu od: dwoch tygodni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[736639].usefull || 0 }}% pomocna.